Gggali, dr Jose Lorenzo, FUE, 3901g, 14-15/10/2021

oreo

Well-Known Member
Ο λόγος εξαγωγής μιας περιοχής υπολογίζει το πολυτριχο σαν πολυτριχο η αναπροσαρμόζει την τιμή του μετά βλέποντας αν το τριτριχο πχ λόγω partial transection έγινε μονοτριχο η διτριχο;
κανονικά γινεται καταμετρηση και βγαινει το τελικο νουμερο αφου εχουν συνυπολογιστει ολα
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Gianney

Well-Known Member
Στο έχω ξαναπεί μπισκότο μου… εσύ είσαι για Ισπανία. Ο σοκοφρέιτας είναι ο άνθρωπος σου (ή ο Χοσέ…)
Και δεν χρειάζεται και να βάλει βαθιά το χέρι στην τσέπη αφού 1000 γκραφτς βγαίνουν 2500 και 5000.Για το μπισκότο είναι πενταροδεκαρες
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
120-130 μονοτριχα στον κάθε ένα peak

Πολλά λες, ο ένας έχει πολύ λιγότερα.

Ο λόγος εξαγωγής μιας περιοχής υπολογίζει το πολυτριχο σαν πολυτριχο η αναπροσαρμόζει την τιμή του μετά βλέποντας αν το τριτριχο πχ λόγω partial transection έγινε μονοτριχο η διτριχο;

Ο λόγος μιας περιοχής υπολογίζεται με το graft που έχει πραγματικά βγει. Αν ένα 3τριχο βγει 1τριχο καταγράφεται σαν 1τριχο.
 

Gianney

Well-Known Member
Πολλά λες, ο ένας έχει πολύ λιγότερα.



Ο λόγος μιας περιοχής υπολογίζεται με το graft που έχει πραγματικά βγει. Αν ένα 3τριχο βγει 1τριχο καταγράφεται σαν 1τριχο.
Thanks ,νομίζω το ανέφερε και ο ίδιος για τα grafts στην αρχή 120 με 130
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

gggali

Member
Ναι εκανα λαθος, ο γιατρος ειπε 120-130 και στις δυο πλευρες
 
Τελευταία επεξεργασία:

vlafo

Well-Known Member
Και δεν χρειάζεται και να βάλει βαθιά το χέρι στην τσέπη αφού 1000 γκραφτς βγαίνουν 2500 και 5000.Για το μπισκότο είναι πενταροδεκαρες
Για 1000 ψωροgraft δεν τα λες και λίγα.
Λες και είναι μαρούλια.
2500€ ή 5000€ τα βγάζεις σε 1 μήνα γιατί αυτός τα βγάζει για τον πρωινό του καφέ.
 

nick90

Well-Known Member
Για 1000 ψωροgraft δεν τα λες και λίγα.
Λες και είναι μαρούλια.
2500€ ή 5000€ τα βγάζεις σε 1 μήνα γιατί αυτός τα βγάζει για τον πρωινό του καφέ.
Έχει και παιδία να μεγαλώσει ο oreo (απο ότι κατάλαβα). Δεν ειναι να σκορπαει τις οικονομίες του. Εσύ vlafo είσαι πρώτος μάγκας παντως.. Και οικονομικά την έβγαλες και δυνατό αποτέλεσμα πηρες.
 

vlafo

Well-Known Member
Έχει και παιδία να μεγαλώσει ο oreo (απο ότι κατάλαβα). Δεν ειναι να σκορπαει τις οικονομίες του. Εσύ vlafo είσαι πρώτος μάγκας παντως.. Και οικονομικά την έβγαλες και δυνατό αποτέλεσμα πηρες.
Εγώ φίλε σας την έσκασα..
Χαχα.
Το θέμα είναι να πάρεις πραγματικά σωστό αποτέλεσμα,μετά τα λεφτά τα ξεχνάς αλλά εδώ βλέπουμε τα κωμικοτραγικά και δε μιλάει κανείς από ευγένεια δήθεν.
Μην θίξουμε τα κακώς κείμενα.
Τον oreo τον ψήνω για Freitas να έχουμε το πρώτο αποτέλεσμα του φόρουμ σε ασθενή χωρίς α.α.
Για να δούμε θα τα καταφέρω.
 
Τελευταία επεξεργασία:

bobby

Well-Known Member
Εγώ φίλε σας την έσκασα..
Χαχα.
Το θέμα είναι να πάρεις πραγματικά σωστό αποτέλεσμα,μετά τα λεφτά τα ξεχνάς αλλά εδώ βλέπουμε τα κωμικοτραγικά και δε μιλάει κανείς από ευγένεια δήθεν.
Μην θίξουμε τα κακώς κείμενα.
Τον oreo τον ψήνω για Freitas να έχουμε το πρώτο αποτέλεσμα το φόρουμ σε ασθενή χωρίς α.α.
Για να δούμε θα τα καταφέρω.
Συμφωνούμε απόλυτα και για σοκοφρέιτας και για ασθενή χώρος ΑΑ…… :p :p :p :p :p :p
 

Gianney

Well-Known Member
Εγώ φίλε σας την έσκασα..
Χαχα.
Το θέμα είναι να πάρεις πραγματικά σωστό αποτέλεσμα,μετά τα λεφτά τα ξεχνάς αλλά εδώ βλέπουμε τα κωμικοτραγικά και δε μιλάει κανείς από ευγένεια δήθεν.
Μην θίξουμε τα κακώς κείμενα.
Τον oreo τον ψήνω για Freitas να έχουμε το πρώτο αποτέλεσμα το φόρουμ σε ασθενή χωρίς α.α.
Για να δούμε θα τα καταφέρω.
Για να δούμε ,θα τα καταφέρεις 2,5 /graft αλλά από αναμονή τι παίζει ;Εγώ θα έλεγα Λορέντζο , freitas Couto
 

oreo

Well-Known Member
Εγώ φίλε σας την έσκασα..
Χαχα.
Το θέμα είναι να πάρεις πραγματικά σωστό αποτέλεσμα,μετά τα λεφτά τα ξεχνάς αλλά εδώ βλέπουμε τα κωμικοτραγικά και δε μιλάει κανείς από ευγένεια δήθεν.
Μην θίξουμε τα κακώς κείμενα.
Τον oreo τον ψήνω για Freitas να έχουμε το πρώτο αποτέλεσμα του φόρουμ σε ασθενή χωρίς α.α.
Για να δούμε θα τα καταφέρω.
Ναι αυτό απο ευγένεια, πρέπει να διορθωθεί. Απο την άλλη τα μέλη δεν πρέπει να τρώμε αμάσητο οτι σερβίρετε. Θέλει ερωτήσεις. Χθες που ρώτησα για την hairline είχα τους λόγους μου. Βέβαια το καλό με τον γραπτό λόγο, είναι οτι ανα πάσα στιγμή τον έχεις μπροστά σου και με νηφάλιο μυαλό, ανακαλύπτεις πράγματα που με το πρώτο ανάγνωσμα δεν παρουσιάστηκαν.
 
Μπλουζα