Dr juan couto

Eradon

Member
Δεν ξέρεις τι σου γίνεται.
Έχω ιδέα και κρίνω από αυτά που γράφεις και φαίνεται ότι δεν ξέρεις όταν λες ότι υπάρχουν αμέτρητοι γιατροί παγκοσμίως.
Αμέσως καταλαβαίνω τον άλλον.

Όταν λοιπόν εγώ ήμουνα σε χειρουργεία στην Αμερική το 1996 αμφιβάλω αν ήξερες τι είναι η μμ η αν είχες γεννηθεί.
Αμέτρητοι είναι τρόπος του λέγειν. Πλέον είναι πάρα πολλοί σε παγκόσμιο επίπεδο.
Αν ήξερες εσύ τι σου γίνεται θα το ήξερες αυτό και φυσικά δεν θα έκανες ένα μέτριο έως αποτυχημένο αποτέλεσμα στην Ελλάδα το 2022, όταν εγώ το 2010 έκανα μια από τις πιο επιτυχημένες μεταμοσχεύσεις της εποχής, με αποτέλεσμα που ξεπερνάει σημερινά αποτελέσματα της χώρας μας.
Τώρα με τα παραμύθια και τα πράσινα άλογα για χειρουργεία στην Αμερική το 1996 τι να σου πω... Ακόμα και το να ήσουν τυχαία παρόν σε ένα χειρουργείο στην Αμερική δεν μου λέει κάτι...
Καλά θα κάνεις να κατέβεις από το καλάμι, γιατί όποιος αεροβατεί, πέφτει κάτω στο τέλος και τρώει τα μούτρα του. Οι εγωισμοί και οι υπερηφάνειες δεν ωφελούν πουθενά, παρά μόνο κακό φέρνουν και προβλήματα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Αποτυχημένη επέμβαση??εξήγησε τους λόγους
Αμέτρητοι είναι τρόπος του λέγειν. Πλέον είναι πάρα πολλοί σε παγκόσμιο επίπεδο.
Αν ήξερες εσύ τι σου γίνεται θα το ήξερες αυτό και φυσικά δεν θα έκανες ένα μέτριο έως αποτυχημένο αποτέλεσμα στην Ελλάδα το 2022, όταν εγώ το 2010 έκανα μια από τις πιο επιτυχημένες μεταμοσχεύσεις της εποχής, με αποτέλεσμα που ξεπερνάει σημερινά αποτελέσματα της χώρας μας.
Τώρα με τα παραμύθια και τα πράσινα άλογα για χειρουργεία στην Αμερική το 1996 τι να σου πω... Ακόμα και το να ήσουν τυχαία παρόν σε ένα χειρουργείο στην Αμερική δεν μου λέει κάτι...
Καλά θα κάνεις να κατέβεις από το καλάμι, γιατί όποιος αεροβατεί, πέφτει κάτω στο τέλος και τρώει τα μούτρα του. Οι εγωισμοί και οι υπερηφάνειες δεν ωφελούν πουθενά, παρά μόνο κακό φέρνουν και προβλήματα.
 

Eradon

Member
Μόλις ανακάλυψες το γιουτιουμπ και έχεις και αποψη..έκατσες πάλι έψαξες κανένα βιντεάκι από Ιταλία και βρήκες το πρώτο ονομα που σου πέταξε και το ανέφερες..και αφού είναι αξιόλογοι αυτοί στην Ιταλία ρε τυπε ,γτ δεν πας και μας λες μόνο για couto..?? Για βάλε σύγκριση ανάμεσα τους να δούμε..επίσης σου είπε και άλλες χώρες ,Γαλλία Ιαπωνία κτλ κτλ ,άσε τον φεριντουνι,δεν περιμέναμε εσενα να τον πεις,υπάρχουν νήματα ήδη από παιδιά που έχουν κάνει επέμβαση εκεί και πριν χρόνια..και μιλά καλύτερα και άσε τις κρίσεις και το ότι λυπάσαι και τις αηδίες που λες..μάθατε όλα εδώ που μαζευτηκατε τυφλοπόντικες και έχετε και γλώσσα.
Φίλε μου έχεις πρόβλημα σοβαρό. Σε λυπάμαι. Προσπαθείς οπωσδήποτε να υποβιβάσεις τον άλλον και να εξυψώσεις τον εαυτό σου για να υποστηρίξεις τον ψεύτικο εγωισμό σου, λέγοντας πράγματα που δεν έχουν καμία βάση και σχέση με την πραγματικότητα.
Μιλάς με έναν άνθρωπο υπολογιστάκια, που ξέρεις το pc και το youtube και κάθε youtube πριν εσύ μάθεις να πληκτρολογείς καλά καλά και έναν άνθρωπο που έχει από μωρό μανία με το μαλλί του και τρέχει από 13 χρονών σε γιατρούς και στα 20 έκανε μεταμόσχευση και μάλιστα από τις πιο επιτυχημένες της εποχής. Ασυναρτησίες λες και αερολογίες αεράτε. Καλώς διάλεξες το συγκεκριμένο ψευδώνυμο γιατί μόνο για αερολογίες είσαι τελικά. Δεν θα ασχοληθώ άλλο. Ντασβιντάνια... Μίλα μόνος σου.
 
Τελευταία επεξεργασία:

vlafo

Well-Known Member
Αμέτρητοι είναι τρόπος του λέγειν. Πλέον είναι πάρα πολλοί σε παγκόσμιο επίπεδο.
Αν ήξερες εσύ τι σου γίνεται θα το ήξερες αυτό και φυσικά δεν θα έκανες ένα μέτριο έως αποτυχημένο αποτέλεσμα στην Ελλάδα το 2022, όταν εγώ το 2010 έκανα μια από τις πιο επιτυχημένες μεταμοσχεύσεις της εποχής, με αποτέλεσμα που ξεπερνάει σημερινά αποτελέσματα της χώρας μας.
Τώρα με τα παραμύθια και τα πράσινα άλογα για χειρουργεία στην Αμερική το 1996 τι να σου πω... Ακόμα και το να ήσουν τυχαία παρόν σε ένα χειρουργείο στην Αμερική δεν μου λέει κάτι...
Καλά θα κάνεις να κατέβεις από το καλάμι, γιατί όποιος αεροβατεί, πέφτει κάτω στο τέλος και τρώει τα μούτρα του. Οι εγωισμοί και οι υπερηφάνειες δεν ωφελούν πουθενά, παρά μόνο κακό φέρνουν και προβλήματα.
Τώρα το αμέτρητοι έγινε τρόπος του λέγειν.
Μάλιστα.
Για πες μου λοιπόν αφού ξέρεις το αποτέλεσμα μου όπως λες και έχεις άποψη,να μου το αξιολογήσεις σοβαρά με επιχειρήματα όχι με αερολογίες αποτυχημένο.
Μετά πες μας και για το δικό σου που την έκανες,να δω φώτο σου και να στο κρίνω λοιπόν και εγώ με τη σειρά μου.
Ποιά παραμύθια ρε φίλε.
Ασχολούμαι με το θέμα 30 χρόνια και περίμενα εσένα να μου κάνεις μάθημα?

Μάθε να μιλάς και άσε μου τα κηρύγματα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

aeratos28

Just aeratos
Το με ποιον μιλάω,το βλέπω..δεν χρειάζεται να τοποθετηθείς..να σε ενημερώσω,πως όταν εσύ, ήσουν σε υγρή μορφή,εγώ πήγαινα σχολείο..έτσι για να τα βάλουμε λίγο σε τάξη τα πράγματα..για όλα τα άλλα που λες ,απλά σου λέω υπεύθυνα πως είσαι πλήρως ανίδεος..πες τα σε κανέναν άλλο λοιπόν και σου προτείνω να μην τρως τόση αλεπού ,κάνει κακο..
Φίλε μου έχεις πρόβλημα σοβαρό. Σε λυπάμαι. Προσπαθείς οπωσδήποτε να υποβιβάσεις τον άλλον και να εξυψώσεις τον εαυτό σου για να υποστηρίξεις τον ψεύτικο εγωισμό σου και την σάπια σου υπερηφάνεια, πίσω από μια άρρωστη και δυστυχισμένη προσωπικότητα που έχεις, λέγοντας πράγματα που δεν έχουν καμία βάση και σχέση με την πραγματικότητα.
Μιλάς με έναν άνθρωπο υπολογιστάκια, που ξέρεις το pc και το youtube και κάθε youtube πριν εσύ μάθεις να πληκτρολογείς καλά καλά και έναν άνθρωπο που έχει από μωρό μανία με το μαλλί του και τρέχει από 13 χρονών σε γιατρούς και στα 20 έκανε μεταμόσχευση και μάλιστα από τις πιο επιτυχημένες της εποχής. Ασυναρτησίες λες και αερολογίες αεράτε. Καλώς διάλεξες το συγκεκριμένο ψευδώνυμο γιατί μόνο για αερολογίες είσαι τελικά. Δεν θα ασχοληθώ άλλο. Ντασβιντάνια... Μίλα μόνος σου.
 

platanos

Well-Known Member
Έψαξες και το λες ή σου αρέσει απλά να κολακεύεις τον άλλο επειδή είναι "παλιός". Τι να σου πω κι εσένα...
Ρε τύπε έχεις πολύ πλάκα, εκτός από την ασχετοσύνη σου είσαι και εριστικός. Τα έχεις βάλει με όλους εδώ μέσα και αντί να κάτσεις να διαβάσεις λίγο και να σκεφτείς, εξαπολύεις κατηγορίες παντού
 
Τελευταία επεξεργασία:

Eradon

Member
Ρε τύπε έχεις πολύ πλάκα, εκτός από την ασχετοσύνη σου είσαι και εριστικός. Τα έχεις βάλει με όλους εδώ μέσα και αντί να κάτσεις να διαβάσεις λίγο και να σκεφτείς εξαπολύεις, κατηγορίες παντού
Όταν λες κάτι, να το στηρίζεις σε δεδομένα. Ο φίλος λέει "πολύ σωστός ο αεράτος". Σε τι ακριβώς? Στο ότι η Ελλάδα έχει πολύ καλά αποτελέσματα παγκοσμίως ή στο ότι αυτοί οι γιατροί που έγραψα είναι οι μόνοι με καλύτερα αποτελέσματα? Ή μήπως στο ότι απλά είδα 1-2 βίντεο από το youtube και ήρθα στο φόρουμ να εκφέρω άποψη, όταν βλέπω από τα 13 youtube και είμαι 33, ενώ επίσης τρέχω από το γυμνάσιο σε δερματολόγους για θέματα τριχόπτωσης και στα 20+21 έκανα 2 μεταμοσχεύσεις, 1 DHI και μία FUE, όταν οι περισσότεροι δεν ξέρανε τι πάει να πει μεταμόσχευση και αν ξέρανε, ξέρανε μόνο ένα strip τύπου frankenstein της γνωστής τότε εταιρίας. Που λοιπόν ήταν σωστός ο αεράτος και τον υποστηρίζει το συγκεκριμένο μέλος? Πουθενά! Άρα λοιπόν τον υποστηρίζει για κάποιο άλλο λόγο...->προφανώς επειδή απλά είναι ο γνωστός "aeratos", άρα σίγουρα ξέρει τι λέει...και σίγουρα ξέρει καλύτερα από εμένα που είμαι σχετικά καινούργιος ως μέλος.
Επιπλέον, από που έβγαλες το συμπέρασμα περί ασχετοσύνης? Γνωρίζεις καταρχάς τι γνωρίζω και τι όχι? Είναι κακοί οι γιατροί που ανέφερα? Υπάρχει κάτι που ανέφερα και δεν ισχύει? Δεν νομίζω...
Επίσης λες είμαι εριστικός. Ίσως για κάποιο άγνωστο λόγο να δίνω λάθος εντύπωση. Αν δεις όμως τα δεδομένα, θα δεις ότι εξαρχής δεν προκάλεσα κανέναν. Ίσα ίσα, αναφέρω τις απόψεις μου και τις ιδέες μου φιλικά και ανθρώπινα.
Άλλοι είναι που γίνονται εριστικοί και προσβάλουν διότι δεν τους αρέσει να ακούν κάποιες απόψεις διαφορετικές ή γιατί έχουν καβαλήσει το καλάμι και θεωρούν ότι είναι θεοί επί της γης και κανείς άλλος δεν μπορεί να έχει περισσότερο δίκιο από αυτούς σε οποιοδήποτε θέμα.
Εγώ δεν προσέβαλα κανέναν. Όταν όμως με προσβάλουν και λένε ασυναρτησίες...δεν θα κάτσω να τους ακούσω επειδή είναι "παλιοί" και να κάνω την πάπια...δεν είναι ο τύπους μου, δυστυχώς...
Επίσης δεν τα έχω βάλει με όλους, ούτε με τους μισούς, ούτε καν με 5 ή 10 αλλά κυρίως με δύο τρώγομαι εξαρχής...: "Vlafo" και "Aeratos" και φυσικά όσους είναι "κόλακες" και υποστηρίζουν τις ασυναρτησίες τους και τα υποτιμητικά τους σχόλια, απλά επειδή είναι "παλιοί" και έχουν ύφος...
Εμένα αυτά μου προκαλούν εμετό, εξ' ου και η αντίδρασή μου.
Δεν θα ασχοληθώ όμως άλλο γιατί κουράστηκα και τσάμπα χαλάω το σάλιο μου.
Ας πιστεύει ο καθένας ότι θέλει και ας κάνει ότι θέλει.
 
Τελευταία επεξεργασία:

aeratos28

Just aeratos
Εντωμεταξυ ποιος του τα έμαθε αυτά και τα λέει για παλιούς και βλακείες?? Ποιος τον έχει ορμηνεψει και τα λέει..ρε τι έχουμε πάθει εδώ μέσα με το κάθε ένα που μπαίνει εδώ μέσα..βλέπουν δύο βίντεο στο γιουτιουμπ,και νομίζουν ότι τα έμαθαν όλα και μπαίνουν σε φόρου
Ρε τύπε έχεις πολύ πλάκα, εκτός από την ασχετοσύνη σου είσαι και εριστικός. Τα έχεις βάλει με όλους εδώ μέσα και αντί να κάτσεις να διαβάσεις λίγο και να σκεφτείς, εξαπολύεις κατηγορίες παντού

μ να το παίξουν και λεζάντα κιόλας..που αν κάτσεις και του πεις δύο πραγματικά απλά δεν ήλθαν ξέρει για τι πράγμα του μιλάς..
 

aeratos28

Just aeratos
Αυτά που λες εσύ είναι άσχετα και εμετικά..είπες του vlafo το αποτέλεσμα αποτυχημένο..σε ρωτήσαμε που το στηρίζεις αυτό και απάντηση δεν έδωσες..βγάλε στοιχεία και πείσε με αυτά για αυτό που λες,αλλιώς απλά πετάς λάσπες για οποιο σκοπό μπορεί να έχεις,η επειδή εμείς οι δυο ,που με ασυναρτησίες αναφέρεσαι σε εμάς ,σου βάζουμε δύσκολες ερωτήσεις στις περί
Όταν λες κάτι, να το στηρίζεις σε δεδομένα. Από που έβγαλες το συμπέρασμα περί ασχετοσύνης? Γνωρίζεις καταρχάς τι γνωρίζω και τι όχι? Είναι κακοί οι γιατροί που ανέφερα? Υπάρχει κάτι που ανέφερα και δεν ισχύει? Δεν νομίζω...
Επίσης λες είμαι εριστικός. Ίσως για κάποιο άγνωστο λόγο να δίνω λάθος εντύπωση. Αν δεις όμως τα δεδομένα, θα δεις ότι εξαρχής δεν προκάλεσα κανέναν. Ίσα ίσα, αναφέρω τις απόψεις μου και τις ιδέες μου φιλικά και ανθρώπινα.
Άλλοι είναι που γίνονται εριστικοί και προσβάλουν διότι δεν τους αρέσει να ακούν κάποιες απόψεις διαφορετικές ή γιατί έχουν καβαλήσει το καλάμι και θεωρούν ότι είναι θεοί επί της γης και κανείς άλλος δεν μπορεί να έχει περισσότερο δίκιο από αυτούς σε οποιοδήποτε θέμα.
Εγώ δεν προσέβαλα κανέναν. Όταν όμως με προσβάλουν και λένε ασυναρτησίες...δεν θα κάτσω να τους ακούσω επειδή είναι "παλιοί" και να κάνω την πάπια...δεν είναι ο τύπους μου, δυστυχώς...
Επίσης δεν τα έχω βάλει με όλους, ούτε με τους μισούς, ούτε καν με 5 ή 10 αλλά κυρίως με δύο τρώγομαι εξαρχής...: "Vlafo" και "Aeratos" και φυσικά όσους είναι "κόλακες" και υποστηρίζουν τις ασυναρτησίες τους και τα υποτιμητικά τους σχόλια, απλά επειδή είναι "παλιοί" και έχουν ύφος...
Εμένα αυτά μου προκαλούν εμετό, εξ' ου και η αντίδρασή μου.
Δεν θα ασχοληθώ όμως άλλο γιατί κουράστηκα και τσάμπα χαλάω το σάλιο μου.
Ας πιστεύει ο καθένας ότι θέλει και ας κάνει ότι θέλει.

ανεμων και υδάτων θεωρίες σου περί μεταμόσχευσης.
 

Eradon

Member
Αυτά που λες εσύ είναι άσχετα και εμετικά..είπες του vlafo το αποτέλεσμα αποτυχημένο..σε ρωτήσαμε που το στηρίζεις αυτό και απάντηση δεν έδωσες..βγάλε στοιχεία και πείσε με αυτά για αυτό που λες,αλλιώς απλά πετάς λάσπες για οποιο σκοπό μπορεί να έχεις,η επειδή εμείς οι δυο ,που με ασυναρτησίες αναφέρεσαι σε εμάς ,σου βάζουμε δύσκολες ερωτήσεις στις περί


ανεμων και υδάτων θεωρίες σου περί μεταμόσχευσης.
Οφείλω να πω ότι έκανα λάθος. Δεν ξέρω γιατί, αλλά το μπέρδεψα με αποτέλεσμα άλλου μέλους.
Δεν είναι αποτυχημένο. Όχι όμως και αρκετά ικανοποιητικό προσωπικά για εμένα. Αφού μπροστά είναι αρκετά αραιά η τοποθέτηση και αυτό είναι το δυσκολότερο να επιτευχθεί. Φυσικότητα με πυκνότητα ταυτόχρονα στη hairline. Επίσης σε κάποια σημεία φαίνονται σαν καρφωμένα και όχι αρκετά φυσικά. Σε γενικές γραμμές όμως είναι ένα πολύ καλό αποτέλεσμα για την Ελλάδα τουλάχιστον και μπράβο του.
 

aeratos28

Just aeratos
Οκ,αν θεωρείς αραιά τοποθετημένο αυτό το αποτέλεσμα,μπορείς να μας δείξεις το δικό σου,το οποίο όπως λες το θεωρείς επιτυχημένο?
Οφείλω να πω ότι έκανα λάθος. Δεν ξέρω γιατί, αλλά το μπέρδεψα με αποτέλεσμα άλλου μέλους.
Δεν είναι αποτυχημένο. Όχι όμως και αρκετά ικανοποιητικό προσωπικά για εμένα. Αφού μπροστά είναι αρκετά αραιά η τοποθέτηση και αυτό είναι το δυσκολότερο να επιτευχθεί. Φυσικότητα με πυκνότητα ταυτόχρονα στη hairline. Επίσης σε κάποια σημεία φαίνονται σαν καρφωμένα και όχι αρκετά φυσικά. Σε γενικές γραμμές όμως είναι ένα πολύ καλό αποτέλεσμα για την Ελλάδα τουλάχιστον και μπράβο του.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Eradon

Member
Οκ,αν θεωρείς αραιά τοποθετημένο αυτό το αποτέλεσμα, μπορείς να μας δείξεις το δικό σου, το οποίο όπως λες το θεωρείς επιτυχημένο?
Θα το δεις όταν θα κάνω νέα μεταμόσχευση, σύντομα ελπίζω...
Το παλιό αποτέλεσμά μου το έχω ήδη ανεβάσει και ήταν από τα πιο επιτυχημένα της εποχής για 12 χρόνια πριν, όταν το μόνο που υπήρχε ήταν κάτι φρικιαστικά FUE της γνωστής τότε εταιρίας. Είναι εκείνες οι φωτογραφίες που ανέβασα που αναγκαστικά είχαν κακή ανάλυση γιατί βγήκαν από κινητό της εποχής. Μόνο αν πάω πάλι (που ακυρώθηκε το ραντεβού λόγω χιονόπτωσης). στην εταιρία και ζητήσω φώτο από εκείνους, θα μπορέσω να ανεβάσω καλύτερες.
Το μόνο κακό είναι ότι έπεσαν πάνω από τα μισά τα επόμενα χρόνια, δεν ξέρω πως. Αδύνατο? Κι εμένα έτσι μου είχανε πει...κι όμως έγινε...
Εδώ είναι το τότε και το τώρα:
 
Τελευταία επεξεργασία:

vlafo

Well-Known Member
Άρα Eradon
Το αποτέλεσμα μου δεν είναι απόλυτα φυσικό και όχι πολύ πυκνό αυτό δε λες ?
 

Συνημμένα

  • 20220223_232148.jpg
    20220223_232148.jpg
    894.7 KB · Προβολές: 35

aeratos28

Just aeratos
Μην είσαι σίγουρος για αυτό που λες.δικη σου προσωπική εκτίμηση είναι αυτή περί επιτυχημένο για την εποχή..δεν είναι πολλά χρόνια πίσω ,εσένα μπορεί να σου φαίνεται ότι είναι πολλά.μελη του φόρουμ τότε έφευγαν για Αμερική σε ονόματα όπως hasson,για να πάρουν πυκνότητες του σήμερα..50 grafts ανά τετρ.εκατοστο..ποτ εδώ Ελλάδα τότε ,πάνω από 25-30 grafts δεν έβαζαν με τπτ..για αυτό σου λέω το τι πιστεύεις εσύ για εξαιρετικό αποτέλεσμα είναι σχετικό..ειδικά αν υπολογίσω πως στα 20 σου,πίσω από hairline δεν θα είχες θέμα και μαμά μαλλιά σίγουρα θα είχαν πυκνότητα άνω των 70-80 grafts,αυτή η διαφορά των μεταμοσχευθεντων με τα μαμά θα ήταν εμφανέστατη .θα έκανα και θα κάνει ακόμα μπαμ η επέμβαση.
Θα το δεις όταν θα κάνω νέα μεταμόσχευση, σύντομα ελπίζω...
Το παλιό αποτέλεσμά μου το έχω ήδη ανεβάσει και ήταν από τα πιο επιτυχημένα της εποχής για 12 χρόνια πριν, όταν το μόνο που υπήρχε ήταν κάτι φρικιαστικά FUE της γνωστής τότε εταιρίας. Είναι εκείνες οι φωτογραφίες που ανέβασα που αναγκαστικά είχαν κακή ανάλυση γιατί βγήκαν από κινητό της εποχής. Μόνο αν πάω πάλι (που ακυρώθηκε το ραντεβού λόγω χιονόπτωσης). στην εταιρία και ζητήσω φώτο από εκείνους, θα μπορέσω να ανεβάσω καλύτερες.
Το μόνο κακό είναι ότι έπεσαν πάνω από τα μισά τα επόμενα χρόνια, δεν ξέρω πως. Αδύνατο? Κι εμένα έτσι μου είχανε πει...κι όμως έγινε...
Εδώ είναι το τότε και το τώρα:
 

Eradon

Member
Μην είσαι σίγουρος για αυτό που λες.δικη σου προσωπική εκτίμηση είναι αυτή περί επιτυχημένο για την εποχή..δεν είναι πολλά χρόνια πίσω ,εσένα μπορεί να σου φαίνεται ότι είναι πολλά.μελη του φόρουμ τότε έφευγαν για Αμερική σε ονόματα όπως hasson,για να πάρουν πυκνότητες του σήμερα..50 grafts ανά τετρ.εκατοστο..ποτ εδώ Ελλάδα τότε ,πάνω από 25-30 grafts δεν έβαζαν με τπτ..για αυτό σου λέω το τι πιστεύεις εσύ για εξαιρετικό αποτέλεσμα είναι σχετικό..ειδικά αν υπολογίσω πως στα 20 σου,πίσω από hairline δεν θα είχες θέμα και μαμά μαλλιά σίγουρα θα είχαν πυκνότητα άνω των 70-80 grafts,αυτή η διαφορά των μεταμοσχευθεντων με τα μαμά θα ήταν εμφανέστατη .θα έκανα και θα κάνει ακόμα μπαμ η επέμβαση.
Τώρα κάνει μπαμ γιατί έπεσαν. Πριν δεν έκανε καθόλου μπαμ, γιατί παρότι η Ελλάδα δεν έβαζε πάνω από 30 grafts, εμένα μου έβαλαν πολύ περισσότερα μετά από δική μου πίεση και ανάληψη του ρίσκου γραπτώς, όπως και έγινε. Έτσι τελικά είχα ένα ανύπαρκτο για την εποχή αποτέλεσμα και κανείς δεν καταλάβαινε τίποτα.
Επίσης Μαμά είχα από πίσω full, στο σημείο της μεταμόσχευσης δεν υπήρχε τίποτα. Τα έχουμε ξαναπεί σε άλλο νήμα και μάλλον με ξέχασες γι' αυτό τρωγόμαστε πάλι...
Δες το νήμα πάλι... https://www.hairlossgr.com/forum/threads/hairline-με-μέγιστη-Πυκνότητα-Φυσικότητα.13654/
 

aeratos28

Just aeratos
Βγάλε φωτό ένα τετραγωνικό εκατοστό από τη hairline σου,να δούμε αν όντως έχεις μεταμοσχευμενα τόσα που λες..το ότι εσύ τους πιέσες,να κάνουν κάτι που δεν μπορούσαν να κάνουν αποδεδειγμένα κανένας δεν το πιστεύω .σε ποια κλινική την έκανες την επέμβαση?
Τώρα κάνει μπαμ γιατί έπεσαν. Πριν δεν έκανε καθόλου μπαμ, γιατί παρότι η Ελλάδα δεν έβαζε πάνω από 30 grafts, εμένα μου έβαλαν πολύ περισσότερα μετά από δική μου πίεση και ανάληψη του ρίσκου γραπτώς και έγινε. Έτσι τελικά είχα ένα ανύπαρκτο για την εποχή αποτέλεσμα. Μαμά είχα από πίσω full, στο σημείο της μεταμόσχευσης δεν υπήρχε τίποτα. Τα έχουμε ξαναπεί σε άλλο νήμα και μάλλον με ξέχασες γι' αυτό τρωγόμαστε πάλι...
Δες το νήμα πάλι... https://www.hairlossgr.com/forum/threads/hairline-με-μέγιστη-Πυκνότητα-Φυσικότητα.13654/page-8#post-292646
 

vlafo

Well-Known Member
Εradon
Δεν μου απάντησες για το αποτέλεσμα μου μετά τη φώτο.
Συνεχίζεις και υποστηρίζεις οτι είπες?
 

Eradon

Member
Εradon
Δεν μου απάντησες για το αποτέλεσμα μου μετά τη φώτο.
Συνεχίζεις και υποστηρίζεις οτι είπες?
Γιατί διαβάζετε τα μισά από όσα γράφω? Απάντησα ακριβώς στο προηγούμενο post στον aerato.
Σε μπέρδεψα με άλλο μέλος. Έχεις ίσως την καλύτερη μεταμόσχευση που έγινε σε ελληνικό έδαφος. Τυχερός πολύ.
Μην ανέβεις όμως πάλι στο καλάμι... Καλά είσαι εκεί! :)
 

Eradon

Member
Εradon
Δεν μου απάντησες για το αποτέλεσμα μου μετά τη φώτο.
Συνεχίζεις και υποστηρίζεις οτι είπες?
Το μόνο που δεν καταλαβαίνω είναι γιατί δεν σου αύξησε πυκνότητα μπροστά.
Μου δίνει την εντύπωση ότι είναι πιο πυκνά πίσω απ' ότι μπροστά μπροστά.
Θέλει παραπάνω η front hairline σίγουρα.
Γενικά όμως πάρα πολύ καλά. Χαίρομαι.
 
Μπλουζα