Dr juan couto

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Επειδή μπερδεύτηκα @nine , ο Couto δεν αναλαμβάνει diffuse thinners πάρουν δεν πάρουν φίνα ή εσένα σου είπε όχι γιατί δεν παίρνεις φίνα ;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tamaliamoupiso

Well-Known Member
Σε πονανε οι Ισπανοι Nadal,Couto κλπ και κραζεις;;

Γιατί να με πονάει φίλε μου, εμένα δουλεύουν; Θα σου βάλω ένα εύκολο. Ρίξε στα μαλλιά σου νερό με σπρέυ όπως κάνει στο βίντεο στο 2:23 και δες αν κολλάει και σε εσένα έτσι.
 

Eradon

Member
Είναι από τους κορυφαίους στον κόσμο, με απίστευτα αποτελέσματα. Δυστυχώς όμως είναι απλησίαστος οικονομικά και με αναμονή μερικών ετών...όπως ανέφεραν ήδη και άλλη χρήστες...
Τα καλά νέα: Υπάρχουν πάρα πολλοί στον κόσμο, ειδικά στην Ισπανία με φοβερά αποτελέσματα, παρόμοια με του Couto, χωρίς την αναμονή ή το κόστος του. Ψάξε και θα βρεις.
 

nine

Active Member
Επειδή μπερδεύτηκα @nine , ο Couto δεν αναλαμβάνει diffuse thinners πάρουν δεν πάρουν φίνα ή εσένα σου είπε όχι γιατί δεν παίρνεις φίνα ;

Δεν αναφερθηκα στον Couto. Αλλη κλινικη που εχω κανει consultation 2-3 φορες μεσα σε 6 χρονια δεν με εχει αναλαβει και μου ειπε να περιμενω.
 

nine

Active Member

Απο τις πιο diffuse περιπτωσεις αφου υπαρχουν τριχες που σχηματιζουν hairline μπροστα
Διόρθωση, μόλις διάβασα "The patient had undergone a FUT intervention in a Canadian clinic with an unsatisfactory result."
 

Eradon

Member

Απο τις πιο diffuse περιπτωσεις αφου υπαρχουν τριχες που σχηματιζουν hairline μπροστα
Διόρθωση, μόλις διάβασα "The patient had undergone a FUT intervention in a Canadian clinic with an unsatisfactory result."
Δεν καταλαβαίνω γιατί προσπαθείτε να "φάτε" τον Couto, αφού είναι μαέστρος. Γιατί δεν παραδέχεστε απλά ότι θα θέλατε να πάτε και δυστυχώς δεν μπορείτε... Κι εγώ μαζί σας είμαι. Ας είμαστε όμως και λίγο ειλικρινής, τουλάχιστον με τον εαυτό μας.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Eradon

Member
Δεν καταλαβαίνω γιατί προσπαθείτε να "φάτε" τον Couto, αφού είναι μαέστρος. Γιατί δεν παραδέχεστε απλά ότι θα θέλατε να πάτε και δυστυχώς δεν μπορείτε... Κι εγώ μαζί σας είμαι. Ας είμαστε όμως και λίγο ειλικρινής, τουλάχιστον με τον εαυτό μας.
Πέραν αυτού. Ρίξτε μια ματιά σε πολλούς Ισπανούς. Παραδειγματικά αναφέρω, Dr Rafael de Freitas, Dra Ximena Villa, Dr Hans Heinicke και άλλοι ακόμα και δείτε πόσο τεράστια είναι η διαφορά με τα δικά μας (ελληνικά) και άλλα αποτελέσματα. Δείτε πυκνότητα, δείτε φυσικότητα και μετά λες τι να πάω να κάνω αλλού...
Βέβαια υπάρχουν και αλλού πολύ καλά αποτελέσματα, όπως Dr Zarev Βουλγαρία, Dr Acar Τουρκία κ.ο.κ.
Με την Ελλάδα μας δεν καταλαβαίνω τι γίνεται...Γιατί είμαστε πίσω από όλους? Μήπως κοιτάνε όλοι πως να διαφημιστούν και να βγάλουν χρήμα και δεν κοιτάνε πως να μάθουν τα "μυστικά" της δουλειάς και να βελτιώσουν τα αποτελέσματά τους? Τι να πω...δεν ξέρω.
 

nine

Active Member
Δεν καταλαβαίνω γιατί προσπαθείτε να "φάτε" τον Couto, αφού είναι μαέστρος. Γιατί δεν παραδέχεστε απλά ότι θα θέλατε να πάτε και δυστυχώς δεν μπορείτε... Κι εγώ μαζί σας είμαι. Ας είμαστε όμως και λίγο ειλικρινής, τουλάχιστον με τον εαυτό μας.

Ισα ισα το αναφερω για τις εξαιρετικες περιπτωσεις diffuse thinning που αναλαμβανει αναμεσα σε αδυναμες τριχες, χωρις τον κινδυνο shock loss που αλλες κλινικες ισως ελεγαν δεν ειναι καλος υποψηφιος η να περιμενει. Εχει το πιο ολοκληρομενο υλικο με πολλες περιπτωσεις στις παρουσιασεις του, παγκοσμίως για εμενα.
 

aeratos28

Just aeratos
Σε μια χώρα σχεδόν 50 εκατομμυρίων ανθρώπων,(Ισπανία)βρήκες 4-5-6 γιατρους..που από αυτούς ,οι τρεις ειναι παγκοσμίου φήμης..βρήκες και άλλον έναν που ο τύπος διαλέγει περιστατικά (zarev) ,τον acar τώρα εντάξει δεν τον υπολογίζω ανάμεσα σε αυτούς ..Τουρκία μόνο Ερντογάν και hlc..και επειδή έτυχε να είναι οι κορυφαίοι παγκοσμίως μετρημένοι στα δάχτυλα ,από εξωτερικό,αναρωτιέσαι για το αν έχει μείνει πίσω μια χώρα ολόκληρη..και είναι λογική αυτή.!δεν έχει να κάνει φίλε μου ούτε με χώρα ούτε με τπτ όλα αυτά που λες..και προς απόδειξη αυτών που λέω ,βρες μου ένα όνομα ανάλογου βεληνεκούς με αυτά των Ισπανών που ανέφερες ,από Γερμανία ,Ιταλία,Γαλλία ,Σουηδία Νορβηγία ..από Ευρώπη και από άλλες ηπείρους ,ας πούμε Ιαπωνία ,που οι άνθρωποι έχουν ξεφύγει εδώ και πολλές δεκαετίες σε τεχνολογία κτλ..από όλες αυτές τις χώρες λοιπόν γνωρίζεις γιατρούς και τις δυνατότητές τους? Γτ πολύ εύκολα ρίχνουμε ευθύνες σε ολόκληρη χώρα βλέπω..δεν είναι έτσι όπως τα λες λοιπόν τα πράγματα.
Πέραν αυτού. Ρίξτε μια ματιά σε πολλούς Ισπανούς. Παραδειγματικά αναφέρω, Dr Rafael de Freitas, Dra Ximena Villa, Dr Hans Heinicke και άλλοι ακόμα και δείτε πόσο τεράστια είναι η διαφορά με τα δικά μας (ελληνικά) και άλλα αποτελέσματα. Δείτε πυκνότητα, δείτε φυσικότητα και μετά λες τι να πάω να κάνω αλλού...
Βέβαια υπάρχουν και αλλού πολύ καλά αποτελέσματα, όπως Dr Zarev Βουλγαρία, Dr Acar Τουρκία κ.ο.κ.
Με την Ελλάδα μας δεν καταλαβαίνω τι γίνεται...Γιατί είμαστε πίσω από όλους? Μήπως κοιτάνε όλοι πως να διαφημιστούν και να βγάλουν χρήμα και δεν κοιτάνε πως να μάθουν τα "μυστικά" της δουλειάς και να βελτιώσουν τα αποτελέσματά τους? Τι να πω...δεν ξέρω.
 

Eradon

Member
Σε μια χώρα σχεδόν 50 εκατομμυρίων ανθρώπων,(Ισπανία)βρήκες 4-5-6 γιατρους..που από αυτούς ,οι τρεις ειναι παγκοσμίου φήμης..βρήκες και άλλον έναν που ο τύπος διαλέγει περιστατικά (zarev) ,τον acar τώρα εντάξει δεν τον υπολογίζω ανάμεσα σε αυτούς ..Τουρκία μόνο Ερντογάν και hlc..και επειδή έτυχε να είναι οι κορυφαίοι παγκοσμίως μετρημένοι στα δάχτυλα ,από εξωτερικό,αναρωτιέσαι για το αν έχει μείνει πίσω μια χώρα ολόκληρη..και είναι λογική αυτή.!δεν έχει να κάνει φίλε μου ούτε με χώρα ούτε με τπτ όλα αυτά που λες..και προς απόδειξη αυτών που λέω ,βρες μου ένα όνομα ανάλογου βεληνεκούς με αυτά των Ισπανών που ανέφερες ,από Γερμανία ,Ιταλία,Γαλλία ,Σουηδία Νορβηγία ..από Ευρώπη και από άλλες ηπείρους ,ας πούμε Ιαπωνία ,που οι άνθρωποι έχουν ξεφύγει εδώ και πολλές δεκαετίες σε τεχνολογία κτλ..από όλες αυτές τις χώρες λοιπόν γνωρίζεις γιατρούς και τις δυνατότητές τους? Γτ πολύ εύκολα ρίχνουμε ευθύνες σε ολόκληρη χώρα βλέπω..δεν είναι έτσι όπως τα λες λοιπόν τα πράγματα.
Πλάκα μου κάνεις... Υπάρχουν αμέτρητοι γιατροί παγκοσμίως με φοβερά αποτελέσματα. Αυτοί απλά είναι οι αγαπημένοι μου και αυτοί οι οποίοι γουστάρω πολύ και γι' αυτό τους ανέφερα. Και ο Acar ακόμα κατά την άποψη μου έχει πολύ καλύτερα αποτελέσματα από εμάς. Τι έπρεπε δηλαδή να κάνω κατά την άποψή σου? Να σου αναφέρω μια λίστα με 50 γιατρούς ας πούμε? 5-6 δεν σου φτάνουν? Πόσους θες? Πες μου να ξέρω...
Μόνος σου δεν μπορείς να βρεις άλλους παρόμοιους γιατρούς? Η Αγγλία και η Αμερική είναι γεμάτοι με απίστευτους γιατρούς και αποτελέσματα. Απλά δεν τα αναφέρω γιατί ξεφεύγουν το budget των περισσότερων Ελλήνων. Και στην Ιταλία υπάρχουν και στην Ευρώπη και παντού. Dr Feriduni Βέλγιο, Dr Tsiara Insalaco Ιταλία, Dr Rahal Καναδάς. Τυχαίο παράδειγμα, δεν έχω ασχοληθεί με όλες τις χώρες του κόσμου. Εγώ θα στους βρω εξάλλου? Και για ποιο λόγο? Εγώ ξέρω που θα πάω. Εσύ πήγαινε να σε πετσοκόψουν όπου θες. Λυπάμαι αυτούς που θα σε ακολουθήσουν...
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Eradon

Member
Και για να κλείσω, δεν έχω θέμα με τη χώρα μας. Το αντίθετο μάλλον. Θα ήθελα πάρα πολύ να μπορούσα να προχωρήσω άμεσα σε μία μεταμόσχευση εδώ στη χώρα μας και μάλιστα με ένα πιο "μαζεμένο" ίσως κόστος από το εξωτερικό.
Είμαι όμως τσαντισμένος γιατί έχω απογοητευτεί φοβερά με τα αποτελέσματα που βλέπω, συγκρίνοντας ακόμα και με κλινικές μαζικών μεταμοσχεύσεων Τουρκίας με τιμές ανύπαρκτες και δυστυχώς το ταξίδι στο εξωτερικό μου φαίνεται όλο και περισσότερο αναπόφευκτο...
Αν όντως λοιπόν ξέρεις να υποστηρίζεις τα αεράτα λόγια σου, φίλε μου αεράτε, πόσταρέ μου εδώ link από 2-3 αποτελέσματα μόνο, από το σύνολο όλων των Ελλήνων γιατρών, που να μην φυτεύουν απλά τρίχες, αλλά να έχουν ένα όμορφο και φυσικό αποτέλεσμα και τότε...ίσως να παραδεχτώ τα λόγια σου.
Δεν είμαστε όλοι περιστατικά που είναι φαλακροί και θέλουν απλά να γεμίσουν το κεφάλι τους με τρίχες...Υπάρχουν και πολλοί άνθρωποι που έχουν ένα μικρότερου βεληνεκούς πρόβλημα, αλλά έχουν μια "τρέλα" με το μαλλί τους και θέλουν να έχουν ένα ΌΜΟΡΦΟ, ΠΥΚΝΟ & ΦΥΣΙΚΟ αποτέλεσμα. Πούντο φίλε aerate...? Punto??? eee?
 
Τελευταία επεξεργασία:

vlafo

Well-Known Member
Όταν θα μάθεις πως δουλεύει ο κάθε γιατρός και όταν δεις από κοντά αποτελέσματα και πως λειτουργεί και τι είναι πραγματικότητα και τι όχι και όχι βιντεάκια από το ytube τότε θα έχεις διαμορφωμένη άποψη.
Αμέτρητοι γιατροί παγκοσμίως με καλά αποτελέσματα απλά το ξεχνάς,κάνω πως δεν το άκουσα.

Υγ:Υπάρχουν πολλοί εδώ μέσα που δεν έχουν μεγάλο θέμα και πάνε για το μέγιστο που μπορούνε να πάρουν,και έχουν ίδιες ανησυχίες,απλά δεν έχουν φτάσει στο ψάξιμο και την έρευνα όσο θα έπρεπε και νομίζουν ότι στο εξωτερικό θα πάνε και θα γίνουν τούμπανο και φυσικοί.
Πλανώνται Πλάνην οικτρά.
 

Eradon

Member
Εν τω μεταξύ έχουν αρχίσει και ξεφυτρώνουν στη χώρα μας κάτι "κλινικές" (έτσι αυτοαποκαλούνται τουλάχιστον) οι οποίες υποστηρίζουν ότι κάνουν μεταμοσχεύσεις μαλλιών και ποστάρουν κάτι αποτελέσματα στα διάφορα social media με ιδιαίτερη μάλιστα υπερηφάνεια, τα οποία ωστόσο θυμίζουν πρόκες καρφωμένες στο κεφάλι και εποχή μεταμοσχεύσεων τουλάχιστον προϊστορική! Έλεος πια...
 

Eradon

Member
Όταν θα μάθεις πως δουλεύει ο κάθε γιατρός και όταν δεις από κοντά αποτελέσματα και πως λειτουργεί και τι είναι πραγματικότητα και τι όχι και όχι βιντεάκια από το ytube τότε θα έχεις διαμορφωμένη άποψη.
Αμέτρητοι γιατροί παγκοσμίως με καλά αποτελέσματα απλά το ξεχνάς,κάνω πως δεν το άκουσα.

Υγ:Υπάρχουν πολλοί εδώ μέσα που δεν έχουν μεγάλο θέμα και πάνε για το μέγιστο που μπορούνε να πάρουν,και έχουν ίδιες ανησυχίες, απλά δεν έχουν φτάσει στο ψάξιμο και την έρευνα όσο θα έπρεπε και νομίζουν ότι στο εξωτερικό θα πάνε και θα γίνουν τούμπανο και φυσικοί.
Πλανώνται Πλάνην οικτρά.
Εγώ πάντως φίλε μου δεν είμαι αυτός που πλανάται. Για εσένα ή άλλους δεν γνωρίζω...
Παντού υπάρχουν επιτυχίες και αποτυχίες. Δεν σημαίνει όμως αυτό ότι όλοι οι γιατροί είναι ίδιοι ή "περίπου" ίδιοι και οι πιθανότητές τους για μία αντίστοιχη επιτυχία ή αποτυχία επίσης ίδια. Θα διαφωνήσω απολύτως.
Ούτε και νομίζω πως τους περισσότερους, ειδικά τους Έλληνες δεν τους νοιάζει η αναμονή ,η ταλαιπωρία και ειδικά το οικονομικό....
Απλά βολεύονται ρισκάροντας το εύκολο και είτε "την πατάνε", είτε μένουν ικανοποιημένοι με ένα αποτέλεσμα το οποίο εγώ αν το είχα, τουλάχιστον θα φρίκαρα.
 

Eradon

Member
Επειδή δεν γνωρίζεις και δεν με γνωρίζεις,καλό είναι να διαβάζεις εδώ μέσα και μετά να αναρωτιέσαι.
Γνωρίζω πολύ καλά και σίγουρα πολύ καλύτερα απ' ότι νομίζεις. Εσένα δεν σε γνωρίζω, ούτε και επιθυμώ να σε γνωρίσω... Όπως φυσικά και εσύ δεν με γνωρίζεις καθόλου λέγοντας ότι δεν γνωρίζω, χωρίς να έχεις ιδέα τι γνωρίζω και τι δεν γνωρίζω. Απλά επειδή έχεις "καβαλήσει το καλάμι", επειδή είσαι περισσότερο καιρό εγγεγραμμένος σε ένα φόρουμ...
 

vlafo

Well-Known Member
Γνωρίζω πολύ καλά και σίγουρα πολύ καλύτερα απ' ότι νομίζεις. Εσένα δεν σε γνωρίζω, ούτε και επιθυμώ να σε γνωρίσω... Όπως φυσικά και εσύ δεν με γνωρίζεις καθόλου λέγοντας ότι δεν γνωρίζω, χωρίς να έχεις ιδέα τι γνωρίζω και τι δεν γνωρίζω. Απλά επειδή έχεις "καβαλήσει το καλάμι", επειδή είσαι περισσότερο καιρό εγγεγραμμένος σε ένα φόρουμ...
Δεν ξέρεις τι σου γίνεται.
Έχω ιδέα και κρίνω από αυτά που γράφεις και φαίνεται ότι δεν ξέρεις όταν λες ότι υπάρχουν αμέτρητοι γιατροί παγκοσμίως.
Αμέσως καταλαβαίνω τον άλλον.

Όταν λοιπόν εγώ ήμουνα σε χειρουργεία στην Αμερική το 1996 αμφιβάλω αν ήξερες τι είναι η μμ η αν είχες γεννηθεί.
 

aeratos28

Just aeratos
Μόλις ανακάλυψες το γιουτιουμπ και έχεις και αποψη..έκατσες πάλι έψαξες κανένα βιντεάκι από Ιταλία και βρήκες το πρώτο ονομα που σου πέταξε και το ανέφερες..και αφού είναι αξιόλογοι αυτοί στην Ιταλία ρε τυπε ,γτ δεν πας και μας λες μόνο για couto..?? Για βάλε σύγκριση ανάμεσα τους να δούμε..επίσης σου είπε και άλλες χώρες ,Γαλλία Ιαπωνία κτλ κτλ ,άσε τον φεριντουνι,δεν περιμέναμε εσενα να τον πεις,υπάρχουν νήματα ήδη από παιδιά που έχουν κάνει επέμβαση εκεί και πριν χρόνια..και μιλά καλύτερα και άσε τις κρίσεις και το ότι λυπάσαι και τις αηδίες που λες..μάθατε όλα εδώ που μαζευτηκατε τυφλοπόντικες και έχετε και γλώσσα.
Πλάκα μου κάνεις... Υπάρχουν αμέτρητοι γιατροί παγκοσμίως με φοβερά αποτελέσματα. Αυτοί απλά είναι οι αγαπημένοι μου και αυτοί οι οποίοι γουστάρω πολύ και γι' αυτό τους ανέφερα. Και ο Acar ακόμα κατά την άποψη μου έχει πολύ καλύτερα αποτελέσματα από εμάς. Τι έπρεπε δηλαδή να κάνω κατά την άποψή σου? Να σου αναφέρω μια λίστα με 50 γιατρούς ας πούμε? 5-6 δεν σου φτάνουν? Πόσους θες? Πες μου να ξέρω...
Μόνος σου δεν μπορείς να βρεις άλλους παρόμοιους γιατρούς? Η Αγγλία και η Αμερική είναι γεμάτοι με απίστευτους γιατρούς και αποτελέσματα. Απλά δεν τα αναφέρω γιατί ξεφεύγουν το budget των περισσότερων Ελλήνων. Και στην Ιταλία υπάρχουν και στην Ευρώπη και παντού. Dr Feriduni Βέλγιο, Dr Tsiara Insalaco Ιταλία, Dr Rahal Καναδάς. Τυχαίο παράδειγμα, δεν έχω ασχοληθεί με όλες τις χώρες του κόσμου. Εγώ θα στους βρω εξάλλου? Και για ποιο λόγο? Εγώ ξέρω που θα πάω. Εσύ πήγαινε να σε πετσοκόψουν όπου θες. Λυπάμαι αυτούς που θα σε ακολουθήσουν...
 
Μπλουζα