Aeratos28, jose lorenzo ο ιατρός.. aeratos28 o ασθενής...,3301 grafts, 28/10/2022,1o βήμα..

aeratos28

Just aeratos
Για τη φινα ναι,εκτός και αν με ενοχλήσει κάπου,κάποια στιγμή και την αφήσω .σχεδιασμό κτλ σε peaks και hairline όντως ήταν δική μου προτροπή..για την πυκνότητα θα σου πω..σε αυτη την επέμβαση,η πυκνότητα για μενα,ερχόταν σε δεύτερη θέση..αυτό που ήθελα τώρα ήταν ένα μπάζωμα με λίγα λόγια..να μαζέψω όλο το πρόβλημα με μια καλή πυκνότητα χωρίς να ζορισω καταστάσεις..η επόμενη επέμβαση θα γίνει crown προς middle και αυτό που έχω στο μυαλό μου είναι να κάνω και μια τρίτη επέμβαση,για να φτάσω μπροστά τα νούμερα που πρέπει και θέλω,από τη στιγμή που μπορώ να το στηρίξω.
Αέρατε λογικά την φίνα θα την παίρνεις για αρκετά χρόνια έτσι;Επίσης να υποθέσω σχεδιασμός , πυκνότητες και πως θα γίνουν τα peaks ήταν μετά από προτροπή σου;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

jersey

Well-Known Member
Δεν έχουν κανένα ιδιαίτερο λόγο οι μεγάλες Ελληνικές κλινικες να φιλοξενήσουν τον οποιοδήποτε top η άλλο γιατρό για επεμβάσεις στην Ελλάδα.
Μμμ κι όμως έχουν. Ας πούμε με το να έρχεται ένας τοπ γιατρός μπορείς να το χρησιμοποιείς κ ως μάρκετινγκ για το brand name. Πχ ότι συνεργαστήκαμε κ με τον Lorenzo κ
Μάθαμε από τις τεχνικές του. Όχι μόνο για marketing αλλά κ ουσιαστικά με το να βλέπεις πως δουλεύει ο άλλος κ να πάρεις και τα προγράμματα του, όποτε ίσως να βελτιώσεις κ ουσιαστικά στη πράξη.
Επίσης θα διαφημιζόταν και περισσότερο η κλινική στο φόρουμ αλλά και θα φτιάχνονταν η εικόνα της γιατί ίσως ας πούμε μερικά μέλη να ένιωθαν την «υποχρέωση» να την υποστηρίξουν αλλά και να λενε καλά λόγια για την κλινική αφού τους φιλοξένησε και έκαναν τις επεμβάσεις τους εκεί με έναν γιατρό που δεν μπορούσαν να κάνουν άλλου και εξυπηρετήθηκαν. Όποτε και η κλινική ίσως να είχε την εύνοια από κάποια μέλη στο φόρουμ που θα της έφτιαχνε την εικόνα…
 

Georgie

Well-Known Member
Μμμ κι όμως έχουν. Ας πούμε με το να έρχεται ένας τοπ γιατρός μπορείς να το χρησιμοποιείς κ ως μάρκετινγκ για το brand name. Πχ ότι συνεργαστήκαμε κ με τον Lorenzo κ
Μάθαμε από τις τεχνικές του. Όχι μόνο για marketing αλλά κ ουσιαστικά με το να βλέπεις πως δουλεύει ο άλλος κ να πάρεις και τα προγράμματα του.
Επίσης θα διαφημιζόταν και περισσότερο η κλινική στο φόρουμ αλλά και θα φτιάχνονταν η εικόνα της γιατί ίσως ας πούμε μερικά μέλη να ένιωθαν την “υποχρέωση» να την υποστηρίξουν αλλά και να λενε καλά λόγια για την κλινική αφού τους φιλοξένησε και έκαναν τις επεμβάσεις τους εκεί. Όποτε και η κλινική ίσως να είχε την εύνοια από κάποια μέλη στο φόρουμ που θα της έφτιαχνε την εικόνα…
Το 70% ( και λίγο λέω) των πελατών ειναι εκτός φόρουμ .
Δεν ασχολούνται καν οι περισσότερες.
 

aeratos28

Just aeratos
Εύνοια να έχει η κλινική σε τι ? Θα δω πχ εγώ, μαλακία σε κάποιο αποτέλεσμα και θα κάνω τα στραβά μάτια ,επειδή έτυχε και δίνει τον χώρο στον Ισπανό για να χειρουργεί στην Ελλάδα? Τα θες και τα λες τώρα η το πες χωρίς να το σκεφτείς?
Ούτε μια στο δις ,δεν υπάρχει αυτή η περιπτωση
Μμμ κι όμως έχουν. Ας πούμε με το να έρχεται ένας τοπ γιατρός μπορείς να το χρησιμοποιείς κ ως μάρκετινγκ για το brand name. Πχ ότι συνεργαστήκαμε κ με τον Lorenzo κ
Μάθαμε από τις τεχνικές του. Όχι μόνο για marketing αλλά κ ουσιαστικά με το να βλέπεις πως δουλεύει ο άλλος κ να πάρεις και τα προγράμματα του, όποτε ίσως να βελτιώσεις κ ουσιαστικά στη πράξη.
Επίσης θα διαφημιζόταν και περισσότερο η κλινική στο φόρουμ αλλά και θα φτιάχνονταν η εικόνα της γιατί ίσως ας πούμε μερικά μέλη να ένιωθαν την «υποχρέωση» να την υποστηρίξουν αλλά και να λενε καλά λόγια για την κλινική αφού τους φιλοξένησε και έκαναν τις επεμβάσεις τους εκεί με έναν γιατρό που δεν μπορούσαν να κάνουν άλλου και εξυπηρετήθηκαν. Όποτε και η κλινική ίσως να είχε την εύνοια από κάποια μέλη στο φόρουμ που θα της έφτιαχνε την εικόνα…
 

jersey

Well-Known Member
Εύνοια να έχει η κλινική σε τι ? Θα δω πχ εγώ, μαλακία σε κάποιο αποτέλεσμα και θα κάνω τα στραβά μάτια ,επειδή έτυχε και δίνει τον χώρο στον Ισπανό για να χειρουργεί στην Ελλάδα? Τα θες και τα λες τώρα η το πες χωρίς να το σκεφτείς?
Ούτε μια στο δις ,δεν υπάρχει αυτή η περιπτωση
Γενικά μίλησα ότι μπορεί να συμβεί κ αυτό από μερικούς όχι από σένα. Πχ να σκέφτονται με φιλοξένησε και εξυπηρετήθηκα όποτε να την υποστηρίζουν κ στο φόρουμ ή να λένε καλά λόγια τα οποία δεν γίνονταν πριν γίνει αυτό με το λορεντζο. Ή ισως να σκέφτονται ότι θα πρέπει να τα έχουν καλά με τη κλινική αφού θα κάνουν κ επέμβαση εκει όποτε κ να μη κρίνουν κάτι αρνητικά που θα δουν…
 

Kostas97

Well-Known Member
Γενικά μίλησα ότι μπορεί να συμβεί κ αυτό από μερικούς όχι από σένα. Πχ να σκέφτονται με φιλοξένησε και εξυπηρετήθηκα όποτε να την υποστηρίζουν κ στο φόρουμ ή να λένε καλά λόγια τα οποία δεν γίνονταν πριν γίνει αυτό με το λορεντζο. Ή ισως να σκέφτονται ότι θα πρέπει να τα έχουν καλά με τη κλινική αφού θα κάνουν κ επέμβαση εκει όποτε κ να μη κρίνουν κάτι αρνητικά που θα δουν…
Τζερσυ περναει καθολου απο το μυαλο σου το σεναριο καποιοι απλα να μη θελουν για τους λογους τους να ακουγονται καλα λογια για τον Αναστασακη;
 

jersey

Well-Known Member
Τζερσυ περναει καθολου απο το μυαλο σου το σεναριο καποιοι απλα να μη θελουν για τους λογους τους να ακουγονται καλα λογια για τον Αναστασακη;
Εγώ γενικά μίλησα. Για όλες τις κλινικές μπορεί να συμβεί. Εσένα περνάει από το μυαλό σου αυτά που ειπα παραπάνω ; Ή Το θεωρείς απίθανο να σκέφτονται διάφοροι έτσι ;
 

aeratos28

Just aeratos
Το να μην ακούγονται καλά λόγια χωρίς λόγο,συμφωνώ ότι όσοι το κάνουν έχουν τους λόγους τους..αλλά όταν υπάρχει λόγος ,τότε όσοι το κάνουν,κάνουν το αυτονόητο..το 99% των μη καλών λόγων που είχαν ακουστεί,πάνω στο κομμάτι της δουλειάς που βλεπαμε ήταν..
Ήδη,έχει αλλάξει όλο αυτό,ξεχάστηκαν τα less is more η κάλυψη σε όλο το κεφάλι με μέτρια πυκνότητα ,με χτενίσματα περίεργα με μακρύ μαλλί,οι στριπαρες ..έφυγαν όλα ..κάνει πλάνο,μετρήσεις δοτριας ,μιλάει για πυκνότητες σωστές..έχει γίνει πρόοδος.ηρθε στα λόγια μας σιγά σιγά ..
Τζερσυ περναει καθολου απο το μυαλο σου το σεναριο καποιοι απλα να μη θελουν για τους λογους τους να ακουγονται καλα λογια για τον Αναστασακη;
 

Kostas97

Well-Known Member
Εγώ γενικά μίλησα. Για όλες τις κλινικές μπορεί να συμβεί. Εσένα περνάει από το μυαλό σου αυτά που ειπα παραπάνω ; Ή Το θεωρείς απίθανο να σκέφτονται διάφοροι έτσι ;
Εχεις να αναφερεις καποιον απο οσους ηδη εκαναν κριτικη?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

oreo

Well-Known Member
Και λίγα λες γιατρέ.
Και θερμότατος ήταν ο χαιρετισμός, με χειραψία, όταν όλος ο κόσμος έκανε "μπουνίτσες"και συμβουλές μου έδωσες και αυτό που δε θα ξεχάσω, όταν με παρότρυνες να μην οδηγήσω με ρώτησες αν έχω χρήματα για ταξί, βάζοντας το χέρι στην τσέπη...
Κι αν ήμουν μαγκωμένος ήταν διότι αισθανόμουν άβολα που ήμουν στην κλινική σου επιλέγοντας άλλο γιατρό και όχι για αυτά που έχω ακούσει.
Για το προσωπικό δεν υπάρχουν λόγια!!!!!
Είναι που αποπνέεις και ένα σεβάσμιο vibe Ιούλιε, να τα λέμε και αυτά. Εγώ πήγα 2 φορές να κάνω έκπληξη στον ντόκτορα αλλά δεν βρήκα κανέναν.
 

oreo

Well-Known Member
ετ
ετσι ακριβως. Να σε βριζει να σε λασπωνει να σ λεει τα χιλια μυρια και εσυ να τον φιλοξενεις στην κλινικη σου, να κανει την επεμβαση του και οταν φευγει να συνεχιζει τον αγωνα λασπης ετσι γιατι ειναιι τοξικος, για κανεναν αλλο λογο.
και απο την αλλη το φωτεινο παραδειγμα Ιατρου και Ανθρωπου π δεν αφηνει τπτ να παρεισφησει στη σχεση που εχει με την επιστημη, το εργο του και την ανθρωπια του.

Πολλα μπραβο στον Δρ. Αναστασακη!
Ο μονος στην Ελλαδα που μπηκε εδω μεσα με μας τους ορκ και συνεχιζει να προσφερει με οποιον τροπο μπορει!
Αν αντικαταστήσεις το Δρ.Αναστασάκη με το Πατηρ Αντώνιος , σαν promotion για την κιβωτό του κόσμου είναι το λογίδριο. Ρε μπαγάσα δεν παύεις να μου φτιάχνεις την μέρα όποτε σε διαβάζω...
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Πώς είσαι τόσο σίγουρος Κώστα?
Μπήκε σε διαλογή η φάση ?

Ρε σεις, μην μπαίνετε σε υποθετικά σενάρια. Ότι έχω γράψει στο Ρεαλ στο ΟΑΚΑ ισχύει. Τίποτα περισσότερο τίποτα λιγότερο. Πάμε παρακάτω.
 

oreo

Well-Known Member
Φίλε αεράτε τα έχουμε πει απο κοντά, τα έχουμε πει απο μακριά, τώρα και official σου εύχομαι τα μέγιστα φίλε. 2 πράγματα σε απασχολούν τώρα 1. Η φύτρωση στο maximum 2. Να αντέξουν το στρεσάρισμα τα αδύναμα. Αυτά βέβαια με το καλό τον Μάιο. Προς το παρόν ο σχεδιασμός και η τοποθέτηση νομίζω οτι σίγουρα σε καλύπτουν.
 

aeratos28

Just aeratos
Φίλε μπισκότε,σε ευχαριστώ πολύ και δημόσια.να σε καλά ,ανταποδίδω τις ευχές για ότι καλύτερο και σε εσενα..
Φίλε αεράτε τα έχουμε πει απο κοντά, τα έχουμε πει απο μακριά, τώρα και official σου εύχομαι τα μέγιστα φίλε. 2 πράγματα σε απασχολούν τώρα 1. Η φύτρωση στο maximum 2. Να αντέξουν το στρεσάρισμα τα αδύναμα. Αυτά βέβαια με το καλό τον Μάιο. Προς το παρόν ο σχεδιασμός και η τοποθέτηση νομίζω οτι σίγουρα σε καλύπτουν.

σιγουρα αυτό με ενδιαφέρει,η φυτρωση..σίγουρα με καλύπτει φουλ ο σχεδιασμός .η πυκνότητα ερχοταν δεύτερη για τώρα.στον επόμενο γύρο θα με απασχολήσει..για τώρα φύτρωση και άγιος ο θεός .
 
Μπλουζα