Aeratos28, jose lorenzo ο ιατρός.. aeratos28 o ασθενής...,3301 grafts, 28/10/2022,1o βήμα..

giannis1991

Well-Known Member
Επιβεβαιώνω και εγώ...Σου λέω ανοιχτά ότι από τα γραφόμενα σου εδώ αλλά και επειδή σε έχω γνωρίσει σε consultation από κοντα οι χαρακτήρες μας το λιγότερο που θα μπορουσα να πω θα ήταν ότι είμαστε εκ διαμέτρου αντίθετοι...Όμως θα τονίσω ότι οι κοπέλες όχι μόνο ήταν υπέρ ευγενικές και σε μένα και στα κορίτσια του Lorenzo και πρόθυμες να βοηθήσουν σε οποιοδήποτε τομέα καθώς συνεχώς τις άκουγα να λένε ότι θέλετε μη διστάσετε να μας το πείτε,αλλά και εσύ ο ίδιος στο λίγο που πέρασες και ειδωθηκαμε ,με ρώτησες πως είμαι και με σκεπασές κιόλας...
Επίσης σκεφτείτε κάτι άλλο...Εξαιτίας της φιλοξενίας του γίνονται χειρουργεία και κάποιοι εξ ημών βγαίνουμε από τη δύσκολη θέση να επιλέξουμε κάποιον άλλο ρισκάροντας,να ταξιδέψουμε,να συνεννοηθούμε,να ξοδέψουμε παραπάνω λεφτά (και με τη συνδρομή του cvial)...Και τέλος αν εσείς ήσασταν Αναστασάκης θα φιλοξενούσατε ας πούμε τον Αερατο να κάνει μεταμόσχευση στο ιατρείο σας?Αερατε συγνώμη που το λέω αλλά κατάλαβε το σκεπτικό μου...Εγώ μαζί σου είμαι και έχεις δίκιο σε αυτά που λες ίσως ακόμα και με την υπερβολή σου αλλά και ο Αναστασάκης πιστεύει ότι έχει δίκιο και ότι τον λοιδωρεις πλην όμως σε φιλοξένησε....Αυτό του το δίνω!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Δεν λοιδωρω κανέναν.καταλαβα πως το λες.αν δεν ισχύουν αυτά ,ξαναλέω,πως δεν έχω θέμα να παραδεχτώ ότι ήταν λάθος αυτό και να ζητήσω συγνώμη έστω και αν αυτή τη φορά (και αυτό είναι αλήθεια) δεν είχα σκοπό καμία φασαρία..αν είχα θα ξεκίναγα με διαφορετικό τρόπο και θα λεγα τα δικά μου .ούτε αναφορά σε κάτι έκανα συγκεκριμένο ούτε τπτ .αν ισχύει η όχι λοιπόν,ας πουν όσοι θέλουν να πουν.σλλθως ας βγω εγώ λάθος ,δεν έχω πρόβλημα,και ζητάω συγνωμη από τον γιατρό για το όλο θέμα.
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Ευτυχώς που έβαλα συστηματακι και όταν θα κατεβω προσεχώς Ναύπλιο δε θα με περνάν για θείο σου ρε Αερατε έργο! Καλή φύτρωση αγορίνα μου!
 

Chris34

Well-Known Member
Βλέπω αυτό το νήμα να σπάει ρεκόρ σελίδων.
Καλή φυτρωση aerate. Ωραία δουλειά φαίνεται και όπως σε βλέπω στην κατάσταση που είσαι, με τη δοτρια που έχεις και στην ηλικία που είσαι παίζεις με αρκετα μεγάλη ασφάλεια όπως θέλεις με τις επόμενες μεταμοσχευσεις.
Επίσης ωραία χαρακτηριστικά τρίχας και λόγος κατι που σίγουρα θα φανεί στο τελικό αποτέλεσμα.
 

Xristos87

Well-Known Member
ετ
Επιβεβαιώνω και εγώ...Σου λέω ανοιχτά ότι από τα γραφόμενα σου εδώ αλλά και επειδή σε έχω γνωρίσει σε consultation από κοντα οι χαρακτήρες μας το λιγότερο που θα μπορουσα να πω θα ήταν ότι είμαστε εκ διαμέτρου αντίθετοι...Όμως θα τονίσω ότι οι κοπέλες όχι μόνο ήταν υπέρ ευγενικές και σε μένα και στα κορίτσια του Lorenzo και πρόθυμες να βοηθήσουν σε οποιοδήποτε τομέα καθώς συνεχώς τις άκουγα να λένε ότι θέλετε μη διστάσετε να μας το πείτε,αλλά και εσύ ο ίδιος στο λίγο που πέρασες και ειδωθηκαμε ,με ρώτησες πως είμαι και με σκεπασές κιόλας...
Επίσης σκεφτείτε κάτι άλλο...Εξαιτίας της φιλοξενίας του γίνονται χειρουργεία και κάποιοι εξ ημών βγαίνουμε από τη δύσκολη θέση να επιλέξουμε κάποιον άλλο ρισκάροντας,να ταξιδέψουμε,να συνεννοηθούμε,να ξοδέψουμε παραπάνω λεφτά (και με τη συνδρομή του cvial)...Και τέλος αν εσείς ήσασταν Αναστασάκης θα φιλοξενούσατε ας πούμε τον Αερατο να κάνει μεταμόσχευση στο ιατρείο σας?Αερατε συγνώμη που το λέω αλλά κατάλαβε το σκεπτικό μου...Εγώ μαζί σου είμαι και έχεις δίκιο σε αυτά που λες ίσως ακόμα και με την υπερβολή σου αλλά και ο Αναστασάκης πιστεύει ότι έχει δίκιο και ότι τον λοιδωρεις πλην όμως σε φιλοξένησε....Αυτό του το δίνω!
ετσι ακριβως. Να σε βριζει να σε λασπωνει να σ λεει τα χιλια μυρια και εσυ να τον φιλοξενεις στην κλινικη σου, να κανει την επεμβαση του και οταν φευγει να συνεχιζει τον αγωνα λασπης ετσι γιατι ειναιι τοξικος, για κανεναν αλλο λογο.
και απο την αλλη το φωτεινο παραδειγμα Ιατρου και Ανθρωπου π δεν αφηνει τπτ να παρεισφησει στη σχεση που εχει με την επιστημη, το εργο του και την ανθρωπια του.

Πολλα μπραβο στον Δρ. Αναστασακη!
Ο μονος στην Ελλαδα που μπηκε εδω μεσα με μας τους ορκ και συνεχιζει να προσφερει με οποιον τροπο μπορει!
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Χρήστο με χαρακτηρισμούς όπως "Ορκ" και "τοξικότητες" πιστεύεις ότι θα συνεχιστεί μια ήπια συζήτηση με επίκεντρο την μμ και όχι τα κουτσομπολιά? Όταν βλέπεις ότι ένα θέμα έχει μπει σε μια ρότα αποσυμπίεσης μην επανέρχεσαι με χαρακτηρισμούς. Προκαλείς ακριβώς το αντίθετο.
 

F1ght3r

Well-Known Member
Καλή επιτυχία aerate και από εμενα.

Ο Αναστασάκης σαν άνθρωπος μπορεί να είναι ο καλύτερος του κόσμου αλλα δεν κρίνετε σαν άνθρωπος, κρίνετε πάνω στην δουλειά του εδώ στο forum και φυσικά πολλές φορες ξεφεύγουν αρκετή αλλα forum είναι και εμενα προσωπικά μου αρέσει γιατί γουστάρω τις μπουνιές.
Πιστεύω ακρατατα ότι ο Αναστασάκης είναι και γαμώ σαν ανθρωπάκι, αλλα καλά θα είναι να είναι κοντά στον Lorenzo όταν δουλεύει για να μαθαίνει και όχι σε άλλο δωμάτιο, για να γίνει καλύτερος.

Και πάλι καλή επιτυχία.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Ναι αλλά δεν ξεκίνησαν να τον κεντρίζουν από μόνοι τους. Αυτός το ξεκίνησε, πέταξε κάτι σαν κουτοπόνηρος που είναι για να κάνει πάλι παράπονα για την κλινική, είναι επόμενο ο κόσμος να ρωτάει πως και τι. Μέχρι τώρα δεν τον έχει επιβεβαιώσει κανείς. Μέχρι και στην παρουσίασή του πάει να δημιουργήσει ίντριγκα αντί να ασχοληθεί με την μμ...
Το "επόμενο ο κόσμος να ρωτάει πως και γιατί" αφορά αυτούς που επικεντρώνονται μόνο στο να συντηρούν μια διαμάχη ή να ψάχνονται μονίμως για την μανούρα. Πχ, το πρώτο (και μοναδικό) σχόλιο του τα @maliamoupiso είναι προβοκατόρικο. Τόσο καιρό παρακαλάω να σταματήσουμε τους χαρακτηρισμούς. Τώρα που το καταφέραμε προσπαθούμε να τσιγκλίσουμε την κατάσταση για να ξαναγυρίσουμε στα παλιά και μάλιστα με low kick (άλλαξε η συμπεριφορά σου)? Οι περισσότεροι απλά προσπέρασαν τους ασαφείς υπαινιγμούς και επικεντρώθηκαν στην ουσία της μμ. Ο ίδιος ο Αεράτος είπε ρε παιδιά, αν έκανα κάπου λάθος να ζητήσω συγγνώμη. Γιατί λοιπόν αντί να το αποσυμπιέζουμε ρίχνουμε λάδι στη φωτιά. Γιατί μάλλον σε μερικούς αρέσει.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Pan77

Active Member
Το "επόμενο ο κόσμος να ρωτάει πως και γιατί" αφορά αυτούς που επικεντρώνονται μόνο στο να συντηρούν μια διαμάχη ή να ψάχνονται μονίμως για την μανούρα. Πχ, το πρώτο (και μοναδικό) σχόλιο του τα @maliamoupiso είναι προβοκατόρικο. Τόσο καιρό παρακαλάω να σταματήσουμε τους χαρακτηρισμούς. Τώρα που το καταφέραμε προσπαθούμε να τσιγκλίσουμε την κατάσταση για να ξαναγυρίσουμε στα παλιά? Οι περισσότεροι απλά προσπέρασαν τους ασαφείς υπαινιγμούς και απλά επικεντρώθηκαν στην ουσία της μμ. Ο ίδιος ο Αεράτος είπε ρε παιδιά, αν έκανα κάπου λάθος να ζητήσω συγγνώμη. Γιατί λοιπόν αντί να το αποσυμπιέζουμε ρίχνουμε λάδι στη φωτιά. Γιατί μάλλον σε μερικούς αρέσει.
Δεκτο. Και απο την στιγμη που ειπε ο αερατος οτι αμα δεν ισχυει θα βγει να ζητησει συγγνωμη δεν υπαρχει λογος να το συνεχιζουμε.
 

giannis1991

Well-Known Member
@Xristos87 εντάξει είπαμε να παραδεχτούμε την ανωτερότητα σε αυτό το θέμα αλλά εσύ το... ψοφησες...
Μην με κάνεις να μετανιώνω που το έγραψα...
 

tamaliamoupiso

Well-Known Member
Το "επόμενο ο κόσμος να ρωτάει πως και γιατί" αφορά αυτούς που επικεντρώνονται μόνο στο να συντηρούν μια διαμάχη ή να ψάχνονται μονίμως για την μανούρα. Πχ, το πρώτο (και μοναδικό) σχόλιο του τα @maliamoupiso είναι προβοκατόρικο. Τόσο καιρό παρακαλάω να σταματήσουμε τους χαρακτηρισμούς. Τώρα που το καταφέραμε προσπαθούμε να τσιγκλίσουμε την κατάσταση για να ξαναγυρίσουμε στα παλιά και μάλιστα με low kick (άλλαξε η συμπεριφορά σου)? Οι περισσότεροι απλά προσπέρασαν τους ασαφείς υπαινιγμούς και επικεντρώθηκαν στην ουσία της μμ. Ο ίδιος ο Αεράτος είπε ρε παιδιά, αν έκανα κάπου λάθος να ζητήσω συγγνώμη. Γιατί λοιπόν αντί να το αποσυμπιέζουμε ρίχνουμε λάδι στη φωτιά. Γιατί μάλλον σε μερικούς αρέσει.

Προβοκάτορας; σκληρή κουβέντα, γιατί; Επειδή είχα κάνει μια διαπίστωση και την ανέφερα; Είναι απορίας άξιον πάντως πως μετά από 3 χρόνια, αν βάλουμε και τον εκπρόσωπο, σκληρής αντιπαράθεσης με τον γιατρό πήγε σπίτι του (μαγαζί του) προκειμένου να εκμεταλευτεί μία συγκυρία, εσύ θα πήγαινες; Εγώ όχι.
 

panos1234

Well-Known Member
ετ
ετσι ακριβως. Να σε βριζει να σε λασπωνει να σ λεει τα χιλια μυρια και εσυ να τον φιλοξενεις στην κλινικη σου, να κανει την επεμβαση του και οταν φευγει να συνεχιζει τον αγωνα λασπης ετσι γιατι ειναιι τοξικος, για κανεναν αλλο λογο.
και απο την αλλη το φωτεινο παραδειγμα Ιατρου και Ανθρωπου π δεν αφηνει τπτ να παρεισφησει στη σχεση που εχει με την επιστημη, το εργο του και την ανθρωπια του.

Πολλα μπραβο στον Δρ. Αναστασακη!
Ο μονος στην Ελλαδα που μπηκε εδω μεσα με μας τους ορκ και συνεχιζει να προσφερει με οποιον τροπο μπορει!
Αγαπητέ Χρήστο,
Η φιλοξενία του κ.Αναστασακη στην κλινική του είναι win to win. Τι σημαίνει αυτό?
Και ο Ισπανός βρήκε ένα χώρο αξιοπρεπέστατο να κάνει τις επεμβάσεις του και ο οικοδεσπότης διδάχτηκε τεχνικές που τον βοήθησαν να δίνει καλύτερα αποτελέσματα στο μέλλον.
Ήταν και είναι μια σχέση δώσε και πάρε.
Μιλάω πάντα καλοπροαίρετα και δίχως διάθεση να ρίξω λάδι στη φωτιά.
Άρα αυτές τις σάλτσες που προσθεσες στην συνέχεια είναι περιττές και άνευ λόγου αναφοράς.
 

ΙΟΥΛΙΟΣ

Well-Known Member
Πιστεύω ακρατατα ότι ο Αναστασάκης είναι και γαμώ σαν ανθρωπάκι, αλλα καλά θα είναι να είναι κοντά στον Lorenzo όταν δουλεύει για να μαθαίνει και όχι σε άλλο δωμάτιο, για να γίνει καλύτερος.
Κάνεις λάθος αγαπητέ.
Στα πρώτα περιστατικά τουλάχιστον, ή έστω στη δική μου περίπτωση ήταν αρκετή ώρα δίπλα δίπλα με τον Λορέντζο (ίσως και περισσότερο από όσο νομίζω, δεν ξέρω γιατί με έχει πάρει ο ύπνος).
Άλλωστε δεν νομίζω πως ένας έμπειρος γιατρός και κάθε επαγγελματίας βέβαια, δεν χρειάζεται και πολλά πολλά για να μάθει κάτι λίγο διαφορετικό πάνω στο αντικείμενό του.
 
Τελευταία επεξεργασία:

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Προβοκάτορας; σκληρή κουβέντα, γιατί; Επειδή είχα κάνει μια διαπίστωση και την ανέφερα; Είναι απορίας άξιον πάντως πως μετά από 3 χρόνια, αν βάλουμε και τον εκπρόσωπο, σκληρής αντιπαράθεσης με τον γιατρό πήγε σπίτι του (μαγαζί του) προκειμένου να εκμεταλευτεί μία συγκυρία, εσύ θα πήγαινες; Εγώ όχι.

Γιατί το πρώτο σχόλιο σου ήταν μόνο αυτό. Σε μια κοινότητα που ασχολείται με μμ μπορούμε ενίοτε να συζητάμε και «άλλα», δεν μπορούμε να συζητάμε κυρίως «άλλα». Το αν θα πήγαινα εγώ ή εσύ αφορά εμάς, ο καθένας έχει δικαίωμα να το βλέπει όπως θέλει.
 

jersey

Well-Known Member
Καλή επιτυχία φιλε..Ευχομαι οτι καλύτερο και να πάρεις το μέγιστο δυνατό αποτέλεσμα. Αν και έκανες την επέμβαση στην Αθήνα, ο γιατρός είναι πολύ ικανός και έμπειρος αφού ήρθε από εξωτερικό (Ισπανία) οπότε πιστεύω θα δικαιωθείς με την επιλογή σου. Καλή συνέχεια!
 

jersey

Well-Known Member
Γτ αν πήγαινα Ισπανία τι διαφορετικό θα μου έκανε?
Δεν ειπα οτι θα σου έκανε κάτι διαφορετικό απλά οτι παρόλο που την έκανες στην αθήνα, κατάφερες να την κάνεις με εναν σοβαρό και ικανό γιατρό αφού ήρθε ο Ισπανός στην Αθήνα...Τώρα ο χώρος που γίνεται δεν νομίζω πως παίζει ρόλο..Σε όποια κλινική και να την έκανε θα ειχες το ίδιο αποτέλεσμα αν είχε το ίδιο team που θα ειχε και στην χώρα του.
 
Μπλουζα