μεταμοσχευση 2.000 grafts 09/08/23 Anastasakis hair clinic

Supermario158

Active Member
Μην είμαστε υπεβολικοί βρε παιδιά!Το παλικάρι μια χαρά στέκεται!Οι κροτάφοι επίσης είναι και θέμα κατασκευής!Εγώ απο τα 16 θυμάμαι είχα κροτάφους ψηλά!Απο εκεί και πέρα μην αγχώνουμε τον φίλο μας!Ευκολάκι και σίγουρη επιτυχία η ΜΜ του!Το κόστος φίλε μου θα το έλεγες?Να υποθέσω κοντά στο 4αρι?
Δυστυχώς τιμή δεν μπορώ να πω . Κροτάφους έχω από μικρός όπως και ο πατέρας μου . Στα 65 του άρχισε μια αραίωση στο τσουλούφι του αλλά κρατιέται τώρα είναι 73
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Φίλε supermario158 ,με συγχωρείς για τις φωτό που ανέβασα στο νήμα σου..απλά λόγω συζήτησης ήθελα να δώσω παραδείγματα..το περιστατικό αυτό,δες το θέμα αραίωσης του loverboy ,έβαλε 2491 grafts..
 

ManCyprus87

Well-Known Member
Φίλε supermario158 ,με συγχωρείς για τις φωτό που ανέβασα στο νήμα σου..απλά λόγω συζήτησης ήθελα να δώσω παραδείγματα..το περιστατικό αυτό,δες το θέμα αραίωσης του loverboy ,έβαλε 2491 grafts..
Ρίχτο video όλο, που του κάνει και τους αεριστήρες στο τέλος αυτου του 38χρονου... αν ήθελε έβαζε και 2700-2800.
 

LoverBoy

Well-Known Member
Φίλε supermario158 ,με συγχωρείς για τις φωτό που ανέβασα στο νήμα σου..απλά λόγω συζήτησης ήθελα να δώσω παραδείγματα..το περιστατικό αυτό,δες το θέμα αραίωσης του loverboy ,έβαλε 2491 grafts..
Νομίζω ότι είναι μεγαλύτερη η έκταση του περιστατικού απο του supermario158 Αλλά πολύ καλή δουλειά!Μαλλούρα!Κλινική εξωτερικού?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Supermario158

Active Member
Φίλε supermario158 ,με συγχωρείς για τις φωτό που ανέβασα στο νήμα σου..απλά λόγω συζήτησης ήθελα να δώσω παραδείγματα..το περιστατικό αυτό,δες το θέμα αραίωσης του loverboy ,έβαλε 2491 grafts..
μια εικονα ειναι χιλιες λεξεις καλα εκανες .
 

Supermario158

Active Member
Με μετρησε ο γιατρος ειδε πυκνοτητες κτλπ και μου ειπε 1800 με 2000 υπολογιζει οποτε το δεχτηκα, σιγουρα στην επομενη συναντησ θα του πω για temporal κτλπ.

Οσο τις φωτογραφιες εχετε δικιο προσπαθησα να βγαλω οσο καλυτερες μπορω δεν εχω καποιον να με βγαλει δεν ειχα σκοπο να κανω καποια καλυψη θελω το καλυτερο δυνατο αποτελεσμα γιαυτο ανοιξα και θεμα στο φορουμ για να ακουσω ολες τις γνωμες .

Η πυκνοτητα της δοτριας ειναι 76-78.

Ψυχολογικα γενικα με αυτα που εχω περασει τον τελευταιο καιρο δεν μασαω τιποτα ξερω οτι εχει ρισκο εχω δει ατομα με μικροτερο προβλημα απο εμενα εδω μεσα να μπλεκουν ασχημα.... ;)
 
Τελευταία επεξεργασία:

aeratos28

Just aeratos
O μεγαλύτερο κρόταφος λες,και τον κρυβεις με το χέρι αδερφέ..χτένισε τα προς τα πίσω,βρεξτα ελαφρώς και μετά βγάλε φωτό.
 
Τελευταία επεξεργασία:

aeratos28

Just aeratos
Μεγαλύτερη έκταση? Πάνω κάτω ίδια είναι.ξανακοιτα την πρώτη φωτό του τύπου που έβαλα,και αν βάλει ίδια φωτό ο supermario το ξανασυζηταμε ..
Νομίζω ότι είναι μεγαλύτερη η έκταση του περιστατικού απο του supermario158 Αλλά πολύ καλή δουλειά!Μαλλούρα!Κλινική εξωτερικού?
 
Μπλουζα