μεταμοσχευση 2.000 grafts 09/08/23 Anastasakis hair clinic

Supermario158

Active Member
Το προβλημα του ειναι μεγαλυτερο απο αυτο που φαινεται και με αυτες τις φωτο που ειναι και χαλια....που να βαλει και καλυτερες....
καλησπερα φιλε μπορεις να μου εξηγησεις τι εννοεις , δεν μπορουσα να βγαλω καλυτερες φωτο το προσπαθησα πολυ σκεψου το μαλι ειναι βρεγμενο απο μπανιο και ειμαι κατω απο την λαμπα ακριβως
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Καπως ετσι αλλα θελει και καλο κινητο και καποιος να σε βοηθησει....
 

Συνημμένα

  • 01.jpg
    01.jpg
    213.5 KB · Προβολές: 16
  • 02.jpg
    02.jpg
    196.7 KB · Προβολές: 15
  • 03.jpg
    03.jpg
    197.3 KB · Προβολές: 11
  • 04.jpg
    04.jpg
    200.4 KB · Προβολές: 9
  • 05.jpg
    05.jpg
    210.8 KB · Προβολές: 9
  • 06.jpg
    06.jpg
    205.5 KB · Προβολές: 8
  • 07.jpg
    07.jpg
    209.5 KB · Προβολές: 6
  • 08.jpg
    08.jpg
    204.1 KB · Προβολές: 13

LoverBoy

Well-Known Member
καλησπερα φιλε μπορεις να μου εξηγησεις τι εννοεις , δεν μπορουσα να βγαλω καλυτερες φωτο το προσπαθησα πολυ σκεψου το μαλι ειναι βρεγμενο απο μπανιο και ειμαι κατω απο την λαμπα ακριβως
Κάτι σαν να σε ανακρίνει η αστυνομία για να δώσεις ονόματα της νύχτας
 

konelos

Active Member
Μήπως σου είπε 2.000 για κροτάφους και πύκνωση της Α ζώης; Αυτό φαίνεται να είναι το λογικό όπως βλέπω τις φωτό.
Δεν είναι κακό να πεις την κλινική, αν έχει πρόβλημα ο γιατρός κάτι θα φοβάται.
Ενημερώσου όσο μπορείς από το forum και μην βιάζεσαι.
 

aeratos28

Just aeratos
Άμα νομίζεις ότι θα γίνεις ρουφιάνος λέγοντας το όνομα του γιατρού,τότε λες ρουφιανους όλους εδώ στο φόρουμ ρε φίλε..ε μην γίνουμε και κουτσομπολιδες λοιπόν με το να σου πούμε και πράγματα..οι φωτό με στεγνό είναι κάλυψη απόκρυψη παντως..όπως σου είπα και πριν 2000 τα θες σίγουρα..είναι ίσως και +2000..
ρουφιανος δεν θα γινω ποτε ;)
 

Supermario158

Active Member
Άμα νομίζεις ότι θα γίνεις ρουφιάνος λέγοντας το όνομα του γιατρού,τότε λες ρουφιανους όλους εδώ στο φόρουμ ρε φίλε..ε μην γίνουμε και κουτσομπολιδες λοιπόν με το να σου πούμε και πράγματα..οι φωτό με στεγνό είναι κάλυψη απόκρυψη παντως..όπως σου είπα και πριν 2000 τα θες σίγουρα..είναι ίσως και +2000..
απαντησα στο σχολιο του loverboy που λεει για ανακριση για να δωσω ονοματα μπραβων της νυχτας . Δεν ειπα ποτε οτι να δωσω το ονομα του γιατρου ειναι ρουφιανια η ολο το φορουμ ειναι ρουφιανοι .... Τεσπα στον Αναστασάκη αποφασισα να την κανω μεσα στον Αυγουστο.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

LoverBoy

Well-Known Member
απαντησα στο σχολιο του loverboy που λεει για ανακριση για να δωσω ονοματα μπραβων της νυχτας . Δεν ειπα ποτε οτι να δωσω το ονομα του γιατρου ειναι ρουφιανια η ολο το φορουμ ειναι ρουφιανοι .... Τεσπα στην ΑΗC αποφασισα να την κανω μεσα στον Αυγουστο.
Φιλαράκι μου καλή επιτυχία να έχεις σου εύχομαι αν και θα την έχεις σίγουρα γιατί έχεις και ωραίο χωράφι για καλλιέργεια!
 

konelos

Active Member
Καλή επιτυχία!!
Λογικά είσαι εύκολο προστατικό για την κλινική που επέλεξες.
Αφού μπαίνεις στο χορό πάρε και καμία φίνα :)
Σε παρθένο κεφάλι έχεις αρκετές πιθανότητες για μεγάλες αλλαγές, καλό είναι να δεις πως θα σε πάει η αγωγή μέχρι να κλείσει 6μηνο η μεταμόσχευση, μετά βλέπεις.
 

aeratos28

Just aeratos
Μην παρεξηγείς αδερφέ.χιουμορ κάνουμε.καλη επιτυχία όπου και αν κάνεις..τα σωστά grafts σου είπε πάντως.2000+ θέλεις.
απαντησα στο σχολιο του loverboy που λεει για ανακριση για να δωσω ονοματα μπραβων της νυχτας . Δεν ειπα ποτε οτι να δωσω το ονομα του γιατρου ειναι ρουφιανια η ολο το φορουμ ειναι ρουφιανοι .... Τεσπα στον Αναστασάκη αποφασισα να την κανω μεσα στον Αυγουστο.
 

Supermario158

Active Member
Καλή επιτυχία!!
Λογικά είσαι εύκολο προστατικό για την κλινική που επέλεξες.
Αφού μπαίνεις στο χορό πάρε και καμία φίνα :)
Σε παρθένο κεφάλι έχεις αρκετές πιθανότητες για μεγάλες αλλαγές, καλό είναι να δεις πως θα σε πάει η αγωγή μέχρι να κλείσει 6μηνο η μεταμόσχευση, μετά βλέπε

Μην παρεξηγείς αδερφέ.χιουμορ κάνουμε.καλη επιτυχία όπου και αν κάνεις..τα σωστά grafts σου είπε πάντως.2000+ θέλεις.
Δεν παρεξηγώ νόμιζα ότι εσύ παρεξηγήθηκες ! Μου είπε περίπου 2000 όπως είπα στην αρχή βέβαια από αλλα περιστατικά που έχω δει μου φάνηκε πολύ . Ίσως παίζει ρόλο η λεπτή τρίχα και ότι ο κρόταφος από τα 20 περίπου είναι γυαλί
 

aeratos28

Just aeratos
Eχεις πραμα μπόλικο για διορθωμα..έχουν χωθεί αρκετά μέσα οι κροταφοι,το forelock είναι αραιό ,σχετικά αρκετά ..ίσως χρειάζεται και μια ένωση με τεμποραλς...κοίτα ένα παράδειγμα ,με μικρότερο πρόβλημα από εσένα πόσα χρειάστηκε
Δεν παρεξηγώ νόμιζα ότι εσύ παρεξηγήθηκες ! Μου είπε περίπου 2000 όπως είπα στην αρχή βέβαια από αλλα περιστατικά που έχω δει μου φάνηκε πολύ . Ίσως παίζει ρόλο η λεπτή τρίχα και ότι ο κρόταφος από τα 20 περίπου είναι γυαλί
 
Μπλουζα