μεταμοσχευση 2.000 grafts 09/08/23 Anastasakis hair clinic

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Γράψε στο yt ... Temples by Dr Juan Couto(Part 1) κ
Έχουμε λινκ να δω από αυτή την μεταμόσχευση? Ναι μοιάζει πάρα πολύ με μόνη διαφορά ότι ο ένας κρόταφος μου έχει προχωρήσει τόσο ο άλλος είναι σε καλύτερη μοίρα .

αι θα σου βγάλει το βίντεο..είναι το 2ο παράδειγμα επέμβασης που εχει
 

LoverBoy

Well-Known Member
Μην είμαστε υπεβολικοί βρε παιδιά!Το παλικάρι μια χαρά στέκεται!Οι κροτάφοι επίσης είναι και θέμα κατασκευής!Εγώ απο τα 16 θυμάμαι είχα κροτάφους ψηλά!Απο εκεί και πέρα μην αγχώνουμε τον φίλο μας!Ευκολάκι και σίγουρη επιτυχία η ΜΜ του!Το κόστος φίλε μου θα το έλεγες?Να υποθέσω κοντά στο 4αρι?
 

aeratos28

Just aeratos
Αδερφέ ,επειδή εδώ,δεν είμαστε για να χαιδευομαστε και να είμαστε Γιούπι γιαγια Γιούπι Γιούπι για ,και πάμε δυνατά να νικήσουμε και όλα είναι τέλεια ,παραμολουθα λίγο τι λέμε ,γτ δεν το λέμε ούτε για κακό,ούτε για να ρίξουμε ψυχολογιες..αυτό που βλέπεις εσύ εύκολο,δεν είναι..χρειάζεται καλό και δυνατο γιατρό,να δουλέψει με όσο δυνατόν μεγαλύτερη πυκνότητα τη hairline,να δέσει hairline με temporals ,να ενισχύσει forelock χωρίς να έχει shockloss σε αυτό ,και γενικά να δέσει το μπροστά κομμάτι ώστε να φαίνεται ένα με τα υπολοιπα που είναι πίσω που φαίνονται πυκνά και υγιείς ..δεν είναι καθόλου απλή διαδικασία να γίνει κάτι τέτοιο ..το παράδειγμα που του έδειξα πιο πάνω έχει αρκετά μικρότερο πρόβλημα και έβαλε περισσότερα μοσχεύματα από αυτά που του είπαν του φίλου εδώ ότι χρειάζεται..μην το έχετε απλό θέμα τις μεταμοσχεύσεις .γτ
Μην είμαστε υπεβολικοί βρε παιδιά!Το παλικάρι μια χαρά στέκεται!Οι κροτάφοι επίσης είναι και θέμα κατασκευής!Εγώ απο τα 16 θυμάμαι είχα κροτάφους ψηλά!Απο εκεί και πέρα μην αγχώνουμε τον φίλο μας!Ευκολάκι και σίγουρη επιτυχία η ΜΜ του!Το κόστος φίλε μου θα το έλεγες?Να υποθέσω κοντά στο 4αρι?

δεν ειναι
 

LoverBoy

Well-Known Member
Αδερφέ ,επειδή εδώ,δεν είμαστε για να χαιδευομαστε και να είμαστε Γιούπι γιαγια Γιούπι Γιούπι για ,και πάμε δυνατά να νικήσουμε και όλα είναι τέλεια ,παραμολουθα λίγο τι λέμε ,γτ δεν το λέμε ούτε για κακό,ούτε για να ρίξουμε ψυχολογιες..αυτό που βλέπεις εσύ εύκολο,δεν είναι..χρειάζεται καλό και δυνατο γιατρό,να δουλέψει με όσο δυνατόν μεγαλύτερη πυκνότητα τη hairline,να δέσει hairline με temporals ,να ενισχύσει forelock χωρίς να έχει shockloss σε αυτό ,και γενικά να δέσει το μπροστά κομμάτι ώστε να φαίνεται ένα με τα υπολοιπα που είναι πίσω που φαίνονται πυκνά και υγιείς ..δεν είναι καθόλου απλή διαδικασία να γίνει κάτι τέτοιο ..το παράδειγμα που του έδειξα πιο πάνω έχει αρκετά μικρότερο πρόβλημα και έβαλε περισσότερα μοσχεύματα από αυτά που του είπαν του φίλου εδώ ότι χρειάζεται..μην το έχετε απλό θέμα τις μεταμοσχεύσεις .γτ


δεν ειναι
Temporal μπορεί να μη του κάνει!Οπότε μην είσαι τόσο σίγουρος ότι θα του τα διορθώσει!Απο εκεί και πέρα για την κλινική που διάλεξε ναι είναι εύκολη η δουλειά εφόσον διάλεξε και καλό γιατρό με πολύ καλά αποτελέσματα σε πυκνότητες!Επίσης ο συγκεκριμένος κάνει καλό πλάνο και για αυτό είμαι τόσο σίγουρος για την επιτυχία του!!
 
Τελευταία επεξεργασία:

aeratos28

Just aeratos
Αν δεν του κάνει τεμποραλς,θα πρέπει κάποια στιγμή να τα κάνει....το αν είμαι σίγουρος προσωπικά εγώ άστο να το ξέρω καλύτερα ..η κλινική που διάλεξε ,μέχρι προχθές,έβλεπε forelock και τρόμαζε..δεν έμπαινε ανάμεσα στο σημείο αυτό,το βάρος του σε χρυσό να τον πλήρωναν..το ίδιο και γενικά για τις πυκνότητες..έχει βελτιωθεί το τελευταίο διάστημα γτ πλέον έχει δημιουργηθεί πλάνο και φύγαμε από τις τεχνικές μπέιζμπολ...(( άγαλμα στον Ισπανό πρέπει να κανουν )) ..επίσης για σιγουριά ,και στον καλύτερο να πας μπορεί να γίνει μαλακία..γενικά να κρατάτε μικρό καλάθι και να μην υπερενθουσιαζεστε.να σου δείξω στην παρακάτω φωτό γτ χρειαζεται τεμποραλς..και η φωτό του δεν είναι καλή κιόλας για να φανεί ξεκάθαρα το όλο θεματακι
Temporal μπορεί να μη του κάνει!Οπότε μην είσαι τόσο σίγουρος ότι θα του τα διορθώσει!Απο εκεί και πέρα για την κλινική που διάλεξε ναι είναι εύκολη η δουλειά εφόσον διάλεξε και καλό γιατρό με πολύ καλά αποτελέσματα σε πυκνότητες!Επίσης ο συγκεκριμένος κάνει καλό πλάνο και για αυτό είμαι τόσο σίγουρος για την επιτυχία του!Όπως τα γράψατε φάνηκε λες και πάει για μαλλί ο Ζουγανέλης!
 

witcher

Well-Known Member
Χρειάζονται να φτιάχνουν και τα temporal peaks γιατί έχουν φύγει τελείως. Επίσης χρειάζεται και ενίσχυση το forelock και να μη πάθει shock loss καθως και μέγιστη πυκνότητα για να δέσει με το πίσω που έχει πολύ μαλλί.
Όποτε χρειάζεται καλό γιατρο και έμπειρο τύπου Lorenzo ή κάποιον άλλο στο εξωτερικό για να έχουν και τα temporal peaks καλη φυσικότητα με φυσικες φορές και λεπτά μονοτριχα και να βάλει τα σωστα μοσχεύματα για να τελειώσει με μια επέμβαση.
 
Τελευταία επεξεργασία:

LoverBoy

Well-Known Member
Αν δεν του κάνει τεμποραλς,θα πρέπει κάποια στιγμή να τα κάνει....το αν είμαι σίγουρος προσωπικά εγώ άστο να το ξέρω καλύτερα ..η κλινική που διάλεξε ,μέχρι προχθές,έβλεπε forelock και τρόμαζε..δεν έμπαινε ανάμεσα στο σημείο αυτό,το βάρος του σε χρυσό να τον πλήρωναν..το ίδιο και γενικά για τις πυκνότητες..έχει βελτιωθεί το τελευταίο διάστημα γτ πλέον έχει δημιουργηθεί πλάνο και φύγαμε από τις τεχνικές μπέιζμπολ...(( άγαλμα στον Ισπανό πρέπει να κανουν )) ..επίσης για σιγουριά ,και στον καλύτερο να πας μπορεί να γίνει μαλακία..γενικά να κρατάτε μικρό καλάθι και να μην υπερενθουσιαζεστε.να σου δείξω στην παρακάτω φωτό γτ χρειαζεται τεμποραλς..και η φωτό του δεν είναι καλή κιόλας για να φανεί ξεκάθαρα το όλο θεματακι
Απλά φίλε μου θεωρώ ότι το μισό της επιτυχίας είναι και η σωστή ψυχολογία!Το να στέλνουμε τον ασθενή λες και πάει για κρέμασμα με όλα τα δυσοίωνα σημάδια επάνω του τότε κάνουμε εμείς κάτι λάθος!Πιστεύω ότι επέλεξε έναν τοπ γιατρό που πιστεύω ξέρει πολύ καλά την δουλειά του και θα του δώσει το αποτέλεσμα που επιθυμεί!Σίγουρα μπορεί να πάει στραβά και στον Ισπανό να πας αλλά δεν μπαίνεις για επέμβαση με αυτή την σκέψη!Πάει για αναβάθμιση οπότε να του ευχηθούμε καλή επιτυχία και ότι καλύτερο!
 

JimKan1

Well-Known Member
Απλά φίλε μου θεωρώ ότι το μισό της επιτυχίας είναι και η σωστή ψυχολογία!Το να στέλνουμε τον ασθενή λες και πάει για κρέμασμα με όλα τα δυσοίωνα σημάδια επάνω του τότε κάνουμε εμείς κάτι λάθος

Τρολαρεις; Δεν χειρουργει ο ασθενης αλλα ο γιατρος. Επισης το να ενημερωνεις τον αλλον ποια ειναι η ρεαλιστικη κατασταση στην οποια βρισκεται ειναι η σωστη προεσγγιση και οχι να του λες οτι θα πανε ολα τελεια απο μονα τους.
 

LoverBoy

Well-Known Member
Τρολαρεις; Δεν χειρουργει ο ασθενης αλλα ο γιατρος. Επισης το να ενημερωνεις τον αλλον ποια ειναι η ρεαλιστικη κατασταση στην οποια βρισκεται ειναι η σωστη προεσγγιση και οχι να του λες οτι θα πανε ολα τελεια απο μονα τους.
Και θεωρείς ότι είμαστε ειδικότεροι του Αναστασάκη?Μάλλον εσύ τρολάρεις!Δεν θα γίνουμε και γιατροί στην θέση του γιατρού!Αν προσεξες τι έγραψα είπα ότι επέλεξε τοπ γιατρό!Υπάρχει εμπιστοσύνη!οπότε αν πάω στον καλύτερο καρδιολόγο δεν θα του πω πως να συνδέσει τις βαλβίδες!Μην τρελαθούμε!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

witcher

Well-Known Member
Και θεωρείς ότι είμαστε ειδικότεροι του Αναστασάκη?Μάλλον εσύ τρολάρεις!Δεν θα γίνουμε και γιατροί στην θέση του γιατρού!Αν προσεξες τι έγραψα είπα ότι επέλεξε τοπ γιατρό!Υπάρχει εμπιστοσύνη!οπότε αν πάω στον καλύτερο καρδιολόγο δεν θα του πω πως να συνδέσει τις βαλβίδες!Μην τρελαθούμε!
Δεν είδα να επέλεξε κανέναν τοπ γιατρο. Τοπ γιατρο θα επέλεγε αν πήγανε εξωτερικό φίλε
 

JimKan1

Well-Known Member
Και θεωρείς ότι είμαστε ειδικότεροι του Αναστασάκη
Εισαι νεος στο forum και εχεις χασει επεισοδια

?Μάλλον εσύ τρολάρεις!Δεν θα γίνουμε και γιατροί στην θέση του γιατρού!
Αν οσα λενε και κανουν οι γιατροι ειναι παντα σωστα γιατι υπαρχει το φορουμ;

Αν προσεξες τι έγραψα είπα ότι επέλεξε τοπ γιατρό!Υπάρχει εμπιστοσύνη!
Εγραψες οτι το μισο της επιτυχιας ειναι η σωστη ψυχολογια, εννοεις οτι αν του λεμε οτι θα πανε ολα καλα και βαραμε παλαμακια θα παει η καλα η μετ του; Εγω σου ειπα οτι αυτο δεν ισχυει ουτε στο ελαχιστο και σου εξηγησα, εσυ επιμενεις οτι ισχυει;

οπότε αν πάω στον καλύτερο καρδιολόγο δεν θα του πω πως να συνδέσει τις βαλβίδες!Μην τρελαθούμε!
Μονο που η καρδιολογια ειναι ολοκληρος κλαδος της ιατρικης και παιρνεις ειδικοτητα , οι μεταμοσχευσεις μαλλιων οχι
 

aeratos28

Just aeratos
Πάντως αυτά που του λεγαμε πριν 3+ χρόνια ,και μας έβριζε ,τώρα τα προσπαθεί και τα κάνει ο ιατρός..χωρίς βέβαια να το παραδέχεται..λαμπάδα στον Ισπανό πρέπει..όλα αυτά που λες,δεν έχουν σχέση με αυτα που είπα..κρίση μιας κατάστασης είναι φίλε.μην τα μπερδεύεις..το 90-95% των μελών,ειδικά των νέων μελών,δεν γνωρίζουν καν τι πρόβλημα έχουν..πάντα υποεκτιμουν την κατάσταση..και στο τέλος δεν είναι ικανοποιημένοι ..αυτά τονίζουμε και τπτ αλλο..λες να μην θέλει κάποιος να πάει η επέμβαση ενός μέλους καλά?? Ούτε για αστείο..να έχει ξεκάθαρη εικόνα της κατάστασης θέλουμε όλοι ..
Απλά φίλε μου θεωρώ ότι το μισό της επιτυχίας είναι και η σωστή ψυχολογία!Το να στέλνουμε τον ασθενή λες και πάει για κρέμασμα με όλα τα δυσοίωνα σημάδια επάνω του τότε κάνουμε εμείς κάτι λάθος!Πιστεύω ότι επέλεξε έναν τοπ γιατρό που πιστεύω ξέρει πολύ καλά την δουλειά του και θα του δώσει το αποτέλεσμα που επιθυμεί!Σίγουρα μπορεί να πάει στραβά και στον Ισπανό να πας αλλά δεν μπαίνεις για επέμβαση με αυτή την σκέψη!Πάει για αναβάθμιση οπότε να του ευχηθούμε καλή επιτυχία και ότι καλύτερο!

Και θεωρείς ότι είμαστε ειδικότεροι του Αναστασάκη?Μάλλον εσύ τρολάρεις!Δεν θα γίνουμε και γιατροί στην θέση του γιατρού!Αν προσεξες τι έγραψα είπα ότι επέλεξε τοπ γιατρό!Υπάρχει εμπιστοσύνη!οπότε αν πάω στον καλύτερο καρδιολόγο δεν θα του πω πως να συνδέσει τις βαλβίδες!Μην τρελαθούμε!
 

LoverBoy

Well-Known Member
Πάντως αυτά που του λεγαμε πριν 3+ χρόνια ,και μας έβριζε ,τώρα τα προσπαθεί και τα κάνει ο ιατρός..χωρίς βέβαια να το παραδέχεται..λαμπάδα στον Ισπανό πρέπει..όλα αυτά που λες,δεν έχουν σχέση με αυτα που είπα..κρίση μιας κατάστασης είναι φίλε.μην τα μπερδεύεις..το 90-95% των μελών,ειδικά των νέων μελών,δεν γνωρίζουν καν τι πρόβλημα έχουν..πάντα υποεκτιμουν την κατάσταση..και στο τέλος δεν είναι ικανοποιημένοι ..αυτά τονίζουμε και τπτ αλλο..λες να μην θέλει κάποιος να πάει η επέμβαση ενός μέλους καλά?? Ούτε για αστείο..να έχει ξεκάθαρη εικόνα της κατάστασης θέλουμε όλοι ..
Συμφωνώ εδώ με όσα γράφεις!Αλλά το λέω γιατί όταν έχεις επιλέξει ένα γιατρό που κατα την έρευνα που έκανες θεωρείς ότι σου ταιριάζει περισσότερο είτε για λόγους ψυχολογικούς,εμπιστοσύνης,οικονομικούς ή οτιδήποτε άλλο!Εφόσον θεωρείται καλός γιατρός δεν μένει παρά να του ευχηθούμε καλή επιτυχία!Αν θέλεις πες το και καλή τύχη!Το τελικό αποτέλεσμα είναι στα χέρια του γιατρού ότι και να έχουμε πει εδώ στο Φόρουμ για συμβουλές και τι να προσέξει!
 
Τελευταία επεξεργασία:

aeratos28

Just aeratos
Είναι πολλά φίλε..θα σταθώ στο ένα.που πες για έρευνα.ποια έρευνα? Που του είπε ο γιατρός για 2000 και το παιδί νομίζει ότι με 1500 grafts θα είναι κομπλέ και του φάνηκαν πολλα? Ενώ θέλει 40-50% περισσότερα grafts από τα grafts που πιστεύει ο ιδιος? Το παράδειγμα που του ανέβασα έβαλε 2150 με μικρότερο πρόβλημα..εδώ,αυτή είναι η ουσία της συζήτησης..η κατανόηση του προβλήματος ..μπουσουλας που λέμε .και αυτό όσο μπορεί να γίνει από κάποιες φωτό..ειδικά αυτές που έβαλε ο φίλος είναι κάλυψης απόκρυψης..υπάρχει θέμα σχετικά αρκετό στην α ζώνη ..αν δεν το καταλάβει αρχικά τότε δεν γίνεται δουλειά...θα σου ανεβάσω και άλλο ένα παράδειγμα για να καταλαβ
Συμφωνώ εδώ με όσα γράφεις!Αλλά το λέω γιατί όταν έχεις επιλέξει ένα γιατρό που κατα την έρευνα που έκανες θεωρείς ότι σου ταιριάζει περισσότερο είτε για λόγους ψυχολογικούς,εμπιστοσύνης,οικονομικούς ή οτιδήποτε άλλο!Εφόσον θεωρείται καλός γιατρός δεν μένει παρά να του ευχηθούμε καλή επιτυχία!Αν θέλεις πες το και καλή τύχη!Το τελικό αποτέλεσμα είναι στα χέρια του γιατρού ότι και να έχουμε πει εδώ στο Φόρουμ για συμβουλές και τι να προσέξει!

εις τι λέω.
 
Μπλουζα