Φτιάξτε τοπική φιναστερίδη (ή ντουταστερίδη)

dim d

Well-Known Member
επαιρνα φινα εναμιση χρονο μετα προσθεσα σταδιακα φινα...ειναι δυσκολο να πω γτ εβγαλα μια δυνατη θυλακιτιδα στο κραουν εκεινη την περιοδο..θα ελεγα οτι ειμαι στα ιδια πριν αρχισω.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Kostas97

Well-Known Member
παιρνω κι φινα χαπι απλα ηθελα να δω αν εχει καποια διαφορα κι η τοπικη...απλα πια τα χαπια αντι για καθε μερα τα παρινω μερα παρα μερα συντηρηση
Εχω ξεκινησει εδω και 2 βδομαδες το ιδιο.
3/εβδομαδα propecia και τις υπολοιπες το τοπικο οπως και πριν.Για να δουμε :D
 

dim d

Well-Known Member
Εχω ξεκινησει εδω και 2 βδομαδες το ιδιο.
3/εβδομαδα propecia και τις υπολοιπες το τοπικο οπως και πριν.Για να δουμε :D
εχεις ξεκινησει νωρις εσυ ακομα κι low dose πιστευω θα σε πιασει πολυ καλα. Στερνη μου γνωση να σε ειχε πρωτα.
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Με φινα σε τρίμηνο έχει δει κανένας αποτέλεσμα ή το μίνιμουμ είναι εξάμηνο ;
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Νομίζω 6 μηνο. Παντως από Δευτέρα θα λάβεις μια ακόμα γνώμη από τον Αναστασακη και μετά βλέποντας και κάνοντας

Πολύ φοβάμαι θα μου πει όχι και δε ξέρω πως θα αντιδράσω. Καλά, σαφώς και δεν εννοώ ότι θα τσακωθώ έτσι ; Απλά δεν ξέρω αν εγώ θέλω να την κόψω πλέον. Μου παρέχει μία ηρεμία και μία ασφάλεια ψυχολογικά που είχα καιρό να αισθανθώ σχετικά με το κεφάλι μου.
 

jersey

Well-Known Member
Πολύ φοβάμαι θα μου πει όχι και δε ξέρω πως θα αντιδράσω. Καλά, σαφώς και δεν εννοώ ότι θα τσακωθώ έτσι ; Απλά δεν ξέρω αν εγώ θέλω να την κόψω πλέον. Μου παρέχει μία ηρεμία και μία ασφάλεια ψυχολογικά που είχα καιρό να αισθανθώ σχετικά με το κεφάλι μου.
Τι δόση παίρνεις; 1mg καθημερινά; Εννοείται μην κάνεις το λάθος να την κόψεις. Μη κάνεις πειράματα με άλλες θεραπείες. Μείνε εκεί που είσαι να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο.
 

Kostas97

Well-Known Member
Να υποθέσω δεν σε καλύπτε το τοπικό;Γιατί νομίζω ήσουν κομπλέ με τοπική φινα και μινοξιδιλη.
Σχεδον 1 χρονο Gianney την χρησιμοποιουσα.
Ο πρωτος λογος ηταν οτι ειχαν ελλειψη του τοπικου για 2 βδομαδες, αρα ειτε θα εμενα ετσι ειτε θα επαιρνα χαπι.
Αφου πηρα λοιπον χαπι και ξεκινησα , σκεφτομενος οτι το προβλημα δε θελω να το κυνηγαω αλλα να ειμαι μπροστα, πηγα σε Low Dose χαπι.

Το τοπικο για τον καιρο που το επαιρνα σκετο(0.1%) με απολυτη συνεπεια παντα, δουλευε μια χαρα.
 

Kostas97

Well-Known Member
Πολύ φοβάμαι θα μου πει όχι και δε ξέρω πως θα αντιδράσω. Καλά, σαφώς και δεν εννοώ ότι θα τσακωθώ έτσι ; Απλά δεν ξέρω αν εγώ θέλω να την κόψω πλέον. Μου παρέχει μία ηρεμία και μία ασφάλεια ψυχολογικά που είχα καιρό να αισθανθώ σχετικά με το κεφάλι μου.
Δεν υπαρχει λογος να στο κοψει. Απο τη στιγμη που εισαι ηδη συνειδητοποιημενος. :D
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Dob31

Active Member
Μιας και χρησιμοποιείτε πολλοί τοπικά εδώ θα ήθελα να ρωτήσω κάτι. Το καλοκαίρι πως κρατάτε αφρώδες το διάλυμα; Ρωτάω γιατί εγώ με το που βάζω τον αφρό στο χέρι λιώνει κατευθείαν
 

IoannisG

Active Member
Σχεδον 1 χρονο Gianney την χρησιμοποιουσα.
Ο πρωτος λογος ηταν οτι ειχαν ελλειψη του τοπικου για 2 βδομαδες, αρα ειτε θα εμενα ετσι ειτε θα επαιρνα χαπι.
Αφου πηρα λοιπον χαπι και ξεκινησα , σκεφτομενος οτι το προβλημα δε θελω να το κυνηγαω αλλα να ειμαι μπροστα, πηγα σε Low Dose χαπι.

Το τοπικο για τον καιρο που το επαιρνα σκετο(0.1%) με απολυτη συνεπεια παντα, δουλευε μια χαρα.
Όταν λες δούλευε μια χαρά; Σταμάτησε την τριχόπτωση; Είδες δυνάμωμα του Μάλλιου η επανέκφυση;
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
αν δεις το βιντεο που έχει κανει για φινα θα διαπιστώσεις ότι δεν παίζει να στην κόψει. :D θα ήταν εκπληξη

Το έχω δει vag μου αλλά επειδή εχθές έκανα μία προσπάθεια να παρακολουθήσω και το νήμα που τα είχαν βάλει όλοι με όλους και είχαν ΄΄λογομαχια'' (κατάλαβες ποιο λέω φαντάζομαι) κάπου πήρε το μάτι μου ότι για φινα δεν είναι θετικός με τη μία ο κύριος Αναστασάκης και θα τη δώσει μόνο αν κρίνει αυτός ότι επιβάλλεται. Επιπρόσθετα, κάπου πήρε το μάτι μου πως στην αρχή ειδικά σε ηλικίες σαν τη δική μου πάει με άλλες αγωγές. Αφήνω βέβαια σαφώς ανοιχτό και το ενδεχόμενο να κατάλαβα λάθος καθώς εκτός του ότι έπιασα το νήμα προς το τέλος γράφανε όλοι ταυτόχρονα και γράφανε και λίγο ''aggro'' με αποτέλεσμα να ναι εύκολο να το χάσει ένας τρίτος.
 

vag25

Well-Known Member
παντως αν εχεις DUPA ειναι σχεδον βεβαιο οτι θα σου πει να την συνεχισεις.
Πως με τις παρενεργειες εντονης σεξουαλικης επιθυμιας? (δεν πιστευω οτι το γραφω αυτο χαχα, αλλα το ιδιο μου ελεγε και ενας φιλος μου παλιοτερα οποτε μαλλον δεν ειναι σπανιο)
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
παντως αν εχεις DUPA ειναι σχεδον βεβαιο οτι θα σου πει να την συνεχισεις.
Πως με τις παρενεργειες εντονης σεξουαλικης επιθυμιας? (δεν πιστευω οτι το γραφω αυτο χαχα, αλλα το ιδιο μου ελεγε και ενας φιλος μου παλιοτερα οποτε μαλλον δεν ειναι σπανιο)

Ε τις τελευταίες μέρες χαλάρωσε η φάση αλλά κυρίως λόγω του ότι ψυχολογικά είμαι αλλού και κουράζομαι φουλ δουλειά. Κατά τα άλλα ήρεμα πράγματα απλά παρατηρώ μία περίεργη οσμή στα ούρα το τελευταίο πενθήμερο, δεν ανησυχώ όμως. Ίσως επειδή είναι καλοκαίρι ΄΄καθαριζουν'' τα νεφρά συν ότι πίνω μαξ 300 ml νερό ημερησίως καθώς ξεχνιέμαι οπότε πιθανό να μη φταίει το χάπι. Βέβαια και να φταίει δε πειράζει, θα το συνηθίσω :)
 

vag25

Well-Known Member
Ε τις τελευταίες μέρες χαλάρωσε η φάση αλλά κυρίως λόγω του ότι ψυχολογικά είμαι αλλού και κουράζομαι φουλ δουλειά. Κατά τα άλλα ήρεμα πράγματα απλά παρατηρώ μία περίεργη οσμή στα ούρα το τελευταίο πενθήμερο, δεν ανησυχώ όμως. Ίσως επειδή είναι καλοκαίρι ΄΄καθαριζουν'' τα νεφρά συν ότι πίνω μαξ 300 ml νερό ημερησίως καθώς ξεχνιέμαι οπότε πιθανό να μη φταίει το χάπι. Βέβαια και να φταίει δε πειράζει, θα το συνηθίσω :)
Ε με τόσο λίγο νερό λογικό. :)
 
Μπλουζα