ΤΕΛΙΚΑ..είπε η όχι ο Αναστασάκης στον aldo να δικαιολογήσει την όχι καλή φυτρωση και να αποχωρήσει από το φορουμ??υμ

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Δεν μπορώ να πω κάτι χωρίς απόδειξεις όπως λες και εσύ επαναληλημενα..... Επίσης λέω ... Ανοίξτε τα μάτια σας και κοιτάξτε την οθόνη προσεκτικά αυτά αυτα βλέπετε... Μια συμβουλή και τροφή για σκέψη ... Τι παντελόνια μου λες ; Εσένα ότι φτάνουν στα αυτιά σου τα μοιράζεσαι ; Εμένα όταν μου λένε κάτι εμπιστευτικά κρατάω το λόγο μου ... Εσύ ο ίδιος μου έχεις πει πράγματα εμπιστεύτικα να σου θυμίσω και δεν τα έχω μοιραστεί με κανέναν γιατί σέβομαι απλά το άτομο που το λέει ...μην προσπαθείς να με τσιτωσεις δεν θα το καταφέρεις ....

Όταν δεν μπορείς να πεις κάτι γιατί σέβεσαι αυτόν που στα είπε τότε σιωπάς, δεν αρχίζεις τα μισόλογα για να μπερδέψεις τον κόσμο. Εγώ αυτό έχω μάθει.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Δεν διάβασα προηγούμενα σχόλια και έπεσα πάνω σε αυτό. Έτσι είναι πρέπει να μην επαναλαμβάνονται τα ίδια πράγματα κ να υπάρχει πλουραλισμός. Όμως απαραίτητη προϋπόθεση για τον πλουραλισμό απο κλινικές κ εκπροσώπους, πρέπει να είναι η παράθεση των στοιχείων κ μετρήσεων της κάθε μεταμόσχευσης. Αφού στα φόρουμ του εξωτερικού οι κλινικές παρουσιάζουν το κάθε case και στα λένε "όλα" εκτός απο τα cm2 λήπτριας , ας ακολουθηθεί το σωστό ρεύμα κ εδώ. Ίσως να πρωτοτυπήσουν εδώ οι διαφημιζόμενοι κ να βάζουν τα cm2.
Χωρίς αυτές τις πληροφορίες , στα μάτια μου η παρουσίαση έχει την ίδια αξία με το έλα να σου βάλουμε 1000 τρίχες με 499 ευρώ. Χάνει αξία, γίνεται πυροτέχνημα.

Ωραίε ξεχνάς ότι τα είχαμε τα στοιχεία. Θυμάσαι να βόηθησε καθόλου. Και άντε σου λέω τα έβαλα μεθαύριο τα στοιχεία. Νομίζει ότι αυτό είναι το πρόβλημα και θα λυθουν όλα δια μαγείας? Εντάξει μην δουλευόμαστε και μεταξύ μας.
 

oreo

Well-Known Member
Ωραίε ξεχνάς ότι τα είχαμε τα στοιχεία. Θυμάσαι να βόηθησε καθόλου. Και άντε σου λέω τα έβαλα μεθαύριο τα στοιχεία. Νομίζει ότι αυτό είναι το πρόβλημα και θα λυθουν όλα δια μαγείας? Εντάξει μην δουλευόμαστε και μεταξύ μας.
Μιλάω για όλες τις παρουσιάσεις , όχι για του Αναστασάκη συγκεκριμένα.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Εγώ στο δικό μου κομμάτι που είχα πρόσβαση, βόηθησα να παρουσίαστουν στοιχεία που δεν έχουν παρουσιαστεί πουθενά σε φόρουμ του εξωτερικού. Ας κάνουν και οι άλλοι το δικό τους κομμάτι.
 
Τελευταία επεξεργασία:

oreo

Well-Known Member
Εγώ στο δικό μου κομμάτι που είχα πρόσβαση βόηθησα να παρουσίαστουν στοιχεία που δεν έχουν παρουσιαστεί πουθενά στο φόρουμ του εξωτερικού. Ας κάνουν και οι άλλοι το δικό τους κομμάτι.
Φίλε προσωπικά δεν σου καταλογίζω κάποια ευθύνη σε αυτό το κομμάτι. Πάντα όταν μπορώ, προσπαθώ να μπαίνω στα παπούτσια του άλλου, με σκοπό να καταλάβω καλύτερα τις ενεργειές του. Η διαχείριση σε οποιοδήποτε τομέα απαιτεί ντελικάτη επιδεξιότητα και να μπαίνει μπροστά απο το συναίσθημα , η ψυχρή λογική. Δύσκολο και δεν επιτυγχάνεται πάντα, αλλά μέχρι τώρα έχω θετικά δείγματα. Και επειδή έχω υπάρξει και εργαζόμενος κ εργοδότης , μπορώ κ ξεχωρίζω τις δύο πλευρές του νομίσματος. Τα βήματα και η προσπαθειά σου στο φόρουμ που για μένα απο όλους είναι αναγνωρισμένη, πρέπει να βρίσκει αντίκρυσμα κ στις επίσημες παρουσιάσεις .
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Την αγάπη μου σου στέλνω και ελπίζω να είσαι καλά!

Θέλω να τονίσω κάτι ωστόσο, δεν εκπροσωπώ στο φόρουμ τον Γεωργίου. Παρουσίασα το αποτέλεσμα του, τον υπερασπίστηκα στο παρελθόν, θα πω μια καλή κουβέντα, θα τον κρίνω και για τα κακά του κείμενα, όμως δεν έχω καμία συμφωνία ή μισθολογική συνεργασία μαζί του. Παρευρίσκομαι με πληρωμή ΜΟΝΟ στα συμβουλευτικά του ραντεβού δια ζώσης. Απέχω από το φόρουμ καιρό τώρα και δεν κάνω ούτε θέλω να κάνω κάτι άλλο. Δεν υπάρχει σύγκριση μου με άλλους εκπροσώπους κλινικών.

Εσύ και ο @danceworld_2001 όντως προσφέρετε πάρα πολλά στο φόρουμ σε πολλά θέματα. Παρόλα αυτά, στην περίπτωση του Ανάστ. ακόμα και οι εκπρόσωποι του ήταν ειρωνικοί. Αυτό δεν συμβαίνει με σας.
 

oreo

Well-Known Member
Την αγάπη μου σου στέλνω και ελπίζω να είσαι καλά!

Θέλω να τονίσω κάτι ωστόσο, δεν εκπροσωπώ στο φόρουμ τον Γεωργίου. Παρουσίασα το αποτέλεσμα του, τον υπερασπίστηκα στο παρελθόν, θα πω μια καλή κουβέντα, θα τον κρίνω και για τα κακά του κείμενα, όμως δεν έχω καμία συμφωνία ή μισθολογική συνεργασία μαζί του. Παρευρίσκομαι με πληρωμή ΜΟΝΟ στα συμβουλευτικά του ραντεβού δια ζώσης. Απέχω από το φόρουμ καιρό τώρα και δεν κάνω ούτε θέλω να κάνω κάτι άλλο. Δεν υπάρχει σύγκριση μου με άλλους εκπροσώπους κλινικών.
 

Mak39

Member
Oχι τπτ άλλο,αλλά ένας λόγος που πρέπει να γράψει ο Ντοκ,είναι γτ περιμένει και ο φίλος μου ο mak39 καμία εβδομάδα τώρα με το δάχτυλο πάνω από το like ..από ανανεωση σελίδας σε ανανέωση το πάει και φως δεν βλέπει..έλα γιατρέ γράψε,αμαρτία είναι.
Δυστυχώς για σένα έχω πολύ σοβαρότερα πράγματα να ασχοληθώ. Επέλεξα την κλινική για τους δικού μου λόγους και ποτέ δεν έκρυψα την συμπάθεια μου για τον γιατρό που επέλεξα.
θέλω να σου ευχηθώ καλή επιτυχία στην αναζήτηση γιατρού και για την δικιά σου περίπτωση. Για να σε βοηθήσω επειδή σε συμπαθώ, λάθος ειδικότητα γιατρού ψάχνεις και σε λάθος φόρουμ βρίσκεσαι.
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Δυστυχώς για σένα έχω πολύ σοβαρότερα πράγματα να ασχοληθώ. Επέλεξα την κλινική για τους δικού μου λόγους και ποτέ δεν έκρυψα την συμπάθεια μου για τον γιατρό που επέλεξα.
θέλω να σου ευχηθώ καλή επιτυχία στην αναζήτηση γιατρού και για την δικιά σου περίπτωση. Για να σε βοηθήσω επειδή σε συμπαθώ, λάθος ειδικότητα γιατρού ψάχνεις και σε λάθος φόρουμ βρίσκεσαι.
Απαράδεκτο σχόλιο. Τραγικό.
 

Disco

Well-Known Member
Σε φόρουμ του εξωτερικου που μπηκα αυτη την περιοδο υπαρχουν οι επισημες παρουσιασεις των κλινικων , υπαρχουν και αυτες των ασθενων που ειναι κατα κανονα ανεξαρτητες. Γιατι εδω καθομαστε και το υπεραναλυουμε και ζηταμε την αποβολη των κλινικων η των εκπροσώπων τους ενω αντιθετως θα επρεπε να απαιτουμε την εκπροσωπηση και αλλων κλινικων ωστε να αυξηθει ο πλουραλισμος και η ποιοτητα των παρεχόμενων υπηρεσιών τους .
Φίλε δεν ξέρω αν το ξέρεις αλλά τα φόρουμ του εξωτερικού δεν ειναι ανεξάρτητα φόρουμ. Αλλά ειναι χορηγούμενα από τις κλινικές που πληρώνουν συνδρομές. Οπότε ότι βλέπεις εκεί δεν ειναι αξιόπιστο όπως και ο σχολιασμός που βλέπεις από τους Mods κτλπ που προωθούν συγκεκριμένες κλινικές και κάνουν συγκεκριμένα σχόλια χωρίς αναλύσεις κτλπ. Οι κλινικές εκεί πληρώνουν συνδρομή στους διαχειριστές για να τις προωθούν και να τις προστατεύουν. Καλύτερα να μη καταντήσουμε και εμείς έτσι, κρίμα ειναι πραγματικά.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Gianney

Well-Known Member
Δυστυχώς για σένα έχω πολύ σοβαρότερα πράγματα να ασχοληθώ. Επέλεξα την κλινική για τους δικού μου λόγους και ποτέ δεν έκρυψα την συμπάθεια μου για τον γιατρό που επέλεξα.
θέλω να σου ευχηθώ καλή επιτυχία στην αναζήτηση γιατρού και για την δικιά σου περίπτωση. Για να σε βοηθήσω επειδή σε συμπαθώ, λάθος ειδικότητα γιατρού ψάχνεις και σε λάθος φόρουμ βρίσκεσαι.
Τέτοια λες φίλε ,θα ξεκινήσει ο Αερατος και μετά θα πέσει Μπαν από Cvial.πφφφφφ
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Τέτοια λες φίλε ,θα ξεκινήσει ο Αερατος και μετά θα πέσει Μπαν από Cvial.πφφφφφ
Ο Κυριος Μακ θέλει μπαν. Υπαινιγμούς για καταστάσεις υγείας, είτε σωματικές είτε ψυχολογικές, δε θα έπρεπε να δέχεται κανένας άνθρωπος ανεξαρτήτως απόψεων και στάσης. Απαράδεκτος.
 

Gianney

Well-Known Member
Ο Κυριος Μακ θέλει μπαν. Υπαινιγμούς για καταστάσεις υγείας, είτε σωματικές είτε ψυχολογικές, δε θα έπρεπε να δέχεται κανένας άνθρωπος ανεξαρτήτως απόψεων και στάσης. Απαράδεκτος.
Ναι συμφωνώ ,αν το δει ο Αερατος θα γίνει χαμός
 

Dimis90

Active Member
Δυστυχώς για σένα έχω πολύ σοβαρότερα πράγματα να ασχοληθώ. Επέλεξα την κλινική για τους δικού μου λόγους και ποτέ δεν έκρυψα την συμπάθεια μου για τον γιατρό που επέλεξα.
θέλω να σου ευχηθώ καλή επιτυχία στην αναζήτηση γιατρού και για την δικιά σου περίπτωση. Για να σε βοηθήσω επειδή σε συμπαθώ, λάθος ειδικότητα γιατρού ψάχνεις και σε λάθος φόρουμ βρίσκεσαι.

................
 

Συνημμένα

  • αρχείο λήψης.jpeg
    αρχείο λήψης.jpeg
    5.4 KB · Προβολές: 15

Aldo

Well-Known Member
Το σχόλιο του Μακ είναι πολυ κακό! όμως και οι ειρωνίες του αεράτου δεν εχουν σταματημό!

Δεν θυμάμαι ο Μακ να έκανε ποτέ καραγκιοζιλίκια, πάντως!.. νομίζω ο αεράτος ήταν ολίγον υπερβολικός.

Το πρόβλημα του πήγε να λύσει ο άνθρωπος, τώρα το ότι έχει κάποιες συμπάθειες αυτό δεν ειναι μπεμπτο! Οι λόγοι δεν με απασχολούν!
 

gregkont13

Verified MM member
Την αγάπη μου σου στέλνω και ελπίζω να είσαι καλά!

Θέλω να τονίσω κάτι ωστόσο, δεν εκπροσωπώ στο φόρουμ τον Γεωργίου. Παρουσίασα το αποτέλεσμα του, τον υπερασπίστηκα στο παρελθόν, θα πω μια καλή κουβέντα, θα τον κρίνω και για τα κακά του κείμενα, όμως δεν έχω καμία συμφωνία ή μισθολογική συνεργασία μαζί του. Παρευρίσκομαι με πληρωμή ΜΟΝΟ στα συμβουλευτικά του ραντεβού δια ζώσης. Απέχω από το φόρουμ καιρό τώρα και δεν κάνω ούτε θέλω να κάνω κάτι άλλο. Δεν υπάρχει σύγκριση μου με άλλους εκπροσώπους κλινικών.

Σορρυ Dance, το ξέρω. Έκανα λάθος έτσι όπως το είπα. Απλά ακόμα και στην επικοινωνια με το γιατρό, άμα υπάρχει κάποιο θέμα έχεις βοηθήσει πολλά μέλη. Οπότε ακόμα και με αυτό το λίγο που κάνεις βοηθάς πολύ περισσότερο από άλλους, που είναι εκπρόσωποι κατά τη γνώμη μου. Να είσαι καλά!
 

aeratos28

Just aeratos
Ρε αδερφέ χιούμορ σου κάνω,δλδ αν παρεξηγείτε και αυτά τα μνμ τι να πω.ουτε μουρλός είμαι πάντως ούτε τπτ άλλο,για να χρειάζομαι άλλη ειδικότητα.τεσπα ,με εσένα δεν είχα ούτε έχω τπτ και ούτε σε έχω προσβάλει ποτέ..επίσης δεν ανέφερα καν κάτι για τις επιλογές σου,που πήγες για επέμβαση η ότι άλλο..και να προσέχεις τα λόγια σου λιγάκι και σε προσωπικά επίπεδα με εικασίες να μην αναφερθείς ποτέ ξανά..γτ εγώ ΔΕΝ το έχω κάνει ΠΟΤΕ και δεν πρόκειται..
Δυστυχώς για σένα έχω πολύ σοβαρότερα πράγματα να ασχοληθώ. Επέλεξα την κλινική για τους δικού μου λόγους και ποτέ δεν έκρυψα την συμπάθεια μου για τον γιατρό που επέλεξα.
θέλω να σου ευχηθώ καλή επιτυχία στην αναζήτηση γιατρού και για την δικιά σου περίπτωση. Για να σε βοηθήσω επειδή σε συμπαθώ, λάθος ειδικότητα γιατρού ψάχνεις και σε λάθος φόρουμ βρίσκεσαι.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα