ΤΕΛΙΚΑ..είπε η όχι ο Αναστασάκης στον aldo να δικαιολογήσει την όχι καλή φυτρωση και να αποχωρήσει από το φορουμ??υμ

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
CVIAL
Γιατί δεν απαγορεύεις τις κλινικές που συμμετέχουν στο forum να ανεβάζουν αποτελέσματα αφού αυτά δεν μου λένε κάτι γιατί διαλέγουν 1 από τα 100 αποτελέσματα και βάζουν τα καλά τους. Σταματα τους και τον Αναστασάκη και την HDC και όλους που ανεβάζουν ότι θέλουν η κλινικές.

Να επιτρέπονται ΜΟΝΟ ανεξάρτητες μεταμόσχευσης.

Το πιο εύκολο αυτό είναι.

Θέλετε να με διώξετε ρε??? αφήστε με να βγάζω κάτι εξτρά στην ζωή μου το κάνω τίμια πιστεύω...Στα ξερά γιατί να καίγονται και τα χλωρά? όποιος κάνει τις μαλακίες να φεύγει...Θα έπρεπε να μπανιαριστούν πολλά μέλη και με αυτήν την λογική γιατί πάνε οπαδικα την φάση όλοι.
 

obi one

Active Member
Είχα πει πριν κανένα δίμηνο σε μέλος μεταξύ άλλων σε ένα ποστ γενικά με το που μπαίνεις μέσα σ' αυτό το φόρουμ να έχεις τα μάτια σου ορθανοικτα και να βλέπεις προσεκτικά το περιβάλλον αυτού του ιστότοπου... Είναι κάτι που δεν το έκανα κ εγώ μέχρι που διάφορα πράγματα που έφτασαν στα αυτιά μου με έκαναν όντως να ξυπνήσω και να επιβεβαιώνονται αυτά που μου είπαν... Δεν ξέρω πως αλλιώς να το πω διακριτικά... Είναι κάποια πράγματα που εικάζω ότι συμβαίνουν και δεν τα ξέρουμε...
νομίζω ότι γράφεις 2 πράγματα εκ διαμέτρου αντίθετα ή τουλάχιστον έτσι το βλέπω εγώ ( φυσικά μπορεί να κάνω λάθος). Μιλας για " επιβεβαίωση " κ παρακάτω αναφέρεις την λέξη " εικάζω ". Δεν καταλαβαίνω τι ακριβώς εννοείς αλλά δεν έχει σημασία τι καταλαβαίνω εγώ κ τι όχι. Ειδικά εσύ που έκανες μια πολύ τίμια παρουσίαση χωρίς προσπάθεια παραπλάνησης κ με τις πληροφορίες που έδωσες βοήθησες πολλά μέλη να μάθουν λεπτομέρειες κ να βελτιώσουν το γνωστικό τους επίπεδο σε θέματα μμ, δεν είναι σωστό νομίζω να αναιρεις την σημασία του φόρουμ κ την συνεισφορά του. Τέλος πάντων, θεωρώ ότι δεν έχω πλεον να συνεισφέρω κάτι ουσιαστικό στην συζήτηση , μονο να πω ότι η γνώση των παλαιότερων είναι πολύτιμη κ ουσιαστική κ απαραίτητη για το μέλλον του φόρουμ..
 

obi one

Active Member
Θέλετε να με διώξετε ρε??? αφήστε με να βγάζω κάτι εξτρά στην ζωή μου το κάνω τίμια πιστεύω...Στα ξερά γιατί να καίγονται και τα χλωρά? όποιος κάνει τις μαλακίες να φεύγει...Θα έπρεπε να μπανιαριστούν πολλά μέλη και με αυτήν την λογική γιατί πάνε οπαδικα την φάση όλοι.
γι αυτή κ μόνο την φράση, ένα μεγάλο respect απο εμένα !!!
 

pagouras

Well-Known Member
Παιδια ως νεο μελος χωρις να εχω ασχοληθει καθολου σε αυτα τα νηματα με τον Κο Αναστασακη πραγματικα εχει αρχισει και γινεται πολυ κουραστικο για ατομα που μπαινουν στο φορουμ να παρουν γνωση αλλα και να παρουσιασουν την δικια τους εμπειρια ολη αυτη η ανακυκλωση και οι ατερμονες συζητησεις. Υπαρχουν πολλες νεες και ωραιες ανεξάρτητες παρουσιάσεις από διάφορα μέλη που ολοι μπορουν να βγαλουν ασφαλη συμπερασματα και να κρίνουν τι ειναι καλυτερο για τον εαυτο τους.
Σε φόρουμ του εξωτερικου που μπηκα αυτη την περιοδο υπαρχουν οι επισημες παρουσιασεις των κλινικων , υπαρχουν και αυτες των ασθενων που ειναι κατα κανονα ανεξαρτητες. Γιατι εδω καθομαστε και το υπεραναλυουμε και ζηταμε την αποβολη των κλινικων η των εκπροσώπων τους ενω αντιθετως θα επρεπε να απαιτουμε την εκπροσωπηση και αλλων κλινικων ωστε να αυξηθει ο πλουραλισμος και η ποιοτητα των παρεχόμενων υπηρεσιών τους .
Στην περιοδο που ζούμε με τεράστιες δυνατότητες πληροφόρησης πρεπει να ειναι πολυ αφελης καποιος για να αποφασισει να δαπανησει ενα τεραστιο ποσο για μμ μονο και μονο με φωτογραφιες before - after.
Θα παρακαλουσα τα πιο παλια και εμπειρα μελη να συμβαλουν στην εκτονωση αυτης της καταστασης και να βοηθησουν να ανεβει και αλλο η ποιοτητα της πληροφορησης του Forum. Mε αυτο που γινεται νομιζω οτι πολλα μελη που δεν ειναι ιδιαιτερως ενεργα θα αποστασιοποιηθουν και αλλο. Καλο ΣΚ σε όλους.
 

aeratos28

Just aeratos
Στην εποχή που ζούμε ,έχουν κάνει επεκτασεις σε καταστήματα η μεντι ζενε ,κομμωτές που το παίζουν γιατροί και άλλα πολλά και διάφορα..σε αυτούς τους πελάτες τους ,αναφέρεσαι περί πληροφορίας κτλ?
Παιδια ως νεο μελος χωρις να εχω ασχοληθει καθολου σε αυτα τα νηματα με τον Κο Αναστασακη πραγματικα εχει αρχισει και γινεται πολυ κουραστικο για ατομα που μπαινουν στο φορουμ να παρουν γνωση αλλα και να παρουσιασουν την δικια τους εμπειρια ολη αυτη η ανακυκλωση και οι ατερμονες συζητησεις. Υπαρχουν πολλες νεες και ωραιες ανεξάρτητες παρουσιάσεις από διάφορα μέλη που ολοι μπορουν να βγαλουν ασφαλη συμπερασματα και να κρίνουν τι ειναι καλυτερο για τον εαυτο τους.
Σε φόρουμ του εξωτερικου που μπηκα αυτη την περιοδο υπαρχουν οι επισημες παρουσιασεις των κλινικων , υπαρχουν και αυτες των ασθενων που ειναι κατα κανονα ανεξαρτητες. Γιατι εδω καθομαστε και το υπεραναλυουμε και ζηταμε την αποβολη των κλινικων η των εκπροσώπων τους ενω αντιθετως θα επρεπε να απαιτουμε την εκπροσωπηση και αλλων κλινικων ωστε να αυξηθει ο πλουραλισμος και η ποιοτητα των παρεχόμενων υπηρεσιών τους .
Στην περιοδο που ζούμε με τεράστιες δυνατότητες πληροφόρησης πρεπει να ειναι πολυ αφελης καποιος για να αποφασισει να δαπανησει ενα τεραστιο ποσο για μμ μονο και μονο με φωτογραφιες before - after.
Θα παρακαλουσα τα πιο παλια και εμπειρα μελη να συμβαλουν στην εκτονωση αυτης της καταστασης και να βοηθησουν να ανεβει και αλλο η ποιοτητα της πληροφορησης του Forum. Mε αυτο που γινεται νομιζω οτι πολλα μελη που δεν ειναι ιδιαιτερως ενεργα θα αποστασιοποιηθουν και αλλο. Καλο ΣΚ σε όλους.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

gregkont13

Verified MM member
Ευχαριστώ!!!
Άσε ξεπέρασα και τον Βασιλάκη Καϊλα.

Εσύ και ο @danceworld_2001 όντως προσφέρετε πάρα πολλά στο φόρουμ σε πολλά θέματα. Παρόλα αυτά, στην περίπτωση του Ανάστ. ακόμα και οι εκπρόσωποι του ήταν ειρωνικοί. Αυτό δεν συμβαίνει με σας.
 

F1ght3r

Well-Known Member
Θέλετε να με διώξετε ρε??? αφήστε με να βγάζω κάτι εξτρά στην ζωή μου το κάνω τίμια πιστεύω...Στα ξερά γιατί να καίγονται και τα χλωρά? όποιος κάνει τις μαλακίες να φεύγει...Θα έπρεπε να μπανιαριστούν πολλά μέλη και με αυτήν την λογική γιατί πάνε οπαδικα την φάση όλοι.
Όχι φιλε μου λάθος κατάλαβες.
Το να είσαι εδώ μέσα και αν κάποιος θέλει να κάνει μεταμόσχευση μπορεί να μιλήσει με εσένα, και ο Αναστασάκης μπορεί αν κάποιο παιδί που κάνει μεταμόσχευση εκεί μπορεί να μιλήσει στο νήμα του η όπου θέλει.
Απλά αυτά που βάζουν η κλινικές είναι τα καλά αποτελέσματα. Εγώ είχα αποφασίσει HDC όχι επίδης είδα αποτελέσματα κλινικής αλλα ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΑ αποτελέσματα.
Και έτσι μίλησα με εσένα επίδης είσαι εκπρόσωπος.
Εγώ δεν νομίζω John ότι παιδιά εδώ μέσα διαλέγουν HDC η κάποια άλλη κλινική επίδης κάνουν διαφήμιση τα καλά τους αποτελέσματα αλλα από τα ανεξάρτητα αποτελέσματα και αυτό είναι το σωστό.
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
@Kostas97 Αγαπητέ Κώστα, ο λόγος που προσωπικά δεν παρευρέθηκα στην κλινική του κύριου Αναστασάκη, πέρα από όλο αυτό το μπάχαλο που συμβαίνει εδώ, έχει να κάνει και με το ότι προσωπικά ένιωσα ότι υπάρχει πλήρης ασυνεννοησία στο επικοινωνιακό κομμάτι. Είχα πάρει τηλέφωνο στις 10 Οκτωβρίου του 2021 να κλείσω ραντεβού και η κοπέλα που μίλησα μου είπε ότι η κοντινότερη ελεύθερη ημερομηνία για να με δει η δερματολόγος που συνεργάζεται η κλινική ( ΠΡΟΣΟΧΗ : Οχι ο κύριος Αναστασάκης, η δερματολόγος του ! ) ήταν στις 23 Δεκεμβρίου ! Δυομησι μήνες μετά ! Λέω εντάξει κομμάτια να γίνει ας κλείσουμε το ραντεβού να ενημερωθούν και οι δικοί μου για τη φιναστερίδη από επαγγελματίες να ησυχάσει η ψυχούλα τους. Περνάει ο καιρός , φτάνουμε αισίως 21 Δεκεμβρίου , όταν με παίρνει τηλέφωνο η κοπέλα από τη γραμματεία της κλινικής και με ενημερώνει ότι στην κλινική δε θα βρίσκεται ΟΥΤΕ η δερματολόγος στις 23 ( ΠΑΡΑ ΤΟ ΟΤΙ ΕΧΩ ΚΛΕΙΣΕΙ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΔΥΟΜΙΣΗ ΜΗΝΕΣ ΠΡΙΝ ) και να μεταφέρουμε το ραντεβού για τις 20 Ιανουαριου !!!!!!!! Προφανώς και αρνήθηκα και εκεί έληξε η όλη ιστορία. Επειδη καραφλιαζω απο παιδάκι και έχω πάει σε άπειρες κλινικές και ινστιτούτα πρώτη φορά βρίσκομαι αντιμέτωπος με τέτοια έλλειψη οργάνωσης. Δηλαδή αν δεχόμουν την ημερομηνία της κοπέλας και δε με ακύρωναν ξανά τώρα θα είχα δει ΜΟΝΟ τη δερματολόγο και ΑΚΟΜΑ δε θα είχα δει τον ιδιον τον κυριο Αναστασακη ! Απο Φεβρουαριο και ΑΝ ! 4 μηνες μετά την πρώτη απόπειρα να κλείσω ραντεβού στην κλινική ! Τι άλλο να συζητήσουμε ; Σε αυτό το τετράμηνο αν ήμουν ένας άσχετος ( όχι ότι ειμαι και ο πλεον σχετικος ) υπάρχει η πιθανοτητα να ειχα χασει το 1/4 των μαλλιων μου εύκολα. Τελος παντων.
Υ.Γ. Για να δώσω όμως και τα credits μου πρέπει να πω ότι ο κύριος Αναστασάκης έχει εξαιρετικές κοπέλες στην γραμματεία της κλινικής του. Ευγενικότατες και με γνώση των φαρμάκων και των αγωγών. Μπράβο του σε αυτό. Δε το βρίσκεις τόσο εύκολα.
 

giannis88test

Active Member
Υ.Γ. Για να δώσω όμως και τα credits μου πρέπει να πω ότι ο κύριος Αναστασάκης έχει εξαιρετικές κοπέλες στην γραμματεία της κλινικής του. Ευγενικότατες και με γνώση των φαρμάκων και των αγωγών. Μπράβο του σε αυτό. Δε το βρίσκεις τόσο εύκολα.
Αφού εμπορεύονται τα φάρμακα και τις αγωγές, είναι λίγο λογικό να υπάρχει γνώση επί αυτών. Το αντίθετο θα ήταν παράλογο.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Επειδή θεωρώ ότι φοράς παντελόνια, να το πεις ανοιχτά για να πάρεις και την πρέπουσα απάντηση. Το "διακριτικό" σημαίνει λάσπη στον ανεμιστήρα και ταιριάζει μόνο σε κυράτσες κουτσομπόλες. Επίσης να μας πεις και αυτά που έφτασαν στα αυτιά σου. Ο κόσμος διακαιούται να μάθει. Και εγώ επίσης.
Δεν μπορώ να πω κάτι χωρίς απόδειξεις όπως λες και εσύ επαναληλημενα..... Επίσης λέω ... Ανοίξτε τα μάτια σας και κοιτάξτε την οθόνη προσεκτικά αυτά αυτα βλέπετε... Μια συμβουλή και τροφή για σκέψη ... Τι παντελόνια μου λες ; Εσένα ότι φτάνουν στα αυτιά σου τα μοιράζεσαι ; Εμένα όταν μου λένε κάτι εμπιστευτικά κρατάω το λόγο μου ... Εσύ ο ίδιος μου έχεις πει πράγματα εμπιστεύτικα να σου θυμίσω και δεν τα έχω μοιραστεί με κανέναν γιατί σέβομαι απλά το άτομο που το λέει ...μην προσπαθείς να με τσιτωσεις δεν θα το καταφέρεις ....
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Αφού εμπορεύονται τα φάρμακα και τις αγωγές, είναι λίγο λογικό να υπάρχει γνώση επί αυτών. Το αντίθετο θα ήταν παράλογο.
Αδερφέ μου έχει τύχει παλαιότερα γραμματεία να μου λέει την μινοξιδίλη μιρονιξίνη...
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Εσύ και ο @danceworld_2001 όντως προσφέρετε πάρα πολλά στο φόρουμ σε πολλά θέματα. Παρόλα αυτά, στην περίπτωση του Ανάστ. ακόμα και οι εκπρόσωποι του ήταν ειρωνικοί. Αυτό δεν συμβαίνει με σας.

Εγω ψιλό κουράστηκα η αλήθεια 11 χρονιά εδώ μέσα να διαβάζω κάθε μέρα.
Συνεχίζω να διαβάζω αλλά γράφω μόνο αν χρειαστεί να ενημερώσω σε κάτι η να φέρω σε επαφή τα μέλη που ενδιαφερονται με την κλινική.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
δίνεις πολλά credits στην κλινική με την παρουσία σου .. Να τους το πεις , να ξέρουν τι συνεργάτη έχουν...

Εγω τα θετικά σχόλια τα μεταβιβάζω όπως και τα αρνητικά και τα καταχωρώ σε ένα φάκελο και τα συν και τα πλην σε screenshot.
Το θέμα είναι ότι δεν φτάνουν όλα εκεί που πρέπει στο μεγάλο boss.
Μια μέρα θα πάω στοn ιδιοκτήτη τις κλινικής να του μιλήσω για τα θετικά σχόλια που με κάνετε άλλα και για τα μειονεκτηματα τις κλινικής γιατί και εγώ έχω τα παραπονακια μου και σαν συνεργάτης άλλα και σαν αντιμετώπιση τις κλινικής προς τους ασθενείς.
Αν καταλάβουν κάλως αν όχι δεν μπορώ να κάνω τίποτε άλλο συνεχίζω έτσι όπως τώρα.
 

oreo

Well-Known Member
Παιδια ως νεο μελος χωρις να εχω ασχοληθει καθολου σε αυτα τα νηματα με τον Κο Αναστασακη πραγματικα εχει αρχισει και γινεται πολυ κουραστικο για ατομα που μπαινουν στο φορουμ να παρουν γνωση αλλα και να παρουσιασουν την δικια τους εμπειρια ολη αυτη η ανακυκλωση και οι ατερμονες συζητησεις. Υπαρχουν πολλες νεες και ωραιες ανεξάρτητες παρουσιάσεις από διάφορα μέλη που ολοι μπορουν να βγαλουν ασφαλη συμπερασματα και να κρίνουν τι ειναι καλυτερο για τον εαυτο τους.
Σε φόρουμ του εξωτερικου που μπηκα αυτη την περιοδο υπαρχουν οι επισημες παρουσιασεις των κλινικων , υπαρχουν και αυτες των ασθενων που ειναι κατα κανονα ανεξαρτητες. Γιατι εδω καθομαστε και το υπεραναλυουμε και ζηταμε την αποβολη των κλινικων η των εκπροσώπων τους ενω αντιθετως θα επρεπε να απαιτουμε την εκπροσωπηση και αλλων κλινικων ωστε να αυξηθει ο πλουραλισμος και η ποιοτητα των παρεχόμενων υπηρεσιών τους .
Στην περιοδο που ζούμε με τεράστιες δυνατότητες πληροφόρησης πρεπει να ειναι πολυ αφελης καποιος για να αποφασισει να δαπανησει ενα τεραστιο ποσο για μμ μονο και μονο με φωτογραφιες before - after.
Θα παρακαλουσα τα πιο παλια και εμπειρα μελη να συμβαλουν στην εκτονωση αυτης της καταστασης και να βοηθησουν να ανεβει και αλλο η ποιοτητα της πληροφορησης του Forum. Mε αυτο που γινεται νομιζω οτι πολλα μελη που δεν ειναι ιδιαιτερως ενεργα θα αποστασιοποιηθουν και αλλο. Καλο ΣΚ σε όλους.
Δεν διάβασα προηγούμενα σχόλια και έπεσα πάνω σε αυτό. Έτσι είναι πρέπει να μην επαναλαμβάνονται τα ίδια πράγματα κ να υπάρχει πλουραλισμός. Όμως απαραίτητη προϋπόθεση για τον πλουραλισμό απο κλινικές κ εκπροσώπους, πρέπει να είναι η παράθεση των στοιχείων κ μετρήσεων της κάθε μεταμόσχευσης. Αφού στα φόρουμ του εξωτερικού οι κλινικές παρουσιάζουν το κάθε case και στα λένε "όλα" εκτός απο τα cm2 λήπτριας , ας ακολουθηθεί το σωστό ρεύμα κ εδώ. Ίσως να πρωτοτυπήσουν εδώ οι διαφημιζόμενοι κ να βάζουν τα cm2.
Χωρίς αυτές τις πληροφορίες , στα μάτια μου η παρουσίαση έχει την ίδια αξία με το έλα να σου βάλουμε 1000 τρίχες με 499 ευρώ. Χάνει αξία, γίνεται πυροτέχνημα.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα