ΤΕΛΙΚΑ..είπε η όχι ο Αναστασάκης στον aldo να δικαιολογήσει την όχι καλή φυτρωση και να αποχωρήσει από το φορουμ??υμ

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Αερατε εχεις λίγο τίτλο στο κείμενο σου . Είσαι θρύλος, σε προσκυνώ! Πάω να ξεκουραστώ και ελπίζω όταν ξυπνήσω να μην σε εχει ξαναστείλει ΓΑΔΑ ο CVIAL.
 

aeratos28

Just aeratos
Ψαχνοντας πιθανές λύσεις,ως ασθενής ανδρωγεννετικής αλωπεκίας (ελαφριάς μορφής καραφλομπεκατσίασης βεβαια) διαβάζω τα παιδιά εδώ για το πόσα λεφτά χρειάζονται ,πόσα τριχοθυλάκια κτλ.οκ
Βλέπω κλινικές ,γιατρούς μα μου σου του ,συγκρίνω δουλειές από τον καθένα ,τιμές κτλ και το συνολικό πακέτο που προσφέρουν όλοι..και για το μετά την επέμβαση..έχουν ακουστεί διάφορα πράγματα τώρα τελευταία βλέπω..άλλος είπε πως ενημερώθηκε ότι αν κάνει παρουσίαση στο φόρουμ,θα αλλάξουν οι μεταξύ τους σχέσεις(ασθενης-κλινικη) άλλος ,επειδή δεν πήγε όπως έπρεπε η επέμβαση,(aldo),είπε ,πως η κλινική του έδωσε οδηγίες στο πώς να δικαιολογήσει την εικόνα αυτή στο φόρουμ,(ηλιαχτίδα πάνω στο σημείο)και να σταματήσει την παρουσίαση η να αποχωρήσει από το φόρουμ.δεν είμαι σίγουρος..θα ήθελα να μάθω λοιπόν και πιστεύω πως πολλοί ακόμα μέσα στο φόρουμ θα ήθελαν να μάθουν, αν όντως ισχύει κάτι τέτοιο και αν ειπώθηκαν αυτά τα πράγματα..υπάρχει μια σκιά μεγάλη αυτές τις μέρες στο φόρουμ και επίσημη απάντηση δεν έχει δωθεί ακόμα..πιστεύω είναι σημαντικο το ζήτημα για να μην δωθεί κάποια απάντηση ..τώρα φίλε μου legwg james δεν νομίζω πως αυτό που ρωτάω είναι για Μπαν..νήμα δικό μου άνοιξα,δεν προσβαλλω κανέναν,δεν βρίζω κανεναν ,εύλογες ερωτήσεις κάνω ,που για μένα είναι αρκετά σημαντικές και σοβαρές.
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Επειδή απάντησες πολύ σοβαρά ενώ περίμενα χιουμορακι να σου απαντήσω και εγώ λίγο πιο επίσημα, μη φαίνομαι σαχλος. Όντως, δεν είσαι για μπαν. Δεν έκανες κάτι για να μπαναριστεις. Χαριτολογωντας το είπα. Το άλλο θέμα νυστάζω υπερβολικά για να κάτσω να θυμηθώ τι έγινε ακριβώς τώρα όποτε σου δίνω ραντεβού αύριο για ανάλυση.
 

aeratos28

Just aeratos
Δεν απάντησα σε εσένα ρε,την εισαγωγή μου έκανα..με μέλη που τα λέω καλά θα λέω τα δικά μου..αγαμηηςςςς
Χαχαχααχ
Επειδή απάντησες πολύ σοβαρά ενώ περίμενα χιουμορακι να σου απαντήσω και εγώ λίγο πιο επίσημα, μη φαίνομαι σαχλος. Όντως, δεν είσαι για μπαν. Δεν έκανες κάτι για να μπαναριστεις. Χαριτολογωντας το είπα. Το άλλο θέμα νυστάζω υπερβολικά για να κάτσω να θυμηθώ τι έγινε ακριβώς τώρα όποτε σου δίνω ραντεβού αύριο για ανάλυση.
 

bobby

Well-Known Member
Φίλε αεράτε είσαι μεγάλο πειραχτήρι (δεν τον λυπάσαι τον mod)…………

Στα σοβαρά τώρα, δεν νομίζω να πάρεις απάντηση στο ερώτημα σου γιατί αυτό προϋποθέτει:

Α. Διάψευση από τον γιατρό του οπότε ο @Aldo θα μπορεί να ανεβάσει ότι στοιχεία έχει - Δεν νομίζω να ασχοληθεί ο γιατρός του.

ή

Β. Την έγκριση από τον γιατρό του για την αποδέσμευση των ιδιωτικών τους συνομιλιών/αλληλογραφίας - Δεν νομίζω επίσης να την δώσει.
 

aeratos28

Just aeratos
Δεν κατάλαβες..δεν ζητάω από τον aldo, να κάνει κατι.ζηταω να βγει ο γιατρός να απαντήσει σε αυτα για το οποία συζητάμε που ανέφερα πιο πάνω..είναι σε μια σελίδα φιλοξενούμενος ,η οποία έχει περι τα 20000 μέλη τα οποία(όχι και οι 20000) συζητάμε για πιθανές λύσεις στο κοινό μας πρόβλημα ,μοιραζόμαστε εμπειρίες,προσπαθούμε να αποφύγουμε κακοτοπιες και λάθη κτλ κτλ..ακούστηκαν κάποια πράγματα λοιπόν..δεν πρέπει υπεύθυνα να βγει ο ίδιος και να ρίξει άπλετο φως??
Φίλε αεράτε είσαι μεγάλο πειραχτήρι (δεν τον λυπάσαι τον mod)…………

Στα σοβαρά τώρα, δεν νομίζω να πάρεις απάντηση στο ερώτημα σου γιατί αυτό προϋποθέτει:

Α. Διάψευση από τον γιατρό του οπότε ο @Aldo θα μπορεί να ανεβάσει ότι στοιχεία έχει - Δεν νομίζω να ασχοληθεί ο γιατρός του.

ή

Β. Την έγκριση από τον γιατρό του για την αποδέσμευση των ιδιωτικών τους συνομιλιών/αλληλογραφίας - Δεν νομίζω επίσης να την δώσει.
 

bobby

Well-Known Member
Δεν κατάλαβες..δεν ζητάω από τον aldo, να κάνει κατι.ζηταω να βγει ο γιατρός να απαντήσει σε αυτα για το οποία συζητάμε που ανέφερα πιο πάνω..είναι σε μια σελίδα φιλοξενούμενος ,η οποία έχει περι τα 20000 μέλη τα οποία(όχι και οι 20000) συζητάμε για πιθανές λύσεις στο κοινό μας πρόβλημα ,μοιραζόμαστε εμπειρίες,προσπαθούμε να αποφύγουμε κακοτοπιες και λάθη κτλ κτλ..ακούστηκαν κάποια πράγματα λοιπόν..δεν πρέπει υπεύθυνα να βγει ο ίδιος και να ρίξει άπλετο φως??
Οκ αλλά δεν αλλάζει κάτι… δεν νομίζω να ασχοληθεί…
 

aeratos28

Just aeratos
Τι πάει να πει να ασχοληθεί..εάν ισχύουν αυτά που έχουν ακουστεί ,είναι πολύ σοβαρά,καταρχήν για εδώ το φόρουμ..
Αναπάντητα τόσο σοβαρά πράγματα και συνεχίζεται η διαφήμιση του σαν να μην τρέχει τπτ?? Πραγματική διαφήμιση όμως..όπως κάνουν έξω από το φόρουμ η κάθε κλινική..με πριν-μετα φωτό μόνο ..εδώ ιδιώτες ήμασταν πάντα και μιλούσαν όλα τα παιδιά για τα πάντα..έδειχναν φωτό πριν,την ημέρα της επέμβασης,μετά την τοποθέτηση ,με στοιχεία πόσα μπήκαν και ανά μήνα μέχρι να κλείσει χρόνο..φωτό πεντακάθαρες σε εξωτερικούς χώρους με ηλιοφάνεια ,διαγώνιες ,πανοραμικές φωτό,τα πάντα..(κοροϊδεύαμε) πάντα ,το ποσό κοροϊδία ρίχνουν οι κλινικές ειδικά εδώ Ελλάδα με φωτό πριν και μετά που βάζουν.. δεν δεχόταν κανεις εδώ κάποιον που δεν ανέβαζε στοιχεία και φωτό καθαρές όταν έκανε παρουσίαση και αν συνέχιζε να μην βάζει ,έτρωγε Μπαν μόνιμο..εδώ εκκρεμεί τέτοιο θέμα και αντί να δούμε απαντήσεις,βλέπουμε νήματα τα οποία δεν έχουν καμία διαφορά ,με τα περιστατικά που διαφημίζει η κάθε κλινική στην δική της σελίδα..για το φόρουμ λοιπόν πια η αξία αυτών των νημάτων??
Αυτά τα νήματα,είναι η εξέλιξη των μη απαντήσεων από τον γιατρό??δλδ αν απαντήσει ο γιατρός,ότι απάντηση και να δώσει,και άκυρη εντελώς να είναι,ποιο θα είναι το επόμενο βήμα?μήπως γίνει και moderator για επιβράβευση και ελέγχει ποιος θα τρώει μπαν και ποιος όχι?? Τουρλουμπουκι έχει γίνει η φάση..έχω χάσει πάσα ιδεα
Οκ αλλά δεν αλλάζει κάτι… δεν νομίζω να ασχοληθεί…
 

Gianney

Well-Known Member
Καταρχάς τώρα έχει και πάτημα να μην απαντήσει.... Τον έφτιαξε ο μοντ .... Του κάτσε εξαιρετικά η "χρονική συγκυρία"....
Εγώ αν θυμάσαι για αυτό είπα στον μοντ ας μπορέσει να απαντήσει σε ένα δύο υποθέσεις που εκκρεμούν και μετά να ισχύει ο νέος κανόνας.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

jersey

Well-Known Member
Παιδιά αυτό είναι πολύ σοβαρό ζήτημα. Δεν μπορεί να υπάρχουν τέτοιες αποκαλύψεις γιατί το έκανε ένας γιατρός(Αν@στ@σάκης) που σε παρασκηνιακή επικοινωνία με το μέλος (Aldo) που έκανε την παρουσίαση του αποτελέσματός του , ο γιατρός του έδωσε οδηγίες στο πως να δικαιολογήσει-μπαλώσει στα μέλη του φόρουμ την ελλιπή φύτρωση που είχε και του ζήτησε να σταματήσει την παρουσίαση του για να κουκουλωθεί η αρνητική έκβαση του αποτελέσματός του, και να μην απαντάει ο ίδιος ο γιατρός σε αυτές τις αποκαλύψεις του μέλους αν τις δέχεται ή οχι...

Το ίδιο το μέλος μάλιστα είπε οτι έχει και αποδείξεις για αυτά που είπε (emails-ηχητικές συνομιλίες) και απλά θέλει το "ΟΚ" από τον γιατρό να τις ανεβάσει. Ο γιατρός φυσικά κάνει πως δεν τα βλέπει αυτά, γιατί δεν τον συμφέρει να βγουν οι αποδείξεις στη φόρα....Τραγικά πράγματα.

Εδώ ο γιατρός απαντούσε σε τέρμα ανούσια πράγματα και τώρα ξαφνικά "δεν θέλει να ασχοληθεί" και συνεχίζει ήρεμος την διαφήμιση του στο φόρουμ, σαν να μη τρέχει τίποτα. Αυτό ειναι τέρμα θράσος από μεριάς του και δεν πρέπει να επιτρέψουμε να μην απαντήσει ο γιατρός σε αυτό το τόσο σοβαρό ζήτημα που προέκυψε.

Δηλαδή φανταστείτε σαν φόρουμ να μη μας νοιάζει αν ο κάθε γιατρός στέλνει μηνύματα στα μέλη που κάνουν παρουσίαση και δεν έχουν το επιθυμητό αποτέλεσμα, για να να δικαιολογήσουν-μπαλώσουν τα αδικαιολόγητα της κλινικής και να τους λένε να σταματάνε τις παρουσιάσεις τους για να μη μαθαίνεται η αλήθεια...Πραγματικά ειναι απίστευτο αυτό το πράγμα!!

Αυτό χαλάει την αξιοπιστία του φόρουμ αν σε κάθε αρνητικό αποτέλεσμα κλινικής ο γιατρός ωθεί τα μέλη που κάνουν την παρουσίαση να παραπλανήσουν τα μέλη του φόρουμ και να σταματήσουν την παρουσίαση τους. Και ρωτάω....Θέλουμε ένα τέτοιο φόρουμ, όπου γιατροί να λειτουργούν έτσι ώστε να κουκουλώνουν τα αρνητικά περιστατικά τους ;;;;

Με το να δεχόμαστε τέτοιες συμπεριφορές και να μη ζητάμε να απολογηθεί ενώπιων όλων και να πάρει θέση αν το διαψεύδει ή οχι, είναι σαν να μη μας νοιάζει αν θα γίνεται αυτό σε κάθε αρνητική έκβαση αποτελέσματος...
 
Τελευταία επεξεργασία:

Kostas97

Well-Known Member
Οποιος απο οποια κλινικη ξεκιναει μια παρουσιαση και εξαφανιζεται λογω υποχρεωσεων, κατι βρωμαει.
Και δεν νομιζω οτι μονος του δεν ανεβαζει το περιστατικο μη στεναχωρηθει.
Καποια συμφωνια πιθανως να γινεται με τις κλινικες να το κλεισει για συμερον και του ιδιου(νεα επεμβαση ; ) και της κλινικης(δυσφημιση).
 

gregkont13

Verified MM member
όταν ο γιατρός απάντησε σε μνμ μου για το αν ειπώθηκε στον Aldo ότι τα κάνει όλα αυτός και σχετικά με την αλλάγη στάσης στον Jacksmith, είπε ότι δεν απαντάει σε αυτά (δεν απαντάει σε ανώνυμους δικαστές). Είμαι σχεδόν βέβαιος πως θα τα διεψευδε αν ήταν ψέμματα. Δεν πρόκειται να απαντήσει. Επιπλέον, γιατί ο Aldo να πει ψέμματα? Να κάτσει δλδ να σκαρφιστεί την ακτίνα ηλίου στο κρόταφο για να πει ψέμματα να κάνει ζημιά στο γιατρό? Ε δεν παίζει. Δεν πρόκειται να υπάρξουν απαντήσεις, αλλά το τι έγινε είναι ξεκάθαρο για μένα.
 

giorgosv

Active Member
Για εμένα τα νέα μέλη του φόρουμ πρέπει με κάποιο τρόπο να ενημερώνονται για τη συμπεριφορά του Αναστ*Σάκη.
Ότι στην περίπτωση fut υπάρχει πιθανότητα να έχουν πρόβλημα με ορατές ουλές και ότι στην περίπτωση που κάτι στραβωσει και δεν πάει καλά με το αποτέλεσμα δεν θεωεχει σωστή αντιμετώπιση.

Οδηγό επιβίωσης είχαμε για την adv*nced και τα παράθυρα εδώ ο mod γιατί δεν φτιάχνει κάτι ανάλογο;
Και η απάντηση δεν είναι ότι εκείνη η τακτική ήταν επαναλαμβανόμενη. Και η συμπεριφορά του γιατρού δεν πρόκειται να αλλάξει σε επόμενο περιστατικό.

Εδώ mod είσαι λάθος. Όχι μόνο δεν καταδικάζεις τη συμπεριφορά του αλλά απαντάς για λογαριασμό του. Όλα τα άλλα είναι ιστορίες.
Ο Αναστ έτσι προστατεύεται και συνεχίζει τη διαφήμιση με τον τρόπο που θέλει μη δίνοντας στοιχεία.
Λέγαμε ότι το ελληνικό φόρουμ δεν είναι σαν τα ξένα και δεν μεροληπτεί υπέρ κάποιας κλινικής.
Ελπίζω να διορθωθεί αυτή η κατάσταση.

Προτιμώ τη γνώμη των απλών μελών που θα μιλήσουν χωρίς να έχουν όφελος.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Αερατε εχεις λίγο τίτλο στο κείμενο σου . Είσαι θρύλος, σε προσκυνώ! Πάω να ξεκουραστώ και ελπίζω όταν ξυπνήσω να μην σε εχει ξαναστείλει ΓΑΔΑ ο CVIAL.

Γιατί να τον στείλω ΓΑΔΑ. Εδώ είναι εντός θέματος.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Το ίδιο το μέλος μάλιστα είπε οτι έχει και αποδείξεις για αυτά που είπε (emails-ηχητικές συνομιλίες) και απλά θέλει το "ΟΚ" από τον γιατρό να τις ανεβάσει. Ο γιατρός φυσικά κάνει πως δεν τα βλέπει αυτά, γιατί δεν τον συμφέρει να βγουν οι αποδείξεις στη φόρα....Τραγικά πράγματα.

Από όσο ξέρω για να ηχογραφηθεί μια συνομιλία μεταξύ 2 ανθρώπων πρέπει να υπάρχει η ρητή συγκαταθεση και των δύο αλλιώς θεωρείται πονικό αδίκημα. Είσαι σίγουρος ότι υπάρχει τέτοιου είδους ηχητική συνομιλία? Την έχεις ακούσει?
 

gregkont13

Verified MM member
Από όσο ξέρω για να ηχογραφηθεί μια συνομιλία μεταξύ 2 ανθρώπων πρέπει να υπάρχει η ρητή συγκαταθεση και των δύο αλλιώς θεωρείται πονικό αδίκημα. Είσαι σίγουρος ότι υπάρχει τέτοιου είδους ηχητική συνομιλία? Την έχεις ακούσει?

νομιζω οτι ο aldo αναφερόταν σε τυπικό ηχητικό μνμ που στέλνουμε όλη την ώρα σε messenger, whats app etc.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Καταρχάς τώρα έχει και πάτημα να μην απαντήσει.... Τον έφτιαξε ο μοντ .... Του κάτσε εξαιρετικά η "χρονική συγκυρία"....

Δυστυχώς όταν η γλώσσα προτρέχει του μυαλού αυτά παθαίνεις. Ο Αναστασάκης δεν έχει πάρει ban. Έγραψα ότι μπορεί να γράψει μόνο κατόπιν αδειάς μου αφού μου στείλει pm. Προφανώς αν αφορά διευκρινήσεις ουσίας είτε επί τεχνικών θεμάτων (όπως το έγραψα εξάλλου στο νήμα του) ή κατά πόσω μάλλον κάτι προσωπικό η άδεια είναι δεδομένη. Τόσο δύσκολο είναι να το καταλάβεις(ετε);
 

jersey

Well-Known Member
Από όσο ξέρω για να ηχογραφηθεί μια συνομιλία μεταξύ 2 ανθρώπων πρέπει να υπάρχει η ρητή συγκαταθεση και των δύο αλλιώς θεωρείται πονικό αδίκημα. Είσαι σίγουρος ότι υπάρχει τέτοιου είδους ηχητική συνομιλία? Την έχεις ακούσει?
Δεν μίλησε για ηχογράφηση ο aldo, αλλα για ηχητική συνομιλία. Έχει τεράστια διαφορά το ενα με το άλλο. Σε όλες τις εφαρμογές messenger, viber κτλπ μπορείς να στείλεις τέτοια.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα