Ρινοπλαστική ξανά (tropheus)

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Jo Kol

New Member
Σε παρακαλώ..
Θα ήθελα κάποιες πληροφορίες έκανες βαλβίδες;; σκοπεύω να πάω για επανορθωτική.
Είμαι από Θεσσαλονίκη την επισκέφθηκα αυτές τις μέρες εάν μπορείς να με βοηθήσεις να κατασταλαξω θα σου ήμουν ευγνωμων

Jo Kol

New Member
Αχ έστειλα μήνυμα και δεν τα βλέπω τώρα.. Θα ήθελα εάν μπορείς να μου στείλεις κάποιες λεπτομεριες;εκανες βαλβίδες;; είμαι κι εγώ από Θεσσαλονίκη πραγματικά θα με βοηθούσες να κατασταλαξω πάω για δεύτερη ρινοπλαστικη έχω θέμα με βαλβιδες

Jo Kol

New Member
Το site της Κυπραίου είναι faceanatomy.gr και έχει φωτογραφίες ατόμων που έχουν υποβληθεί σε ρινοπλαστική ( το πριν και το μετά).
Μπορείς να μου δώσεις κι εμεν α μερικές πληροφορίες για την επέμβαση με τς μοσχεύματα; πως είναι η μύτη σου μετά από τόσο καιρό;; όλα οκ;

Jo Kol

New Member
Μπορείς να μου δώσεις κι εμεν α μερικές πληροφορίες για την επέμβαση με τς μοσχεύματα; πως είναι η μύτη σου μετά από τόσο καιρό;; όλα οκ;
Δεν ξέρω τι γίνεται με τα μηνύματα, τα γράφω και μετά τα χάνω σου έχω γράψει το μέιλ μου σε ένα αλλά τώρα δεν το βρίσκω, skullcandy@windowslive.com στείλε μου εάν θες να τα πούμε, με ενδιαφέρει πολύ, ούτε προσωπικό με αφήνει να στείλω από δω γμτ

Μπλουζα