Πρόθεση Μεταμόσχευσης - My Consultations

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
Απ: Πρόθεση Μεταμόσχευσης - My Consultations

skeptikistis είπε:
Δειτε τωρα την πραγματικοτητα, και την παραβιαση των ΡΜ σας, και δειτε και τον μοντερειτορ να λεει "μηπως να σας ζητησω και συγγνωμη"... :eek: :eek:

Για εξηγησέ μας ρε συ σκεπτικιστή που τα ξέρεις όλα. Πια είναι η πραγματικότητα? Και σε τι σε πείραξε η φράση που έγραψα? Για πες, εκτός αν το μόνο που ξέρεις είναι να πετάς την εξυπνάδα σου και να φεύγεις.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Απ: Πρόθεση Μεταμόσχευσης - My Consultations

danceworld_2001 είπε:
Αν είχατε αποδείξεις πως εγώ έχω συνεργασία με Γε***ίου ήδη θα με είχατε μπανάρει μόνιμα, και απόδειξη δεν είναι επιλεκτικά πμ για διαμόρφωση κολλάζ. Θα απαντήσω σε όλους για να κλείσει το θέμα εδώ μιας και κάποιοι παραπονέθηκαν ότι τους τα κάναμε καρπούζια. Και το μπαν ευπρόσδεκτο πλέον γιατί βλέπω πως όρια δεν υπάρχουν.

@ icesensei: ο ορισμός hype διαφέρει από άτομο σε άτομο, θες να το πεις hype, δεν θα διαφωνήσω μαζί σου, και φυσικά θα ζητήσω να δικαστώ γιατί έχω τα @@ σε σχέση με όσους κάνουν την πραγματική δουλειά του προμοταρίσματος εδώ μέσα και έχουν και τις ευλογίες και στην ασυλία των admin. Δεν ισχύουν για όλους οι ίδιοι κανόνες . Για τις νομικές κυρώσεις τι να πω? Έκανα εγώ μήνυση, γιατρός είμαι? Εγώ μίλησα για υπόγεια ψέματα που γνωρίζω αλλά αυτό είναι αμαρτωλό κεφάλαιο. Για το φόρουμ, ήμουν admin και όχι sysop, δεν γνωρίζω τον τρόπο αλλά ο sysop που το έφτιαξε είχε tweaks από applets και πρόσθετα που εγκατέστησε να κάνει τα πάντα, μέχρι και σως να βάζει για να γλυστράει. Δεν ξέρω πως αλλά ξέρω ότι γίνεται.

@ Ακης: Ξέχασα να σου προσθέσω κάτι εχθές. Πρώτον παραβίασες τα πμ μου και μπράβο σου γιατί έτσι θα έκανε ένας σωστός εισαγγελέας (LOL). Δεύτερο, όταν έμαθα πως ο γιατρός έφυγε από H*C και ζήτησα το email του από παιδί εδώ στο φόρουμ, μου είπε να μην το δώσω πουθενά. Όταν κάποιοι εδώ μέσα με ρώτησαν ποιο είναι το email του Γιατρού, την πρώτη φορά δεν το έδωσα και ρώτησα τον γιατρό αν θέλει να το δώσω και είπε οκ, απλά ζήτησε να αναφέρει ο χρήστης ποιος τον σύστησε γιατί είχε πέσει θύμα φαρσών και άλλων κακόβουλων ενεργειών. Απλά για να σου λυθεί η απορία. Επίσης Άκη μάλλον ξεχνάς πως μέσα στα απεσταλμένα και εισερχόμενα πμ μου που παραβίασες, έδωσα κυρίως απαντήσεις σε άτομα που με ρωτούσαν μιας και ήμουν από τα πρώτα consultation του γιατρού και είχα ήδη την γνώση, και θα δεις και στα κείμενα πως σε πολλές περιπτώσεις δεν ήμουν απόλυτος. Τους είπα πως και εγώ ψάχνομαι, δεν έχω καταλήξει, και είπα και τα αρνητικά Γε***ίου όπως θέματα νεότητας κτλ κτλ.

@ ΜΑΧΟΣ: Απλά απαράδεκτος για μένα, κατακρεούργησες την ψυχολογία του Vinnie, σαφέστατα υπονόησες ανεπάρκειες του γιατρού, και αυτό που είπα του vinnie είναι λογικότατο. Από σεβασμό στο πρόσωπο σου δεν τοποθετήθηκα δημόσια. Άσε τα Likes τώρα και τις ζωγραφιές και πες του Τεο να μην γράφει με τον κωδικό σου, το κατάλαβε και ο Hasson.

@ souzie: Μάλλον κάνεις λάθος, εσύ υπονομεύεις τον Dr. Michali και φάνηκε και στο ποστ σου που είπες πως η ομάδα δουλεύει καλύτερα τώρα που έφυγε κτλ κτλ, και μετά έκανες βαβά όταν σε ρώτησε ο Λάζαρος. Αμα το είχα πει εγώ σε αντίθετη περίπτωση, και επίσημος εκπρόσωπος να ήμουν, θα είχατε κάνει μήνυση. Εγώ το ξαναλέω, συνεργάτη δεν έχω επιλέξει γιατί μεν ο Γε***ίου είναι κορυφαίος γιατρός αλλά δεν παύει να λειτουργεί σε νέο σχήμα με άγνωστα ακόμη αποτελέσματα σε βάθος χρόνου ενώ εσείς έχετε εμπειρία, αλλά από την άλλη μεριά ο Γε***ίου δεν με φλόμωσε στο ψέμα. Θες να πω λεπτομέρειες? Εγώ σας προσεγγίζω?. Εγώ το είπα, την επέμβαση μετά το καλοκαίρι θα την κάνω, ο Γε***ίου έχει κερδίσει πόντους και είναι ο επικρατέστερος, ωστόσο θέλω να δω αποτελέσματα του για να πειστώ και ήθελα να ξεκαθαρίσω μαζί σας πρώτα. Δεν με θέλετε πελάτη, με κάνει μπαν η κλινική σας? Χαχαχαχα, πραγματικά αστείο, πρώτο με βοηθάτε στην επιλογή μου και δεύτερον χάνετε τα λεφτά μου, αλλά τι λέμε τώρα, και σε 6 μήνες από τώρα να έρθω που θα έχει ξεχαστεί το θέμα θα κάνετε τεμενάδες αν πω το οκ. Ποτέ δεν σε συκοφάντησα, ποτέ δεν σας κατηγόρησα. Ούτε θέλω να γίνω patient coordinator κανενός, δεν είναι αυτή η δουλειά μου, εργάζομαι αλλού κυρία μου και άσε τις πονηριές.

@ fenimore: επειδή εσένα σε σέβομαι ακόμη περισσότερο και το ξέρεις, απλά θα σου πω επειδή είμαι της τεχνολογίας και ξέρω καλά από φόρουμ, ο admin χαλαρά έχει πρόσβαση στα πμ των χρηστών άμα θέλει, τα σβήνει, τα αλλάζει, τα τροποποιεί, τα διαβάζει. Και έκανε αυτό όχι μόνο σε εμένα αλλά και σε άλλους, όπως και τώρα που ψάχνω ορισμένα εισερχόμενα και δεν τα βρίσκω. Κάποιος τα έσβησε. Όπως αυτός με κατηγορεί, έτσι και εγώ μπορώ να υποθέσω όπως πολλοί εδώ μέσα το έχουν κάνει πως είναι εντολοδόχος. Φοβερή ασφάλεια θα νοιώθουν τα μέλη εδώ με τα πμ μας να είναι σώβρακα. Τίποτα δεν έπεσε καρφωτό από Vinnie, εδώ απλά δεν έχετε απάντηση.

@ kizcos: θα έπρεπε να ντρέπεσαι. Πρώτος με ρώτησες το email του γιατρού και με ρώτησες την γνώμη μου και μετά είπες πως προτιμάς H*C λόγω εμπειρίας και όταν διάβασα ότι πήγες H*C σου έστειλα την απάντηση που λες, μην το παίζεις τρελός, άσε που μπορεί καν να μην είσαι ασθενής πραγματικός αλλά μούφα λογαριασμός.

@ lazaros – Vinnie και λοιπούς πελάτες του Γε***ίου καθώς και λοιποί υποστηρικτές…. Επειδή λογικά θα με μπανάρουν γιατί ειμαι επικίνδυνος με όσα γνωρίζω και θέλουν να με βγάλουν από την μέση, επειδή θέλουν να με βγάλουν προβοκάτορα, απλά να σας πω ευχαριστώ που απαντήσατε στα αγωνιώδη μου ερωτήματα και σας εύχομαι καλή επιτυχία στην μεταμόσχευση σας. Το νήμα αυτό ήταν δικό μου αναφορικά με την πρόθεση μεταμόσχευσης μου και έγινε δικαστικό έδρανο. Αμα υπάρχω εδώ μέσα θα σας ανακοινώσω την επιλογή μου μια μέρα μέσω εμού ή άλλου. Απέχω από την ενότητα αυτή και δεν ασχολούμαι ξανά, απλά θα απαντήσω ότι ερωτηθώ και τέλος. Το θέμα το ψάχνω 1μιση χρόνο και έχω ρωτήσει όλους τους πελάτες της H*C και έχω υπάρξει αντικειμενικός. Για να σας λέω ότι πολλά βρωμάνε κάτι ξέρω και μπορώ να το αποδείξω αλλά δεν ασχολούμαι άλλο γιατί τα λεφτά πολλά που παίζονται και όλα είναι πολύ επικίνδυνα πλέον. Καλά τα έλεγε ο hairlosscursed.

+1 Είσαι χείμαρρος...
 
Απ: Πρόθεση Μεταμόσχευσης - My Consultations

Οπως σου εχω ξαναπει, στη θεση σου σαν moderator εισαι υπευθηνος να κρατας ενα επιπεδο, ανεξαρτητα του τι σου λεει ο αλλος, οσο εξυπνακιας και να ειναι.

Εδω λοιπον που ειναι εμφανες οτι καποιος εχει χεσμενη τη φωλια του, και 99% ειναι ο Ακης και ισως εσυ (το 1% επειδη ακριβως δε τα ξερω ολα) η απαντηση σου ειναι το λιγοτερο τραγικη. Ακου θελουμε και συγγνωμη που μπαινεται στα ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ μυνηματα. Αμα δε γουσταρατε να το κοβατε, δεν εχουν ολα τα φορουμς αυτο το feature on.

Αυτο ειπα, τιποτα παραπανω τιποτα λιγοτερο. Εσυ με το χερι στη καρδια, ξεχνα ποιο νικ τα γραφει αυτα ( ο σκεπτικιστης ο καημενος με το συρρικνωμενο προστατη) ΘΑ ΣΕ ΚΑΛΥΠΤΕ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΟΥ ΣΤΟ ΘΕΜΑ?
αν ναι τοτε ειμαστε ΟΚ.
 

icesensei

New Member
Απ: Πρόθεση Μεταμόσχευσης - My Consultations

Danceword, δεν πιστεύω να σε μπανάρουν... εγω όμως δεν αποφασίζω (ευτυχως) και την άποψη και την υποστήριξη μου για σένα την είχα εκφράσει (+ για να το λάβει και υπόψην του όποιος διαβάζει τι γράφω) παρότι σε αρκετά διαφωνώ.Παρακάτω, τόσο με εσένα όσο και με τον vinnie επειδή μεταφέρατε τη πληροφορία για μήνυση, το οποίο είναι πολύ σημαντικό, θα ήθελα ,τουλάχιστον, την δική σου τοποθέτσηση σου 2 λέξεις "δεν συμφωνώ" !!
Επειδή δεν είμαστε "οικογένεια" της κάθε καλοδουλεμένης μηχανής , αλλά κοινότητα, θα ήταν καλό να εκφράσεις τη συμπαράσταση σου κατά της λήψης ακραίων μέτρων όπως μηνύσεις. Το ίδιο ισχύει για vinnie αλλά σέβαμαι ότι είπε στο νήμα του ότι δεν θέλει να ασχοληθεί. Για τα pm περίμενα κάτι παραπάνω και σίγουρα μας αφορά ολους.
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Απ: Πρόθεση Μεταμόσχευσης - My Consultations

Είπα εγώ θέλω να γίνει μήνυση? Σαφέστατα και όχι και σε κανέναν, εκφράζω συμπαράσταση και επιθυμώ ειρήνη στο φόρουμ. Αλλά όφειλα να απαντήσω χειμαρωδώς γιατί και μπανάκι πήγα 2 μέρες μέσα στο καταχείμωνο, και τα πμ μου έγιναν τα άπλυτα της showbiz, και κερατά και δαρμένο θέλουν να με βγάλουν, και προμότερ, και νταβατζή ενώ εγώ ο χαίβανος απλά μαλλί ήθελα να καρφώσω και το ψάχνω 1 χρόνο τώρα. Τα ψέματα απλά δεν μου αρέσουν και οι δολοπλοκίες.
 

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
Απ: Πρόθεση Μεταμόσχευσης - My Consultations

skeptikistis είπε:
Οπως σου εχω ξαναπει, στη θεση σου σαν moderator εισαι υπευθηνος να κρατας ενα επιπεδο, ανεξαρτητα του τι σου λεει ο αλλος, οσο εξυπνακιας και να ειναι.

Εδω λοιπον που ειναι εμφανες οτι καποιος εχει χεσμενη τη φωλια του, και 99% ειναι ο Ακης και ισως εσυ (το 1% επειδη ακριβως δε τα ξερω ολα) η απαντηση σου ειναι το λιγοτερο τραγικη. Ακου θελουμε και συγγνωμη που μπαινεται στα ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ μυνηματα. Αμα δε γουσταρατε να το κοβατε, δεν εχουν ολα τα φορουμς αυτο το feature on.

Αυτο ειπα, τιποτα παραπανω τιποτα λιγοτερο. Εσυ με το χερι στη καρδια, ξεχνα ποιο νικ τα γραφει αυτα ( ο σκεπτικιστης ο καημενος με το συρρικνωμενο προστατη) ΘΑ ΣΕ ΚΑΛΥΠΤΕ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΟΥ ΣΤΟ ΘΕΜΑ?
αν ναι τοτε ειμαστε ΟΚ.

ΤΙ ΜΕ ΝΙΑΖΕΙ ΕΜΕΝΑ ΑΝ Ο ΑΚΗΣ ΕΙΔΕ Ή ΔΕΝ ΕΊΔΕ ΤΑ PM ΤΟΥ DANCEWORLD???
Ποιος μπενει στα προσωπικά σου μηνύματα καλέ μου άνθρωπε? Με τι αποδείξεις μιλας? Βρέθηκε κανένα pm σου (δικό σου) στον αέρα? Για σύνελθε. Μου φαίνεται την είδες ρομπέν των δασών εδώ μέσα.
Άκους εκει, θα μου πει και πως θα συντονίζω. Εγώ μπορεί να μην φέρομαι όπως λες καλά ως συντονιστής. Εσυ φέρεσε καλά ως μέλος? Ολο εξυπνάδες και ειρωνία μια ζωή. Αν πρέπει να γίνω συντονιστής - ρομπότ, το πρώτο που πρέπει να κάνω είναι να σε πετάξω έξω από εδώ.

Εδώ μας δουλεύουν μπροστά στη μούρη μας και μας ζητάνε και τα ρέστα για το αν ο administrator είδε τα pm τους.
 
Απ: Πρόθεση Μεταμόσχευσης - My Consultations

Κατι μου λεει οτι αν ο Ακης η εσυ μπενετε σε ενος χρηστη, το ιδιο κανετε και με αλλους. Αυτο ειναι το θεμα, και δε με νοιαζει που στρουνθοκαμιλιζεις τοση ωρα, εγω ειμαι εξυπνακιας και αχωνευτος εσυ εισαι και εντολοδοχος κατα πως φαινεται, και οχι μονο αυτο, και ασχετος γιατι δεν εχεις καταλαβει προφανως τι ακριβως εχει γινει.

Ειμαι ρομπεν το δασον και φοραω και κολαν για να τονιζει τις συρικνωμενες απο φινα μπαλιτσες. Τι ζορι τραβας μονο μαζι μου και οχι με κανεναν αλλον απο οσους αναφερθηκαν για το θεμα με τα ΠΜ? Για πες μας. Η το νικ μου ειναι το κοκκινο πανι σου ταυρε μου?
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Απ: Πρόθεση Μεταμόσχευσης - My Consultations

Μα και εγώ έτσι νοιώθω... πως η διοίκηση με δουλεύει, προσπαθεί να κατηγορήσει εμένα για παρασκηνιακές εργασίες και όταν καλώ αποδείξεις στην ακροαματική διαδικασία, προσκομίζει παράνομα και ανεπαρκή αποδεικτικά που αποτελούν παραβίαση των προσωπικών μου δεδομένων. Μα το χριστιανόπουλο το λέει ξεκάθαρα, και η θεία μου το διάβασε, διάβασε όλα τα πμ μου, με προκαλεί να βάλει και άλλα. Ποιός ζητάει τα ρέστα σε ποιόν. Εγώ σας τα χαρίζω τα ρέστα.
 

icesensei

New Member
Απ: Πρόθεση Μεταμόσχευσης - My Consultations

Εκφράζω συμπαράσταση στον Danceworld, γιατί πιστεύω στις αγαθές του προθέσεις, και στη προσπάθεια του να ενημερώσει , το σημαντικό είναι ότι δεν είχε δόλο (imho). Τώρα για τον τρόπο που γράφει είναι αυτός που είναι και δεν θα τον κρίνω εγώ.
Για τον Fenimore, τι να πω , έχει κρατήσει ακέραια στάση 100%, έχει ξεσκεπάσει το θέμα με τον Makedona, όταν υπήρχε υποψία / ένδειξη κατά της H*C , επίσης και ο vinnie που το έψαξε απαντησε είπε οτι δεν έχει σχέση ο φενι με τα pm (και τον αφορα άμεσα),Εγώ επίσης έγραψα ότι με αποδείξεις δεν έχει, παρόλα αυτά γίνεται μια κοτόσουπα :D επειδη.... ο σκεπτισκισμός επικρατεί της λογικής :D
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Απ: Πρόθεση Μεταμόσχευσης - My Consultations

Ρε ξεστραβωθείτε... δείτε εδώ τι λέει ξεκάθαρα ο CEO του corporation αυτού. ΜΗΠΩΣ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΑΡΑΘΕΣΕΙ ΟΛΑ ΤΑ pM MOY? MAZI ME AYTA ΠΟΥ ΣΒΗΣΤΗΚΑΝ Η ΟΧΙ?

Άκης είπε:
Επειδή όμως με απείλησε με μηνύσεις , δεν νομίζω ότι θα τον δεχτώ εδώ.
Για να χαλαρώσεις σου έδωσα 2 ημέρες.

Ώστε θέλεις αποδείξεις αγαπητέ; Να σου παραθέσω λοιπόν αυτούσιο ένα σου PM:Μήπως θέλεις να σου κάνω παράθεση ΟΛΑ σου τα PMs που συνεχώς αναφέρεις σε μέλη που σκέφτονται να πάνε για μεταμόσχευση "να στείλουν email στον Γε***ίου και να πουν ότι μίλησαν με εσένα", ότι είναι ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ (συμπέρασμα που κατέληξες χωρίς να δοκιμάσεις καν τον γιατρό ΕΣΥ προσωπικά);

Μήπως το pm σου που λες στον vinnie1978 να "δώσει πόνο στον Μάχο;"
Γιατί, επειδή σας έθιξε τον γιατρό με κάτι που είχε απορία;

Άντε μπράβο που θα θιχτείς και από πάνω. Να πεις στον γιατρό σου ότι το φορουμ δουλεύει για τα μέλη του και όχι για τον ίδιο.
Και δεν σου αρέσει ο τρόπος που λειτουργεί, μπορείς να φύγεις και να γίνεις moderator στο μελλοντικό site το γιατρού.
Πόσο δίκιο έχεις...
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Απ: Πρόθεση Μεταμόσχευσης - My Consultations

Συμπάσχω μαζί σου, σε ευχαριστώ για την εμπιστοσύνη σου και σε αρκετά συμφωνώ, ο fenimore κάνει καλή δουλειά. Άλλωστε το παιδί δεν πρέπει να είδε τα πμ μου ούτε με μπάνισε.

icesensei είπε:
Εκφράζω συμπαράσταση στον Danceworld, γιατί πιστεύω στις αγαθές του προθέσεις, και στη προσπάθεια του να ενημερώσει , το σημαντικό είναι ότι δεν είχε δόλο (imho). Τώρα για τον τρόπο που γράφει είναι αυτός που είναι και δεν θα τον κρίνω εγώ.
Για τον Fenimore, τι να πω , έχει κρατήσει ακέραια στάση 100%, έχει ξεσκεπάσει το θέμα με τον Makedona, όταν υπήρχε υποψία / ένδειξη κατά της H*C , επίσης και ο vinnie που το έψαξε απαντησε είπε οτι δεν έχει σχέση ο φενι με τα pm (και τον αφορα άμεσα),Εγώ επίσης έγραψα ότι με αποδείξεις δεν έχει, παρόλα αυτά γίνεται μια κοτόσουπα :D επειδη.... ο σκεπτισκισμός επικρατεί της λογικής :D
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
Απ: Πρόθεση Μεταμόσχευσης - My Consultations

skeptikistis είπε:
Κατι μου λεει οτι αν ο Ακης η εσυ μπενετε σε ενος χρηστη, το ιδιο κανετε και με αλλους. Αυτο ειναι το θεμα, και δε με νοιαζει που στρουνθοκαμιλιζεις τοση ωρα, εγω ειμαι εξυπνακιας και αχωνευτος εσυ εισαι και εντολοδοχος κατα πως φαινεται, και οχι μονο αυτο, και ασχετος γιατι δεν εχεις καταλαβει προφανως τι ακριβως εχει γινει.

Ειμαι ρομπεν το δασον και φοραω και κολαν για να τονιζει τις συρικνωμενες απο φινα μπαλιτσες. Τι ζορι τραβας μονο μαζι μου και οχι με κανεναν αλλον απο οσους αναφερθηκαν για το θεμα με τα ΠΜ? Για πες μας. Η το νικ μου ειναι το κοκκινο πανι σου ταυρε μου?

Δεν είδα κανενός pm. Εμενα πιο πολύ με νιάζει όλη αυτή η παραπληροφόρηση και οι κλίκες που έγιναν παρά το με ποιον τρόπο έπεσε το pm στα χέρια του admin.
Εγώ ότι πληροφορίες ήξερα για την προστασία προσωπικών δεδομένων του simple machines το είπα στις προηγουμενες σελιδες.
Εσυ στις προηγουμενες σελίδες είδες μόνο μαζί σου να τα βάζω? Ή εσύ μπήκες σαν σφήνα στο θέμα χωρίς να έχεις λόγο για να μου την πεις για την φράση που είπα?

Επειδή δεν προκειτε να ξεφύγω από εσένα για να σου απαντήσω στο ερώτημα σου που σε καίει τόσο καιρό, οχι ούτε θέλω το κακό σου ούτε σε μισώ. Μόνο ότι μου σπας τα νεύρα ώρες ώρες. Αυτό μόνο.
 

hair_dreamer

New Member
Απ: Πρόθεση Μεταμόσχευσης - My Consultations

skeptikistis είπε:
Ειμαι ρομπεν το δασον και φοραω και κολαν για να τονιζει τις συρικνωμενες απο φινα μπαλιτσες.
:D :DΚαλα δεν παιζεσαι εσυ,εχω λιωσει στο γελιο εδω και δεκα λεπτα. :D :DΚαι μενα fenimore με εκνευριζει που και που με τον τροπο που εκφραζεται αλλα χαλαλι του,δεν ξεκιναει απο κακη προθεση..
 

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
Απ: Πρόθεση Μεταμόσχευσης - My Consultations

danceworld_2001 είπε:
Ρε ξεστραβωθείτε... δείτε εδώ τι λέει ξεκάθαρα ο CEO του corporation αυτού. ΜΗΠΩΣ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΑΡΑΘΕΣΕΙ ΟΛΑ ΤΑ pM MOY? MAZI ME AYTA ΠΟΥ ΣΒΗΣΤΗΚΑΝ Η ΟΧΙ?

Εντάξει dance το είδαμε όλοι και ακούσαμε την γνώμη σου. Αν και μίλησες έξω από τα δόντια δεν έκανα κάποια αλλαγή σε αυτά που εγραψες. Εγω την είπα προηγουμένος την δικιά μου γνώμη αρκετές φορές και συνεχίζει να ειναι η ίδια. Θα σε παρακαλούσα να χαμηλώσουν οι τόνοι και να περιμένεις να ακούσεις και την αντίθετη άποψη.
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Απ: Πρόθεση Μεταμόσχευσης - My Consultations

Σε ευχαριστώ και σέβομαι τα γραφόμενα σου.

Fenimore είπε:
Εντάξει dance το είδαμε όλοι και ακούσαμε την γνώμη σου. Αν και μίλησες έξω από τα δόντια δεν έκανα κάποια αλλαγή σε αυτά που εγραψες. Εγω την είπα προηγουμένος την δικιά μου γνώμη αρκετές φορές και συνεχίζει να ειναι η ίδια. Θα σε παρακαλούσα να χαμηλώσουν οι τόνοι και να περιμένεις να ακούσεις και την αντίθετη άποψη.
 

kizcos

Member
Απ: Πρόθεση Μεταμόσχευσης - My Consultations

danceworld_2001 είπε:
@ kizcos: θα έπρεπε να ντρέπεσαι. Πρώτος με ρώτησες το email του γιατρού και με ρώτησες την γνώμη μου και μετά είπες πως προτιμάς H*C λόγω εμπειρίας και όταν διάβασα ότι πήγες H*C σου έστειλα την απάντηση που λες, μην το παίζεις τρελός, άσε που μπορεί καν να μην είσαι ασθενής πραγματικός αλλά μούφα λογαριασμός.

Αγαπητέ danceworld δεν είχα σκοπό να ασχοληθώ με την πάρτη σου μιας και ποσώς με ενδιαφέρει εάν τα έχετε βρει με τον γιατρό σου ή από μόνος σου είσαι τόσο ενθουσιώδης. Και όλο λες ότι θα αποκαλύψεις τα μυστικά και τα ψέμματα που σε έχουν φλομώσει και ότι θα πέσουν οι μάσκες. Μίλα τότε για να μάθουμε και μεις την αλήθεια. Αυτός είναι ο σκοπός του φόρουμ.

Όσο για αν θα πρέπει να ντρέπομαι, φίλε μου εγώ δεν έχω τίποτε να κρύψω. Ήθελα να κάνω μεταμόσχευση, μπήκα στο φόρουμ, έμαθα, ρώτησα και δεν ασχολούμαι με συνωμοσίες. Το ποιος προσέγγισε ποιον και ποιος είναι ο ψεύτης είναι ξεκάθαρο. Να σου υπενθυμίσω και το pm που μου έστειλες το οποίο έτσι και αλλιώς έχει δημοσιοποιηθεί:

"Τελικά φίλε μου έκλεισες με H*C διάβασα ε? Δεν είχες μιλήσει με τον Γε***ίου? Πάντως στην θέση σου θα το σκεφτόμουν διπλά, η H*C έχει αποδυναμωθεί πολύ, έχασε τον καλύτερη της γιατρό, ο νέος εκεί ειναι πολύ νέος και άπειρος και οι καλύτεροι τεχνικοί έχουν φύγει. Άσε που ειναι και φτηνότερος ο Μιχάλης εκτός απο καλύτερος."

Είναι δυνατόν αφού σε ρώτησα εγώ κάτι και σου ζήτησα το email του γιατρού όπως λες, να μου απαντάς με ερωτήσεις? Άλλωστε το email μου είχε δοθεί με pm αρκετά νωρίτερα από άλλο μέλος.
Να προσέχεις τι γράφεις γιατί δεν έχω δώσει κανένα δικαίωμα. Και σου ξαναλέω, τσέκαρε τα μηνύματα σου να θυμηθείς.
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Απ: Πρόθεση Μεταμόσχευσης - My Consultations

Ποιά πμ μου να δω ρε κίτσο, αυτά που παραβιάστηκαν ή αυτά που σβήστηκαν? Αγορίνα, μπήκες στο φόρουμ και καλά έκανες, έστειλες pm ψαρωτικό σε όλα σχεδόν τα άτομα που μιλούσαν για Γεωργίου και ζήτησες το email του. Μου ζήτησες το email του γιατρού και την γνώμη μου, είπες θα πάρεις προσφορά και έμεινε εκεί το θέμα. Μετά διάβασα στο ποστ σου τυχαία πως έκλεισες με HDC και εκεί όντως (ποτέ δεν είπα το αντίθετο) σου έστειλα απο μόνος και σε ρώτησα και σου είπα και την γνώμη μου που πρεσβεύω ακόμη και σήμερα και ακλόνητα πιστεύω, τουλάχιστον για τα δικά μου ιδεώδη.

Δεν φτάνει που σου άνοιξα και τα μάτια, με "κάρφωσες" όπως λένε μερικοί πονηροί εδώ μέσα και λες και έκλεψα. Τι με κάρφωσες ρε φίλε? Διαβάζεις τι γράφω νέε μου? ΣΟΥ ΛΕΩ, ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΣΟΥ ΘΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΔΙΠΛΑ, ΜΙΛΗΣΑ ΜΕ ΑΛΗΘΙΝΑ ΓΕΓΟΝΟΝΑ ΠΟΥ ΑΠΑΣΧΟΛΟΥ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΣΤΗΝ ΕΠΙΛΟΓΗ ΜΟΥ, ΟΧΙ ΜΕ ΨΕΜΜΑΤΑ, ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΔΙΠΛΑ. Τα άλλα ειναι προσωπικές μου απόψεις μου ιδιωτικά είπα σε εσένα και οχι δημόσια, αυτοί που έκλεψαν το πμ έκαναν διπλό κακό στους εαυτούς τους γιατί ακούστηκε και η ωμή αλήθεια για τα νέα γεγονότα. Πως τολμάω και λέω τον Γεωργίου ΚΑΛΥΤΕΡΟ? Έτσι μου την κάρφωσε, πες το αντίθετο αμα θες, δεν θα σε αμφισβητήσω. Έχω τους λόγους μου να το κάνω μετά απο πολύ ψάξιμο. Τώρα όχι διπλά, τα κυπριωτόπουλα λένε δεν θέλουν τα ελβετικά μου φράγκα πλέον.

Για τα μυστικά που λές όταν θα έρθει η ώρα θα μιλήσω, εδώ προσπαθούμε τώρα να ηρεμήσει το τοπίο, θές να ξεκινήσει νέος κύκλος προβλημάτων. Έλα στο skype να τα πούμε όποτε θες ή ακόμη καλύτερα απο κοντά. ΑΑΑ.... θα σε πείραζε να γνωριστούμε και απο κοντά να δώ οτι όντως είσαι εσύ αυτός λες και όντως έκανες επέμβαση εκεί που λές στην ημερομηνία που λες?

kizcos είπε:
Αγαπητέ danceworld δεν είχα σκοπό να ασχοληθώ με την πάρτη σου μιας και ποσώς με ενδιαφέρει εάν τα έχετε βρει με τον γιατρό σου ή από μόνος σου είσαι τόσο ενθουσιώδης. Και όλο λες ότι θα αποκαλύψεις τα μυστικά και τα ψέμματα που σε έχουν φλομώσει και ότι θα πέσουν οι μάσκες. Μίλα τότε για να μάθουμε και μεις την αλήθεια. Αυτός είναι ο σκοπός του φόρουμ.

Όσο για αν θα πρέπει να ντρέπομαι, φίλε μου εγώ δεν έχω τίποτε να κρύψω. Ήθελα να κάνω μεταμόσχευση, μπήκα στο φόρουμ, έμαθα, ρώτησα και δεν ασχολούμαι με συνωμοσίες. Το ποιος προσέγγισε ποιον και ποιος είναι ο ψεύτης είναι ξεκάθαρο. Να σου υπενθυμίσω και το pm που μου έστειλες το οποίο έτσι και αλλιώς έχει δημοσιοποιηθεί:

"Τελικά φίλε μου έκλεισες με H*C διάβασα ε? Δεν είχες μιλήσει με τον Γε***ίου? Πάντως στην θέση σου θα το σκεφτόμουν διπλά, η H*C έχει αποδυναμωθεί πολύ, έχασε τον καλύτερη της γιατρό, ο νέος εκεί ειναι πολύ νέος και άπειρος και οι καλύτεροι τεχνικοί έχουν φύγει. Άσε που ειναι και φτηνότερος ο Μιχάλης εκτός απο καλύτερος."

Είναι δυνατόν αφού σε ρώτησα εγώ κάτι και σου ζήτησα το email του γιατρού όπως λες, να μου απαντάς με ερωτήσεις? Άλλωστε το email μου είχε δοθεί με pm αρκετά νωρίτερα από άλλο μέλος.
Να προσέχεις τι γράφεις γιατί δεν έχω δώσει κανένα δικαίωμα. Και σου ξαναλέω, τσέκαρε τα μηνύματα σου να θυμηθείς.
 

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
Απ: Πρόθεση Μεταμόσχευσης - My Consultations

danceworld_2001 είπε:
Ποιά πμ μου να δω ρε κίτσο, αυτά που παραβιάστηκαν ή αυτά που σβήστηκαν?

@danceworld είσαι σίγουρος ότι pm σου έχουν σβηστεί? Το λέω αυτό επειδή την τελευταία εβδομάδα, σε εμένα τουλάχιστον, δεν ξέρω σε άλλους και ουτε εχω διπλό λογαριασμό να δώ, τα pm μου από εμφάνιση "δεντρου", (το ένα κάτω από το άλλο ως συνομιλία 2 χρηστών, δηλαδή μαζί εισερχόμενο και απεσταλμενο 2 χρηστών στην ιδια σελίδα) έχει γίνει όπως ήταν παλιότερα. Δηλαδή όλα τα εισερχόμενα μαζί, και ολα τα απεσταλμένα μαζί. Αυτό που θέλω να πω έιναι: μήπως τα είδες έτσι αλλαγμένα τα pm και νόμισες ότι εχουν σβηστεί μερικά?
 

icesensei

New Member
Απ: Πρόθεση Μεταμόσχευσης - My Consultations

Το θέμα αν και πως μπορούν να διαβαστούν προσωπικά pm αναμένεται επίσημα να απαντηθεί.

Πιστεύω ότι σε τέτοιο θέματα για εξαιρετικά (ελάχιστους) συγκεκριμένους λόγους και έπειτα από επαρκείς αποδείξεις και σκέψη ίσως... σε κάποιες περίπτώσεις υπάρχουν λόγοι.Αλλά πάλι είναι περίπλοκο ζήτημα και η γνώμη μου (imho) για να αποφεύγονται οι κακοτοπιές είναι γενικά σχεδόν πάντα , όχι εξ ορισμού.ΙΤ ΙΖ ΝΟ ΓΚΟΥΝΤ.

Αν είναι κάτι όπως π.χ. αποδεδειγμένη 100% υπονόμευση του φορουμ από εταιρίες με στοιχεία οκ ,αλλα αυτό δεν είναι το ίδιο με το που θα βάλει ο καθέ χρήστης 6-8 χιλιάρικα και τι θα συμβουλές θα λάβει και θα δώσει. Για να μην βιαστουν να απαντήσουν οι ενδιαφερόμενοι , ο dance , εγραψε οτι έχει στο παρελθόν δεχτεί αντίστοιχα μηνύματα, και αυτό έχει τη σημασία του... όλοι σε pm εκφράζονται με βάση την ανωνυμια που έχουν, δεν ξερω αν είναι καλος σαμαρείτης αλλά εγώ έχω δει προμοτάρισμα από άλλα μελη,και αντίστοιχα είναι πιο εύκολο να δεχτώ ότι στα pm τους θα εκφράζονται πιο θερμα.. (btw θα έχουν σβηστει ήδη πολλά pm από τα ίδια τα μέλη αν ίσχυε κάτι τετοιο - αλλά αποδείξεις λογικά υπάρχουν).

Από την άλλη πλευρά αυτή η υπερβολική αγάπη που έγραψε ο Ακης μπορεί να οδηγήσει σε κλίκες, και δημιουργία "οικογενειών" κάτι το οποίο σιχαίνομαι, και έχω φύγει από φόρουμ που λειτουργούσε έτσι, που δεν τολμούσες να πεις τη γνώμη σου και σου πεταγόταν ο κολλητός της κλίκας έχει δίκιο ο τάδε κα η μια ομάδα κοίταγε να υπονομεύσει την άλλη... αντμιν και μοντς διαλεγμενοι ...

Εδώ στο φόρουμ ο αντμιν είναι αρχάγγελος μπροστά σε άλλους θα τον αδικούσε η σύγκριση, αλλά ας μας πει και για τα pm , αυτό θα έχει ενδιαφέρον για όλα τα μέλη.
 

kizcos

Member
Απ: Πρόθεση Μεταμόσχευσης - My Consultations

danceworld_2001 είπε:
Έλα στο skype να τα πούμε όποτε θες ή ακόμη καλύτερα απο κοντά. ΑΑΑ.... θα σε πείραζε να γνωριστούμε και απο κοντά να δώ οτι όντως είσαι εσύ αυτός λες και όντως έκανες επέμβαση εκεί που λές στην ημερομηνία που λες?

Danceworld δεν έχω κανένα πρόβλημα να γνωριστούμε. Τώρα αν πιστεύεις ότι "δεν υπάρχω" δεν μπορώ να στο αποδείξω μιας και ο καθένας κρύβεται πίσω από ένα nickname. Στο νήμα μου έχω παραθέσει φωτογραφίες και σχόλια για τη μεταμόσχευσή μου, πριν και μετά. Τώρα αν εσύ θεωρείς πως δεν έγινε ποτέ ή έγινε άλλη ημερομηνία, δεν με απασχολεί καθόλου. Έκανα τη δουλειά μου, έμεινα ικανοποιημένος και κοιτάω να πάνε όλα καλά από δω και πέρα.

danceworld_2001 είπε:
Πως τολμάω και λέω τον Γε***ίου ΚΑΛΥΤΕΡΟ? Έτσι μου την κάρφωσε, πες το αντίθετο αμα θες, δεν θα σε αμφισβητήσω. Έχω τους λόγους μου να το κάνω μετά απο πολύ ψάξιμο.

Δικαίωμά σου, δεν σε κατηγορώ για αυτό.

danceworld_2001 είπε:
Ποιά πμ μου να δω ρε κίτσο, αυτά που παραβιάστηκαν ή αυτά που σβήστηκαν? Αγορίνα, μπήκες στο φόρουμ και καλά έκανες, έστειλες pm ψαρωτικό σε όλα σχεδόν τα άτομα που μιλούσαν για Γε***ίου και ζήτησες το email του. Μου ζήτησες το email του γιατρού και την γνώμη μου, είπες θα πάρεις προσφορά και έμεινε εκεί το θέμα.

ΟΚ κατάλαβα..νομίζεις ότι σβήστηκε κάποιο pm που δεν σου έχω στείλει ποτέ. :chinscratch
pm εχω στείλει μόνο σε ένα άτομο, τον vinnie, και τον ρώτησα πώς ήταν η εμπειρία του. Το email του γεωργίου σου επαναλαμβάνω μου το έστειλε άλλο μέλος του φόρουμ, χωρίς καν να ρωτήσω. Δεν το κατακρίνω, ελεύθερη κοινωνία είμαστε, καλό είναι να υπάρχουν επιλογές. Από κει και πέρα ποιος ο λόγος να στέλνω "ψαρωτικά pm (τι εννοείς???)" σε μέλη και σε σένα και να ζητάω το mail του γεωργίου? Ειλικρινά δεν καταλαβαίνω τον τρόπο σκέψης σου.

Και μετά όντως αφού έκλεισα με HDC με προσέγγισες για να μου πεις ότι η εν λόγω κλινική είναι αποδυναμωμένη. Ποιος ο λόγος? Για να μου δώσεις θάρρος, αφού έχω ήδη κάνει την επιλογή μου? Ή για να ζητήσω να πάρω πίσω την προκαταβολή, όπως έγινε με άλλο μέλος πρόσφατα?

Το θεωρώ παιδικό όλο αυτό που γίνεται, αλλά δεν ανέχομαι να με λες ψεύτη. Αλλιώς δεν θα ασχολιόμουν καν. Έχουμε και άλλες δουλειές.
 
Μπλουζα