Πρόθεση Μεταμόσχευσης - My Consultations

Lazaros

New Member
Απ: Πρόθεση Μεταμόσχευσης - My Consultations

Fenimore είπε:
Θες να πούμε αστειάκια ε? Ε ναι λογικό είναι να μην κάνει κανείς από τους 2 report, να προδώσουν ο ένας τον άλλον? Να σπάσει η κλίκα? :D :D :D

Φίλε Fenimore, έχω διάθεση για πλάκα, ναι! Νομίζω ότι κάποιοι άλλοι δεν έχουν διάθεση για χιούμορ... Το ερώτημα παραμένει, πώς διαβάσατε αυτό το μήνυμα? :):):) Α, όσον αφορά εμένα, έχεις το ελεύθερο να διαβάσεις κάθε μήνυμά μου :p
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vinnie1978

New Member
Απ: Πρόθεση Μεταμόσχευσης - My Consultations

Αγαπητε Fenimore καλησπερα. Σεβομαι την απαντηση σου στην ερωτηση που εκανα και αφορουσε στην ιδιωτικοτητα των pm και ειμαι σιγουρος οτι εσυ προσωπικα καταβαλλεις καθε δυνατη προσπαθεια για ο,τι μα ο,τι το καλυτερο συμπεριλαμβανομενης και της προστασιας της ιδιωτικοτητας των μελων του φορουμ. Επειδη ομως ενα συγκεκριμενο personal message με αποστολεα τον χρηστη danceworld_2001 και παραληπτη εμενα "επεσε" στην κατοχη του αγαπητου Ακη, κατα την αποψη σου απο καρφωτη, αφου οπως σωστα ειπες το simple machines δεν παρέχει τρόπο στους admin να παρακολουθούν τα pm των μελών τους στο δικό τους φορουμ, θα ηθελα να επανελθω και να ρωτησω το εξης. Απο την στιγμη που ουτε εγω ουτε ο χρηστης danceworld_2001 προβηκαμε στην ενεργεια αναφορας στον συντονιστη, απο τη στιγμη που τα email και τον δυο μας ειναι ενεργα και επομενως αποκλειεται αυτο να επεστρεψε πισω στον συντονιστη, θα ηθελα να μου γνωστοποιησεται πως και απο ποιον το συγκεκριμενο personal message περιηλθε στην κυριοτητα του Administrator Ακη. Να σημειωσω οτι σε ολα τα personal messages που εχω δεχτει απο μελη του φορουμ και τα οποια βρισκονται στο inbox του email μου, το email του αποστολεα φερει το ονομα Ακης. Ευχαριστω.
 

icesensei

New Member
Απ: Πρόθεση Μεταμόσχευσης - My Consultations

Lazaros είπε:
Δεν είμαι τόσο σίγουρος φίλε icesensei! Αν ήταν έτσι, τότε πώς γνώριζε ο Άκης για ΠΜ μεταξύ dance και vinnie? Φαντάζομαι κανένας από τους 2 δεν έκανε report :D

Γεία σου φίλε Λάζαρε, πάντως όχι μέσω SMF παραθέτω και το λινκ για όποιον θέλει να σκαλίσει το θέμα http://docs.simplemachines.org/index.php?topic=451.0 , αλλα μην γράφετε υποθέσεις σε αυτό το σημείο...είναι άσκοπο.

Αυτό θα το μάθουμε,κα βέβαια και εγω περιμένω να διευκρινιστεί . Διάβαζα με ενδιαφέρον το τι έγραψε ο Danceworld για pm , εκεί που με "έχασε" ήταν η σύνδεση με το downtime του σάϊτ. Υπομονή θα μάθουμε :)
 

hair_dreamer

New Member
Απ: Πρόθεση Μεταμόσχευσης - My Consultations

Lazaros είπε:
Εσύ xDante, με όλο το σεβασμό δεν ενδιαφέρεσαι για μεταμόσχευση και δικαίωμά σου. Στο φόρουμ όμως υπάρχει κόσμος που δίνει δεκαχίλιαρα και καίγεται για αμερόληπτη, ειλικρινή και έγκυρη ενημέρωση. Σε παρακαλώ λοιπόν να σεβαστείς αυτήν την ανάγκη και να μας επιτρέψεις να διαμορφώμουμε χωρίς πίεση τη συγκεκριμένη συζήτηση!
Ο xDante ειναι τσακαλακι και οχι πουλι σαν και μας που μας πηραν 3 ευρω για να μας μεταφερουν μια τριχα,απο σεβασμο μας τα λεει..
 

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
Απ: Πρόθεση Μεταμόσχευσης - My Consultations

hair_dreamer είπε:
πως θα σου φαινοταν αν εγραφα σε καποια απο αυτες τις σελιδες οτι μου προκαλουν αηδια και θα πρεπει να σβηστουν ολοκληρωτικα,θα ηταν σεβασμος για τα ατομα που κανουν θεραπεια και αναμεσα τους και εγω?

Πρώτον, αν κάποιο μέλος είπε κάτι τέτοιο δεν σημένει ότι θα γίνει κι όλας.
Δεύτερον, αυτό προσωπικά αφορούσε εσένα και τον xdante, εγώ και οι υπόλοιποι που κάνουμε θεραπείες δεν φταίμε σε τίποτα να μας θεωρείς εσύ μαζοχιστές.
Τρίτον ο xdante πιστεύω ότι τα είπε αυτά με όλα όσα έχουν γίνει στην συγκεκριμένη κατηγορία περι διαφημίσεων, ψεύτικων χρηστών, θαψίματα κτλ . Δεν έγραψε ότι είναι αντίθετος με την μεταμόσχευση ως λύση, απλά αυτός αυτήν την στιγμή για τον α β γ λόγο δεν μπορεί να κάνει.


vinnie1978 είπε:
Αγαπητε Fenimore καλησπερα. Σεβομαι την απαντηση σου στην ερωτηση που εκανα και αφορουσε στην ιδιωτικοτητα των pm και ειμαι σιγουρος οτι εσυ προσωπικα καταβαλλεις καθε δυνατη προσπαθεια για ο,τι μα ο,τι το καλυτερο συμπεριλαμβανομενης και της προστασιας της ιδιωτικοτητας των μελων του φορουμ. Επειδη ομως ενα συγκεκριμενο personal message με αποστολεα τον χρηστη danceworld_2001 και παραληπτη εμενα "επεσε" στην κατοχη του αγαπητου Ακη, κατα την αποψη σου απο καρφωτη, αφου οπως σωστα ειπες το simple machines δεν παρέχει τρόπο στους admin να παρακολουθούν τα pm των μελών τους στο δικό τους φορουμ, θα ηθελα να επανελθω και να ρωτησω το εξης. Απο την στιγμη που ουτε εγω ουτε ο χρηστης danceworld_2001 προβηκαμε στην ενεργεια αναφορας στον συντονιστη, απο τη στιγμη που τα email και τον δυο μας ειναι ενεργα και επομενως αποκλειεται αυτο να επεστρεψε πισω στον συντονιστη, θα ηθελα να μου γνωστοποιησεται πως και απο ποιον το συγκεκριμενο personal message περιηλθε στην κυριοτητα του Administrator Ακη. Να σημειωσω οτι σε ολα τα personal messages που εχω δεχτει απο μελη του φορουμ και τα οποια βρισκονται στο inbox του email μου, το email του αποστολεα φερει το ονομα Ακης. Ευχαριστω.

Εγώ την άποψη μου την είπα μέχρι το σημείο που ξέρω. Δεν γνωρίζω περεταίρω.
Μήπως πρέπει να σας ζητήσουμε και συγνώμη? Μήπως άθελα μας σας χαλάσαμε την δουλειά σας...? Να ξέρουμε...


Lazaros είπε:
Α, όσον αφορά εμένα, έχεις το ελεύθερο να διαβάσεις κάθε μήνυμά μου :p

Να σε σίγουρος ότι άμα μπορούσα θα τα είχα διαβάσει ήδη ;)


hair_dreamer είπε:
Ο xDante ειναι τσακαλακι και οχι πουλι σαν και μας που μας πηραν 3 ευρω για να μας μεταφερουν μια τριχα,απο σεβασμο μας τα λεει..

Ουυυυ ναι, και που να δείς και κάτι πονηρές αλεπούδες που κυκλοφορούν 8)
 

hair_dreamer

New Member
Απ: Πρόθεση Μεταμόσχευσης - My Consultations

Fenimore είπε:
Πρώτον, αν κάποιο μέλος είπε κάτι τέτοιο δεν σημένει ότι θα γίνει κι όλας.
Δεύτερον, αυτό προσωπικά αφορούσε εσένα και τον xdante, εγώ και οι υπόλοιποι που κάνουμε θεραπείες δεν φταίμε σε τίποτα να μας θεωρείς εσύ μαζοχιστές.
Τρίτον ο xdante πιστεύω ότι τα είπε αυτά με όλα όσα έχουν γίνει στην συγκεκριμένη κατηγορία περι διαφημίσεων, ψεύτικων χρηστών, θαψίματα κτλ . Δεν έγραψε ότι είναι αντίθετος με την μεταμόσχευση ως λύση, απλά αυτός αυτήν την στιγμή για τον α β γ λόγο δεν μπορεί να κάνει.
Εμεις ειμαστε οι μαζοχιστες (οπως ειπα) που προχωρουμε παραπερα με την μεταμοσχευση γιατι θεραπειες ολοι κανουμε λιγο πολυ σ αυτο το forum,δεν ειπα για τις θεραπειες τιποτα απολυτως περα απο το οτι δεν επαρκουν για ολους μας και οτι δυστυχως ορισμενοι ταλαιπωρουμαστε και ξοδευομαστε συνεχιζοντας παραλληλα τις θεραπειες που και σεις κανετε και αυτο θα επρεπε να σεβαστει,οποτε θεωρω οτι μαλλον παρεξηγησες το κομματι αυτο που σαφως δεν εννοουσα ετσι.
 

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
Απ: Πρόθεση Μεταμόσχευσης - My Consultations

hair_dreamer είπε:
Εμεις ειμαστε οι μαζοχιστες (οπως ειπα) που προχωρουμε παραπερα με την μεταμοσχευση γιατι θεραπειες ολοι κανουμε λιγο πολυ σ αυτο το forum,δεν ειπα για τις θεραπειες τιποτα απολυτως περα απο το οτι δεν επαρκουν για ολους μας και οτι δυστυχως ορισμενοι ταλαιπωρουμαστε και ξοδευομαστε συνεχιζοντας παραλληλα τις θεραπειες που και σεις κανετε και αυτο θα επρεπε να σεβαστει,οποτε θεωρω οτι μαλλον παρεξηγησες το κομματι αυτο που σαφως δεν εννοουσα ετσι.

Μην πιάνεσε απο λέξεις..., μίλησες υποτιμιτικά για τις θεραπείες, αυτό σου λέω.
 

hair_dreamer

New Member
Απ: Πρόθεση Μεταμόσχευσης - My Consultations

Fenimore είπε:
Μην πιάνεσε απο λέξεις..., μίλησες υποτιμιτικά για τις θεραπείες, αυτό σου λέω.
Οχι οχι φιλε μου δεν τις υποτιμω και γω εφαρμοζω μερικες αλλωστε και περιμενω το 2015 να τελειωσουν τα trial μπας και δουμε κατι καλυτερο,μιλησα για τις παρουσες που δεν μπορουν να δωσουν λυση στα μεγαλα norwood και μας αναγκαζουν να κανουμε επιπροσθετες ενεργειες οπως η μεταμοσχευση παραλληλα.
 

xDante

Member
Απ: Πρόθεση Μεταμόσχευσης - My Consultations

Lazaros είπε:
Εσύ xDante, με όλο το σεβασμό δεν ενδιαφέρεσαι για μεταμόσχευση και δικαίωμά σου. Στο φόρουμ όμως υπάρχει κόσμος που δίνει δεκαχίλιαρα και καίγεται για αμερόληπτη, ειλικρινή και έγκυρη ενημέρωση. Σε παρακαλώ λοιπόν να σεβαστείς αυτήν την ανάγκη και να μας επιτρέψεις να διαμορφώμουμε χωρίς πίεση τη συγκεκριμένη συζήτηση!

Εσύ φίλε Λάζαρε έχεις νήμα δικό σου με την δική σου εμπειρία εδώ τι ζητάς ? για να σου δώσω να καταλάβεις οτι αυτό που γίνεται είναι θέατρο του παραλόγου...

Έκανες την μεταμοσχευσούλα σου καλή επιτυχία με όλη μου την καρδιά είπες την άποψη σου για την κλινική άλλαξες κλινική και καλά έκανες εδώ τί ζητας ?
τι έχουμε 2 στρατόπεδα των 2 κυπριακών εταιρειών να μάχονται με αφορμή του σκηνικού με τον Dance για σας παρακαλώ μαζευτείτε ...
Εγώ σου δημοιουργώ πίεση ? αυτό που μου παραθέτεις ποιο πάνω είναι μια γενικότητα.....
ναι ο κόσμος θέλει να ενημερωθεί αλλά όχι απο αυτό το νήμα ήταν για τα consultations του Danceworld και κακώς τράβηξε τόσο γιατί είναι :eek:fft: :eek:fft: :eek:fft: :eek:fft: :eek:fft: :eek:fft: :eek:fft: :eek:fft: :eek:fft: ΟΛΑ τα μνμτα (μαζί και τα 2-3 δικά μου ).... αυτό το νήμα κατήντησε κόντρα HC εναντίων GsdH Η όπως λέγονται και συνεχίζεται σε ξεκατίνιασμα περιοπής ...

Δεν κατηγορώ την Μεταμόσχευση σαν μέθοδο ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ για να μην παρεξηγούμαι ούτε θεωρώ χαζούς και ούτε κοροιδέυω αυτούς που κάναν την κίνηση της μεταμόσχευσης
αυτό που γίνεται εδώ κατηγορώ ....
φαγωθείτε ελεύθερα εγώ δεν ξαναπαρεμβαίνω ;D
 

hair_dreamer

New Member
Απ: Πρόθεση Μεταμόσχευσης - My Consultations

xDante είπε:
Εσύ φίλε Λάζαρε έχεις νήμα δικό σου με την δική σου εμπειρία εδώ τι ζητάς ? για να σου δώσω να καταλάβεις οτι αυτό που γίνεται είναι θέατρο του παραλόγου...

Έκανες την μεταμοσχευσούλα σου καλή επιτυχία με όλη μου την καρδιά είπες την άποψη σου για την κλινική άλλαξες κλινική και καλά έκανες εδώ τί ζητας ?
τι έχουμε 2 στρατόπεδα των 2 κυπριακών εταιρειών να μάχονται με αφορμή του σκηνικού με τον Dance για σας παρακαλώ μαζευτείτε ...
Εγώ σου δημοιουργώ πίεση ? αυτό που μου παραθέτεις ποιο πάνω είναι μια γενικότητα.....
ναι ο κόσμος θέλει να ενημερωθεί αλλά όχι απο αυτό το νήμα ήταν για τα consultations του Danceworld και κακώς τράβηξε τόσο γιατί είναι :eek:fft: :eek:fft: :eek:fft: :eek:fft: :eek:fft: :eek:fft: :eek:fft: :eek:fft: :eek:fft: ΟΛΑ τα μνμτα (μαζί και τα 2-3 δικά μου ).... αυτό το νήμα κατήντησε κόντρα HC εναντίων GsdH Η όπως λέγονται και συνεχίζεται σε ξεκατίνιασμα περιοπής ...

φαγωθείτε ελεύθερα εγώ δεν ξαναπαρεμβαίνω ;D
Οκ τωρα καταλαβα το λογο που σου προξενησε αηδια και την προτροπη να διαγραφει ο φακελος της μεταμοσχευσης και δεν εχεις και αδικο να σου πω..Το χειροτερο ομως ειναι οτι αν μπεις σ αυτην την διαδικασια ισως να σου προκαλεσει μεγαλυτερη αηδια το μεγαλυτερο κομματι της βιομηχανιας των μεταμοσχευσεων,αν δεν κανεις μια σωστη επιλογη.Γι αυτο πιστευω οτι αυτος ο φακελος πρεπει οχι μονο να διατηρηθει αλλα και να ενισχυθει για να παρεχει οσον το δυνατον περισσοτερες πληροφοριες στα μελη της ετσι ωστε να τα βοηθαει να παρουν μονοι τους την σωστη για τα δικα τους κριτηρια αποφαση.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Απ: Πρόθεση Μεταμόσχευσης - My Consultations

O skeptikistis τα λεει οτι οι μεταμοσχευσεις (ανεξαρτητως απο εταιρεια) ειναι βρωμοδουλεια και εσεις με λετε εντολοδοχο.

Δειτε τωρα την πραγματικοτητα, και την παραβιαση των ΡΜ σας, και δειτε και τον μοντερειτορ να λεει "μηπως να σας ζητησω και συγγνωμη"... :eek: :eek:

Ανεξαρτητα ποιος εχει δικιο και ποιος αδικο, βλεπετε οτι παιζονται πολλα
 

icesensei

New Member
Απ: Πρόθεση Μεταμόσχευσης - My Consultations

Skeptikisti μη γενικεύεις ??? γνωρίζουμε ήδη ότι το 1 από τα 2 pm επεσε στα χέρια του admin από μέλος, για το δεύτερο pm υπομονή, ο moderator έχει σε ποιό θέμα ευθύνη? Το κατέχεις από υπολογιστές.... ::) Και γω κάνω υποθέσεις αλλά τις κρατάω για μένα, οπωσδήποτε θα τοποθετηθεί και ο Dance όπως είπε και μετά ο Αdmin.
 

hair_dreamer

New Member
Απ: Πρόθεση Μεταμόσχευσης - My Consultations

skeptikistis είπε:
O skeptikistis τα λεει οτι οι μεταμοσχευσεις (ανεξαρτητως απο εταιρεια) ειναι βρωμοδουλεια και εσεις με λετε εντολοδοχο.
Θα το λεγα ημιμετρο αλλα οχι βρωμοδουλεια.Το κακο ειναι οτι ειναι πανακριβο λογω του οτι ειναι μετρημενες οι καλες εταιριες ανα τον κοσμο και εχουν δημιουργησει ολιγοπωλιο με αποτελεσμα η τιμες να ειναι 2-3 φορες πανω απο επεμβασεις αναλογου ειδους,δυστυχως..
 
Απ: Πρόθεση Μεταμόσχευσης - My Consultations

το θεμα δεν ειναι αυτο, το θεμα ειναι τα unrealistic expectations που εν γνωση τους καλλιεργουν στους πελατες οι εταιρειες.
Υπαρχουν περιπτωσεις απο ολες τις κλινικες και απο ολους τους γιατρους, και παντα ο χρηστης μηστηριωδως σταματαει να ποσταρει αηδιασμενος.
 

Lazaros

New Member
Απ: Πρόθεση Μεταμόσχευσης - My Consultations

xDante είπε:
Εσύ φίλε Λάζαρε έχεις νήμα δικό σου με την δική σου εμπειρία εδώ τι ζητάς ? για να σου δώσω να καταλάβεις οτι αυτό που γίνεται είναι θέατρο του παραλόγου...

Έκανες την μεταμοσχευσούλα σου καλή επιτυχία με όλη μου την καρδιά είπες την άποψη σου για την κλινική άλλαξες κλινική και καλά έκανες εδώ τί ζητας ?
τι έχουμε 2 στρατόπεδα των 2 κυπριακών εταιρειών να μάχονται με αφορμή του σκηνικού με τον Dance για σας παρακαλώ μαζευτείτε ...
Εγώ σου δημοιουργώ πίεση ? αυτό που μου παραθέτεις ποιο πάνω είναι μια γενικότητα.....
ναι ο κόσμος θέλει να ενημερωθεί αλλά όχι απο αυτό το νήμα ήταν για τα consultations του Danceworld και κακώς τράβηξε τόσο γιατί είναι :eek:fft: :eek:fft: :eek:fft: :eek:fft: :eek:fft: :eek:fft: :eek:fft: :eek:fft: :eek:fft: ΟΛΑ τα μνμτα (μαζί και τα 2-3 δικά μου ).... αυτό το νήμα κατήντησε κόντρα HC εναντίων GsdH Η όπως λέγονται και συνεχίζεται σε ξεκατίνιασμα περιοπής ...

Δεν κατηγορώ την Μεταμόσχευση σαν μέθοδο ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ για να μην παρεξηγούμαι ούτε θεωρώ χαζούς και ούτε κοροιδέυω αυτούς που κάναν την κίνηση της μεταμόσχευσης
αυτό που γίνεται εδώ κατηγορώ ....
φαγωθείτε ελεύθερα εγώ δεν ξαναπαρεμβαίνω ;D

Φίλε xDante,

Καταρχάς ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου! Σε καμία περίπτωση δε θέλω να έρθω σε αντιδικία μαζί σου. Απλά, το φόρουμ το διαβάζουν 6037 εγγεγραμένα μέλη και περισσότεροι επισκέπτες. Πολλοί από αυτούς βάζουν το κεφάλι τους και μερικά δεκαχίλιαρα για μεταμόσχευση, ή παίρνουν φάρμακα για μια ζωή -χορός εκατομμυρίων δηλαδή- και νομίζω ότι τους ενδιαφέρει:
1) Αν οι admin βλέπουν τα ΠΜ μας
2) Γιατί μόνο 1 κλινική έχει τη δυνατότητα να εκπροσωπείται

Τώρα, η αλήθεια είναι ότι άλλοι θα έπρεπε να ενδιαφέρονται πιο πολύ από μένα. Έχεις απόλυτο δίκιο. Σταματάω λοιπόν εδώ, έχοντας μάθει μέσα από την 5μηνη ενασχόληση μου στο φόρουμ πάρα πολλά και πραγματικά ενδιαφέροντα πράγματα, όχι μόνο για την τριχόπτωση αλλά και για τα φόρουμ γενικά. Ο φίλος hairlosscursed είχε απόλυτο δίκιο!

Σας εύχομαι όλους μέσα από την καρδιά μου καλή αποκατάσταση, καλές θεραπείες, καλές μεταμοσχεύσεις και καλές αποθεραπείες!
Λάζαρος
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Απ: Πρόθεση Μεταμόσχευσης - My Consultations

Αν είχατε αποδείξεις πως εγώ έχω συνεργασία με Γεωργίου ήδη θα με είχατε μπανάρει μόνιμα, και απόδειξη δεν είναι επιλεκτικά πμ για διαμόρφωση κολλάζ. Θα απαντήσω σε όλους για να κλείσει το θέμα εδώ μιας και κάποιοι παραπονέθηκαν ότι τους τα κάναμε καρπούζια. Και το μπαν ευπρόσδεκτο πλέον γιατί βλέπω πως όρια δεν υπάρχουν.

@ icesensei: ο ορισμός hype διαφέρει από άτομο σε άτομο, θες να το πεις hype, δεν θα διαφωνήσω μαζί σου, και φυσικά θα ζητήσω να δικαστώ γιατί έχω τα @@ σε σχέση με όσους κάνουν την πραγματική δουλειά του προμοταρίσματος εδώ μέσα και έχουν και τις ευλογίες και στην ασυλία των admin. Δεν ισχύουν για όλους οι ίδιοι κανόνες . Για τις νομικές κυρώσεις τι να πω? Έκανα εγώ μήνυση, γιατρός είμαι? Εγώ μίλησα για υπόγεια ψέματα που γνωρίζω αλλά αυτό είναι αμαρτωλό κεφάλαιο. Για το φόρουμ, ήμουν admin και όχι sysop, δεν γνωρίζω τον τρόπο αλλά ο sysop που το έφτιαξε είχε tweaks από applets και πρόσθετα που εγκατέστησε να κάνει τα πάντα, μέχρι και σως να βάζει για να γλυστράει. Δεν ξέρω πως αλλά ξέρω ότι γίνεται.

@ Ακης: Ξέχασα να σου προσθέσω κάτι εχθές. Πρώτον παραβίασες τα πμ μου και μπράβο σου γιατί έτσι θα έκανε ένας σωστός εισαγγελέας (LOL). Δεύτερο, όταν έμαθα πως ο γιατρός έφυγε από HDC και ζήτησα το email του από παιδί εδώ στο φόρουμ, μου είπε να μην το δώσω πουθενά. Όταν κάποιοι εδώ μέσα με ρώτησαν ποιο είναι το email του Γιατρού, την πρώτη φορά δεν το έδωσα και ρώτησα τον γιατρό αν θέλει να το δώσω και είπε οκ, απλά ζήτησε να αναφέρει ο χρήστης ποιος τον σύστησε γιατί είχε πέσει θύμα φαρσών και άλλων κακόβουλων ενεργειών. Απλά για να σου λυθεί η απορία. Επίσης Άκη μάλλον ξεχνάς πως μέσα στα απεσταλμένα και εισερχόμενα πμ μου που παραβίασες, έδωσα κυρίως απαντήσεις σε άτομα που με ρωτούσαν μιας και ήμουν από τα πρώτα consultation του γιατρού και είχα ήδη την γνώση, και θα δεις και στα κείμενα πως σε πολλές περιπτώσεις δεν ήμουν απόλυτος. Τους είπα πως και εγώ ψάχνομαι, δεν έχω καταλήξει, και είπα και τα αρνητικά Γεωργίου όπως θέματα νεότητας κτλ κτλ.

@ ΜΑΧΟΣ: Απλά απαράδεκτος για μένα, κατακρεούργησες την ψυχολογία του Vinnie, σαφέστατα υπονόησες ανεπάρκειες του γιατρού, και αυτό που είπα του vinnie είναι λογικότατο. Από σεβασμό στο πρόσωπο σου δεν τοποθετήθηκα δημόσια. Άσε τα Likes τώρα και τις ζωγραφιές και πες του Τεο να μην γράφει με τον κωδικό σου, το κατάλαβε και ο Hasson.

@ souzie: Μάλλον κάνεις λάθος, εσύ υπονομεύεις τον Dr. Michali και φάνηκε και στο ποστ σου που είπες πως η ομάδα δουλεύει καλύτερα τώρα που έφυγε κτλ κτλ, και μετά έκανες βαβά όταν σε ρώτησε ο Λάζαρος. Αμα το είχα πει εγώ σε αντίθετη περίπτωση, και επίσημος εκπρόσωπος να ήμουν, θα είχατε κάνει μήνυση. Εγώ το ξαναλέω, συνεργάτη δεν έχω επιλέξει γιατί μεν ο Γεωργίου είναι κορυφαίος γιατρός αλλά δεν παύει να λειτουργεί σε νέο σχήμα με άγνωστα ακόμη αποτελέσματα σε βάθος χρόνου ενώ εσείς έχετε εμπειρία, αλλά από την άλλη μεριά ο Γεωργίου δεν με φλόμωσε στο ψέμα. Θες να πω λεπτομέρειες? Εγώ σας προσεγγίζω? Mια βδομάδα τώρα ο σύμβουλος σας με λύσσαξε στα τηλέφωνα πότε θα μιλήσουμε και πότε θα μιλήσουμε, και είχε το θράσος να με πάρει και στην δουλειά μου και του είπα στο τέλος από μόνος οκ τα λέμε Δευτέρα για να ξεκαθαρίσουμε. Εγώ το είπα, την επέμβαση μετά το καλοκαίρι θα την κάνω, ο Γεωργίου έχει κερδίσει πόντους και είναι ο επικρατέστερος, ωστόσο θέλω να δω αποτελέσματα του για να πειστώ και ήθελα να ξεκαθαρίσω μαζί σας πρώτα. Δεν με θέλετε πελάτη, με κάνει μπαν η κλινική σας? Χαχαχαχα, πραγματικά αστείο, πρώτο με βοηθάτε στην επιλογή μου και δεύτερον χάνετε τα λεφτά μου, αλλά τι λέμε τώρα, και σε 6 μήνες από τώρα να έρθω που θα έχει ξεχαστεί το θέμα θα κάνετε τεμενάδες αν πω το οκ. Εσύ κατηγορείς εμένα λοιπόν αγαπητή? Καλύτερα να μην το κάνω εγώ γιατί άμα μάθουν χρήστες εδώ μέσα τι ψέματα και χειραγώγηση κάνατε σε εμένα και σε άλλα αρκετά άτομα που μιλάω μέσω skype, θα γίνει show. Ποτέ δεν σε συκοφάντησα, ποτέ δεν σας κατηγόρησα. Ούτε θέλω να γίνω patient coordinator κανενός, δεν είναι αυτή η δουλειά μου, εργάζομαι αλλού κυρία μου και άσε τις πονηριές.

@ fenimore: επειδή εσένα σε σέβομαι ακόμη περισσότερο και το ξέρεις, απλά θα σου πω επειδή είμαι της τεχνολογίας και ξέρω καλά από φόρουμ, ο admin χαλαρά έχει πρόσβαση στα πμ των χρηστών άμα θέλει, τα σβήνει, τα αλλάζει, τα τροποποιεί, τα διαβάζει. Και έκανε αυτό όχι μόνο σε εμένα αλλά και σε άλλους, όπως και τώρα που ψάχνω ορισμένα εισερχόμενα και δεν τα βρίσκω. Κάποιος τα έσβησε. Όπως αυτός με κατηγορεί, έτσι και εγώ μπορώ να υποθέσω όπως πολλοί εδώ μέσα το έχουν κάνει πως είναι εντολοδόχος. Φοβερή ασφάλεια θα νοιώθουν τα μέλη εδώ με τα πμ μας να είναι σώβρακα. Τίποτα δεν έπεσε καρφωτό από Vinnie, εδώ απλά δεν έχετε απάντηση.

@ kizcos: θα έπρεπε να ντρέπεσαι. Πρώτος με ρώτησες το email του γιατρού και με ρώτησες την γνώμη μου και μετά είπες πως προτιμάς HDC λόγω εμπειρίας και όταν διάβασα ότι πήγες HDC σου έστειλα την απάντηση που λες, μην το παίζεις τρελός, άσε που μπορεί καν να μην είσαι ασθενής πραγματικός αλλά μούφα λογαριασμός.

@ lazaros – Vinnie και λοιπούς πελάτες του Γεωργίου καθώς και λοιποί υποστηρικτές…. Επειδή λογικά θα με μπανάρουν γιατί ειμαι επικίνδυνος με όσα γνωρίζω και θέλουν να με βγάλουν από την μέση, επειδή θέλουν να με βγάλουν προβοκάτορα, απλά να σας πω ευχαριστώ που απαντήσατε στα αγωνιώδη μου ερωτήματα και σας εύχομαι καλή επιτυχία στην μεταμόσχευση σας. Το νήμα αυτό ήταν δικό μου αναφορικά με την πρόθεση μεταμόσχευσης μου και έγινε δικαστικό έδρανο. Αμα υπάρχω εδώ μέσα θα σας ανακοινώσω την επιλογή μου μια μέρα μέσω εμού ή άλλου. Απέχω από την ενότητα αυτή και δεν ασχολούμαι ξανά, απλά θα απαντήσω ότι ερωτηθώ και τέλος. Το θέμα το ψάχνω 1μιση χρόνο και έχω ρωτήσει όλους τους πελάτες της HDC και έχω υπάρξει αντικειμενικός. Για να σας λέω ότι πολλά βρωμάνε κάτι ξέρω και μπορώ να το αποδείξω αλλά δεν ασχολούμαι άλλο γιατί τα λεφτά πολλά που παίζονται και όλα είναι πολύ επικίνδυνα πλέον. Καλά τα έλεγε ο hairlosscursed.
 

agchrist

Member
Απ: Πρόθεση Μεταμόσχευσης - My Consultations

vinnie1978 είπε:
Απο την στιγμη που ουτε εγω ουτε ο χρηστης danceworld_2001 προβηκαμε στην ενεργεια αναφορας στον συντονιστη, απο τη στιγμη που τα email και τον δυο μας ειναι ενεργα και επομενως αποκλειεται αυτο να επεστρεψε πισω στον συντονιστη, θα ηθελα να μου γνωστοποιησεται πως και απο ποιον το συγκεκριμενο personal message περιηλθε στην κυριοτητα του Administrator Ακη. Να σημειωσω οτι σε ολα τα personal messages που εχω δεχτει απο μελη του φορουμ και τα οποια βρισκονται στο inbox του email μου, το email του αποστολεα φερει το ονομα Ακης. Ευχαριστω.

Φοβάμαι ότι όσο αυτό το σημείο παραμένει αναπάντητο, πολλοί αρχίζουν να αμφιβάλλουν για τον σεβασμό της ιδιωτικότητας στα pm του forum :chinscratch
 

xDante

Member
Απ: Πρόθεση Μεταμόσχευσης - My Consultations

Lazaros είπε:
Φίλε xDante,

Καταρχάς ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου! Σε καμία περίπτωση δε θέλω να έρθω σε αντιδικία μαζί σου. Απλά, το φόρουμ το διαβάζουν 6037 εγγεγραμένα μέλη και περισσότεροι επισκέπτες. Πολλοί από αυτούς βάζουν το κεφάλι τους και μερικά δεκαχίλιαρα για μεταμόσχευση, ή παίρνουν φάρμακα για μια ζωή -χορός εκατομμυρίων δηλαδή- και νομίζω ότι τους ενδιαφέρει:
1) Αν οι admin βλέπουν τα ΠΜ μας
2) Γιατί μόνο 1 κλινική έχει τη δυνατότητα να εκπροσωπείται

Τώρα, η αλήθεια είναι ότι άλλοι θα έπρεπε να ενδιαφέρονται πιο πολύ από μένα. Έχεις απόλυτο δίκιο. Σταματάω λοιπόν εδώ, έχοντας μάθει μέσα από την 5μηνη ενασχόληση μου στο φόρουμ πάρα πολλά και πραγματικά ενδιαφέροντα πράγματα, όχι μόνο για την τριχόπτωση αλλά και για τα φόρουμ γενικά. Ο φίλος hairlosscursed είχε απόλυτο δίκιο!

Σας εύχομαι όλους μέσα από την καρδιά μου καλή αποκατάσταση, καλές θεραπείες, καλές μεταμοσχεύσεις και καλές αποθεραπείες!
Λάζαρος

να σαι καλά Λάζαρε ελπίζω να μας κρατάς ενήμερους απο το νήμα σου για την εξέλιξη σου γιατί όντως είναι χρήσιμες οι εμπειρίες σας ....
καλή συνέχεια
πολλοί έχουν παράπονα απο το φόρουμ άλλοι λιγότερα άλλοι περισσότερα όλοι έχουν απόψεις ,τέλειο φόρουμ δεν υπάρχει
όσο για τα pm's αν και δεν το γνωρίζω σίγουρα οτι απαγορεύεται ο αντμιν να τα κοιτάει αλλά και πάλι έλεος σε φόρουμ τριχόπτωσης τι θα αναλύσω σε πμ ..... κρατικά μυστικά ? ;)
 
Μπλουζα