''Πηγα για μαλλί και βγήκα κουρεμένος'' θελω βοήθεια!!!!

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Επικίνδυνη δήλωση. Το σωστό θα ήταν να πεις "Έπρεπε να της προτείνεις να σε βοηθήσει στις δοκιμές μελλοντικά αν το θεωρούσες επωφελές για σένα".
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

oreo

Well-Known Member

Συνημμένα

  • images.jpg
    images.jpg
    15.6 KB · Προβολές: 116

oreo

Well-Known Member
Επικίνδυνη δήλωση. Το σωστό θα ήταν να πεις "Έπρεπε να της προτείνεις να σε βοηθήσει στις δοκιμές μελλοντικά αν το θεωρούσες επωφελές για σένα".
Σωστότερον θα ήταν να πάει μετά απο 1 χρόνο φίνας, στο φαρμακείο "Αβράκωτος" , αν το θεωρήσει επωφελές για αυτόν.
 

oreo

Well-Known Member
Σε περίπτωση που η φαρμακοποιός είναι υβρίδιο μεταξύ Παπαρήγα και Κωνσταντοπούλου πως κάνουμε forfeit ;
2 λύσεις : 1.Φίλτρα facebook on στο κινητό κ κολάς την συσκευη στο μέτωπο
2. Κ.Κ.Ε και οι θυσίες σου λαέ
 

vagosx

Well-Known Member
Εγώ αγαπητέ από τις φώτο σου πριν την μμ βλέπω ότι έχεις διάχυτή ΑΑ που την καλύπτει το πολύ μακρύ μαλλί σου. Δεν σου φταίει η μμ, αυτή είτε πήγε είτε δεν πήγε καλά δεν μπορεί να σου δημιουργήσει γενικότερο πρόβλημα σε όλο το μαλλί με 800g. Απλά χάνεις μαλλί σταδιακά από πιο μικρός σε όλο το κεφάλι και δεν το έχεις καταλάβει. Τέτοιο μαλλί (σε μήκος) είχε και ο γιός μου που θεωρούσε ότι έχει θέμα μόνο λίγο στον κρόταφο ενώ στην ουσία έχανε σιγά και από παντού συνέχεια.
Cvial ο γιος σου συνεχίζει μια φορά την εβδομάδα στο 1*5mg φίνα;
Έχεις δει διαφορά στο μαλλί του;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
1*4mg. Αυτός λέει πως ναι αλλά τον Αύγουστο που θα τον δω απο κοντά (θα είναι στο 8 μηνο) θα πάρω φώτο και θα ποστάρω.
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
1*4mg. Αυτός λέει πως ναι αλλά τον Αύγουστο που θα τον δω απο κοντά (θα είναι στο 8 μηνο) θα πάρω φώτο και θα ποστάρω.
Λογικά θα έχει δίκιο. Ο γιος σου έχει το μαλλί που λίγο πολύ είχα εγώ αρχές 3ης λυκείου. Αν άρχιζα τότε φίνα ( ασχέτως που δεν επιτρέπεται ) θεωρώ και εγώ στο 8μηνο θα είχα κάνει πλήρες recovery.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Πιστεύεις Cvial ότι αξίζει τον κόπο να πας και για 1ο πτυχίο USA?
Εσυ εάν θυμάμαι καλά είχες πάει μόνο στο μεταπτυχιακό σου;

Όχι αν μιλάμε για γενικές σπουδές (μηχανικός, γιατρός, κλπ). Για εξειδικευμένες σπουδές, όπως κάνει ο γιός μου, δεν υπάρχει τέτοιο Πανεπιστήμιο Ελλάδα/Ευρώπη οπότε είναι μονόδρομος.
 

vagosx

Well-Known Member
Όχι αν μιλάμε για γενικές σπουδές (μηχανικός, γιατρός, κλπ). Για εξειδικευμένες σπουδές, όπως κάνει ο γιός μου, δεν υπάρχει τέτοιο Πανεπιστήμιο Ελλάδα/Ευρώπη οπότε είναι μονόδρομος.
Μεταξύ Ελλάδας και Ευρώπης τι θα επέλεγες για 1ο πτυχίο;
 
Μπλουζα