''Πηγα για μαλλί και βγήκα κουρεμένος'' θελω βοήθεια!!!!

Kostas97

Well-Known Member
Ο Αναστασάκης πουλάει πάντως το Revivogen που ειναι φυτικό DHT blocker.

Αυτά αναφέρει στο site: Το Σύστημα Revivogen είναι η πιο αποτελεσματική αγωγή ενάντια στην τριχόπτωση και περιέχει 100% φυσικά συστατικά. Το Σύστημα Revivogen είναι ότι πιο αποτελεσματικό ενάντια στην τριχόπτωση! Τα φυσικά συστατικά του δίνουν ανώτερα αποτελέσματα από γνωστά συνθετικά-φαρμακευτικά συστατικά, χωρίς όμως τις παρενέργειες των φαρμάκων (μείωση της libido, διαταραχές γονιμότητας, γυναικομαστία κ.α.)
Αααα... ετσι εξηγειται το σχολιο του φιλου περι φυτικου προιοντος. :D
Καλη φαση... Θα χε ενδιαφερον ο φιλος να μας πει ποτε του προταθηκε.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kampanakideandean

Active Member
Εμενα το μυαλο μου μολις ειδα φυτικο DHT blocker πηγε στο Saw palmetto παντως. Πιο λογικο θα μου φαινοταν αυτο. Επεσα εξω αποτι φαινεται
 

oreo

Well-Known Member
Ο Αναστασάκης πουλάει πάντως το Revivogen που ειναι φυτικό DHT blocker.

Αυτά αναφέρει στο site: Το Σύστημα Revivogen είναι η πιο αποτελεσματική αγωγή ενάντια στην τριχόπτωση και περιέχει 100% φυσικά συστατικά. Το Σύστημα Revivogen είναι ότι πιο αποτελεσματικό ενάντια στην τριχόπτωση! Τα φυσικά συστατικά του δίνουν ανώτερα αποτελέσματα από γνωστά συνθετικά-φαρμακευτικά συστατικά, χωρίς όμως τις παρενέργειες των φαρμάκων (μείωση της libido, διαταραχές γονιμότητας, γυναικομαστία κ.α.)
Η δύναμη της διαφήμισης, όσοι θέλετε φίνα καλώς, όσοι δεν θέλετε και φοβάστε οτι δεν θα σας κάνει κούκου, we 've got you covered με revivogen. Αμ πως που έλεγε και ο Ζήκος.
 

giannis88test

Active Member
Η δύναμη της διαφήμισης, όσοι θέλετε φίνα καλώς, όσοι δεν θέλετε και φοβάστε οτι δεν θα σας κάνει κούκου, we 've got you covered με revivogen. Αμ πως που έλεγε και ο Ζήκος.

δίνει κάτι άλλα χάπια που δεν είναι φίνα εκτός από το revivogen και φυσικά τα πουλάει όλα αυτά
 

adelino225

Active Member
Η δύναμη της διαφήμισης, όσοι θέλετε φίνα καλώς, όσοι δεν θέλετε και φοβάστε οτι δεν θα σας κάνει κούκου, we 've got you covered με revivogen. Αμ πως που έλεγε και ο Ζήκος.
Η αληθεια παντως ειναι οτι θορυβηθικα εγω χθες...Πηγα να παραγγειλω Proscar στην φαρμακοποιο μου,και μου πεταξε ενα ρε Αγγελε αμα δεν μπορεις να κανεις παιδια στο μελλον???
 

vlafo

Well-Known Member
Η αληθεια παντως ειναι οτι θορυβηθικα εγω χθες...Πηγα να παραγγειλω Proscar στην φαρμακοποιο μου,και μου πεταξε ενα ρε Αγγελε αμα δεν μπορεις να κανεις παιδια στο μελλον???
Φίλε μου σόρρυ πρωί πρωί αλλά ο κάθε ένας λέει την παπάρα του και ειδικά τις μεγαλύτερες τις λένε αυτοί που δεν θα έπρεπε.
 

Gianney

Well-Known Member
Η αληθεια παντως ειναι οτι θορυβηθικα εγω χθες...Πηγα να παραγγειλω Proscar στην φαρμακοποιο μου,και μου πεταξε ενα ρε Αγγελε αμα δεν μπορεις να κανεις παιδια στο μελλον???
Ωχ δηλ ο @Legwg James και οι άλλοι που από μικροί μπήκαν φίνα ..τι φάση;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Ωχ δηλ ο @Legwg James και οι άλλοι που από μικροί μπήκαν φίνα ..τι φάση;
Ανοησίες. Αν δεν μπορώ να κάνω παιδιά στο μέλλον δεν μπορούσα και πριν τη φινα. Γιάννη μου σε βλέπω να ανησυχείς πολύ για τη φιναστεριδη αγορίνα. Λίγο πολύ τα έχουμε αναλύσει όλα πλέον. Δωσε τη χαρακτηριστική βολή σε ότι σε τρώει εσωτερικά περί αυτής και ξεκινά τη να γιανει το μαλλί και η ψυχούλα σου.
 

Kostas97

Well-Known Member
Αφου το πε η φαρμακοποιος / βοηθος φαρμακοποιου ή δεν ξερω τι αλλο... Αυτο ειναι!!!
Σε φαρμακειο εχω πετυχει να δουλευει μηχανικος αυτοκινητων και να δινει φαρμακα.
 

adelino225

Active Member
Αφου το πε η φαρμακοποιος / βοηθος φαρμακοποιου ή δεν ξερω τι αλλο... Αυτο ειναι!!!
Σε φαρμακειο εχω πετυχει να δουλευει μηχανικος αυτοκινητων και να δινει φαρμακα.
χαχαχαχα γαμησετα...Και της λεω ...Ρε συ Μαρια,η δερματολογος μου την εδωσε..Δεν την πηρα απο μονος...
 

witcher

Well-Known Member
Ο Αναστασάκης πουλάει πάντως το Revivogen που ειναι φυτικό DHT blocker.

Αυτά αναφέρει στο site: Το Σύστημα Revivogen είναι η πιο αποτελεσματική αγωγή ενάντια στην τριχόπτωση και περιέχει 100% φυσικά συστατικά. Το Σύστημα Revivogen είναι ότι πιο αποτελεσματικό ενάντια στην τριχόπτωση! Τα φυσικά συστατικά του δίνουν ανώτερα αποτελέσματα από γνωστά συνθετικά-φαρμακευτικά συστατικά, χωρίς όμως τις παρενέργειες των φαρμάκων (μείωση της libido, διαταραχές γονιμότητας, γυναικομαστία κ.α.)
Καλά για γέλια είναι αυτά που γράφει στο σαιτ για το revivogen..Φιδέλαιο είναι όπως και τα υπόλοιπα φυτικά προϊόντα, που είναι απλά ένα πέταμα λεφτών που δεν προσφέρουν το παραμικρό στην τριχόπτωση δίνοντας ψεύτικες ελπίδες σε ανυποψίαστους πελάτες.. Διπλό το κακό δηλαδή...Μακριά παιδιά από αυτά...
 

giannis88test

Active Member
Να φανταστω με το καταλληλο αντιτιμο?
Εσυ δεν ηθελες φινα και στο προτεινε? Αν μπορεσεις στειλε μας μια τι περιειχε μεσα. Το εχω αληθεια περιεργεια.

Πας πρώτο ραντεβού πληρώνεις 50 ευρώ και σου δίνει θεραπεία μίνοξ (σου την πουλάει αν θες κιόλας), φιδοσαμπουάν revivogen(το οποίο είναι δικιά τους παραγωγή-εισαγωγή), και αυτά τα ημι-φιδόχαπα (https://vitaminity.com/vitaminity-dht-blocker-complex) που μου τα είχανε δώσει νομίζω 9 ευρώ ακριβότερα από την τιμή του site. Στην συνέχεια αφού κάνεις σπερμοδιάγραμμα σε περνάει στην φίνα. Δεν ξέρω αν στο δεύτερο ραντεβού θα ξαναπλήρωνες 50 ευρώ αφού με το που είδα την διαδικασία του σπερμοδιαγράμματος δεν ασχολήθηκα περαιτέρω. Πήγα και πήρα το τζελ από τον βεκρή, μέχρι τον γεννάρη να μπει το μυαλό στη θέση του και να πάρω χάπια
 

Aldo

Well-Known Member
Αφου το πε η φαρμακοποιος / βοηθος φαρμακοποιου ή δεν ξερω τι αλλο... Αυτο ειναι!!!
Σε φαρμακειο εχω πετυχει να δουλευει μηχανικος αυτοκινητων και να δινει φαρμακα.
Εδώ έγιναν γιατροί κάποιοι που ήταν μέχρι για δεύτερο ντέφι στου Ξανθιώτη …
 
Τελευταία επεξεργασία:

dlazaros

Well-Known Member
Φίλε μου σόρρυ πρωί πρωί αλλά ο κάθε ένας λέει την παπάρα του και ειδικά τις μεγαλύτερες τις λένε αυτοί που δεν θα έπρεπε.
Φίλε μου το ίδιο σκέφτηκα και εγω, οτι παπάρα θέλει πετάει ο καθένας αλλά και ο άλλος φαρμακοποιός τι επαγγελματίας... για έπαινο!
 

oreo

Well-Known Member
Η αληθεια παντως ειναι οτι θορυβηθικα εγω χθες...Πηγα να παραγγειλω Proscar στην φαρμακοποιο μου,και μου πεταξε ενα ρε Αγγελε αμα δεν μπορεις να κανεις παιδια στο μελλον???
Έπρεπε να της προτείνεις να σε βοηθήσει στις δοκιμές μελλοντικά :p
 
Μπλουζα