!!!Νέοι κανόνες ποσταρίσματος!!! ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΤΕΙ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

aeratos28

Just aeratos
Το έχουν συνήθειο.και εμένα και π.μ μου στέλνει,τώρα δεν είπε τπτ αυτος για το επάγγελμα μου ,αλλά έχουν πει άλλες φορές δεν μου προκαλεί εντύπωση..για εμένα.για εσένα τώρα τι να προσβάλουν για το επάγγελμα σου ,μορφωμένος άνθρωπος είσαι?δεν βρίσκω κάτι ώστε να υποτιμηθεί.εμενα πες οτι ειναι πιο εύκολο να κοροϊδέψουν..σε εσένα από πού και ως που?
 
  • Like
Reactions: tol

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

manly_Man

Well-Known Member
χαχαχα...τελικα σαν να φαινεται οτι ο γιατρος αλλαζει ρολους αναλογως την περισταση :p

μια με τον λογαριασμο της κλινικης, μια με του bill, μια με τον δικο του (τον οποιο παρατησε)....ποιοι αλλοι λογαριασμοι πιστευετε διαχειριζονται απο τον γιατρο;
 
Τελευταία επεξεργασία:

Bill1991

Active Member
Τι σημαίνει το μια από τα ίδια; Μακάρι να ήμουν όπως ακριβώς ο γιατρός να είχα την τιμή να ασκώ το λειτούργημα του χειρουργού ,να είχα το μεγαλύτερο κανάλι για την τριχόπτωση στο YouTube και τα αμέτρητα εκατοντάδες επιτυχημένα αποτελέσματα του!
 

tol

Well-Known Member
Τι σημαίνει το μια από τα ίδια; Μακάρι να ήμουν όπως ακριβώς ο γιατρός να είχα την τιμή να ασκώ το λειτούργημα του χειρουργού ,να είχα το μεγαλύτερο κανάλι για την τριχόπτωση στο YouTube και τα αμέτρητα εκατοντάδες επιτυχημένα αποτελέσματα του!
Το λειτουργημα του πανεπιστημιακου διδακτορα, το λειτουργημα του διευθυντη σχολειου, γιατι το υποτιμας τοτε;

Γιατι το απαξιωνεις;

Μονο το λειτουργημα του "εργοδοτη" σου τιμας;
 

aeratos28

Just aeratos
Ε για αυτο και εγώ είχα πει πως αν και εμένα ο πατέρας μου είχε 150κ να με στείλει έξω να γίνω γιατρός ,γιατρός θα ήμουν..άμα έχεις τη λοξά να γίνεις κάτι για να υποτιμάς τους άλλους τουλάχιστον γίνε από τον δύσκολο τρόπο..να το αξίζεις δλδ..όχι από δίδακτρα..και έπεσε να με φάει και αυτός και άλλοι..όπως ειρωνεύεται κόσμο για επαγγέλματα ανάλογες απαντήσεις θα ακούσει..
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Παρτε παραδειγμα απο τον john john που ειναι ουδετερος σαν εκπροσωπος της HDC και δεν δημιουργει προβληματα με την συμπεριφορα του.

Εμένα μου είχε κάνει κουβέντα ο ιδιοκτήτης τις κλινικής πριν ξεκινήσω να είμαι με όλα τα μέλη ευγενικός όπως και με τις υπόλοιπες κλινικές.
Αλλιώς θα έτρωγα πρώτα από αυτούς μπαναρισμα.
Εξάλλου γνωρίζονται όλοι μεταξύ τους οι κλινικές και πιστεύω μερικοί μιλάνε ακόμη.

Αν μου την πέφτουνε και αν με ειρωνεύονται να απαντάω ευγενικά και αν χρειαστεί να την κάνω με ελαφρά να μην το συνεχίζω.
Προχθές κιόλας ένα μέλος μου την έπεσε με άσχημο τρόπο αλλά σε λίγο φίλοι θα γίνουμε πρέπει να φέρεσαι διπλωματικά.
Πολλές φορές ο dimitris με έβγαζε έξω από τα ρούχα μου και κρατιόμουν με αλυσίδες να μην παραστρατίσω.

Δεν θα μπορούσα να εκθέσω την κλινική που με εμπιστεύεται με κλειστά μάτια και με τιμάει αυτό διότι είναι όταν ένας επιχειρηματίας στην Κύπρο ο οποίος είναι από τους 80 πιο πετυχημένους Κύπριους στην αγορά και σου εμπιστεύεται να κάνεις αυτό που κάνεις τότε τι να πει κανείς.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Bill1991

Active Member
Γιατί έτσι γουστάρω δημοκρατία έχουμε ότι θέλω μου αρέσει ότι δεν θέλω δεν μου αρέσει...Δεν έχω καμμιά σχέση με την κλινική !δεν φταίω εγώ που ο γιατρός είναι σαν τον Giovanni.
 

dim d

Well-Known Member
Προσωπικα θεωρω οτι το να χρεωσει το ραντεβου εφοσον θα σε δει ο ιδιος και δεν θα ναι ξεπετα αλλα θα σου αφιερωσει χρονο, δεν με ενοχλει. Αλλα η ολη σταση και απο την κλινικη και αυτη η ενταση που βγαζει, πιστευω μαλλον θα αποθαρρυνει πελατες εδω παρα θα τους τραβηξει...
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Παιδιά νομίζω ότι πρέπει να το σταματήσετε εδώ γιατί η κατάσταση επιβαρύνεται.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Giorgos-3

Well-Known Member
Εϊναι εύκολο να πετάμε εκφράσεις απερίσκεπτα. Τι πάει να πει χουντικός. Σου αφαίρεσα τον λόγο? Στα νήματα παρουσιάσεων έχεις δικαίωμα να τοποθετηθείς ελέυθερα και να πεις ότι θέλεις όσο θέλεις ολοκληρωμένα. Άπαξ. Αυτός που ανοίγει το νήμα είναι αυτός που πληροφορεί και περιμένει σχολιασμό ουσίας και όχι κοκορομαχίες και άσχετα. Αν ρωτήσει κάτι καινούργιο μπορείς να ξανασχολιάσεις. Ουσιαστικά έχει την διεύθυνση της συζήτησης γιατί είναι δικό του νήμα. Κατ' αυτόν τον τρόπο θα αντιληφθείτε (πιθανώς) την αξία του σωστού ποστ όταν δεν θα μπορείτε πλέον να κάνετε κατάχρηση και να αρχίζετε να συζητάτε μεταξύ σας χωρίς έλεγχο. Το 24ωρο είναι ενδεικτικό και σκοπό έχει την απεξάρτηση μερικών από την ντόπα του πληκτρολόγιου.
μην το δένεις το χουντικός....τρόποι που λέγειν....
 

Georgie

Well-Known Member
Ας κανει παρουσίαση το μέλος
Και εμείς θα κανουμε ανάλυση στην ενότητα Μπλα-Μπλα, με αριθμό για ξεκάρφωμα .
Genius!
 

DoctorWho

Well-Known Member
Μήπως είναι πιο σωστό ο ΟΡ κάθε θέματος να έχει τη δύναμη να αποφασίζει αν θα ισχύουν αυτοί οι κανόνες? Η μήπως αυτοί οι κανόνες να ισχύουν πχ μόνο για παρουσιάσεις μμ. Σε θέματα πχ ανταλλαγής γνώμων ή επιχειρηματολογίας νομίζω έχει νόημα να γίνουν συζητήσεις και να υπάρχουν μέχρι και πολιτισμένες προστριβές. Σε παρουσιάσεις ίσως είναι καλύτερο να υπάρχει μεγαλύτερη οργάνωση και πειθαρχία σε αυτό συμφωνώ..
 

vag25

Well-Known Member
Φιλε vag, σου το εχω γραψει και αλλες φορες... Κάνεις λαθος εκτιμηση, γιατι απλουστατα "εχεις χασει επεισοδια". Δικαιολογεις τον κ. Αναστασακη, ενω δεν εχεις διαβασει ολα τα νηματα. Εχεις κανει μια επιλεκτικη αναγνωση.

Ακομα και να τα εχω χασει, που ειναι δυσκολο γιατι μπαινω σιγουρα το ιδιο συχνα εδω(αν οχι περισσοτερο) με ολους(καθημερινα, πολλες φορες την ημερα ακομα και αν δεν γραφω). Αυτα που πετυχα τουλαχιστον και του απαντουσατε με quotes ησασταν αδικοι απεναντι του. Αυτη ειναι εστω η αποψη μου. Μαλιστα σε 2-3 ατομα εχω πει ακριβως που υπηρξαν αδικοι.

Απο κει και περα ο καθενας εχει τις αποψεις του και την οπτικη του.

Τωρα για το αν ειναι το ιδιο ατομο ο εκπροσωπος δεν το γνωριζω. Αλλα δεν μπορω να βγαλω συμπερασματα αν δεν εχω αποδειξεις. Ειτε ειναι ο ιδιος ειτε αλλος, για μενα ειναι λαθος η συμπεριφορα του.
 

vag25

Well-Known Member
Αυτοί που η κλινική (του Αναστασάκη)τους κάλεσε από εκεί να ρωτήσουν ότι θέλουν αλλά δεν απάντησαν ποτέ και συνεχίζουν να πετάνε λάσπη , καλό είναι να σταματήσουν να ασχολούνται με μία εκ των κορυφαίων κλινικών στην Ευρώπη.

τρολλαρεις δεν μπορει. Αλλα τουλαχιστον το εβαλες και στην υπογραφη σου :p
 

Georgie

Well-Known Member
Μήπως είναι πιο σωστό ο ΟΡ κάθε θέματος να έχει τη δύναμη να αποφασίζει αν θα ισχύουν αυτοί οι κανόνες? Η μήπως αυτοί οι κανόνες να ισχύουν πχ μόνο για παρουσιάσεις μμ. Σε θέματα πχ ανταλλαγής γνώμων ή επιχειρηματολογίας νομίζω έχει νόημα να γίνουν συζητήσεις και να υπάρχουν μέχρι και πολιτισμένες προστριβές. Σε παρουσιάσεις ίσως είναι καλύτερο να υπάρχει μεγαλύτερη οργάνωση και πειθαρχία σε αυτό συμφωνώ..
Σωστο
Αλλα το ξύλο ως συνήθως πεφτει στα νήματα παρουσιάσεων.
Αν παρατηρήσεις το περισσότερο πεφτει στον Αναστασάκη τωρα
και στην Advanced παλαιότερα
Αυτές οι δυο κλινικές εχουν ενα κοινό .
Τη μεροληψία του CVIAL .
Καθαρα
Στη πρωτη περίπτωση
του Αναστασάκη
Ανοχή μεχρι παρεξηγήσεως!
Μπαναροντας μέλη που θεωρήθηκαν απειλή απο τον Γιατρό με εξηγήσεις που ουτε η ΜI6 θα σκεφτόταν .
Αφήνοντας πεδίο στον Κύριο αυτο να επιτίθεται και να ειρωνεύεται μέλη χωρις καν να προκληθεί .
Δείχνοντας ανοχή στο να τον αφήνει να πετάει λάσπη στον ανεμιστήρα με αναφορές για κομμώτριες, και γιατρούς με περούκες χωρις όμως να εχει το σθένος να αναφέρει τα ονόματα τους, για να προστατεύσει τη κοινότητα και τα μέλη της!
Αλλα αόριστα
Με σκοπό την αυτοπροβολή του μέσω συκοφαντιών .

Στη περίπτωση της Advanced
Θυμάται όλες τις κακοτεχνίες ( με το δίκιο του ορισμένες φορές , υπερβολικός τις περισσότερες)
Έβγαλε SOS οδηγό και έμμεση αποτροπή μελών για μεταμοσχευση στη κλινική .
Ξεπερνώντας βέβαια το γεγονός οτι περιστατικό χώρις φυτρωση στη κλινική δεν υπαρχει !
Και τις περισσότερες φορές με πολυ καλες πυκνοτητες
Δεν είδα όμως κανένα προβληματισμό για κλινική στη Κύπρο
Με παρα πολλές αστοχίες τελευταία
Και με παρουσιάσεις που δεν ολοκληρώθηκαν ποτε
Απλα γιατι δε φύτρωσαν
Και πληρωμένες αδρά.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα