!!!Νέοι κανόνες ποσταρίσματος!!! ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΤΕΙ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

vag25

Well-Known Member
Δεν νομιζω οτι εχουν σχεση οι 2 κλινικες Georgie
Αν και σε θεμα ανοχης θα ελεγα οτι ο cvial εχει δειξει πολυ μεγαλυτερη για την advance και για τους υπαλληλους της.
Η μια κλινικη δουλευει με ενα πρωτοκολλο κανονικο και η αλλη εκανε οτι της κατεβει. Για αυτο και το νημα S.O.S.
Το προβλημα με την AHC ηταν οτι δεν ακολουθουσε την λογικη(μπορει στο μελλον να το κανει). Ο Αναστασακης την ακολουθει. Τωρα το αν καποιοι δεν θα τον εκαναν παρεα, αυτο ειναι υποκειμενικο. Ας μην τον κερασουμε παστα. Εμενα δεν με ενοχλησε ποτε η παρουσια του οπως και σε αλλους. Και φυσικα για μενα απολυτα σεβαστο το οτι δεν ηθελε να δωσει τιμες. Ασχετα απο την οποια αποψη θα ειχα για αυτες.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Σωστο
Αλλα το ξύλο ως συνήθως πεφτει στα νήματα παρουσιάσεων.
Αν παρατηρήσεις το περισσότερο πεφτει στον Αναστασάκη τωρα
και στην Advanced παλαιότερα
Αυτές οι δυο κλινικές εχουν ενα κοινό .
Τη μεροληψία του CVIAL .
Καθαρα
Στη πρωτη περίπτωση
του Αναστασάκη
Ανοχή μεχρι παρεξηγήσεως!
Μπαναροντας μέλη που θεωρήθηκαν απειλή απο τον Γιατρό με εξηγήσεις που ουτε η ΜI6 θα σκεφτόταν .
Αφήνοντας πεδίο στον Κύριο αυτο να επιτίθεται και να ειρωνεύεται μέλη χωρις καν να προκληθεί .
Δείχνοντας ανοχή στο να τον αφήνει να πετάει λάσπη στον ανεμιστήρα με αναφορές για κομμώτριες, και γιατρούς με περούκες χωρις όμως να εχει το σθένος να αναφέρει τα ονόματα τους, για να προστατεύσει τη κοινότητα και τα μέλη της!
Αλλα αόριστα
Με σκοπό την αυτοπροβολή του μέσω συκοφαντιών .

Στη περίπτωση της Advanced
Θυμάται όλες τις κακοτεχνίες ( με το δίκιο του ορισμένες φορές , υπερβολικός τις περισσότερες)
Έβγαλε SOS οδηγό και έμμεση αποτροπή μελών για μεταμοσχευση στη κλινική .
Ξεπερνώντας βέβαια το γεγονός οτι περιστατικό χώρις φυτρωση στη κλινική δεν υπαρχει !
Και τις περισσότερες φορές με πολυ καλες πυκνοτητες
Δεν είδα όμως κανένα προβληματισμό για κλινική στη Κύπρο
Με παρα πολλές αστοχίες τελευταία
Και με παρουσιάσεις που δεν ολοκληρώθηκαν ποτε
Απλα γιατι δε φύτρωσαν
Και πληρωμένες αδρά.

Αγαπητέ, η "μεροληψία" μου όπως διατείνεσαι έχει σχέση με τις μεθόδους και όχι με τα άτομα ή τις κλινικές. Στην κλινική AHC έκανα (και κάνω) κριτική για τις λάθος μεθοδολογίες. Eπίσης έχω τονίσει κατ' επανάληψη τα συν τους (όσον αφορά τις πυκνότητες), Δεν με ενδιαφέρει το υπερφίαλο ή μη του Αναστασάκη ούτε το αν διατείνεται αν είναι ο καλύτερος στην Ευρώπη, αυτο μπορεί να το κρίνει ο καθένας. Το ίδιο ισχύει και για την Κύπρο.
 
Τελευταία επεξεργασία:

vlafo

Well-Known Member
Δεν νομιζω οτι εχουν σχεση οι 2 κλινικες vlafo. Αν και σε θεμα ανοχης θα ελεγα οτι ο cvial εχει δειξει πολυ μεγαλυτερη για την advance και για τους υπαλληλους της.
Η μια κλινικη δουλευει με ενα πρωτοκολλο κανονικο και η αλλη εκανε οτι της κατεβει. Για αυτο και το νημα S.O.S.
Το προβλημα με την AHC ηταν οτι δεν ακολουθουσε την λογικη(μπορει στο μελλον να το κανει). Ο Αναστασακης την ακολουθει. Τωρα το αν καποιοι δεν θα τον εκαναν παρεα, αυτο ειναι υποκειμενικο. Ας μην τον κερασουμε παστα. Εμενα δεν με ενοχλησε ποτε η παρουσια του οπως και σε αλλους. Και φυσικα για μενα απολυτα σεβαστο το οτι δεν ηθελε να δωσει τιμες. Ασχετα απο την οποια αποψη θα ειχα για αυτες.
Αυτό πήγαινε στον Georgie.
 

Georgie

Well-Known Member
Αγαπητέ, η "μεροληψία" μου όπως διατείνεσαι έχει σχέση με τις μεθόδους και όχι με τα άτομα ή τις κλινικές. Στην κλινική AHC έκανα (και κάνω) κριτική για τις λάθος μεθοδολογίες. Δεν με ενδιαφέρει το υπερφίαλο ή μη του Αναστασάκη ούτε το αν διατείνεται αν είναι ο καλύτερος στην Ευρώπη, αυτο μπορεί να το κρίνει ο καθένας. Το ίδιο ισχύει και για την Κύπρο.
Για την ανοχή σου σε αδικαιολόγητες επιθέσεις και ειρωνίες( που συνεχίζονται) σε μέλη του φορουμ εχεις απάντηση?
Για το οτι στο φορουμ αναφέρθηκαν απο Γιατρό και ανταγωνιστή του χώρου, κλινικές με κομμώτριες και γιατροί με περούκες χωρις ονοματεπώνυμο
Που σε καμία περίπτωση δεν ειχε σκοπό να προστατεύει τη κοινότητα αφού ηταν στον αέρα.
Εχεις αλλη μια ?
Έστω και τωρα, αφού δε την έδωσες τοτε.
ναι το αλλαξα. Τον Georgie τον εχω μπερδεψει 2 φορες με καποιον αλλο(καθε φορα διαφορετικο) lol
Ναι ρε Vag Αστο αφού δεν εχουμε χημεία :)
 

vag25

Well-Known Member
Πραγματικα, χωρις να θελω να καταντησω γραφικος, αλλα επειδη ειναι ο μονος συντονιστης ουσιαστικα που ασχολειται ενεργα, θεωρω καποιες φορες αδικη την κριτικη προς το προσωπο του.

Αν κρατησετε μονο αυτο:
Αγαπητέ, η "μεροληψία" μου όπως διατείνεσαι έχει σχέση με τις μεθόδους και όχι με τα άτομα ή τις κλινικές.

και διαβασετε ολα τα ποστ του Cvial, θα δειτε οτι ειναι στρατιωτακι οσον αφορα το παραπανω. Δεν σας αρεσει? δεκτο. Αλλα ειναι πολυ ξεκαθαρος ο τροπος με τον οποιο εξεταζει την καθε περιπτωση και επιχειρηματολογει γενικοτερα.
 

Georgie

Well-Known Member
Πραγματικα, χωρις να θελω να καταντησω γραφικος, αλλα επειδη ειναι ο μονος συντονιστης ουσιαστικα που ασχολειται ενεργα, θεωρω καποιες φορες αδικη την κριτικη προς το προσωπο του.

Αν κρατησετε μονο αυτο:


και διαβασετε ολα τα ποστ του Cvial, θα δειτε οτι ειναι στρατιωτακι οσον αφορα το παραπανω. Δεν σας αρεσει? δεκτο. Αλλα ειναι πολυ ξεκαθαρος και μοναδικος ο τροπος με τον οποιο εξεταζει την καθε περιπτωση και επιχειρηματολογει γενικοτερα.
Μια χαρά ειναι ο CVIAL
Ωραίος τύπος φαίνεται
Και μοιράζεται τις γνώσεις του
Δεν ειναι εκει το θεμα .
Διαφωνίες με τους χειρισμούς του τις εχω προσωπικά .
 

manly_Man

Well-Known Member
Ο αλλος εβαλε τιτλο στην υπογραφη του "anastasakis fanboy", ετσι λεγονται πλεον τα ατομα που χωνει η κλινικη μεσα στο φορουμ για να την υποστηριζουν; Ειναι αυτο ανεκτο;

Αν ειναι δυνατον...
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Προσπαθεί ανεπιτυχώς να το παίξει τώρα τρολακι..άστο δεν το καταφέρνεις μπιλακο..ο τρολερας ο πραγματικός δεν έχει έδρα αγορίνα..απλά τρολαρει..
 

hairlosscursed

Well-Known Member
Αυτοί που η κλινική (του Αναστασάκη)τους κάλεσε από εκεί να ρωτήσουν ότι θέλουν αλλά δεν απάντησαν ποτέ και συνεχίζουν να πετάνε λάσπη , καλό είναι να σταματήσουν να ασχολούνται με μία εκ των κορυφαίων κλινικών στην Ευρώπη.
Ρε Βασίλη με το συμπάθειο...ποια είναι αυτή η μια εκ των κορυφαίων κλινικών της Ευρώπης?
Παρεμπιπτόντως δεν έχω τίποτα με τον άνθρωπο αλλά πως προκύπτει αυτό?
Προφανώς πρέπει να εννοείς να φανταστώ από αποτελέσματα?
Αν όχι από αποτελέσματα από τι άλλο?
Βοήθα με να καταλάβω γιατί αν διαβάσει κανένας που δεν ξέρει θα νομίζει Έτσι όπως το λες ότι αναστηθηκε ο Armani η μετακόμισε ο Couto στην Ελλάδα.
Και εν πάση περιπτώσει γνώμη σου είναι και είναι δικαίωμα σου που και πως θα το πεις .το κακο είναι πως εδώ ΞΕΡΟΥΜΕ.ξέρουμε από εμπειρίες ξέρουμε από μελέτη ξέρουμε από ψάξιμο.αυτη η ατάκα πιάνει σε ανθρώπους που δεν έχουν ασχοληθεί και ακομα χειροτερα δεν εχουν διαθεση να ασχοληθούν ακόμα και που αφορά το κεφάλι τους και την τσέπη τους.εδω μέσα πως φαντάζεσαι πως θα περναγε απορώ...
 
Τελευταία επεξεργασία:

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Για την ανοχή σου σε αδικαιολόγητες επιθέσεις και ειρωνίες( που συνεχίζονται) σε μέλη του φορουμ εχεις απάντηση?
Για το οτι στο φορουμ αναφέρθηκαν απο Γιατρό και ανταγωνιστή του χώρου, κλινικές με κομμώτριες και γιατροί με περούκες χωρις ονοματεπώνυμο
Που σε καμία περίπτωση δεν ειχε σκοπό να προστατεύει τη κοινότητα αφού ηταν στον αέρα.
Εχεις αλλη μια ?
Έστω και τωρα, αφού δε την έδωσες τοτε.

Ναι ρε Vag Αστο αφού δεν εχουμε χημεία :)

Δεν υπάρχει ανοχή αλλά αποστασιοποίηση. Με έχεις δει να ασχολούμαι τους τελευταίους μήνες? Δεν με εκφράζει ούτε ο γιατρός ούτε και οι πρακτικές πολλών μελών και ο τρόπος του διαλόγου. Η προσπάθεια να ισοροπήσω την κατάσταση τελείωσε το καλοκαίρι με ευθύνη όλων και αν θες την γνώμη μου ο πιο συνενοήσιμος ήταν ο γιατρός. Δεν πρόκειται να ξαναγράψω για αυτό, βαριέμαι τις επαναλήψεις. Είναι υποκριτικό να μιλάμε για "αδιακαιολόγητες" επιθέσεις, ο καθένας πάντα έχει μια προσωπική δικαιολογία για αυτά που γράφει όταν δεν μπορεί να αυτορυθμιστεί, να αφήσει κάτι να πέσει κάτω, να κάνει μια πράξη συμφυλίωσης με σκοπό το κοινό καλό. Εκεί είναι το μέγα θέμα, όλα τα άλλα είναι για να λέμε.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Ρε Βασίλη με το συμπάθειο...ποια είναι αυτή η μια εκ των κορυφαίων κλινικών της Ευρώπης?
Παρεμπιπτόντως δεν έχω τίποτα με τον άνθρωπο αλλά πως προκύπτει αυτό?
Προφανώς πρέπει να εννοείς να φανταστώ από αποτελέσματα?
Αν όχι από αποτελέσματα από τι άλλο?
Βοήθα με να καταλάβω γιατί αν διαβάσει κανένας που δεν ξέρει θα νομίζει Έτσι όπως το λες ότι αναστηθηκε ο Armani η μετακόμισε ο Couto στην Ελλάδα.

Μην ασχολήσε και τσιμπάς είσαι έξυπνος άνθρωπος.
 

aeratos28

Just aeratos
Αυτό προσπαθούν συνεχώς υπερτονίζοντας το καλύτερος στην Ελλάδα ..από το πουθενά.καταλαβαινεις γιατί είναι εκνευριστηκο? Επειδή φίλε από εκεί που μπήκε να εξηγήσει το λόγο ο γιατρός γιατί έφτασε στα δικαστήρια με πελάτη του ,μέσα σε ένα μήνα αυτοπαρουσιαζεται κιόλας σαν ο καλύτερος γιατρός στην Ελλάδα και από τους κορυφαίους στην Ευρώπη..εμένα αυτό με νευριάζει γιατί υποτιμά τη νοημοσύνη μου το να ακούω τέτοια πράγματα ..
Ρε Βασίλη με το συμπάθειο...ποια είναι αυτή η μια εκ των κορυφαίων κλινικών της Ευρώπης?
Παρεμπιπτόντως δεν έχω τίποτα με τον άνθρωπο αλλά πως προκύπτει αυτό?
Προφανώς πρέπει να εννοείς να φανταστώ από αποτελέσματα?
Αν όχι από αποτελέσματα από τι άλλο?
Βοήθα με να καταλάβω γιατί αν διαβάσει κανένας που δεν ξέρει θα νομίζει Έτσι όπως το λες ότι αναστηθηκε ο Armani η μετακόμισε ο Couto στην Ελλάδα.
 

hairlosscursed

Well-Known Member
Αυτό προσπαθούν συνεχώς υπερτονίζοντας το καλύτερος στην Ελλάδα ..από το πουθενά.καταλαβαινεις γιατί είναι εκνευριστηκο? Επειδή φίλε από εκεί που μπήκε να εξηγήσει το λόγο ο γιατρός γιατί έφτασε στα δικαστήρια με πελάτη του ,μέσα σε ένα μήνα αυτοπαρουσιαζεται κιόλας σαν ο καλύτερος γιατρός στην Ελλάδα και από τους κορυφαίους στην Ευρώπη..εμένα αυτό με νευριάζει γιατί υποτιμά τη νοημοσύνη μου το να ακούω τέτοια πράγματα ..
Συμφωνώ 100% αλλά,
Φταίμε εν μέρη και εμείς που δίνουμε αξία όταν ανοίγετε κάτι τέτοιο.
Εγώ προσωπικά ποτέ δεν ασχολήθηκα σε κουβέντα που αφορά τον συγκεκριμένο γιατρό.παρα τι έκανα?
Απλά είδα αποτελέσματα του.αφου λοιπόν τα είδα και εκρινα πως δεν υπήρχε κανένας λόγος να χάσω τον χρόνο μου απλά το αγνόησα.ειναι τόσο απλό.
Θέλω να είμαι όσο πιο δίκαιος και αντικειμενικός μπορώ.ο συγκεκριμένος γιατρός δεν είναι κακος.δεν είναι όμως και αυτό που πάει να παρουσιαστεί πχ μια εκ των κορυφαίων κλινικών κλπ.
Είναι μέτριος.δεν είναι ο χασάπης των 90s που δυστυχώς βίωσα εγώ αλλά σε καμία περίπτωση το VFM που δίνει είναι για στοιχειωδώς ενημερωμένους στον χώρο τουλάχιστον αστείο.
Από εκεί και πέρα νομίζω θα ήταν πιο δίκαιο και για αυτόν και για την κοινότητα να υπήρχε λιγότερη αλαζονεία που υπάρχει χωρίς λογο.ειμαι βέβαιος πως αν παρουσίαζε τον εαυτό του και την δουλειά σε χαμηλούς τόνους με χαμηλό προφίλ και κυρίως του γιατρού που θέλει να βελτιωθεί στο χώρο με δουλειά,αποτελέσματα και φιλότιμο θα μας είχε και δίπλα του.
Τώρα με όλο αυτό θα τσιμπάει απλά ανυποψίαστους, πράγμα απαράδεκτο εν έτη 2020 με τόσες πηγές ενημέρωσης.
Αυτό και μόνο δείχνει ότι πάει για την λεγόμενη αρπαχτή και όχι να φροντίσει να γίνει όντως από τους κορυφαίους.
Το θέμα είναι πως αντιδράμε εμείς.
Αυτό να ξέρετε λειτουργεί σαν διαφήμιση και πολλοί δεν την αξίζουν και μάλιστα εις βάρος μας.η αντιδράσεις μας είναι καθοριστικές για την εικόνα που διαμορφώνεται με αποτέλεσμα την διαστρέβλωση της πραγματικότητας όπως τώρα.
Χάνουμε τον χρόνο μας με το αν ο εν λόγο κύριος είναι από τους κορυφαίους η Όχι.
Δεν ισχύει αυτό το διλλημα γιατί είναι μέτριος.
Άρα μιλάμε για διαστρέβλωση που στην ουσία εμείς την προκαλεσαμε.
ΥΓ: πολύ θα ήθελα έναν κορυφαίο γιατρό δίπλα μας.εχω φτάσει στο Βανκούβερ για το πρόβλημα μου.ευχαριστως θα πήγαινα μέχρι την Κηφισίας πολύ πιο εύκολα.
Εύχομαι να φτάσει σε έπιπεδα couto ολόψυχα και μετά θα αποδεχτώ αλαζονεία μεγαλύτερη και από του zlatan.
Μαλλιά θέλω φίλους έχω.
Δεν τον θέλω για καφέ αλλά για φράντζα.
Ο νοών νοειτω
 
Τελευταία επεξεργασία:

aeratos28

Just aeratos
Συμφωνώ σχεδόν απόλυτα σε αυτά που λες..όταν βλέπω όμως να το λέει μόνος του,είμαι ο καλύτερος,να μην βγαίνει κάποιος εξαρχής να του πει γιατρε,το τι είσαι η όχι,δεν αφορά το φόρουμ,αυτό θα το κρίνουμε εμείς και μόνο,ουσιαστικά να του βάλει πάγο στη βλακεία,μάλλον όχι βλακεία ,κουτοπονηριες για διαφήμιση ξεκάθαρα και συνεχίζει να λέει όλα αυτά ,τσιμπάει τους εδώ ανυποψίαστους ..είχα πει πιο παλιά,πως και μόνο που μπήκε εδώ ,που τον δέχτηκαν έτσι εύκολα μόνο κέρδος θα έχει..θα το παίξει ότι νομίζει,20000 μέλη έχει εδώ..οι 1000 να τσιμπήσουν,οι 600-700 να πάνε για consultation ,βάλε 700×70€ και από αυτούς οι 100-200 να κάνουν επέμβαση,με τις τιμές αυτές που έχει Βάλτα κάτω και υπολόγισε..ε λοιπόν σε ένα τέτοιο μέρος που μπήκες δείξε και λίγο σεβασμό ,μιλά καλύτερα ,μην είσαι ειρωνας,έστω και ψεύτικα γιατί λεφτά ουσιαστικά (ζητας)..καταλαβαίνεις πως το λέω?μόλις κάποιος πει ότι κοίτα δεν είναι κάτι ιδιαίτερο σαν αποτέλεσμα ,αμέσως ξεκινάνε τα σου χαλάμε το αφήγημα και το ένα και το άλλο,άσε φίλε ότι χειρότερο έχω δει ποτέ..δεν το αντέχει ο οργανισμός μου εμένα να με δουλεύει κανείς.
Συμφωνώ 100% αλλά,
Φταίμε εν μέρη και εμείς που δίνουμε αξία όταν ανοίγετε κάτι τέτοιο.
Εγώ προσωπικά ποτέ δεν ασχολήθηκα σε κουβέντα που αφορά τον συγκεκριμένο γιατρό.παρα τι έκανα?
Απλά είδα αποτελέσματα του.αφου λοιπόν τα είδα και εκρινα πως δεν υπήρχε κανένας λόγος να χάσω τον χρόνο μου απλά το αγνόησα.ειναι τόσο απλό.
Θέλω να είμαι όσο πιο δίκαιος και αντικειμενικός μπορώ.ο συγκεκριμένος γιατρός δεν είναι κακος.δεν είναι όμως και αυτό που πάει να παρουσιαστεί πχ μια εκ των κορυφαίων κλινικών κλπ.
Είναι μέτριος.δεν είναι ο χασάπης των 90s που δυστυχώς βίωσα εγώ αλλά σε καμία περίπτωση το VFM που δίνει είναι για στοιχειωδώς ενημερωμένους στον χώρο τουλάχιστον αστείο.
Από εκεί και πέρα νομίζω θα ήταν πιο δίκαιο και για αυτόν και για την κοινότητα να υπήρχε λιγότερη αλαζονεία που υπάρχει χωρίς λογο.ειμαι βέβαιος πως αν παρουσίαζε τον εαυτό του και την δουλειά σε χαμηλούς τόνους με χαμηλό προφίλ και κυρίως του γιατρού που θέλει να βελτιωθεί στο χώρο με δουλειά,αποτελέσματα και φιλότιμο θα μας είχε και δίπλα του.
Τώρα με όλο αυτό θα τσιμπάει απλά ανυποψίαστους, πράγμα απαράδεκτο εν έτη 2020 με τόσες πηγές ενημέρωσης.
Αυτό και μόνο δείχνει ότι πάει για την λεγόμενη αρπαχτή και όχι να φροντίσει να γίνει όντως από τους κορυφαίους.
Το θέμα είναι πως αντιδράμε εμείς.
Αυτό να ξέρετε λειτουργεί σαν διαφήμιση και πολλοί δεν την αξίζουν και μάλιστα εις βάρος μας.η αντιδράσεις μας είναι καθοριστικές για την εικόνα που διαμορφώνεται με αποτέλεσμα την διαστρέβλωση της πραγματικότητας όπως τώρα.
Χάνουμε τον χρόνο μας με το αν ο εν λόγο κύριος είναι από τους κορυφαίους η Όχι.
Δεν ισχύει αυτό το διλλημα γιατί είναι μέτριος.
Άρα μιλάμε για διαστρέβλωση που στην ουσία εμείς την προκαλεσαμε.
ΥΓ: πολύ θα ήθελα έναν κορυφαίο γιατρό δίπλα μας.εχω φτάσει στο Βανκούβερ για το πρόβλημα μου.ευχαριστως θα πήγαινα μέχρι την Κηφισίας πολύ πιο εύκολα.
Εύχομαι να φτάσει σε έπιπεδα couto ολόψυχα και μετά θα αποδεχτώ αλαζονεία μεγαλύτερη και από του zlatan.
Μαλλιά θέλω φίλους έχω.
Δεν τον θέλω για καφέ αλλά για φράντζα.
Ο νοών νοειτω
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα