ΙΟΥΛΙΟΣ,dr. jose Lorenzo, fue 2401 grafts + 700 beard grafts 22-23/06/2022(2nd operation)

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Δεν προδίκασα .Μου αρέσει να λέω την αλήθεια .Εδώ η στιγμή όπως αποτυπώνεται δεν είναι ευχάριστη .Εύχομαι ολόψυχα να ανατραπεί προσεχώς .Εξάλλου στο ίδιο καζάνι βράζω .Και εγώ στον Lorenzo έκανα.

Άλλο είπα εγώ αλλά οκ. Στην φύση δεν υπάρχουν μυστήρια, υπάρχει αίτιο και αιτιατό.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Το παθαίνω και εγώ αυτό κύριε Ιουλιε ,μόλις μπαίνει ο Gus Aniston και ειρωνεύεται..
Πέραν της πλάκας ,δεν νομίζω ότι χρειάζεται ανησυχία ,όντως shockloss πρέπει να είναι,αλλά είναι μεταμοσχευμενα όλα,που σημαίνει ότι στο σύνολό τους ,θα ξαναβγούν..δεν είναι αδύναμα μαμά μαλλιά που με την επέμβαση τους δώθηκε η χαριστική βολή..σε δύο ,τρεις μήνες θα είναι η ίδια εικόνα με πριν
Δεν μπορώ... σήμερα τρέμει το χέρι μου
 

ΙΟΥΛΙΟΣ

Well-Known Member
Ιουλιέ επειδή σε είδα από κοντά την μέρα της πρώτης μμ δεν θυμάμαι να υπήρχε αυτό το κενό ,το θυμάμαι πιο ομοιόμορφο στο σύνολο, πιθανόν να υπαρχει ένα σοκ Λος στην περιοχή. Επίσης δεν πρέπει να ξεχνάς ότι εσύ και ο @Konjaap είστε 3step και στις δύο πρώτες σας πάει συντηρητικά όσον αφορά και τον λόγο εξαγωγής, πιστεύω και στους δύο σας στην τρίτη μμ θα πάει ψηλά ,όσο περισσότερο μπορεί να δώσει η κεφαλή σας.
Έχεις δίκιο Τάσο έτσι είναι.
Πριν την επέμβαση δεν υπήρχε αυτό το κενό. Τις τελευταίες μέρες το παρατηρώ.
 

aeratos28

Just aeratos
Και χρονικά,ταιριάζει το shockloss.στο μήνα πάνω με έναμισο μήνα σκάει το shockloss.αν συμβεί.δεν θα το είχα καθόλου άγχος με τα δικά σας δεδομένα πάντα..που μιλάμε για μόνο μεταμοσχευμενα..
 

Konjaap

Verified MM member
Ιούλιε ξεκίνησες μινοξ; Μηπως περα απο το shockloss το προσωρινό σου ξεκίνησε κανενα shedding η μινοξ;; Μια σκέψη..
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Θερμές ευχές Ιουλιε να επανέλθει το μαλλακι όσο πιο άμεσα γίνεται. Να σαι καλά φίλε μου και όσο δύσκολο και να είναι, θετική σκέψη. Καλή συνέχεια!
 

tasos33

Well-Known Member
Έχεις δίκιο Τάσο έτσι είναι.
Πριν την επέμβαση δεν υπήρχε αυτό το κενό. Τις τελευταίες μέρες το παρατηρώ.
Και εγώ το ίδιο ,είμαι σε φάση που μέτρω την δοτρια με την μικροκαμερα και διαπιστώνω ένα σοκ Λος που δεν υπήρχε μέχρι την 15η μέρα. Επίσης έχω την υποψία ότι έχουν πέσει και κάποια από την παλιά μμ μπροστά στην hairline. Ελέγχεται αυτό δεν έχει εξακριβωθεί ακόμα .
 

ΙΟΥΛΙΟΣ

Well-Known Member
Ιούλιε ξεκίνησες μινοξ; Μηπως περα απο το shockloss το προσωρινό σου ξεκίνησε κανενα shedding η μινοξ;; Μια σκέψη..
Μινοξιδίλη έχω αρχίσει πριν 10 μέρες περίπου. Αφρό.
Αν και αυτή τη φορά είπα να μη χρησιμοποιήσω, αλλά αφού υπήρχαν και κάποια φιαλίδια διαθέσιμα είπα να πάω μέχρι τον 5ο μήνα.
Δεν νομίζω πως ευθύνεται η μινοξ. για αυτό.
 

ΙΟΥΛΙΟΣ

Well-Known Member
Θερμές ευχές Ιουλιε να επανέλθει το μαλλακι όσο πιο άμεσα γίνεται. Να σαι καλά φίλε μου και όσο δύσκολο και να είναι, θετική σκέψη. Καλή συνέχεια!
Σε ευχαριστώ φίλε!
Μην ανησυχείς δεν αγχώνομαι τόσο εύκολα.
Ακόμα κι αν ο μόνος συνομιλητής μου ήταν ο Άλεξ :D :D :D
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Ναι. Η μίνο δεν είναι το θέμα είναι σοκλος από την επέμβαση.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Όπως βλέπεις και από την φώτο μετά την επέμβαση δεν υπάρχει τρύπα στην εν λόγω πλευρά.

IOYLIOS.png
 

Georgie

Well-Known Member
Όλα εντάξει θα είναι Ιουλιε.
Στη πρώτη μεταμόσχευση είχα γενικευμένο shock loss μέχρι την έναρξη της φυτρωσης δηλαδή περίπου στο τετράμηνο η λιγότερο .
Σαν άρρωστη κοτα ήμουν :p
Αλλά ήμουν cool

Μη σε απασχολεί, γενικά το μαλλί στους περισσότερους σοκάρεται.
 

vlafo

Well-Known Member
Ιούλιε
Είσαι πολύ νωρίς ακόμα και μέχρι το 2μηνο το σοκ λος είναι πολύ ισχυρό.
Το στρεσάρισμα που δέχεται ο οργανισμός είναι τεράστιο και δεν το έχουν καταλάβει πολλοί.
Μετά το 3μηνο θα αρχίσει να βελτιώνεται η τρίχα και να βλέπεις διαφορά.

Οπότε υπομονή και χαλαρά.
 
Μπλουζα