ΙΟΥΛΙΟΣ,dr. jose Lorenzo, fue 2401 grafts + 700 beard grafts 22-23/06/2022(2nd operation)

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ΙΟΥΛΙΟΣ

Well-Known Member
Έχω να περάσω ένα δύσκολο τρίμηνο.
Όσο cool και να είμαι ή το παίζω το θέαμα δεν παύει να είναι αποκαρδιωτικό και οι σκέψεις να με βασανίζουν.
Θα μείνει έτσι; θα γίνει χειρότερα; θα επανέλθει;
Να πάρει!
 

Kostas97

Well-Known Member
Ιουλιε αν και η κατασταση σιγουρα δεν ειναι ευχαριστη, στη θεση σου δε θα αγχωνομουν. Οι ημερομηνιες ταιριαζουν με ShockLoss :D
Υπομονη λοιπον και μιλα με το γιατρο.
 

Kostas97

Well-Known Member
Επισης δεν μπορω να σκεφτω κατι αλλο που ξαφνικα θα σου εριχνε τις τριχες κατα αυτον τον τροπο, χωρις κανενα συμπτωμα. Υπομονη!!!
 
Τελευταία επεξεργασία:

Kostas97

Well-Known Member
Η διαφορα σε αυτο το νημα, οπως πιστευω και σε ολα του Λορενζο, ειναι τεραστια σε σχεση με αλλα περιστατικα που κατι στραβωσε(ειτε παροδικα ειτε και μονιμα). Εδω βλεπουμε εναν Ιουλιο ο οποιος ανεβαζει μπροστα στο κοινο τις φωτογραφιες και μας μεταφερει την αγωνια του... Θα μπορουσε να το κανει μονο με τον CVIAL ωστε να "προστατεψει" τη ΜΕΤ :D

Ειναι απο τα λιγα νηματα που ξερεις οτι θα παρεις την πραγματικη διασταση του τι συμβαινει σε μια μετ...
 

aeratos28

Just aeratos
Κύριε Ιουλιε ..μην αγχώνεστε.οπως είπαμε και νωρίτερα,σε δύο με τρεις μήνες θα είστε πένα..παροδικό,και όχι μόνιμο το shockloss .υγιή μαλλιά μεταμοσχευμενα είναι και όχι μαμά άρρωστα τα οποία δεν θα αντέξουν το σοκ της επέμβασης..μην έχετε αμφιβολία για αυτό
Έχω να περάσω ένα δύσκολο τρίμηνο.
Όσο cool και να είμαι ή το παίζω το θέαμα δεν παύει να είναι αποκαρδιωτικό και οι σκέψεις να με βασανίζουν.
Θα μείνει έτσι; θα γίνει χειρότερα; θα επανέλθει;
Να πάρει!
 

Gianney

Well-Known Member
Υπομονή φίλε παροδικό είναι.Εσυ χρειάζεσαι παραπάνω υπομονή από τους άλλους..μην το ξεχνάς αλλά στο τέλος θα σάι winner
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Η διαφορα σε αυτο το νημα, οπως πιστευω και σε ολα του Λορενζο, ειναι τεραστια σε σχεση με αλλα περιστατικα που κατι στραβωσε(ειτε παροδικα ειτε και μονιμα). Εδω βλεπουμε εναν Ιουλιο ο οποιος ανεβαζει μπροστα στο κοινο τις φωτογραφιες και μας μεταφερει την αγωνια του... Θα μπορουσε να το κανει μονο με τον CVIAL ωστε να "προστατεψει" τη ΜΕΤ :D

Ειναι απο τα λιγα νηματα που ξερεις οτι θα παρεις την πραγματικη διασταση του τι συμβαινει σε μια μετ...

Όχι μόνο αυτό, αλλά έτσι όπως πάμε θα έχουμε καμμία 50αρια πραγματικά ανεξάρτητες και state of the art παρουσιάσεις που δεν νομίζω ότι έχει ο Λορένζο σε κανένα φόρουμ. Πιθανώς και οι άλλοι Ισπανοί.
 

Gianney

Well-Known Member
Όχι μόνο αυτό, αλλά έτσι όπως πάμε θα έχουμε καμμία 50αρια πραγματικά ανεξάρτητες και state of the art παρουσιάσεις που δεν νομίζω ότι έχει ο Λορένζο σε κανένα φόρουμ. Πιθανώς και οι άλλοι Ισπανοί.
Αν καταφέρναμε και είχαμε 2 η 3 από Couto kai freitas νομίζω θα μασταν τζετ
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ΙΟΥΛΙΟΣ

Well-Known Member
Υπομονη λοιπον και μιλα με το γιατρο.
Υπήρξε επικοινωνία με τον γιατρό μέσο Cvial βέβαια (είχα σκοπό να του στείλω τις φωτογραφίες αύριο) και όντως είπε ότι είναι shock loss και θα επανέλθει.
 

oreo

Well-Known Member
Έχω να περάσω ένα δύσκολο τρίμηνο.
Όσο cool και να είμαι ή το παίζω το θέαμα δεν παύει να είναι αποκαρδιωτικό και οι σκέψεις να με βασανίζουν.
Θα μείνει έτσι; θα γίνει χειρότερα; θα επανέλθει;
Να πάρει!
Αυτός είναι ο εφιάλτης μου
 

aeratos28

Just aeratos
Για couto ,το ταμείο όλο θα πάει στον μικρό @Legwg James ..γτ μεχρι να βρούμε και ημερομηνία να μπορέσουμε κλείσουμε χειρουργείο,θα κοντεύει τα 30 και ο λεγωγ και θα έχει μαζευτεί άφθονο κασερι
Να ανοιξουμε κανα ταμειο να βαλουμε λεφτα να στειλουμε καποιον χαχαχα
 

montecristo

Well-Known Member
δηλαδή τι έγινε ακριβώς ; έγινε χρήση περισσότερης αναισθησίας ; Άμα ήταν μαμά μαλλιά επηρεασμένα από την DHT και είχαν shock loss από αναισθησία, τοτε δεν θα είχαν αρκετές πιθανότητες να μη ξαναβγούν ;
 
Μπλουζα