ΙΟΥΛΙΟΣ, a step towards the dream, dr Jose Lorenzo, fue, 2601 grafts, 16/09/2021,(1st operation)

giannis1991

Well-Known Member
@tasos33 Τασαρα το είχα καταλάβει γιατί το είχες ξαναγράψει!!!Έκανες την πιο καλή επιλογή και θα το αντιληφθείς!!!Μετά από τόσο καιρό και τόσο ωραία παρουσία εδώ μέσα σου αξίζει!!!
Ιούλιε εσύ άστο καλύτερα!!!!Θα μας κοντραρεις στα ίσα στο τέλος και θα μας την βγεις κιόλας !!!!Θα λες και τα ο παλιός είναι αλλιώς και δεν θα έχουμε και τι να σου πούμε...

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

giannis1991

Well-Known Member
@aeratos28 Πες μου ότι θα είσαι και εσύ στο "μενού"?Θα στηθω απέξω και θα κάνω κερκιδα...
@Troufas άσχετο αλλά επειδή έχω μια τρέλα το Σνάουτσνερ τα σπάει!!!Να το χαίρεσαι!!!

giannis1991

Well-Known Member
Δεν πειράζει θα το στήσω εγώ το αντίσκηνο και θα ζητήσω μια φωτό από τον cvial για να σε καταλάβω!Κάπου στην Κηφισίας θα είμαι θα με δεις!

Kostas97

Well-Known Member
@Troufas άσχετο αλλά επειδή έχω μια τρέλα το Σνάουτσνερ τα σπάει!!!Να το χαίρεσαι!!!
Χωρις να ξερω τη ρατσα και λογω ονοματος, ειχα συνδυασει το συγκεκριμενο σκυλο με αυτα που ψαχνουν τρουφα χαχα.
Δεν ξερω αν εχει καποια σχεση. :D

Και εμενα μαρεσουν πολυ αλλα δυστυχως αν και εχω χωρο κλπ, δεν ξερω αν θα μπορω να ικανοποιησω τις αναγκες του. Μου εχει περασει η αντιληψη οτι ειναι μεγαλη ευθυνη, σαν να εχεις παιδι, αν θες να εισαι σωστος. Γερμανικο ποιμενικο (λογω ταινιας) ανεκαθεν με ξετρελαινε.
Ιδωμεν. :D

giannis1991

Well-Known Member
@Kostas97 ακριβώς όπως το είπες... πρέπει να είσαι 101% ενημερωμένος και σίγουρος και να έχεις και κάποιο χρόνο μόνο για αυτόν μέσα στη μέρα!!!

Troufas

Member
@aeratos28 Πες μου ότι θα είσαι και εσύ στο "μενού"?Θα στηθω απέξω και θα κάνω κερκιδα...
@Troufas άσχετο αλλά επειδή έχω μια τρέλα το Σνάουτσνερ τα σπάει!!!Να το χαίρεσαι!!

Βασικά στο avatar εχω black giant schnauzer. Εγώ έχω black mini schnauzer. Ιδιο σε μικρότερο. Φανταστικά σκυλιά!

Γιγαντες που έχω δει από κοντά σε εκθέσεις είναι 50+ κιλα, απίθανα σκυλιά, αλλά πολύ μυώδη με τρομερη δυναμη. Χρειάζεται σοβαρή εκπαίδευση για να έχεις τέτοιο σκυλί.

@Kostas97 όλα θέλουν το χώρο τους, χρόνο και απαραίτητα εκπαίδευση για να μαθουν όρια, ωστε να συνυπαρχουν χωρίς πρόβλημα με παιδια/αλλά σκυλιά και να σε ακολουθούν σε κάθε δραστηριότητα.
Γενικά παντως πολλα schnauzer είναι πλεον κ σκυλιά αστυνομίας (σαν τους γερμανικούς ποιμενικού με καλή όσφρηση). Αλλά κατεξοχήν σκυλιά για τρούφες είναι τα Laggoto.

Αλλά δεν το τραβάω άλλο, μη χαλάσουμε κ το νημα του φίλου!

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Giorgos-3

Well-Known Member
Επειδή έχω και σκύλι και παιδί θα σου πω ότι είναι χειρότερο από παιδί αν θέλεις να είσαι σωστός απέναντι στο σκύλο σου ....

Μπλουζα