ΙΟΥΛΙΟΣ, a step towards the dream, dr Jose Lorenzo, fue, 2601 grafts, 16/09/2021,(1st operation)

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

sp75

Active Member
Εύγε Ιούλιε! Πολύ καλή φυσικότητα, το 1ο βήμα άκρως επιτυχημένο. Μετά τη 2η σε βλέπω άλλο άνθρωπο
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tasos33

Well-Known Member
Το στορι λέει πως 22/23-6 παρεα με τον Ιούλιο λίγο πριν μπει ο άλλος Ιούλιος , θα πάρω κ εγώ σειρά για 3000 graft. Η αλήθεια είναι ότι καλοκαίρι κ μμ δεν είναι ότι πιο ευχάριστο και το πρόγραμμα μου αυτή την εποχή θα το κάνει πιο δύσκολο αλλά δεν παίρνει άλλη αναβολή. 2 steps κ εγώ.
 

oreo

Well-Known Member
Το στορι λέει πως 22/23-6 παρεα με τον Ιούλιο λίγο πριν μπει ο άλλος Ιούλιος , θα πάρω κ εγώ σειρά για 3000 graft. Η αλήθεια είναι ότι καλοκαίρι κ μμ δεν είναι ότι πιο ευχάριστο και το πρόγραμμα μου αυτή την εποχή θα το κάνει πιο δύσκολο αλλά δεν παίρνει άλλη αναβολή. 2 steps κ εγώ.
3000 2 step η γυρω στα 4900 σύνολο ? Καλή επιτυχία να έχεις, το πολεμάς χρόνια και σου εύχομαι τα καλύτερα !!! :D :D ;)
 

ΙΟΥΛΙΟΣ

Well-Known Member
Το στορι λέει πως 22/23-6 παρεα με τον Ιούλιο λίγο πριν μπει ο άλλος Ιούλιος , θα πάρω κ εγώ σειρά για 3000 graft. Η αλήθεια είναι ότι καλοκαίρι κ μμ δεν είναι ότι πιο ευχάριστο και το πρόγραμμα μου αυτή την εποχή θα το κάνει πιο δύσκολο αλλά δεν παίρνει άλλη αναβολή. 2 steps κ εγώ.
Προσυπογράφω, αλλά δεν μασάμε ε!!!
 
Μπλουζα