Ετσι εχουν τα πραγματα!!!Για να ξερετε...

Dimit

New Member
3746741 είπε:
Πανο δεν θελεις να μου απαντησεις στις 3 σαφης ερωτησεις που σου εκανα με 3 σαφης απαντησεις??

Λιγα λογια κ καθαρα!!

Σου απάντησε ότι είναι κάτι ''εξελισσομενο και προς τις δυο πλευρες''. Τι άλλο θες;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

3746741

Member
Θα προτιμουσα να μου απαντησει ο ιδιος ο Πανος!Επισης οι ερωτησεις ηταν 3 κ οχι μια!
Θα τις ξανα πω λοιπον κ περιμενω αυτη την φορα μια πιο κατανοητη απαντηση απο τον Πανο για να καταλαβω κ εγω!
Λοιπον Πανο θα θελα να μου πεις:
Ποσο χρονων εισαι?
Ποσα χρονια εισαι φρουτο-χορτοφαγος?
Τι νοργουντ εισαι στην τριχοπτωση?
 

Chs

Μέλος του προσωπικού
Αν συνεχίσουν οι ειρωνείες και τα off topic σχόλια το θέμα θα κλειδωθεί. Και από εδώ και πέρα επειδή κουράστηκα να λέω τα ίδια και τα ίδια και μερικοί δεν λένε να διορθώσουν λίγο την συμπεριφορά τους, θα πράττω ανάλογα και χωρίς πολλές κουβέντες.

Ο κάθε ένας προσπαθεί σώνει και καλά να περάσει την δική του "ιδεολογία" για αυτό που πιστεύει στον κάθε έναν.. ότι λένε οι άλλοι είναι μαλακίες.. Αυτό μου τη δίνει.. πες την γνώμη σου και τι πιστεύεις, συζήτησε το και τέρμα. Και αντίθετη να είναι δεν πειράζει, σεβαστείτε κάποια πράγματα, ότι και αν είναι αυτά.

Πόσοι από εσάς το έχετε παρατηρήσει; Σπάνια θα γίνει μια σωστή συζήτηση.. ξεκινάει κάτι και καταλήγει σε κόντρες επί προσωπικού..

Βγάλτε λίγο το "εγώ" και δείτε λίγο το "εμείς" για μια φορά!!
 

Dimit

New Member
να και το πλάσμα ωκεανού:

http://www.contactmusic.com/photo/maria_menounos_5591250

Αυτό το πλάσμα μάλιστα!

Να και άλλο πλάσμα (όχι ωκεανού όμως, αλλά δεν πειράζει):

http://www.zougla.gr/Image.ashx?fid=534546

Με τέτοια πλάσματα ξεχνάω την α/α τελείως. Ειλικρινά
 

Chs

Μέλος του προσωπικού
Dimit είπε:
να και το πλάσμα ωκεανού:

http://www.contactmusic.com/photo/maria_menounos_5591250

Αυτό μάλιστα!

Πήγαινε τώρα ένα 3ήμερο διακοπές με το "πλάσμα ωκεανού" φίλε dimit. Και σε ευχαριστώ πολύ που αγνοείς τα πάντα, και συνεχίζεις τις ειρωνείες ακάθεκτος.
 

3746741

Member
Θελω να πω κατι!
Επειδη καμια φορα ο γραπτος λογος παρεξηγηται...

Οι ερωτησεις που κανω απο εδω κ στο εξης στον Πανο δεν ειναι με καμια δοση ειρωνιας κ με καμια διαθεση επιθεσης,απλα θελω καποιες απαντησεις!

Θα περιμενω τον ιδιο να μου απαντησει γιατι πραγματικα με ενδιαφερουν οι απαντησεις του!!
 

JohnnyThePirate

New Member
Αν θέλετε απαντήσεις σε προσωπικές ερωτήσεις,στείλτε pm.Αυτό δεν είναι Forum αλλά πεδίο μάχης.Από τις 9 σελίδες οι 7 είναι εκτός θέματος.Αφήστε το παιδί να ακολουθήσει ό,τι διατροφή θέλει και όποια θεραπεία θέλει.Ευτυχώς που υπάρχουν και άτομα να δοκιμάζουν τις εναλλακτικές θεραπείες,ώστε κάποια από αυτές αν αποδειχθεί άκρως αποτελεσματική να πάψει να είναι εναλλακτική αλλά κύρια κύρια θεραπεία.Εγώ είμαι παμφάγος και λέω την άποψη μου,έτσι μου αρέσει να ζω γιατί αλλιώς θα μείνω 70 κιλά με 1.87 ύψος και κυρίως γιατί έτσι μου αρέσει.Κανένας χορτοφάγος δε θα μου αλλάξει την άποψη και παράλληλα σε κανένα χορτοφάγο δε θα αλλάξω εγώ την άποψη του.Έχουμε το δικαίωμα να τρώμε ό,τι θέλουμε γιατί ο Θεός μας έχει δώσει ΕΛΕΥΘΕΡΗ βούληση.Από εκεί και πέρα ο καθένας κάνει τις επιλογές του.Δεν γράφω πολύ στο φόρουμ αλλά έχω διαβάσει αρκετά θέματα.Ο Πάνος φαίνεται καλό παιδί που έχει σκοπό να βοηθήσει.Μπορεί να μη συμφωνώ με όσα λέει αλλά έχω την ηθική υποχρέωση να ΣΕΒΟΜΑΙ την άποψη του.Ας τελειώσει εδώ όλο αυτό γιατί νέα μέλη σαν εμένα μας εξωθούν μακριά τέτοιες συμπεριφορές.To λέω αυτό γιατί τις τελευταίες μέρες μπαίνω μόνο για να δω αν ανέβηκε κάτι καινούργιο για την τριχόπτωση.Φιλικά πάντα
 

vag25

Well-Known Member
JohnnyThePirate είπε:
Αν θέλετε απαντήσεις σε προσωπικές ερωτήσεις,στείλτε pm.Αυτό δεν είναι Forum αλλά πεδίο μάχης.Από τις 9 σελίδες οι 7 είναι εκτός θέματος.Αφήστε το παιδί να ακολουθήσει ό,τι διατροφή θέλει και όποια θεραπεία θέλει.Ευτυχώς που υπάρχουν και άτομα να δοκιμάζουν τις εναλλακτικές θεραπείες,ώστε κάποια από αυτές αν αποδειχθεί άκρως αποτελεσματική να πάψει να είναι εναλλακτική αλλά κύρια κύρια θεραπεία.Εγώ είμαι παμφάγος και λέω την άποψη μου,έτσι μου αρέσει να ζω γιατί αλλιώς θα μείνω 70 κιλά με 1.87 ύψος και κυρίως γιατί έτσι μου αρέσει.Κανένας χορτοφάγος δε θα μου αλλάξει την άποψη και παράλληλα σε κανένα χορτοφάγο δε θα αλλάξω εγώ την άποψη του.Έχουμε το δικαίωμα να τρώμε ό,τι θέλουμε γιατί ο Θεός μας έχει δώσει ΕΛΕΥΘΕΡΗ βούληση.Από εκεί και πέρα ο καθένας κάνει τις επιλογές του.Δεν γράφω πολύ στο φόρουμ αλλά έχω διαβάσει αρκετά θέματα.Ο Πάνος φαίνεται καλό παιδί που έχει σκοπό να βοηθήσει.Μπορεί να μη συμφωνώ με όσα λέει αλλά έχω την ηθική υποχρέωση να ΣΕΒΟΜΑΙ την άποψη του.Ας τελειώσει εδώ όλο αυτό γιατί νέα μέλη σαν εμένα μας εξωθούν μακριά τέτοιες συμπεριφορές.To λέω αυτό γιατί τις τελευταίες μέρες μπαίνω μόνο για να δω αν ανέβηκε κάτι καινούργιο για την τριχόπτωση.Φιλικά πάντα

Eπιτελους...


Chs είπε:
Αν συνεχίσουν οι ειρωνείες και τα of topic σχόλια το θέμα θα κλειδωθεί. Και από εδώ και πέρα επειδή κουράστηκα να λέω τα ίδια και τα ίδια και μερικοί δεν λένε να διορθώσουν λίγο την συμπεριφορά τους, θα πράττω ανάλογα και χωρίς πολλές κουβέντες.

Ο κάθε ένας προσπαθεί σώνει και καλά να περάσει την δική του "ιδεολογία" για αυτό που πιστεύει στον κάθε έναν.. ότι λένε οι άλλοι είναι μαλακίες.. Αυτό μου τη δίνει.. πες την γνώμη σου και τι πιστεύεις, συζήτησε το και τέρμα. Και αντίθετη να είναι δεν πειράζει, σεβαστείτε κάποια πράγματα, ότι και αν είναι αυτά.

Πόσοι από εσάς το έχετε παρατηρήσει; Σπάνια θα γίνει μια σωστή συζήτηση.. ξεκινάει κάτι και καταλήγει σε κόντρες επί προσωπικού..

Βγάλτε λίγο το "εγώ" και δείτε λίγο το "εμείς" για μια φορά!!

Σωστος.

Πανο επισης και εσυ προσπαθησε να μην εισαι τοσο απολυτος.Μην πεφτεις στην παγιδα.
Τωρα τελευταια το κανεις.
Γραψε την αποψη σου και τελος.Μην ασχολεισαι πολυ με τα ειρωνικα ποστ.
 

panoslydios

New Member
Eιμαι απολυτος γιατι πιστευω αυτο που λεω.

Αν και εχεις δικιο ,debate σε δηλητηρια δεν προκειται να ξανακανω.
Οποιος θελει να δωσει στον οργανισμο του κατι που θα μπορει να το εκλαβει σαν αληθινο
ας ακολουθησει το φυσικο δρομο.
 

vag25

Well-Known Member
panoslydios είπε:
Eιμαι απολυτος γιατι πιστευω αυτο που λεω.

Αν και εχεις δικιο ,debate σε δηλητηρια δεν προκειται να ξανακανω.
Οποιος θελει να δωσει στον οργανισμο του κατι που θα μπορει να το εκλαβει σαν αληθινο
ας ακολουθησει το φυσικο δρομο.

Ναι ρε συ πιστεψε το,δεν λεω.Μην μπαινεις ομως στο τρυπακι να απαντας και εσυ με εντονο τροπο.
Προσπαθησε να εξηγησεις αυτο που πιστευεις.

Θα μου πεις το εκανες,οταν σου εκαναν επιθεση το θυμαμαι.Απανταγες ηρεμα.Καπου μπορει να κουραστηκες το καταλαβαινω.
Αλλα γενικα γραψε αν θες περισσοτερο εξηγωντας την αποψη σου και λιγοτερο απολυτα.
 

3746741

Member
Παιδια ειλικρινα κ εμενα δεν μου αρεσει η τροπη που πηρε το νημα που ανοιξα!

Κ για να μιλησω για την καμπουρα μου πρωτα θεωρω λαθος μου που μπηκα σε προσωπικες αντιπαραθεσεις γιατι πραγματι ετσι δεν μπορει να βγει κατι!!!

Ομως μερικα μηνυματα πιο πανω ειπα πως απο εδω κ στο εξης δεν εχω καμια διαθεση για ειρωνια κ επιθεση κ το εννοω!

Με στενοχωρει ομως το να κανω καποια ερωτηση σε καποιον ,την οποιαδηποτε, κ να με αγνοει εδω κ πολλα μηνυματα που ηδη εχει γραψει!

Επισης θεωρω πως ερωτησεις του τυπου ηλικια/νοργουντ ή ποσα χρονια εισαι πχ σε μια θεραπεια δεν τις καναμε ποτε με προσωπικα μηνυματα!Εδω υπαρχει στο φορουμ ενοτητα που πολλοι απο εμας τα λεμε εξαρχης αυτα (αναφερομαι στην ενοτητα "σχετικα με εσας")

Ετσι λοιπον θα ηθελα να πω πως για εναν υγιη διαλογο καλο θα ειναι να απανταμε ολοι σε ολους!
Ετσι κ εγω θα παρακαλεσω τον Πανο για τελευταια φορα να μου απαντησει στις 3 ερωτησεις που του εχω κανει εδω μερικα μηνυματα πιο πανω!

Αν κανω καπου λαθος σ αυτα που ειπα,διορθωστε με!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

panoslydios

New Member
Ok.

Υπηρχε παλια μια κλινικη οπου ενας γιατρος κατορθωσε να θεραπευσει 63.000 ασθενεις
με νηστεια χυμο πορτοκαλιου.

Η ασθενεια ειναι ελλειψη δυνατοτητας αναγεννησης(που τη χρειαζομαστε και στην τριχοπτωση).
Επισης ειναι συνηθως αποτελεσμα μη φυσκου τροπου ζωης.

Ο συγκεκριμενος γιατρος απεδειξε οτι το φαγητο ειναι αυτο που μας φερνει σε χημικη ανισορροπια
και η υπερλειτουργια του στομαχιου και του συκωτιου δεν αφηνουν τον οργανισμο να θεραπευτει ολιστικα.

Θεραπευοντας τοσο πολλες ασθενειες με χυμο φρουτων,αποδεικνυει οτι ο ανθρωπος ειναι φρουτοφαγος
και αναπνοιστης ουσιαστικα.

Επισης απεδειξε οτι και το στομαχι πρεπει να διατηρησει ph αλκαλικο ωστε να ερθει σε ισορροπια με το Ph του αιματος που ειναι 7.3 .Αν τρως φαγητα που θελουν στομαχικα οξεα για να σπασουν,τοτε εχεις ενα οξινο στομαχι .

Κανεις δεν μπορει να αμφισβητησει τον αριθμο.Αρα για μενα αν θελετε μια συμβουλη,:

Aποχη απο το πολυ και κακο φαγητο και βαλτε στη διατροφη σας ανθρωπινα φαγητα(φρουτα)
που θελουν μηδενικη πεψη ,δεν διαταρασσουν το στομαχι και δινουν ενεργεια.
 

vag25

Well-Known Member
3746741 είπε:
Παιδια ειλικρινα κ εμενα δεν μου αρεσει η τροπη που πηρε το νημα που ανοιξα!

Κ για να μιλησω για την καμπουρα μου πρωτα θεωρω λαθος μου που μπηκα σε προσωπικες αντιπαραθεσεις γιατι πραγματι ετσι δεν μπορει να βγει κατι!!!

Ομως μερικα μηνυματα πιο πανω ειπα πως απο εδω κ στο εξης δεν εχω καμια διαθεση για ειρωνια κ επιθεση κ το εννοω!

Με στενοχωρει ομως το να κανω καποια ερωτηση σε καποιον ,την οποιαδηποτε, κ να με αγνοει εδω κ πολλα μηνυματα που ηδη εχει γραψει!

Επισης θεωρω πως ερωτησεις του τυπου ηλικια/νοργουντ ή ποσα χρονια εισαι πχ σε μια θεραπεια δεν τις καναμε ποτε με προσωπικα μηνυματα!Εδω υπαρχει στο φορουμ ενοτητα που πολλοι απο εμας τα λεμε εξαρχης αυτα (αναφερομαι στην ενοτητα "σχετικα με εσας")

Ετσι λοιπον θα ηθελα να πω πως για εναν υγιη διαλογο καλο θα ειναι να απανταμε ολοι σε ολους!
Ετσι κ εγω θα παρακαλεσω τον Πανο για τελευταια φορα να μου απαντησει στις 3 ερωτησεις που του εχω κανει εδω μερικα μηνυματα πιο πανω!

Αν κανω καπου λαθος σ αυτα που ειπα,διορθωστε με!


Απλα για αυτο που λες για την ηλικια κ.α, εχει ενα δικιο ο Πανος.
Γιατι θα μπει ταμπελα αν ειναι μικρος.

Δεν εχει σχεση η ηλικια.Κανω παρεα απο 20 ετων μεχρι και 50.Το θεμα ειναι το κατα ποσο σκεφτεται ο αλλος και ειναι ανοιχτος.
20χρονος μπορει να βαλει κατω 30χρονους και χρειαζομαστε και την αποψη τους,τον ενθουσιασμου τους αν θες(αν εμεις καπου εχουμε απογοητευτει και κολλησει).

Δεν ξερω ποσο ετων ειναι ο Πανος ,ουτε με ενδιαφερει να σου πω την αληθεια.


panoslydios είπε:
Ok.

Υπηρχε παλια μια κλινικη οπου ενας γιατρος κατορθωσε να θεραπευσει 63.000 ασθενεις
με νηστεια χυμο πορτοκαλιου.

Η ασθενεια ειναι ελλειψη δυνατοτητας αναγεννησης(που τη χρειαζομαστε και στην τριχοπτωση).
Επισης ειναι συνηθως αποτελεσμα μη φυσκου τροπου ζωης.

Ο συγκεκριμενος γιατρος απεδειξε οτι το φαγητο ειναι αυτο που μας φερνει σε χημικη ανισορροπια
και η υπερλειτουργια του στομαχιου και του συκωτιου δεν αφηνουν τον οργανισμο να θεραπευτει ολιστικα.

Θεραπευοντας τοσο πολλες ασθενειες με χυμο φρουτων,αποδεικνυει οτι ο ανθρωπος ειναι φρουτοφαγος
και αναπνοιστης ουσιαστικα.

Επισης απεδειξε οτι και το στομαχι πρεπει να διατηρησει ph αλκαλικο ωστε να ερθει σε ισορροπια με το Ph του αιματος που ειναι 7.3 .Αν τρως φαγητα που θελουν στομαχικα οξεα για να σπασουν,τοτε εχεις ενα οξινο στομαχι .

Κανεις δεν μπορει να αμφισβητησει τον αριθμο.Αρα για μενα αν θελετε μια συμβουλη,:

Aποχη απο το πολυ και κακο φαγητο και βαλτε στη διατροφη σας ανθρωπινα φαγητα(φρουτα)
που θελουν μηδενικη πεψη ,δεν διαταρασσουν το στομαχι και δινουν ενεργεια.

Ειναι αποδεδειγμενο οτι θεραπευσε τοσους?
Απο τι αρρωστιες?

Και επιπλεον τι ακριβως περιλαμβανε το προγραμμα?
Χυμο καθε μερα και καποιον καιρο?
 

3746741

Member
την ηλικια ρε παιδια εδω δεν την ρωταμε (ετσι νομιζω τουλαχιστον) για να βγαλουμε συμπερασματα του τυπου μικρος αρα δεν τον παιρνω σοβαρα,μεγαλος τον παιρνω!!

Εννοειται κ δεν ισχυουν αυτα!!!

Την ηλικια/νοργουντ την ρωταμε για να δουμε λιγο σε τι κατασταση βρισκεται αυτος που συζηταμε στο θεμα μαλλι,οπως επισης ρωταμε ποσα χρονια πχ εχεις τριχοπτωση!

Πανο προκειται να απαντησεις?

Δεν θελω να μιλαω για σενα με αλλους κ προτιμω (οπως κ στην απο κοντα κουβεντα) να μιλαω μονο οταν ο αλλος ειναι μπροστα κ κυριως με τον ιδιο!
 

xk

Active Member
metron.png
 

panoslydios

New Member
Αφηστε τις ηλικιες.Διαβαστε αυτο το αρθρο και δεν χρειαζεται κατι αλλο.

It is hard to believe....until you have done it. I didn't plan on going further than 14 days, but it was so easy I just decided to go for it. The only weight you will lose on this fast is whatever isn't "you" anyways, yes, you will lose weight,but what exactly are you losing? Everthing that is making you sick in the first place. Some info from a Master Herbalists own writings is below, it will help you understand the history of this fasting method a little more>>>>>>>

Red Blood Cells - The ONLY Cure!

People will read me speaking about 1 cure, cures all and this is the theory behind everything I do. Our life flows through our body via our blood, when the blood stop flowing death is sure. All reduction in circulation reduces Life span, so, Circulation is KING. Circulation removes the acid/waste of the functioning cells. Our bodies are designed with perfection, the same perfection that created the Universe. We were meant to live forever, the body being the temple for the Spirit.



"Health via Food" is a small book by a great medical doctor about how he operated on people and some died on the table because of the operation, when he himself became critically ill he chose to try a method with orange juice that he had seen others do in the past. He didn't understand health as a great surgeon, but knew enough that there was no cure for his Bright's Disease, so rather than die, he chose to self-experiment with a method that was foreign to his professional education. He soon reversed this deadly disease.



This fascinated the M.D. and he chose to go back to school and take more anatomy classes and wanted to understand how the human body was able to repair itself. He was so impressed, he put down his knife, his drugs and never operated or prescribed drugs again for the next 63,000 patients that entered his new Sunrise Clinic. An M.D. from Canada was impressed by this orange juice cure and later in life at age 52, when his blood pressure remained above 200 and death was certain, he, too, self-experimented with oranges, saved his life and at age 76 wrote his little book.


I not only consider these two great medical doctors of the past to be the greatest doctors of all modern times, I read a book written on North American Doctors and in 1950 this book proclaimed these 2 orange juice doctors were to only 2 in history with the near perfect success rate for every known disease. The author of "Health via Food" was peer reviewed by Harvard, Yale, & The Rockefeller Institute and found to be perfect. History has proved that this study into the orange juice cure created the medical system of today, everything these 2 great doctors suggested and proved was not only abandoned, the AMA created a system based 100% the opposite and every American Hospital does 100% the opposite for all ill people. This great medical author showed Rockefeller how he could save his 1 million dollar reward to anyone who could help his failing health and Rockefeller seen that ill people will give all their wealth for another day of life and that the orange juice method was POWER. This POWER being free to all, had to be stopped if the AMA was to survive, thus foundations were created and money created corrupt colleges and soon ALL natural methods were condemned and the natural doctors chased out of town or even locked up. The system based on greed is more corrupt today than anytime in world history.


Counter measures are every where, so when a person finds an old book in a home library or attic and wonders if such things can be true, the Internet is loaded with AMA, FDA , & Court records proclaiming these old authors were a threat to the people and they were justly prosecuted, broken, and sometimes did jail time for helping people with a no cost Nature Method. The best American History of such terrorism upon the public is the story of Harry Hoxsy, a documentary was done on his career in helping people cure cancer and I encourage every person reading this to watch this video, it explains how the first cancer clinic came to be in Mexico, how the U.S.A. AMA drove the cancer doctors out of it's own country in an effort to control the ill people and provide unlimited income to their members.




This method was proclaimed to be "THE CURE, THE "ONLY" CURE" The cure that scared the AMA more than any other. The cost of this cure was less than the daily meal. It had the power to destroy every MD in the world, because this was proven 63,000 times by one of the best Medical surgeons in History and the AMA didn't dare to suggest his license removal while he was alive.



I had done many things with herbs, cleanses, and clean ups and never had control of my health until I did the above program for 40 days. I have never used a drug or vitamin ever since, this book set me free. After this experience many such books started coming my way and I read them with new enthusiasms. I wanted to share this with others, so I created The School of Self-Applied Prevention, using the above authors book as BOOK I. The name self-applied was written in this book, so it seemed appropriate to use, I hope this book lives again and the author is proud as he watches down upon this world and sees that Truth can never be stopped, the Spirits can bring to light all truths, to those with a clean body and will to learn. Those seeking Natural ways that provide a clean temple for the Spirit to dwell within, will be rewarded with enlightenment.

The "Original" Canadian Orange Juice Cure
This M.D. was a baby doctor, his dad was a doctor and his mother already had heart disease for 16 years before he was born. He watched his dad and mom both die as well as his brothers of heart disease and at age 52 he was dying, his blood pressure remained above 200 and he passed out easily. He had went to school in the same state with the M.D. that created the 14 day orange juice cure mentioned above,Dr. William Howard Hay. He was a famous baby doctor known to educate all mothers on the art of feeding a baby what it can assimilate and restore health. It dawned on him that he had not been living what he had been preaching.



He took the 14 day American Orange juice fast and did it his way, a true self-applied prevention experimenter.



He chose to take 1 orange and juice it into a 8 ounce glass and then fill with water. Drink this 8X per day 1 hour apart for 21 days. This M.D. proclaimed this chased the grim reaper off the front porch and not only was his heart disease cured, he proclaimed medically he had a brand new heart. He wrote his book 24 years later and it is my prize book, he is my best teacher from the past.


These two doctors used no herbs, they understood Nature and human anatomy, they allowed the blood to cure the body. They did not understand herb use, parasites, stones, and many other things such as today's toxic world as well as dental problems. Their method restored health with out harm to the body or the bank account. No drugs, No Herbs, Nothing but orange juice and water along with the daily enema or method to obtain a bowel movement.


The above methods cost less than the daily meal, can do no harm and takes hundreds of pages to explain all the benefits of having a clean body free of acid accumulations. These doctors did not pre-clean the intestines, kidneys or liver and yet had great success. So everyone reading this can easily self-experiment with orange juice the original methods at no cost of buying herbs, etc.
Υποβολή
 

3746741

Member
Δυστυχως δεν ξερω αγγλικα....το χω ξαναπει,μπορει να το θυμουνται καποιοι.....θα βαλω καποιο φιλο καποια στιγμη να μου το εξηγησει για να δω τι λεει!

Οκ,ας τις αφησουμε τις ηλικιες μιας κ δεν θες να πεις για την ηλικια σου για τους λογους που εσυ ξερεις!

Μπορεις να μου πεις ποσα χρονια εχεις τριχοπτωση κ τι νοργουντ εισαι αυτη την στιγμη?
 

vag25

Well-Known Member
Δεν ξερω αν εχει σημασια,αλλα στο λεω εγω(αφου ετσι και αλλιως εχει ποσταρει δικο του θεμα για αυτο).
Εχει πολυ μικρο προβλημα.Φαινοταν λιγο στις φωτογραφιες.
 

3746741

Member
vag25 γιατι δεν αφηνεις τον Πανο σε καθε ερωτηση μου να απαντησει κ μου απαντας εσυ?

φιλικα παντα
 

vag25

Well-Known Member
3746741 είπε:
vag25 γιατι δεν αφηνεις τον Πανο σε καθε ερωτηση μου να απαντησει κ μου απαντας εσυ?

φιλικα παντα

Γιατι δεν βλεπω να σου απανταει και ερχεται τσακωμος παλι:p
Γιατι δεν βλεπω να εχει σημασια ,αλλα πιθανον θα συνεχισεις να ρωτας.
Εκτος αυτου εγω στην θεση σου θα εψαχνα τα παλια ποστ του για να δω.

Για να σε διευκολυνω το εκανα.
Θα μπορουσα να σου πω ψαξε.

ΥΓ επισης κανω τον δικηγορο του διαβολου,μπας και τελειωσουμε με αυτα και μπουμε στην ουσια καποια στιγμη.
 
Μπλουζα