Εμφύτευση DHI

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Μην παιρνετε αναβολικα για να εχετε μαλλια.Αν θελετε να κανετε θεραπεια καντε μονο PRP. Εσεις που πλακωνεστε στη Φίνα κατι χάνετε για να κερδίσετε κατι αλλο.

Ωχ ετοιμάσου με βομβαρδισμό τώρα...μην σε ακούσει ο tol μόνο...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Μην παιρνετε αναβολικα για να εχετε μαλλια.Αν θελετε να κανετε θεραπεια καντε μονο PRP. Εσεις που πλακωνεστε στη Φίνα κατι χάνετε για να κερδίσετε κατι αλλο.
Τρικυμία. Τι χάνουμε εμείς που είμαστε σε φινα; Prp; For real ; Τελος ποιος σου είπε ότι τα αναβολικά ρίχνουν τα μαλλιά ακριβώς; Θες να αρχίσω να σου παραθέτω bodybuilders που κουμπώνουν ότι βρουν με μαλλιά βούρτσα;
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Τρικυμία. Τι χάνουμε εμείς που είμαστε σε φινα; Prp; For real ; Τελος ποιος σου είπε ότι τα αναβολικά ρίχνουν τα μαλλιά ακριβώς; Θες να αρχίσω να σου παραθέτω bodybuilders που κουμπώνουν ότι βρουν με μαλλιά βούρτσα;

Μαλλιά βούρτσα με τυρογαριδακι...χαχαχαχα
 

vlafo

Well-Known Member
Σίγουρη συνταγή και σίγουρα αποτελέσματα σε βάθος χρόνου.
Από τους ελάχιστους σε αυτή την ηλικία που το ψάξανε τόσο και γνωρίζουνε πως πρέπει να κινηθούνε προτού ναναι αργά.

Την πάτησα με την έννοια που τη διέκοψα συνειδητά βέβαια,και τώρα θα ήμουν διπλα τούμπανος οχι έτσι.
Δεν πειράζει με τη 2η μμ.
Γίναμε κολλητοί των γιατρών.;)
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Σίγουρη συνταγή και σίγουρα αποτελέσματα σε βάθος χρόνου.
Από τους ελάχιστους σε αυτή την ηλικία που το ψάξανε τόσο και γνωρίζουνε πως πρέπει να κινηθούνε προτού ναναι αργά.

Την πάτησα με την έννοια που τη διέκοψα συνειδητά βέβαια,και τώρα θα ήμουν διπλα τούμπανος οχι έτσι.
Δεν πειράζει με τη 2η μμ.
Γίναμε κολλητοί των γιατρών.;)
Χαλάλι vlafo μου. Αν είναι οι γιατροί να χαρίζουν αποτελέσματα - ύμνος των μεταμοσχεύσεων σαν το δικό σου δεν πειράζει. Ας πάρουν και τις αδερφές μας ( αν είχαμε ) :p .
 

oreo

Well-Known Member
Χαλάλι vlafo μου. Αν είναι οι γιατροί να χαρίζουν αποτελέσματα - ύμνος των μεταμοσχεύσεων σαν το δικό σου δεν πειράζει. Ας πάρουν και τις αδερφές μας ( αν είχαμε ) :p .
Κάτσε ρε Legwg , έχεις δει μερικούς με κάτι μούρες σαν κτηνοβάτες ? πως να τα δώσει ο κόσμος τα κορίτσια !!!
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Κάτσε ρε Legwg , έχεις δει μερικούς με κάτι μούρες σαν κτηνοβάτες ? πως να τα δώσει ο κόσμος τα κορίτσια !!!

Ποιος είναι τόσο άσχημος βρε oreo ; Ομορφόπαιδα γιατρούς έχουμε . Μάνι μάνι στο φόρουμ βασιλεύει ο Έλληνας Tony Stark όπως έχει αυτοαποκαλεστεί και ο ίδιος :)
 

tol

Well-Known Member
Μην παιρνετε αναβολικα για να εχετε μαλλια

Φιλε μου, αλλη μια αποδειξη οτι εχεις μεγαλη αγνοια επι του θεματος.

Γραφεις ασυναρτησιες.

Αν θελεις να ακουσεις τις αποψεις των μελων, εχει καλως.

Αν θελεις να γραφεις παραλογα πραγματα και να πας σαν προβατο επι σφαγη στην DHI, τοτε "ιδου η Ροδος, ιδου και το πηδημα", "ο δρομος ειναι ανοικτος και τα σκυλια δεμενα".

Εσυ θα χτυπας το ξερο κεφαλι σου στον τοιχο.

Αντι να λες ενα "ευχαριστω" στην τυχη σου που, εστω και αργα, ανακαλυψες μια σπουδαια πηγη γνωσεων και εμπειριων, η οποια μπορει να σε αποτρεψει απο ολεθρια λαθη, εσυ συνεχιζεις να το παιζεις ειδικος και να γραφεις οτι η φιναστεριδη ειναι "αναβολικο"!!!
 

oreo

Well-Known Member
Ποιος είναι τόσο άσχημος βρε oreo ; Ομορφόπαιδα γιατρούς έχουμε . Μάνι μάνι στο φόρουμ βασιλεύει ο Έλληνας Tony Stark όπως έχει αυτοαποκαλεστεί και ο ίδιος :)
Δεν γνωρίζω ποιος είναι ο έλληνας avenger για να είμαι ειλικρινής, με αδικείς όμως γιατί δεν ανέφερα αν είναι ημεδαποί ή αλλοδαποί οι doctores!!!! :p
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Flag17

Well-Known Member
Μην παιρνετε αναβολικα για να εχετε μαλλια.Αν θελετε να κανετε θεραπεια καντε μονο PRP. Εσεις που πλακωνεστε στη Φίνα κατι χάνετε για να κερδίσετε κατι αλλο.
Επιθετικοτητα και ξερολιαση ντυμένα στο μανδύα της πλήρους άγνοιας. Αυτός είναι συνδυασμός μπουρλότο. Ξέρεις ποιος άλλος έχεις πλήρη άγνοια; τα πρόβατα πριν τα πάνε για σφαγή
 

pablopaolinio

Active Member
Έχω πάει σε γιατρούς και κλινικές,εχω μιλήσει και με εξωτερικό.Εκανα υπομονή 4 χρόνια αν κάνω αλλα 4 θα κοντευω τα 40.Θα ρισκάρω τώρα γιατι τωρα με ενδιαφέρει πιο πολυ να χω μαλλιά.
Αν δεν εισαι παντρεμενος ειδικα στα 40, με ασπρες τριχουλες να ξεπηδανε, κοιλιτσα, ρυτιδουλες, μειωμενο κολαγονο, ενα κλικ κατω ορμονες πουλιου, με ενα κλικ κατω δυναμεις (πχ θα ακουγεται αδιανοητο να πας μετα απο καπακι ξενυχτι εξω, δουλεια) κτλ κτλ, μπορει να σε ενδιαφερει και πιο πολυ να εχει μαλλια στα 40 οπως λες.

Δεν εισαι αγορινα μου καλη περιπτωση/ηλικια/κατασταση να μπεις για ΜΜ. Εχει διαχυτη που παει για 5αρι ηδη. Δεν ξερεις καν ποιος θα σε χειρουργησει. Αν ειναι δυνατον το 2021 να μην ξερεις τον γιατρο σου. Στην περιπτωση σου η υπομονη θα ειναι αρετη και δε θα λυπομουν την προκαταβολη.

Αντα αυτου η θα επαιρνα Φινα για ενα χρονο και θα επαναξιολογησα, η θα περιμενα μια 3-4ετια να αδειασω ολος σχεδον (που θα αδειασεις) και να κανω καλυτερη ερευνα ισως και για κλινικη να μου κανει κατι πρεπον και συντηριτικο. Η δοτρια σου επισης θα ειναι ενα θεμα που θελει αναλυτικες μετρησεις κτλ, οπως σου παν ηδη μελη.

Οτι θελεις κρατας, οτι θελεις πετας και οτι θελεις κανεις φυσικα

Καλη σύνεση/επιλογη! ΜΦΧ,
 

koumparos

Well-Known Member
Χωρίς φιναστεριδη μην σπαταλήσεις ούτε ένα εύρο για μμ.Πας για μεγάλο nw και εάν θες Μαλάκι αξιοπρεπές μέχρι τα γεράματα παντρεύεσαι φίνα+ μεταμοσχεύσεις.Ελλαδα δεν θα κοίταγα σε καμία περίπτωση.Δεν ξέρω εάν σε αναλάβουν και οι Κύπριοι στην κατάσταση αυτή με διάχυτη ΑΑ και αραίωση σε φουλ εξέλιξη.Εγω θα ξεκίναγα φίνα και θα μάζευα χρήματα εάν μπορούσα για μια τοπ κλινική στο εξωτερικό.Με την φίνα θα κερδίσεις πολυυυυ χρόνο
 

prothanks

Member
Το ακραίο είναι ότι κουνάει το δάχτυλο σε άτομα του φόρουμ που πραγματικά έχουν αφιερώσει άπειρο χρόνο για να ψάξουν την όλη φάση ΑΓΑ και μεταμόσχευση μαλλιών.

Ψαγμένος με "συμβουλές" που του έδωσαν στις γνωστές ελληνικές κλινικές μεταμόσχευσης που προτείνουν και δικά τους "λέιζερ" για τα μαλλιά και φυσικά prp στην προνομιακή τιμή των 200€ τη φορά.

Σε κάποιο δερματολόγο που να μην κάνει μεταμόσχευση , έτσι για το γαμώτο, ρώτησες τι εστί φιναστερίδη και αν την προτείνει; Φιλικά.
 

v_anast

Member
Φίλε μου,

Δεν έχω καταλάβει αν είσαι η περίπτωση του «ελληνάρα ξερόλα» ή απλά περίμενες να ακούσεις εγκώμια για την επιλογή που πας να κάνεις.

Σε κάθε περίπτωση η ταπεινή μου συμβουλή είναι να εκμεταλλευτείς το δώρο που έκανες στον εαυτό σου βρίσκοντας το φόρουμ και να διαβάσεις όσο περισσότερο μπορείς. Είναι ο μόνος τρόπος να πιάσουν τόπο τα λεφτά σου, όταν και αν τα δώσεις τελικά, καθώς και ο κόπος σου (σωματικός και ψυχολογικός).

Καλή συνέχεια.
 

alex7

Well-Known Member
Οχι η ατακα της χρονιας ξες ποια ειναι; Οτι οι αδειοι τενεκεδες κανουν το περισσότερο θορυβο.Καλη συνέχεια καραφλοκόρακες.
Η δίκη σου η καράφλα είναι μακραν μεγαλύτερη από των περισσότερων εδώ μέσα
 

tol

Well-Known Member
Καλη συνέχεια καραφλοκόρακες.

Η αχαριστια σε ολο της το μεγαλειο!!!

Ανοιξες ενα νημα, πολλα μελη εσπευσαν καλοπροαιρετα να σε συμβουλευσουν και εσυ, αντι για "ευχαριστω", τα αποκαλεις "αδειους τενεκεδες" και "καραφλοκορακες"!!!

Ντροπη σου!!!
 
Μπλουζα