Εμφύτευση DHI

oreo

Well-Known Member
Οχι η ατακα της χρονιας ξες ποια ειναι; Οτι οι αδειοι τενεκεδες κανουν το περισσότερο θορυβο.Καλη συνέχεια καραφλοκόρακες.
Να πω την μαύρη αλήθεια μου γέλασα με το σχόλιο, αλλά αν δεις την μεγάλύτερη εικόνα , μόνο συμβουλές πήρες
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Flag17

Well-Known Member
Φίλε μου,

Δεν έχω καταλάβει αν είσαι η περίπτωση του «ελληνάρα ξερόλα» ή απλά περίμενες να ακούσεις εγκώμια για την επιλογή που πας να κάνεις.

Σε κάθε περίπτωση η ταπεινή μου συμβουλή είναι να εκμεταλλευτείς το δώρο που έκανες στον εαυτό σου βρίσκοντας το φόρουμ και να διαβάσεις όσο περισσότερο μπορείς. Είναι ο μόνος τρόπος να πιάσουν τόπο τα λεφτά σου, όταν και αν τα δώσεις τελικά, καθώς και ο κόπος σου (σωματικός και ψυχολογικός).

Καλή συνέχεια.
Περίμενε ότι θα έρθει και θα μας πει παίδες κάνω μεταμόσχευση dhi δεν ξέρω πόσα γραφτς θα μου βάλουν, δεν ξέρω πόσα χρειάζομαι, δεν ξέρω τον γιατρό, και εμείς θα αρχίζαμε μπράβο!!!! Όλα θα πάνε τέλεια θα έχεις ένα φοβερό αποτέλεσμα, φανταστική επιλογή!! Και θα του γλυφαμε την @@σακουλα μέχρι να μουλιάσει σαν να έκανε 8 ώρες μπάνιο
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Κρίμα είναι δεν θα προλάβαινε να γυρίσει απο το άλλο μπαν θα έτρωγε νέο
Κανονικά δε θα έπρεπε να υπάρξει κανέναν μπαν στον οποιονδήποτε πέρα από την κύριο Πάρη. Μπήκε ο μάγκας εδώ μέσα, έκανε κύρηγμα για βυζιά και πεσμένη λίμπιντο λόγω φιναστερίδης, συνέχισε αποκαλώντας τη αναβολικό και πως μόνο με το prp μόνο εξιλεώνεσαι και έκλεισε αυτόν τον παραλογισμό με μπινελίκια αποκαλώντας μας τενεκέδες και καραφλοκόρακες. Ας πάει ο σκεμπές να βάλει 1000 grafts και να κάνει prp να δούμε τι θα καταφέρει στον αεροδιάδρομο του.
 
  • Like
Reactions: tol

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Τενεκέδες ,καραφλοκορακες ...Ο φίλος παρόλα αυτά θα ξαναέρθει στο μαγαζάκι παίδες ;)
Να λείπουν τέτοιοι μάγκες του πληκτρολογίου. Ας ξανάρθει και αν θα του απαντήσει κανένας εγώ είμαι ο κύριος στο άβαταρ.
 

alex7

Well-Known Member
Μήπως νομίζει θέλουμε το κακό του;τ φάση ο τύπος;
Marketing μπήκε να κάνει αλλά είδε ότι δεν σηκώνει τι κλίμα στο φόρουμ .Πως επιλέγει να κάνει σε άγνωστο γιατρό τυφλά εμπιστευόμενος την κλινική ;Τι κάνει νιαου νιαου στα κεραμίδια;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Μήπως νομίζει θέλουμε το κακό του;τ φάση ο τύπος;
Θα σου έλεγα επακριβώς τι θέλει ο κύριος αλλά θα κάνω παρέα στον αεράτο. Νομίζει πως τα ξέρει όλα ενώ δεν έχει ιδέα που παν τα 4. Τη μινοξίδιλη που βάζει να τον ρωτήσεις τι κάνει θα σου πει διώχνει τα κουνούπια. Άσχετος και επικίνδυνος.
 

alex7

Well-Known Member
Marketing μπήκε να κάνει αλλά είδε ότι δεν σηκώνει τι κλίμα στο φόρουμ .Πως επιλέγει να κάνει σε άγνωστο γιατρό τυφλά εμπιστευόμενος την κλινική ;Τι κάνει νιαου νιαου στα κεραμίδια;
Επίσης «εσείς που ξέρετε καλύτερα από το γιατρό ;».Φυτευτός είναι
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Θα σου έλεγα επακριβώς τι θέλει ο κύριος αλλά θα κάνω παρέα στον αεράτο. Νομίζει πως τα ξέρει όλα ενώ δεν έχει ιδέα που παν τα 4. Τη μινοξίδιλη που βάζει να τον ρωτήσεις τι κάνει θα σου πει διώχνει τα κουνούπια. Άσχετος και επικίνδυνος.

Ηρέμησε τέκνον μου...ένας είναι ο αερατος....
 

platanos

Well-Known Member
Οχι η ατακα της χρονιας ξες ποια ειναι; Οτι οι αδειοι τενεκεδες κανουν το περισσότερο θορυβο.Καλη συνέχεια καραφλοκόρακες.
Κρίμα πραγματικά αν μετά από όλα αυτά που ειπώθηκαν έχεις να πεις αυτή την ατάκα .. Εμείς τουλάχιστον προσπαθήσαμε, μπορεί το κεφάλι μας να είναι καραφλό αλλά ήσυχο! :p
 

vlafo

Well-Known Member
Κρίμα πραγματικά αν μετά από όλα αυτά που ειπώθηκαν έχεις να πεις αυτή την ατάκα .. Εμείς τουλάχιστον προσπαθήσαμε, μπορεί το κεφάλι μας να είναι καρφλό αλλά ήσυχο! :p
Φίλε είσαι λάθος.
Δεν είναι καραφλό αλλά λίγο αραιωμένο.:)
 
Μπλουζα