Διασημοι/Celebrities

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vlafo

Well-Known Member
Ειτε για να γινεις διασημος περνας καποιο τεστ καραφλας στα νιατα αρα επιλεγονται ολοι οι σκαντζοχοιροι και εμεις εδω ειμαστε πολυ ατυχοι , κατι που προσωπικα δεν το πιστευω
Για να μην έχεις αμφιβολίες.στο L.A που είναι η μέκκα του θεάματος και το όνειρο του καθενός είναι να γίνει ηθοποιός,σχεδόν όλοι έχουν κάνει κάτι και πάντα αυτό κοιτάνε να συντηρούνε,εκεί είναι εθισμός κυριολεκτικά,οπότε μην αναρωτιέσαι.
 

oreo

Well-Known Member
Τονχω δει με τα μάτια μου ....πιο κοντά δεν γίνοταν ...από κει και πέρα αν κάνει και μποτοξ λογικό ....
Καλά δεν μου φαίνεται απίθανο, η συντήρηση της εικόνας άπαντες (σχεδόν) απασχολεί, πόσο μάλλον αυτούς στα ΄φωτα της δημοσιότητας.
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
1626357987829.png


Κάτι άσχετο : Τραβόλταρος ράφλας 1000 φορές πιο ωραίος από ότι με μαλλιά. Βέβαια έχει κάνει ΚΑΙ αυτός ΜΜ αλλά είναι στην κατηγορία αντρών που και έτσι να το άφηναν τους πάει φουλ. Βασικά τον θεωρώ πιο ωραίο έτσι απ'ότι με μαλλιά. Μακάρι να ήταν το ίδιο ωραίες και οι επιλογές που κάνει σε ταινίες τα τελευταία χρόνια :p
 

oreo

Well-Known Member
Προβολή συνημμένου 38171

Κάτι άσχετο : Τραβόλταρος ράφλας 1000 φορές πιο ωραίος από ότι με μαλλιά. Βέβαια έχει κάνει ΚΑΙ αυτός ΜΜ αλλά είναι στην κατηγορία αντρών που και έτσι να το άφηναν τους πάει φουλ. Βασικά τον θεωρώ πιο ωραίο έτσι απ'ότι με μαλλιά. Μακάρι να ήταν το ίδιο ωραίες και οι επιλογές που κάνει σε ταινίες τα τελευταία χρόνια :p
Come on man !!!
 

Συνημμένα

  • fb23bff2c67b6429c1c159dd11935216.jpg
    fb23bff2c67b6429c1c159dd11935216.jpg
    36.2 KB · Προβολές: 182

ΛΕΣ

Active Member
Αυτό είναι το θέμα φίλε, όταν ο συγκεκριμένος μεσουρανούσε και έγινε γνωστός ήταν της μόδας οι μαλλιαδες και το στυλ του ήταν σήμα κατατεθέν. Αυτό το παρατηρουμε εύκολα και από τους ποδοσφαιριστές παλιά 10/11 είχαν μακριά μαλλί πλέον τους βλέπεις όλους κουρεμένους σαν φαντάρους.
 

oreo

Well-Known Member
Αυτό είναι το θέμα φίλε, όταν ο συγκεκριμένος μεσουρανούσε και έγινε γνωστός ήταν της μόδας οι μαλλιαδες και το στυλ του ήταν σήμα κατατεθέν. Αυτό το παρατηρουμε εύκολα και από τους ποδοσφαιριστές παλιά 10/11 είχαν μακριά μαλλί πλέον τους βλέπεις όλους κουρεμένους σαν φαντάρους.
Και με πιο κοντό μαλλί στο Grease, σε κάθε τίναγμα της τσατσάρας, ένα βρακάκι μούσκευε.
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser

Στην ηλικία που ήταν όταν τραβήχτηκε η φωτογραφία που παρέθεσα του πήγαινε πολύ παραπάνω η καράφλα oreo. Αυτό εννοούσα. Δε νομίζω πως υπάρχει ωραίο πρόσωπο γύρω στα 25 με φουλ πυκνό μαλλί που να προτιμήσουμε τη καράφλα :p Απλά ορισμένοι το βγάζουν φουλ κομπλέ και το καραφλό λουκ.
 

oreo

Well-Known Member
Στην ηλικία που ήταν όταν τραβήχτηκε η φωτογραφία που παρέθεσα του πήγαινε πολύ παραπάνω η καράφλα oreo. Αυτό εννοούσα. Δε νομίζω πως υπάρχει ωραίο πρόσωπο γύρω στα 25 με φουλ πυκνό μαλλί που να προτιμήσουμε τη καράφλα :p Απλά ορισμένοι το βγάζουν φουλ κομπλέ και το καραφλό λουκ.
[/QUOTE
Είναι απο τους τυχερούς ο Johny , ωραίο πρόσωπο, στρογγυλό κεφάλι, ναι στην ηλικία του μια χαρά του πάει.
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser

Σε αντίθεση με Βιν Ντιζελ που σοβαρά δεν μπόρεσα να καταλάβω ποτέ γιατί θεωρείται ωραίος με καράφλα. Βασικά δεν κατάλαβα ποτέ γιατί θεωρείται ωραίος. Με μαλλί ή και χωρίς τον θεωρώ άσχημο προσωπικά.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kharmacoma

Well-Known Member
Προβολή συνημμένου 38171

Κάτι άσχετο : Τραβόλταρος ράφλας 1000 φορές πιο ωραίος από ότι με μαλλιά. Βέβαια έχει κάνει ΚΑΙ αυτός ΜΜ αλλά είναι στην κατηγορία αντρών που και έτσι να το άφηναν τους πάει φουλ. Βασικά τον θεωρώ πιο ωραίο έτσι απ'ότι με μαλλιά. Μακάρι να ήταν το ίδιο ωραίες και οι επιλογές που κάνει σε ταινίες τα τελευταία χρόνια :p

Ε όχι ρε φίλε! Σαν άρρωστος είναι σε σχέση με τα νιάτα του που είχε μαλλι.
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Ε όχι ρε φίλε! Σαν άρρωστος είναι σε σχέση με τα νιάτα του που είχε μαλλι.

Απάντησα και πιο πάνω αδερφέ. Για την ηλικία του ΌΤΑΝ τραβήχτηκε η φωτογραφία μια χαρά του πήγαινε η καράφλα. Ας μην έκανε και ΜΜ, ωραίος ήταν. Δεν τη σύγκρινα με τον εαυτό του στα 25 προφανώς.
 

crossfire

Well-Known Member
Προβολή συνημμένου 38171

Κάτι άσχετο : Τραβόλταρος ράφλας 1000 φορές πιο ωραίος από ότι με μαλλιά. Βέβαια έχει κάνει ΚΑΙ αυτός ΜΜ αλλά είναι στην κατηγορία αντρών που και έτσι να το άφηναν τους πάει φουλ. Βασικά τον θεωρώ πιο ωραίο έτσι απ'ότι με μαλλιά. Μακάρι να ήταν το ίδιο ωραίες και οι επιλογές που κάνει σε ταινίες τα τελευταία χρόνια :p

Απλα εβγαλε το περουκινι
 

bobby

Well-Known Member
Ξεκίνησα να βλέπω το Walker και επειδή ήμουν φανατικός με το Supernatural παρατήρησα ότι κάτι έχει κάνει σε hairline, temples & temple peaks ο «ψηλός»……….
 

Συνημμένα

  • 254F729B-3D40-43CE-B865-D645F8EB3902.jpeg
    254F729B-3D40-43CE-B865-D645F8EB3902.jpeg
    622.2 KB · Προβολές: 186
  • CD5F5F5D-7437-4483-8579-3764F2B96A44.jpeg
    CD5F5F5D-7437-4483-8579-3764F2B96A44.jpeg
    652.3 KB · Προβολές: 232

aeratos28

Just aeratos
Σωστός bobby..κάτι έχει κάνει..μήπως είναι υπερβολή όμως?εγώ πάντα μιλάω για temples ,αλλά εδώ νομίζω δεν χρειαζόταν..οκ hairline να το καταλάβω.αλλα τα temples νομίζω δεν χρειαζόταν..είχε μια πάρα πολύ μικρή,σχεδόν μηδενική υποχώρηση..
Ξεκίνησα να βλέπω το Walker και επειδή ήμουν φανατικός με το Supernatural παρατήρησα ότι κάτι έχει κάνει σε hairline, temples & temple peaks ο «ψηλός»……….
 

ΛΕΣ

Active Member
Ξεκίνησα να βλέπω το Walker και επειδή ήμουν φανατικός με το Supernatural παρατήρησα ότι κάτι έχει κάνει σε hairline, temples & temple peaks ο «ψηλός»……….
Ο "αδερφος" του απιθανο μαλλι. 15 χρονια σειρα και ειχε κουρεμα 15 χρονου με 0 υποχωρηση.
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Σπετσναζ μου τι NW είναι ο Ματιε; Το είχα απορία 3 χρόνια που είναι στον Ολυμπιακό. Τριαρης δεν είναι η κάνω λάθος;
 

Συνημμένα

  • FB_IMG_1628277324495_edit_137692770798780.jpg
    FB_IMG_1628277324495_edit_137692770798780.jpg
    125.2 KB · Προβολές: 183

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser

Ρε bobby πολλες φορες δινει την εντυπωση full head o μπαγασας ! Πρεπει να ιδρωσει φουλ η να ριξει νερο στο κεφαλι του για να φανει πως χανει μαλλια ! Ποσα grafts θεωρεις πρεπει να ριξει ; Σιγουρα μπροστα hairline εχει θεματακι οπως και πισω. Με ενα 4κ είναι καλα λες;
 
Μπλουζα