Διασημοι/Celebrities

bobby

Well-Known Member
Θα οριζα εγώ προσωπικά ένα συγκεκριμένο μπάτζετ που θα θεωρούσα '' λογικό'' να διαθέσω για τη ΜΜ μου και μέσα στα πλαίσια αυτά θα έκανα τη καλύτερη δυνατή έρευνα αγοράς ώστε να βρω αυτό που θα υπερκαλυπτε τη δική μου περίπτωση και τις ιδιαίτεροτητες αυτής. Το οτι θα είχα την οικονομική άνεση να δώσω ακόμα και 100 χιλιάρικα για να κάνω μεταμόσχευση δε σημαίνει απαραίτητα πως θα το έκανα. ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ (το τονιζω) όχι 100,ακόμα και 20 να δώσει κάποιος τα θεωρω σπατάλη, ανεξαρτήτου της οικονομικής κατάστασης του. Εγώ βέβαια με τα 100 χιλιάρικα μπορεί να έπαιρνα ενα M5 το οποίο με τη σειρά του θα ήταν σπατάλη για έναν τρίτο που θα μου έλεγε πως τη δουλειά σου τη κάνεις και με ενα αμάξι των 15κ, δεν ήταν ανάγκη να δώσεις 100. Καθαρά υποκειμενικά είναι αυτά θαρρώ.
Και εγώ την ίδια φιλοσοφία έχω. Αλλά αν έβγαζα 2.1 m€ τον χρονο θα τα έδινα και για το μαλλί τα 60k (θέλω καμία 5,5-6k grafts για τουμπάνιασμα) και για το Μ6 (εγώ…). Θα θυσίαζα τα Louis Vuitton τσαντάκια και αξεσουάρ που τους βλέπω να κυκλοφορούν (τους ποδοσφαιριστές)…. Είναι θέμα προτεραιοτήτων για τον καθένα, δεν διαφωνούμε πουθενά. Απλά τώρα χωρίς τέτοιο μπατζετ (μέχρι 2,5€/graft το θεωρώ εντος δυνατοτήτων μου) θα κάνω το καλύτερο δυνατόν που μπορώ….και θα ξεχάσω το Μ6…..μέχρι κανα Α3 και πολύ…..μην σου πω κανα Clio… τα λεφτα στον δρόμο είναι πεταμένα λεφτα … ξέρω λόγω εμπειρίας…. Τα έχουμε ξαναπεί σε άλλο νήμα για αυτοκίνητα…
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

bobby

Well-Known Member
Σωστά συμφωνώ.
Αρκεί ακόμη και αυτός ο θεωρητικά καλύτερος να κάνει στην πράξη όσα συμφωνήσαμε. Αυτό είναι το μεγάλο στοίχημα.
100% δεν είναι σίγουρος κάνεις, η συνέπεια αποτελεσμάτων είναι ο οδηγός αλλά και πάλι 100% αποτελεσματικότητα δεν έχεις πουθενά…..
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Και εγώ την ίδια φιλοσοφία έχω. Αλλά αν έβγαζα 2.1 m€ τον χρονο θα τα έδινα και για το μαλλί τα 60k (θέλω καμία 5,5-6k grafts για τουμπάνιασμα) και για το Μ6 (εγώ…). Θα θυσίαζα τα Louis Vuitton τσαντάκια και αξεσουάρ που τους βλέπω να κυκλοφορούν (τους ποδοσφαιριστές)…. Είναι θέμα προτεραιοτήτων για τον καθένα, δεν διαφωνούμε πουθενά. Απλά τώρα χωρίς τέτοιο μπατζετ (μέχρι 2,5€/graft το θεωρώ εντος δυνατοτήτων μου) θα κάνω το καλύτερο δυνατόν που μπορώ….και θα ξεχάσω το Μ6…..μέχρι κανα Α3 και πολύ…..μην σου πω κανα Clio… τα λεφτα στον δρόμο είναι πεταμένα λεφτα … ξέρω λόγω εμπειρίας…. Τα έχουμε ξαναπεί σε άλλο νήμα για αυτοκίνητα…

Μακάρι να μπορούσα και εγώ να πάρω ένα κλιο βρε bobby. Έχουμε μπλέξει με την ασυναρτησία το ceed που είναι χρεπι ( ΚΙΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΚΌ ΜΟΝΟ ΣΕ ΕΜΕΝΑ) και δε μου βγαίνουν τα κουκιά ρε γαμωτο. Δίνω περίπου 100 τον μήνα για το μαλλι, δίνω για το κολέγιο και δεν μπορώ να μαζέψω να πάρω ενα ανθρώπινο αμάξι. Μακάρι να μπορούσα να έχω την οικονομική άνεση που ελπίζω να έχω στα 40 μου τώρα αλλα δεν παίζει.
 

bobby

Well-Known Member
Μακάρι να μπορούσα και εγώ να πάρω ένα κλιο βρε bobby. Έχουμε μπλέξει με την ασυναρτησία το ceed που είναι χρεπι ( ΚΙΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΚΌ ΜΟΝΟ ΣΕ ΕΜΕΝΑ) και δε μου βγαίνουν τα κουκιά ρε γαμωτο. Δίνω περίπου 100 τον μήνα για το μαλλι, δίνω για το κολέγιο και δεν μπορώ να μαζέψω να πάρω ενα ανθρώπινο αμάξι. Μακάρι να μπορούσα να έχω την οικονομική άνεση που ελπίζω να έχω στα 40 μου τώρα αλλα δεν παίζει.
Είσαι μικρός ακόμα. Εγώ το πρώτο μου αμάξι το πήρα στα 21…Πάντως με σημερινά αυτοκίνητα δεν υπάρχει εγγύηση ότι πχ η τάδε μάρκα δεν σπαει δεν χαλάει κλπ. Όλα τα αμάξια είναι από καλά και πάνω αλλά τέλειο δεν υπάρχει… όλες οι μάρκες μπορούν να σου βγάλουν κουφά θέματα….είναι θέμα τύχης…
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Είσαι μικρός ακόμα. Εγώ το πρώτο μου αμάξι το πήρα στα 21…Πάντως με σημερινά αυτοκίνητα δεν υπάρχει εγγύηση ότι πχ η τάδε μάρκα δεν σπαει δεν χαλάει κλπ. Όλα τα αμάξια είναι από καλά και πάνω αλλά τέλειο δεν υπάρχει… όλες οι μάρκες μπορούν να σου βγάλουν κουφά θέματα….είναι θέμα τύχης…

Βρε φίλε να βγάλουν προβλήματα δε διαφωνώ, αλλα 12 μήνες τωρα να ναι μόνο προβλήματα; Εντάξει το πήραμε και στα 250κ χιλιόμετρα αλλά και πάλι ποσα αμάξια και με παραπάνω χιλιόμετρα πηγαίνουν τζαμι. Πολύ ταλαιπωρία αυτό το αμάξι. Τουλάχιστον να κράταγα όσα έδωσα να έπαιρνα 100 κουτάκια propecia :p
 

bobby

Well-Known Member
Βρε φίλε να βγάλουν προβλήματα δε διαφωνώ, αλλα 12 μήνες τωρα να ναι μόνο προβλήματα; Εντάξει το πήραμε και στα 250κ χιλιόμετρα αλλά και πάλι ποσα αμάξια και με παραπάνω χιλιόμετρα πηγαίνουν τζαμι. Πολύ ταλαιπωρία αυτό το αμάξι. Τουλάχιστον να κράταγα όσα έδωσα να έπαιρνα 100 κουτάκια propecia :p
Τα 250k δεν είναι πρόβλημα ως αριθμός αλλά το θέμα είναι πως το συντηρούσε ο προηγούμενος…. Αν ήταν τυπικός τότε δεν είναι πρόβλημα αν ήταν χημείο, τότε…..
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Τα 250k δεν είναι πρόβλημα ως αριθμός αλλά το θέμα είναι πως το συντηρούσε ο προηγούμενος…. Αν ήταν τυπικός τότε δεν είναι πρόβλημα αν ήταν χημείο, τότε…..

Ζωή να έχει αλλά όχι απλά δεν ήταν τυπικός, χεσμένο το είχε. Του έβαλε υγραέριο και το κινούσε μόνο με αυτό αφήνοντας το ντεπόζιτο της βενζίνης γεμάτο επί 7 μηνες χωρις να τη χρησιμοποεί !! Οπως καταλαβαινεις το υγρο που παρέμεινε εκεί μονο βενζινη δεν ηταν πλεον και εκανε ζημια σε ολο το οχημα. Δυστυχως ομως τις ζημιες τις εβγαλε ολες σε εμενα. Τραυματική 1η εμπειρία...
 

bobby

Well-Known Member
Ζωή να έχει αλλά όχι απλά δεν ήταν τυπικός, χεσμένο το είχε. Του έβαλε υγραέριο και το κινούσε μόνο με αυτό αφήνοντας το ντεπόζιτο της βενζίνης γεμάτο επί 7 μηνες χωρις να τη χρησιμοποεί !! Οπως καταλαβαινεις το υγρο που παρέμεινε εκεί μονο βενζινη δεν ηταν πλεον και εκανε ζημια σε ολο το οχημα. Δυστυχως ομως τις ζημιες τις εβγαλε ολες σε εμενα. Τραυματική 1η εμπειρία...
Άποψη μου είναι αμάξια «πειραγμένα» μηχανολογικά και ιδιαίτερα σε ότι σχέση έχει να κάνει με κινητήρα δεν αγοράζεις ποτέ. Όσο πιο «μαμα» τόσο καλύτερο, είναι άλλο να κάνεις εσύ τις οποίες μετατροπές, που ξέρεις που πας, και άλλο να πάρεις αμάξι που το έχει τροποποιήσει άλλος και δεν ξέρεις τι παίζει….
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Άποψη μου είναι αμάξια «πειραγμένα» μηχανολογικά και ιδιαίτερα σε ότι σχέση έχει να κάνει με κινητήρα δεν αγοράζεις ποτέ. Όσο πιο «μαμα» τόσο καλύτερο, είναι άλλο να κάνεις εσύ τις οποίες μετατροπές, που ξέρεις που πας, και άλλο να πάρεις αμάξι που το έχει τροποποιήσει άλλος και δεν ξέρεις τι παίζει….

Αν εξαιρέσεις ότι απλά του είχε βάλει υγραέριo το αμάξι κατά τα άλλα ήταν Μαμά, δεν είχε το παραμικρό. Bobby μιας και πιάσαμε τα αμάξια, άποψη για scirocco ; Μονο εγω εχω ερωτα;
 

bobby

Well-Known Member
Αν εξαιρέσεις ότι απλά του είχε βάλει υγραέριo το αμάξι κατά τα άλλα ήταν Μαμά, δεν είχε το παραμικρό. Bobby μιας και πιάσαμε τα αμάξια, άποψη για scirocco ; Μονο εγω εχω ερωτα;
Ωραιο αλλά όχι τόσο εμπορεύσιμο (για να το πουλήσεις όταν έρθει η ώρα…)
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Ωραιο αλλά όχι τόσο εμπορεύσιμο (για να το πουλήσεις όταν έρθει η ώρα…)

Κραταει πολύ την αξία του. Στο car.gr και στο marketplace όσα βλέπω δεν πα να εχουν και 225000 χιλιομετρα, κατω απο δεκάρικο δεν παίζουν. Μαλλον επειδή είναι Γερμανός.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tasos33

Well-Known Member
Υπάρχει περίπτωση ο Γουιλ Σμιθ να έχει φτιάξει hairline ? Βλέπω μάλλον dots στο μισοξυρισμεμο κεφάλι τ.
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Ρε άντρακλες η hairline του Σακιρι δεν έχει κάτι αφύσικο ή είμαι τρελός;
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20210826_194102_com.android.gallery3d.jpg
    Screenshot_20210826_194102_com.android.gallery3d.jpg
    621.2 KB · Προβολές: 184

nine

Active Member
Κοίταγα την Face and Body Clinic τυχαία στα social και έπεσα πάνω στον Γιώργο Τσαλίκη. (είναι της γυναίκας του το κέντρο αισθητικής)
PRP πρέπει να είναι αυτό. Αυτό είναι το μυστικό της επιτυχίας για τέτοια hairline στα 45;
Φαίνεται και αρκετά νέος ακόμα.


PRP2.jpg


PRP.jpg
 

Kostas97

Well-Known Member
Ενεσιμα τοπικα στα δερματολογικα, υπαρχουν σχεδον ολες οι ουσιες και μειγματα αυτων... ειναι αρκετα ακριβα και οχι αποτελεσματικοτερα των θεραπειων, ως επι το πλειστον.
Εαν εχεις δερματολογο ομως γυναικα εννοειται τα κανεις. :D
 
Μπλουζα