Διασημοι/Celebrities

bobby

Well-Known Member
Ρε bobby πολλες φορες δινει την εντυπωση full head o μπαγασας ! Πρεπει να ιδρωσει φουλ η να ριξει νερο στο κεφαλι του για να φανει πως χανει μαλλια ! Ποσα grafts θεωρεις πρεπει να ριξει ; Σιγουρα μπροστα hairline εχει θεματακι οπως και πισω. Με ενα 4κ είναι καλα λες;
Έχει μπιφτεκάκι που μάλλον παλιότερα το κάλυπτε…. Μπροστά δεν έχει μεγάλο πρόβλημα. Θα έλεγα το πολύ 2500-3000 και γυρνάει στην ηλικία που θα έπρεπε να έρθει στον Θρύλο (28):D:D:D:D
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

khaos13

Member
Με έχει καταστρέψει (με την καλή έννοια) το φορουμ, βλέπω μεταμοσχεύσεις παντού! Χαχα Βλέπαμε μια ταινία με τον Μπραντλει Κουπερ και λέω έχει κάνει επέμβαση σίγουρα. Με ένα πρόχειρο Google search βρήκα ολόκληρη ανάλυση για την επέμβαση του!!
 

Gianney

Well-Known Member
Με έχει καταστρέψει (με την καλή έννοια) το φορουμ, βλέπω μεταμοσχεύσεις παντού! Χαχα Βλέπαμε μια ταινία με τον Μπραντλει Κουπερ και λέω έχει κάνει επέμβαση σίγουρα. Με ένα πρόχειρο Google search βρήκα ολόκληρη ανάλυση για την επέμβαση του!!
Όντως έκανε;
 

giannis88test

Active Member
Έχει μπιφτεκάκι που μάλλον παλιότερα το κάλυπτε…. Μπροστά δεν έχει μεγάλο πρόβλημα. Θα έλεγα το πολύ 2500-3000 και γυρνάει στην ηλικία που θα έπρεπε να έρθει στον Θρύλο (28):D:D:D:D
έχει πολύ μικρό κεφάλι και με 2κ θα γεμίσει. περίπτωση less is more :p. υπόδειγμα αθλητή πάντως οφείλει να κάνει και μμ
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
έχει πολύ μικρό κεφάλι και με 2κ θα γεμίσει. περίπτωση less is more :p. υπόδειγμα αθλητή πάντως οφείλει να κάνει και μμ

Είναι πολύ πετιτ ο Ματιε. Όσες φορές τον έχω δει από κοντά στο γήπεδο αλλά και μία φορά που τον πέτυχα Μαρίνα Φλοίσβου είχαμε τρομακτική διαφορά και δεν είμαι ιδιαίτερα ψηλός, γύρω στο 1.80. Πρέπει να ναι μαξ 1.65 ο Γάλλος. Εκπληκτικός παίκτης πάντως. Η χρονιά του το 19/20 με τα 9 γκολ και τις 24 ασσιστ (!!!!!!!!) είναι ωδή στον σύγχρονο ρόλο του wide playmaker. Να ναι καλά και μακάρι να στηριχθεί φέτος.
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
1628419075615.png


Και στον Άραβα υπάρχει θέμα. Τον σώζει κάπως το ότι είναι μελαχρινός βέβαια και σε μαλλί και σε δέρμα, το έχει και κοντό,είναι και curly οπότε δεν φαίνεται ΕΝΤΟΝΟ το πρόβλημα. Πόσα grafts ο Γιουσεφ ;
 

bobby

Well-Known Member
Προβολή συνημμένου 38777

Και στον Άραβα υπάρχει θέμα. Τον σώζει κάπως το ότι είναι μελαχρινός βέβαια και σε μαλλί και σε δέρμα, το έχει και κοντό,είναι και curly οπότε δεν φαίνεται ΕΝΤΟΝΟ το πρόβλημα. Πόσα grafts ο Γιουσεφ ;
Έχει μάλλον διάχυτη οποτε πρέπει να ξεκινήσει φίνα κο μετά βλέπουμε….
 

ManCyprus87

Well-Known Member
Προβολή συνημμένου 38777

Και στον Άραβα υπάρχει θέμα. Τον σώζει κάπως το ότι είναι μελαχρινός βέβαια και σε μαλλί και σε δέρμα, το έχει και κοντό,είναι και curly οπότε δεν φαίνεται ΕΝΤΟΝΟ το πρόβλημα. Πόσα grafts ο Γιουσεφ ;
Μόλις ολοκληρωθεί το thinning στον κρόταφο και στα 3 πρώτα cm πίσω από το hairline καρφωτός για ΜΜ νομίζω.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Αυτός τουλάχιστον δεν θα αγχώνεται για τιμές κλπ. Θα πάει στον καλύτερο και τέλος….

Αμα καθαρίζεις 2,1 ετησίως έτσι είναι Bobby. Παίρνεις μέσω βαιμπερ Λορέντζο η Φρειτας και απλά ανακοινώνεις πότε θα πας και καθαρισες.
 

bobby

Well-Known Member
Αμα καθαρίζεις 2,1 ετησίως έτσι είναι Bobby. Παίρνεις μέσω βαιμπερ Λορέντζο η Φρειτας και απλά ανακοινώνεις πότε θα πας και καθαρισες.
Με unlimited budget κοιτά και Αμερική (10$/graft) που έχει γιατρούς ανάλογους ή και καλύτερους ακόμα……
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Με unlimited budget κοιτά και Αμερική (10$/graft) που έχει γιατρούς ανάλογους ή και καλύτερους ακόμα……

Όσα και να έβγαζα bobby ΕΓΩ τουλάχιστον 30 χιλιάρικα για 3000 grafts (η 40κ για 4κ π.χ.) δε τα έδινα ούτε το συμβόλαιο του Μεσι στην Παρι να είχα.
 

bobby

Well-Known Member
Όσα και να έβγαζα bobby ΕΓΩ τουλάχιστον 30 χιλιάρικα για 3000 grafts (η 40κ για 4κ π.χ.) δε τα έδινα ούτε το συμβόλαιο του Μεσι στην Παρι να είχα.
Θα διαφωνήσω φίλε μου. Αν είχα τέτοιο εισόδημα θα επέλεγα τον καλύτερο (και ασφαλέστερο) χωρίς δεύτερη σκέψη. Και τώρα το ίδιο θα κάνω τον καλύτερο και ασφαλέστερο που μπορώ εντός του budget μου…..
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Θα διαφωνήσω φίλε μου. Αν είχα τέτοιο εισόδημα θα επέλεγα τον καλύτερο (και ασφαλέστερο) χωρίς δεύτερη σκέψη. Και τώρα το ίδιο θα κάνω τον καλύτερο και ασφαλέστερο που μπορώ εντός του budget μου…..
Αυτό είναι καθαρά υποκειμενικό οπότε δεκτή η άποψη σου Bobby μου.Προσωπικά, οσα και να έβγαζα θεωρώ υπάρχει μια διαχωριστική γραμμή μεταξύ του quality/luxury και του waste. Εγώ προσωπικά 40 και 50 χιλιάρικα για μαλλιά δεν τα έδινα ποτέ. Έως 10 ΑΝΤΕ 15 στο τσακίρ κέφι και με προϋπόθεση να είχα βαρύ πορτοφόλι στο μέλλον, το συζητάμε. Απλά θεωρώ μετά από ένα ποσό χάνεται η ουσία του πράγματος. Ότι αποτέλεσμα και να πάρεις για παράδειγμα 60 χιλιάρικα δε νομίζω να αξίζει, αυτό θέλω να πω. Το κεφάλι του καρεμπε να μου πρότεινες για παράδειγμα έναντι 60 χιλιάδων, δε θα δεχόμουν.
 

bobby

Well-Known Member
Αυτό είναι καθαρά υποκειμενικό οπότε δεκτή η άποψη σου Bobby μου.Προσωπικά, οσα και να έβγαζα θεωρώ υπάρχει μια διαχωριστική γραμμή μεταξύ του quality/luxury και του waste. Εγώ προσωπικά 40 και 50 χιλιάρικα για μαλλιά δεν τα έδινα ποτέ. Έως 10 ΑΝΤΕ 15 στο τσακίρ κέφι και με προϋπόθεση να είχα βαρύ πορτοφόλι στο μέλλον, το συζητάμε. Απλά θεωρώ μετά από ένα ποσό χάνεται η ουσία του πράγματος. Ότι αποτέλεσμα και να πάρεις για παράδειγμα 60 χιλιάρικα δε νομίζω να αξίζει, αυτό θέλω να πω. Το κεφάλι του καρεμπε να μου πρότεινες για παράδειγμα έναντι 60 χιλιάδων, δε θα δεχόμουν.
Ούτε εγώ έχω τόσα να διαθέσω, αλλά αν ήμουν Αραμπί ή βαλμπουενά θα τα έδινα για τον καλύτερο και ασφαλέστερο. Αυτό λέω. Όταν όλα σου τα θέματα είναι λυμένα και έχεις «απεριόριστο» πρακτικά μπατζετ δεν θα τα έδινες για το καλύτερο δυνατό αποτέλεσμα;
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Ούτε εγώ έχω τόσα να διαθέσω, αλλά αν ήμουν Αραμπί ή βαλμπουενά θα τα έδινα για τον καλύτερο και ασφαλέστερο. Αυτό λέω. Όταν όλα σου τα θέματα είναι λυμένα και έχεις «απεριόριστο» πρακτικά μπατζετ δεν θα τα έδινες για το καλύτερο δυνατό αποτέλεσμα;

Θα οριζα εγώ προσωπικά ένα συγκεκριμένο μπάτζετ που θα θεωρούσα '' λογικό'' να διαθέσω για τη ΜΜ μου και μέσα στα πλαίσια αυτά θα έκανα τη καλύτερη δυνατή έρευνα αγοράς ώστε να βρω αυτό που θα υπερκαλυπτε τη δική μου περίπτωση και τις ιδιαίτεροτητες αυτής. Το οτι θα είχα την οικονομική άνεση να δώσω ακόμα και 100 χιλιάρικα για να κάνω μεταμόσχευση δε σημαίνει απαραίτητα πως θα το έκανα. ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ (το τονιζω) όχι 100,ακόμα και 20 να δώσει κάποιος τα θεωρω σπατάλη, ανεξαρτήτου της οικονομικής κατάστασης του. Εγώ βέβαια με τα 100 χιλιάρικα μπορεί να έπαιρνα ενα M5 το οποίο με τη σειρά του θα ήταν σπατάλη για έναν τρίτο που θα μου έλεγε πως τη δουλειά σου τη κάνεις και με ενα αμάξι των 15κ, δεν ήταν ανάγκη να δώσεις 100. Καθαρά υποκειμενικά είναι αυτά θαρρώ.
 

ManCyprus87

Well-Known Member
Θα διαφωνήσω φίλε μου. Αν είχα τέτοιο εισόδημα θα επέλεγα τον καλύτερο (και ασφαλέστερο) χωρίς δεύτερη σκέψη. Και τώρα το ίδιο θα κάνω τον καλύτερο και ασφαλέστερο που μπορώ εντός του budget μου…..
Σωστά συμφωνώ.
Αρκεί ακόμη και αυτός ο θεωρητικά καλύτερος να κάνει στην πράξη όσα συμφωνήσαμε. Αυτό είναι το μεγάλο στοίχημα.
 
Μπλουζα