Διασημοι/Celebrities

pablopaolinio

Active Member
Κοίταγα την Face and Body Clinic τυχαία στα social και έπεσα πάνω στον Γιώργο Τσαλίκη. (είναι της γυναίκας του το κέντρο αισθητικής)
PRP πρέπει να είναι αυτό. Αυτό είναι το μυστικό της επιτυχίας για τέτοια hairline στα 45;
Φαίνεται και αρκετά νέος ακόμα.


Προβολή συνημμένου 39527

Προβολή συνημμένου 39528
Με πατερα norwood 5-6
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

pablopaolinio

Active Member
Το σόι της μάνας να κοιτάτε όχι τον πατέρα.
Ολα τα κλαδια παιζουν ρολο.. ειναι μυθος για το σοι της μανας.. οπως κατσει το μιγμα γονιδιων απο τα κλαδια των γενεων που μπλεκονται.. το ανεφερα απλα για να τονισω οτι τη γλιτωσε κ απο εκει
 

bobby

Well-Known Member
Ο αγαπημένος παοκτζής της Μουρμούρας (πολύ γέλιο…). Σαν να μου φαίνεται ότι έχει «παίξει» κάτι σε hairline & temples…Πέρα από το σαφές αδυνάτισμα!!! Τι λέτε;;;
Αν έχει όντως γίνει, πολύ καλή δουλειά! Δεν τον κατάλαβα παρά όταν είδα ένα επεισόδιο του Αστέρα Ραχούλας…..
 

Συνημμένα

  • F4670468-7D73-451A-AE74-DCFD5D391A96.jpeg
    F4670468-7D73-451A-AE74-DCFD5D391A96.jpeg
    46 KB · Προβολές: 174
  • 71EA9F14-0343-45C1-BA4D-1A33EAE3C8B5.jpeg
    71EA9F14-0343-45C1-BA4D-1A33EAE3C8B5.jpeg
    91.7 KB · Προβολές: 193

ManCyprus87

Well-Known Member
Ο αγαπημένος παοκτζής της Μουρμούρας (πολύ γέλιο…). Σαν να μου φαίνεται ότι έχει «παίξει» κάτι σε hairline & temples…Πέρα από το σαφές αδυνάτισμα!!! Τι λέτε;;;
Αν έχει όντως γίνει, πολύ καλή δουλειά! Δεν τον κατάλαβα παρά όταν είδα ένα επεισόδιο του Αστέρα Ραχούλας…..
Μπορεί και η φιναστερίδη να του έδωσε κάποιο όγκο στο κέντρο μπροστά (διότι εξακολουθεί να υπάρχει παρόμοιο κενάκι εκεί) και στο πλάι του δεξιού του κροτάφου (ο οποίος και μεταμόσχευση να έκανε δεν έκλεισε πλήρως);
Για τον αριστερο του κρόταφο δεν έχω άποψη καθώς δε φαίνεται στη 2η φώτο.
 

Gianney

Well-Known Member
Πάντως έτυχε να δω τελευταία το βιντεοκλίπ του σνικ με τον υπό,το dab και παρατήρησα ο σνικ ήταν πολύ κενός μπροστά.
 

nine

Active Member
Υπάρχει περίπτωση να έκανε ο Τσαλίκης PRP στο κεφάλι για άλλους λόγους εκτός από το μαλλί; (πχ καλύτερο δέρμα)


Ενεσιμα τοπικα στα δερματολογικα, υπαρχουν σχεδον ολες οι ουσιες και μειγματα αυτων... ειναι αρκετα ακριβα και οχι αποτελεσματικοτερα των θεραπειων, ως επι το πλειστον.
Εαν εχεις δερματολογο ομως γυναικα εννοειται τα κανεις. :D

Άρα αν κάνεις χρόνια βοηθάει πιθανόν στην πρόληψη της αα πριν επεκταθεί


Όντως τον είδα και δεν το ήξερα
 
Τελευταία επεξεργασία:

aeratos28

Just aeratos
Δεν είναι μύθος φίλε μου ..από τα γονίδια της μάνας παίρνει το αγόρι .στο σόι της μάνας κοιτάς και όχι τον πατέρα..
Ολα τα κλαδια παιζουν ρολο.. ειναι μυθος για το σοι της μανας.. οπως κατσει το μιγμα γονιδιων απο τα κλαδια των γενεων που μπλεκονται.. το ανεφερα απλα για να τονισω οτι τη γλιτωσε κ απο εκει
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Ισως να εχει δικιο ο @pablopaolinio περι μείγμα γενετικών. Είναι αρκετές περιπτώσεις που το σόι της μάνας έχει πυκνό μαλλί στο σύνολο του και ο γιος παίρνει από τον πατέρα και καραφλιάζει. Ο θειος μου για παράδειγμα. Από τη γιαγιά κανένας καράφλας, ο παππούς και ένας αδερφός του NW 6 εώς τα 30 ( μπορεί να λέω και πολύ ) . Ε ο θειός μου τους έκανε outplay, NW 6 στα 27.
 

Georgie

Well-Known Member
Εάν έπαιρνα το μαλλι της Μητέρας μου η της οικογένειας της, θα έκανα δωρεά τριχοθυλακια .

Εχει δίκιο όμως ο @aeratos28
Στις περισσότερες των περιπτώσεων τα γονίδιά τα παίρνουμε απο τη Μητέρα μας .

Όπως και την αγάπη :)
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vlafo

Well-Known Member
Δεν είναι απαραίτητο αυτό από το σόι της μάνας.
Έτσι έχει επικρατήσει.
Από το σόι του πατέρα παίρνεις αν είναι ισχυρό και το γονίδιο.
Εμείς στην οικογένεια μας μόνο από εκεί έχουμε πάρει όπως και πάμπολλα παραδείγματα από εκεί.
Αλλά είναι λίγο πιο σύνθετο το θέμα.
Και την αγάπη του πατέρα παίρνουμε φίλε George όχι μόνο της μάνας.
Ο ρόλος του πατέρα δυστυχώς είναι αδικημένος.
 

Georgie

Well-Known Member
Δεν είναι απαραίτητο αυτό από το σόι της μάνας.
Έτσι έχει επικρατήσει.
Από το σόι του πατέρα παίρνεις αν είναι ισχυρό και το γονίδιο.
Εμείς στην οικογένεια μας μόνο από εκεί έχουμε πάρει όπως και πάμπολλα παραδείγματα από εκεί.
Αλλά είναι λίγο πιο σύνθετο το θέμα.
Και την αγάπη του πατέρα παίρνουμε φίλε George όχι μόνο της μάνας.
Ο ρόλος του πατέρα δυστυχώς είναι αδικημένος.
Πατερας και εγω ειμαι φίλε μου .
Και για τη κόρη μου ο Best daddy αν και rock'n'roll
Σα τη Μάνα όμως .......!

Αλλα εσυ πιστεύω οτι εισαι πιο super daddy ;)
 

Συνημμένα

  • IMG_20210828_104109022.jpg
    IMG_20210828_104109022.jpg
    2.7 MB · Προβολές: 161
Τελευταία επεξεργασία:

Georgie

Well-Known Member
Ο αγαπημένος παοκτζής της Μουρμούρας (πολύ γέλιο…). Σαν να μου φαίνεται ότι έχει «παίξει» κάτι σε hairline & temples…Πέρα από το σαφές αδυνάτισμα!!! Τι λέτε;;;
Αν έχει όντως γίνει, πολύ καλή δουλειά! Δεν τον κατάλαβα παρά όταν είδα ένα επεισόδιο του Αστέρα Ραχούλας…..
Αγαπημένος
Και Παοκτζης! .....
Συγγνώμη δε θα πάρω
:p
 

vlafo

Well-Known Member
Πατερας και εγω ειμαι φίλε μου .
Και για τη κόρη μου ο Best daddy αν και rock'n'roll
Σα τη Μάνα όμως .......!

Αλλα εσυ πιστεύω οτι εισαι πιο super daddy ;)
Είμαι λίγο περισσότερο της πατριαρχικής οικογένειας αλλά η μάνα είναι μόνο μια συμφωνούμε.
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Γιατί το λες έτσι; Εμείς οι Ολυμπιακοί τους «αγαπάμε» τους παοκτζήδες. Όσα πιο πολλά γκολ βάζουμε τόσο μεγαλύτερος ο «έρωτας»…..

Εμεις οι Ολυμπιακοι πρέπει να αρχίσουμε να παίζουμε μπάλα καταρχάς bobby. Ανεπίτρεπτη η εικονα εντος αγωνιστικου χώρου. Κανεις δεν ειπε να κενταμε αλλα ομαδα που εχει τον ιδιο προπονητη 3,5 χρονια και ενα τοσο ποιοτικο ροστερ ειναι επικινδυνο το οτι δεν εχει κανεναν αυτοματισμο, μηδενικη ομοιογένεια και παιζει τοσο προβλέψιμο και βαρετό ποδοσφαιρο. Και το 18/19 και το 19/20 καλοκαιρια ηταν αλλα η ομαδα κεντούσε και χωρίς να εχει πιάσει ταβάνι προφάνως. Φέτος αυτό που παρουσιάζει είναι προβληματικό ΚΑΙ μην έχοντας τη δικαιολογία πως δεν εκανε προετοιμασια. Για να δουμε, υπομονη.
 

bobby

Well-Known Member
Εμεις οι Ολυμπιακοι πρέπει να αρχίσουμε να παίζουμε μπάλα καταρχάς bobby. Ανεπίτρεπτη η εικονα εντος αγωνιστικου χώρου. Κανεις δεν ειπε να κενταμε αλλα ομαδα που εχει τον ιδιο προπονητη 3,5 χρονια και ενα τοσο ποιοτικο ροστερ ειναι επικινδυνο το οτι δεν εχει κανεναν αυτοματισμο, μηδενικη ομοιογένεια και παιζει τοσο προβλέψιμο και βαρετό ποδοσφαιρο. Και το 18/19 και το 19/20 καλοκαιρια ηταν αλλα η ομαδα κεντούσε και χωρίς να εχει πιάσει ταβάνι προφάνως. Φέτος αυτό που παρουσιάζει είναι προβληματικό ΚΑΙ μην έχοντας τη δικαιολογία πως δεν εκανε προετοιμασια. Για να δουμε, υπομονη.
Παίζουν ουσιαστικά χωρίς σταματημό 2 σεζόν χωρίς ουσιαστικές διακοπές, το πρωτάθλημα ακόμα να αρχίσει (επίτηδες το κάνουν οι εξυγιαντές για να μη βρει ρυθμό ο Θρύλος και τους ξεσκίσει) , δεν έχουν ρυθμό και κανα 2-4 είναι λίγο αδιάφοροι ή με μπερδεμένο μυαλό. Μην τα ρίχνουμε στον Μαρτίνς, έχει και αυτός τις ευθύνες του (για 3-4-3 θέλεις αλλά μπακ) αλλά μη τα ισοπεδώνουμε όλα. Η ομάδα θέλει μόνο δυο επιθετικά μπακ κατά τα αλλά είμαι σούπερ. Μόλις βάλλουν 5-6 ακόμα παιχνίδια στα πόδια τους θα δεις. Απλά μην μας στοιχίζει αυτό στην Ευρώπη…..
 
Μπλουζα