Διασημοι/Celebrities

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
1626277223891.png


Πάντα είχα απορία ρε μάγκες. Το μέτωπο του Μανέ πρέπει να μπει στα βιβλία για ένα από τα μεγαλύτερα στην ανθρώπινη ιστορία ή απλά καραφλιάζει και έχει μπει μέσα το μαλλί του και σταμάτησε εκεί ; Αλλά βέβαια ο μπαγάσας το υπόλοιπο το έχει ακέραιο, ίχνος αραίωσης. Πραγματικά να σηκώνεις τα χέρια σου το κεφάλι του Σαντιο, ίσως η πιο περίεργη περίπτωση που έχω δει. Αν αραιώνει αραιώνει με θεόκουλο τρόπο, αν δεν αραιώνει μιλάμε για μέτωπο που προσγειώνεται πανεύκολα MIG. Σκέφτηκα και το να είναι μεταμοσχευμένα και γι αυτό να μη πέφτουν. Δε ξέρω.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

le2der

Active Member
Obameyang να δείτε καράφλα που έχει ….. δεν ξερω πως καταφέρνει χωρίς περουκίνι τέτοιο styiling
 

oreo

Well-Known Member
Προβολή συνημμένου 38126

Πάντα είχα απορία ρε μάγκες. Το μέτωπο του Μανέ πρέπει να μπει στα βιβλία για ένα από τα μεγαλύτερα στην ανθρώπινη ιστορία ή απλά καραφλιάζει και έχει μπει μέσα το μαλλί του και σταμάτησε εκεί ; Αλλά βέβαια ο μπαγάσας το υπόλοιπο το έχει ακέραιο, ίχνος αραίωσης. Πραγματικά να σηκώνεις τα χέρια σου το κεφάλι του Σαντιο, ίσως η πιο περίεργη περίπτωση που έχω δει. Αν αραιώνει αραιώνει με θεόκουλο τρόπο, αν δεν αραιώνει μιλάμε για μέτωπο που προσγειώνεται πανεύκολα MIG. Σκέφτηκα και το να είναι μεταμοσχευμένα και γι αυτό να μη πέφτουν. Δε ξέρω.
Ένας τέτοιος δεν την είχε πέσει στον Captain Philips ? :p
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Ένας τέτοιος δεν την είχε πέσει στον Captain Philips ? :p

NAI ΡΕ ΦΙΛΕ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ. Πάντως τι φάση με ορισμένους και εγώ ξέρω άτομα με μεγάλα μέτωπα αλλά εδω κυριολεκτικά χωρά και το κοστα κονκορντια. Αυτός στο καπτεν φιλιπς είχε μικρότερο μέτωπο πάντως.
 

oreo

Well-Known Member
NAI ΡΕ ΦΙΛΕ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ. Πάντως τι φάση με ορισμένους και εγώ ξέρω άτομα με μεγάλα μέτωπα αλλά εδω κυριολεκτικά χωρά και το κοστα κονκορντια. Αυτός στο καπτεν φιλιπς είχε μικρότερο μέτωπο πάντως.
To Costa Concordia ahahhahahahahahahahaha
 

aeratos28

Just aeratos
Εντωμεταξυ παίζει να μην κάνει καν θεραπεία ,απλά και μόνο για τη διαφήμιση να είναι σε αυτή τη φάση με την ένεση πάνω του
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Εντωμεταξυ παίζει να μην κάνει καν θεραπεία ,απλά και μόνο για τη διαφήμιση να είναι σε αυτή τη φάση με την ένεση πάνω του
Το πρόσωπο του είναι πειραγμενο στάνταρ πάντως πάνω από 10 χρόνια ....πάνω στο τραπέζι μου ανέβηκε όταν τραγουδούσε στην Συγγρού και ήμουν ακριβώς από κάτω του και σαν τώρα θυμάμαι τις χαρακτηριστικές ραφές κάτω από τα αυτιά και το πηγούνι.... Για μαλλί επειδή γενικά των έχω δει πάρα πολλές φορές και Αθήνα αλλά κ Χίο πολλά καλοκαίρια που έρχεται σερί θεωρώ ότι δεν έχει κάνει τίποτα και ίσως βάζει λίγο τοππικ για ενίσχυση ....απλά τυχερός....
 
  • Like
Reactions: spi

aeratos28

Just aeratos
Για τη μούρη του Γιώργο δεν διαφωνώ ,αφού τον έχεις δει κιόλας το πιστεύω,αλλά για το μαλλί,σίγουρα δεν κάνει τπτ.φαινεται.ειναι φουλ το μαλλί του
Το πρόσωπο του είναι πειραγμενο στάνταρ πάντως πάνω από 10 χρόνια ....πάνω στο τραπέζι μου ανέβηκε όταν τραγουδούσε στην Συγγρού και ήμουν ακριβώς από κάτω του και σαν τώρα θυμάμαι τις χαρακτηριστικές ραφές κάτω από τα αυτιά και το πηγούνι.... Για μαλλί επειδή γενικά των έχω δει πάρα πολλές φορές και Αθήνα αλλά κ Χίο πολλά καλοκαίρια που έρχεται σερί θεωρώ ότι δεν έχει κάνει τίποτα και ίσως βάζει λίγο τοππικ για ενίσχυση ....απλά τυχερός....
 

oreo

Well-Known Member
Το πρόσωπο του είναι πειραγμενο στάνταρ πάντως πάνω από 10 χρόνια ....πάνω στο τραπέζι μου ανέβηκε όταν τραγουδούσε στην Συγγρού και ήμουν ακριβώς από κάτω του και σαν τώρα θυμάμαι τις χαρακτηριστικές ραφές κάτω από τα αυτιά και το πηγούνι.... Για μαλλί επειδή γενικά των έχω δει πάρα πολλές φορές και Αθήνα αλλά κ Χίο πολλά καλοκαίρια που έρχεται σερί θεωρώ ότι δεν έχει κάνει τίποτα και ίσως βάζει λίγο τοππικ για ενίσχυση ....απλά τυχερός....
Τραβηγμένος ? Εγώ έλεγα κανα μποτοξακι θα κάνει!!!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Kostas97

Well-Known Member
1626293903060.png

Η δερματολογος πανω, ειναι γυναικα του και απο ο,τι φαινεται τον περιποιειται καλα.
 

aeratos28

Just aeratos
Όχι ρε τι τοπικ,σκατζόχοιρος είναι ο Τσαλίκης..μουφα η διαφήμιση εντελώς αυτή με τις ενέσεις.ποσο κοροιδια πατάνε στον κόσμο..κοίτα πως είναι ο Τσαλίκης με τις ενέσεις θα λέει η μαντάμ.χαχαχαχα ρε ουστ.
 

aeratos28

Just aeratos

Kostas97

Well-Known Member
1626294207270.png
1626294248454.png

Δημητρης Αλεξανδρου.
Σε αυτες τις φωτος μιας και ειναι μαλλιας, φαινεται κατι σιγουρα διαφορετικο απο το πώς παρουσιαζεται.
Ειτε για να γινεις διασημος περνας καποιο τεστ καραφλας στα νιατα αρα επιλεγονται ολοι οι σκαντζοχοιροι και εμεις εδω ειμαστε πολυ ατυχοι , κατι που προσωπικα δεν το πιστευω..

Ειτε οι θεραπειες λογω αυτου ξεκιναν πολυ νωρις, με αποτελεσμα μικρες απωλειες.
Ποσα περιστατικα του φορουμ που ξεκινησαν στα πρωτα δειγματα ΑΑ θεραπεια διατηρουνται μεχρι σημερα δυνατα , ενω μπορει να προοριζονταν για μεγαλα NW.
Εγω κλεινω προς τα αυτο το σεναριο.

Το συγκεκριμενο βιντεο, με εναν του Hollywood να μιλαει ανοιχτα οτι στα 26 πηρε avodart νομιζω λεει πολλα https://www.youtube.com/watch?v=Wv9gu1zJdRo
 

oreo

Well-Known Member
Προβολή συνημμένου 38150Προβολή συνημμένου 38151
Δημητρης Αλεξανδρου.
Σε αυτες τις φωτος μιας και ειναι μαλλιας, φαινεται κατι σιγουρα διαφορετικο απο το πώς παρουσιαζεται.
Ειτε για να γινεις διασημος περνας καποιο τεστ καραφλας στα νιατα αρα επιλεγονται ολοι οι σκαντζοχοιροι και εμεις εδω ειμαστε πολυ ατυχοι , κατι που προσωπικα δεν το πιστευω..

Ειτε οι θεραπειες λογω αυτου ξεκιναν πολυ νωρις, με αποτελεσμα μικρες απωλειες.
Ποσα περιστατικα του φορουμ που ξεκινησαν στα πρωτα δειγματα ΑΑ θεραπεια διατηρουνται μεχρι σημερα δυνατα , ενω μπορει να προοριζονταν για μεγαλα NW.
Εγω κλεινω προς τα αυτο το σεναριο.

Το συγκεκριμενο βιντεο, με εναν του Hollywood να μιλαει ανοιχτα οτι στα 26 πηρε avodart νομιζω λεει πολλα https://www.youtube.com/watch?v=Wv9gu1zJdRo
Στο Νοmads φαινόταν μεγάλη η απώλεια στους κροταφους, τον βλέπω πρόσφατα οτι έχει ανακάμψει.
 
Μπλουζα