Διασημοι/Celebrities

Gianney

Well-Known Member
Συμφωνώ κι εγώ για το αποτέλεσμα του. Σίγουρα μιλάμε και για αθλητές top επιπέδου που δεν παίρνουν φάρμακα τριχόπτωσης.
Ναι περίπου 2 cm κατέβασμα δηλ χοντρικά 2000 συν κάτι αλλά γύρω στα 2700 με 3000 grafts όπως λέει και στο βίντεο περίπου όσα και ο Shaqiri
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Kostas97

Well-Known Member
Σε φωτογραφια εχω δει και τον πατερα του ο οποιος ειναι nw5-6
Απο οτι φαινεται μπορεις να διατηρησεις καλο μαλλακι με θεραπειες και μονο.
 

ΛΕΣ

Active Member
Σε φωτογραφια εχω δει και τον πατερα του ο οποιος ειναι nw5-6
Απο οτι φαινεται μπορεις να διατηρησεις καλο μαλλακι με θεραπειες και μονο.
Δεν μετράει μόνο το πώς είναι ο πατέρας σου φίλε. Ο προπάππους μου ήταν nw 0 ο παππούς μου και οι 2 αδερφοί του nw 3-4 ο πατέρας μου 6αρης. Από την πλευρά της μάνας μου ο παππούς μου 6αρης. Παρ όλα αυτά ο αδερφός μου στα 32 είναι nw 1, οπότε πραγματικά δεν ξέρω τι ισχύει με κληρονομικότητα. Οι γονείς μου και οι 4 παππούδες μου έχουν καφέ μάτια, εγώ έχω μπλε. Οπότε έχω σηκώσει τα χέρια ψηλά για το πώς λειτουργεί το DNA
 

oreo

Well-Known Member
Υπάρχει ενδεχόμενο να έχει κάνει μικρό touch up hairline ο Τσαλίκης ? Θυμάμαι οτι είχε χάσει λίγο έδαφος μπροστά. Να είναι toppik ? Θεραπεία ?
Μπορεί και ιδέα μου...
 

oreo

Well-Known Member
Δεν μετράει μόνο το πώς είναι ο πατέρας σου φίλε. Ο προπάππους μου ήταν nw 0 ο παππούς μου και οι 2 αδερφοί του nw 3-4 ο πατέρας μου 6αρης. Από την πλευρά της μάνας μου ο παππούς μου 6αρης. Παρ όλα αυτά ο αδερφός μου στα 32 είναι nw 1, οπότε πραγματικά δεν ξέρω τι ισχύει με κληρονομικότητα. Οι γονείς μου και οι 4 παππούδες μου έχουν καφέ μάτια, εγώ έχω μπλε. Οπότε έχω σηκώσει τα χέρια ψηλά για το πώς λειτουργεί το DNA
Πατέρας φίλου μου ξεκινάνε τα μαλλιά 2 cm πάνω απο τα φρύδια, έχει και μουστάκι, σαν τον Super Mario.
Ο φιλαράκος δυστυχώς Νοργουντ 4000!!!
 
  • Like
Reactions: spi

Thanos92

Active Member
Και ο αγγλος ηθοποιος Sam Claflin έκανε μεταμόσχευση και κατάφερε να το κρατήσει κρυφό μεσα στην καραντινα

2018
sam claflin 2018.jpg

2020-21
sam claflin.jpg

sam claflin 2021.jpg

sam-claflin 2021.jpg
 

Gianney

Well-Known Member
Υπάρχει ενδεχόμενο να έχει κάνει μικρό touch up hairline ο Τσαλίκης ? Θυμάμαι οτι είχε χάσει λίγο έδαφος μπροστά. Να είναι toppik ? Θεραπεία ?
Μπορεί και ιδέα μου...
Ο Τσαλίκης έχει μαλλουρα ,και του πάει όπως τα φτιάχνει
 

Gianney

Well-Known Member
Και έγω το ίδιο και μου πάνε όπως τα φτιάχνω , αλλά άλλο είπα ρε Gianney :cool:
Ναι ρε συ φίλε έννοειται ότι καταλαβα τι είπες και ρωτάς,απλά τώρα μου ήρθε να εκφράσω τον θαυμασμό μου ,μιας και τον ανέφερες και τον θυμήθηκα ;) ;) :) ;)
 

oreo

Well-Known Member
Ναι ρε συ φίλε έννοειται ότι καταλαβα τι είπες και ρωτάς,απλά τώρα μου ήρθε να εκφράσω τον θαυμασμό μου ,μιας και τον ανέφερες και τον θυμήθηκα ;) ;) :) ;)
Επίσης οτι είναι 45 και έχει αυτη την εικόνα είναι άξιο θαυμασμού
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Gianney

Well-Known Member
Επίσης οτι είναι 45 και έχει αυτη την εικόνα είναι άξιο θαυμασμού
Τι σου είναι το άτιμο το dna,επίσης πολλές φυλές πχ Ρόμα κτλ έχουν μαλλιά για σεμινάριο και δεν πιστεύω να ξέρει κανείς από μινοξιδιλη, φιναστεριδη κτλ κτλ χαχα
 

ΛΕΣ

Active Member
Τι σου είναι το άτιμο το dna,επίσης πολλές φυλές πχ Ρόμα κτλ έχουν μαλλιά για σεμινάριο και δεν πιστεύω να ξέρει κανείς από μινοξιδιλη, φιναστεριδη κτλ κτλ χαχα
Γιατί στη βόρεια Ευρώπη, που περπατάς στον δρόμο και είναι όλοι νταγλαραδες 1.85+ και σωματότυποι λες και γυμνάζονται 24/7.
 

Kostas97

Well-Known Member
Εγω κραταω μικρο καλαθι για τις μαλλουρες που βλεπω στους διασημους, ελληνες και ξενους.
Θεωρω οι φινες, οι ενεσεις , τα prp πανε συννεφο.
Απλα τα εφαρμοζουν απο νωρις και δεν βλεπεις ποτε την πτωση , αρα και την αναστρεψιμοτητα.
Οι ανθρωποι αυτοι βασιζονται στην εμφανιση τους.
 

Gianney

Well-Known Member
Εγω κραταω μικρο καλαθι για τις μαλλουρες που βλεπω στους διασημους, ελληνες και ξενους.
Θεωρω οι φινες, οι ενεσεις , τα prp πανε συννεφο.
Απλα τα εφαρμοζουν απο νωρις και δεν βλεπεις ποτε την πτωση , αρα και την αναστρεψιμοτητα.
Οι ανθρωποι αυτοι βασιζονται στην εμφανιση τους.
Σε αυτό έχεις δίκιο.
 

giwrgos8888

Active Member
εκανε και αυτος την μεταμοσχευση του
 
Μπλουζα