Διακοπη φινας και οι παρενεργειες συνεχιζουν

otherdude

Member
kapa είπε:
otherdude είπε:
Σωστος!
Nατος ο τρελιαρης!
το ξερα οτι θα σκαγες μυτη... :p

PCT το χω δοκιμασει και τα σπαει
εγω προσωπικα θα επαιρνα και τα 2
και θα εκανα combine 2 ταμπλετες απ το καθενα την μερα
εσυ τι λες kapa?

γινεται ο συνδιασμος των δυο πρωτων.
η λιμπιντο θα ρθει σε πολυ καλα επιπεδα,μπορει και ενοχλητικα καλα :D


θυμαμαι που επαιρνα PCT περσι πριν τα βαρη και μετα που πηγαινα και σηκωνα βαρη στο γυμναστηριο αρχισε και μου σηκωνοτανε μολις εβλεπα καμια καλη κοπελιτσα εκει τριγυρω...και για να ηρεμησω πηγαινα στην τουαλετα και τραβαγα 1 γερη γιατι αλλιως δεν μου επεφτε με τιποτα...:blush::bon::21m:
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kapa

Μέλος του προσωπικού
otherdude είπε:
γινεται ο συνδιασμος των δυο πρωτων.
η λιμπιντο θα ρθει σε πολυ καλα επιπεδα,μπορει και ενοχλητικα καλα :D



θυμαμαι που επαιρνα PCT περσι πριν τα βαρη και μετα που πηγαινα και σηκωνα βαρη στο γυμναστηριο αρχισε και μου σηκωνοτανε χωρις λογο μολις εβλεπα καμια καλη κοπελιτσα εκει τριγυρω...και για να ηρεμησω πηγαινα στην τουαλετα και τραβαγα 1 γερη γιατι αλλιως δεν μου επεφτε με τιποτα...:blush::bon::21m:

αυτο εννοω ενοχλητικα καλα,να συμβαινει σε ακαταλληλες στιγμες στην ημερα :21m:
 

otherdude

Member
kapa είπε:
otherdude είπε:
γινεται ο συνδιασμος των δυο πρωτων.
η λιμπιντο θα ρθει σε πολυ καλα επιπεδα,μπορει και ενοχλητικα καλα :D



θυμαμαι που επαιρνα PCT περσι πριν τα βαρη και μετα που πηγαινα και σηκωνα βαρη στο γυμναστηριο αρχισε και μου σηκωνοτανε χωρις λογο μολις εβλεπα καμια καλη κοπελιτσα εκει τριγυρω...και για να ηρεμησω πηγαινα στην τουαλετα και τραβαγα 1 γερη γιατι αλλιως δεν μου επεφτε με τιποτα...:blush::bon::21m:

αυτο εννοω ενοχλητικα καλα,να συμβαινει σε ακαταλληλες στιγμες στην ημερα :21m:


πες με τρελο η τσοντιαρη αλλα οι γκομενες γουσταρουν μολις δουν τυπους που τους σηκωνεται διχως λογο και ας μην το παραδεχονται :lmao::lmao::21m:
 

zotrix

Active Member
otherdude είπε:
kapa είπε:
otherdude είπε:
Σωστος!
Nατος ο τρελιαρης!
το ξερα οτι θα σκαγες μυτη... :p

PCT το χω δοκιμασει και τα σπαει
εγω προσωπικα θα επαιρνα και τα 2
και θα εκανα combine 2 ταμπλετες απ το καθενα την μερα
εσυ τι λες kapa?

γινεται ο συνδιασμος των δυο πρωτων.
η λιμπιντο θα ρθει σε πολυ καλα επιπεδα,μπορει και ενοχλητικα καλα :D


θυμαμαι που επαιρνα PCT περσι πριν τα βαρη και μετα που πηγαινα και σηκωνα βαρη στο γυμναστηριο αρχισε και μου σηκωνοτανε μολις εβλεπα καμια καλη κοπελιτσα εκει τριγυρω...και για να ηρεμησω πηγαινα στην τουαλετα και τραβαγα 1 γερη γιατι αλλιως δεν μου επεφτε με τιποτα...:blush::bon::21m:

Καλά ρε φίλε τον επαιζες στη τουαλέτα του γυμναστηριου;! Πως δεν τον επαιξες και χύμα μέσα στο γυμναστηριο δηλαδή, πάνω σε κανα παγκο
 

otherdude

Member
zotrix είπε:
otherdude είπε:
kapa είπε:
otherdude είπε:
Σωστος!
Nατος ο τρελιαρης!
το ξερα οτι θα σκαγες μυτη... :p

PCT το χω δοκιμασει και τα σπαει
εγω προσωπικα θα επαιρνα και τα 2
και θα εκανα combine 2 ταμπλετες απ το καθενα την μερα
εσυ τι λες kapa?

γινεται ο συνδιασμος των δυο πρωτων.
η λιμπιντο θα ρθει σε πολυ καλα επιπεδα,μπορει και ενοχλητικα καλα :D


θυμαμαι που επαιρνα PCT περσι πριν τα βαρη και μετα που πηγαινα και σηκωνα βαρη στο γυμναστηριο αρχισε και μου σηκωνοτανε μολις εβλεπα καμια καλη κοπελιτσα εκει τριγυρω...και για να ηρεμησω πηγαινα στην τουαλετα και τραβαγα 1 γερη γιατι αλλιως δεν μου επεφτε με τιποτα...:blush::bon::21m:

Καλά ρε φίλε τον επαιζες στη τουαλέτα του γυμναστηριου;! Πως δεν τον επαιξες και χύμα μέσα στο γυμναστηριο δηλαδή, πάνω σε κανα παγκο


κανενας δεν πηρε χαμπαρι ηταν τοσο δυνατο αυτο το χαπι που σε 3 λεπτα ειχα ξεμπερδεψει
:21m::21m:
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
για το PCT-Xtreme-Post http://www.ebay.com/itm/PCT-Xtreme-Post-Cycle-Support-Testosterone-Booster-/111502984079?pt=UK_Health_Beauty_Vitamins_Supplements&hash=item19f618838f
υπαρχει η φημη οτι ειναι το καλυτερο στο ειδος του.
για ελεφαντες και γαΪδαρες στην ανηφορα λενε.... :couple
 

giwrgos athina

Active Member
Ρε παιδεια με αυτα τα συμπληρωματα που προτεινετε ακομα και να αναιβασω την λιμπιντο μ και να αποκαταστησω την στυσηδεν θα ειναι πρωσωρινα?Ετσι δενειναι καπα?


Σημερα ξαναδοκιασα τις επιδοσης μου με την κοπελα μου.Στην αρχη στα προκατακτικα στα φιλια και αυτα δεν ειχα καμοια διεγερση τελειως πεσμενος..Στην συνεχεια με λιγα παραπανο πειραγματα επιασα 100% στυση και εγεινε η δυησδηση την οποια για λιγο εχασα οχι ομως σε μεγαλο βαθμο αντε να πηγα στα 80% και μετa απο λιγο παλι ξανα στο 100%.Γενικα καθολη την διαρκεια της σεξουαλικης πραξης εχω αναιβοκαταιβασματα στην στυση δεν ειναι σταθερη..Λιμπιντο σχεδον μηδενικη και δεν ευχαριστιεμαι το sex οπως πριν την φινα..
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
giwrgos athina είπε:
Ρε παιδεια με αυτα τα συμπληρωματα που προτεινετε ακομα και να αναιβασω την λιμπιντο μ και να αποκαταστησω την στυσηδεν θα ειναι πρωσωρινα?Ετσι δενειναι καπα?

το καθε σωμα ειναι διαφορετικο,δεν υπαρχει απαντηση γι αυτο.
αν σου φαινεται κατι κακο ακομα και μακροχρονια χρηση καποιου σκευασματος σκεψου οτι και την φινα σε ολη σου την ζωη θα την χρησιμοποιουσες.
τα 2 πρωτα αξιζει να τα δοκιμασεις ενα ενα τα 2 τελευταια ειναι φαρμακευτικα σκευασματα και δεν ειναι για μακροχρονια.
 

giwrgos athina

Active Member
Απο τι εχω διαβασει εδω μεσα τα συμπληρωματα δεν ειναι για συνεχεια..Αντε για 2 μηνες και μετα διακοπη.Kapa σκεφτομουνα για ενα συμπληρωμα που μου πρωτεινε o stripar λεγεται wellman conception..Δυστηχως μπαινω απο ταμπλετ και δεν εχει copu paste να σου στειλω το link..Αν μπορεις δες το και πες μου την γνωμη σου..Εχω κλεισει και ραντεβου σε ουρολογο να μου γραψει να κανω εξετασει και αν σε 6 μηνες που θα κλεισω χρονο απο την διακοπη δεν επανελθω θα σκεφτω το proviron μετα απο παρακολουθηση γιατρου φυσικα.
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
giwrgos athina είπε:
Απο τι εχω διαβασει εδω μεσα τα συμπληρωματα δεν ειναι για συνεχεια..Αντε για 2 μηνες και μετα διακοπη.Kapa σκεφτομουνα για ενα συμπληρωμα που μου πρωτεινε o stripar λεγεται wellman conception..Δυστηχως μπαινω απο ταμπλετ και δεν εχει copu paste να σου στειλω το link..Αν μπορεις δες το και πες μου την γνωμη σου..Εχω κλεισει και ραντεβου σε ουρολογο να μου γραψει να κανω εξετασει και αν σε 6 μηνες που θα κλεισω χρονο απο την διακοπη δεν επανελθω θα σκεφτω το proviron μετα απο παρακολουθηση γιατρου φυσικα.
μαλλον αυτο λες http://www.ebw.gr/el/Product/155433/Vitabiotics-Wellman-Conception-30-tabs-Vitabiotics
βοηθαει και αυτο στην λιμπιντο.
απο τα συστατικα του συγκεκριμενα
L-αργινίνη
Maca
ψευδάργυρος.
εγω εχω αυτα στο συρταρι τωρα
 

Συνημμένα

  • 10744634_787199397986125_1201687401_n.jpg
    10744634_787199397986125_1201687401_n.jpg
    88.3 KB · Προβολές: 84

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

giwrgos athina

Active Member
Nai kapa αυτο λεω και το ψηνω πολυ να το δοκιμασω.Αμφιβαλω αν θα μου δωσει μονιμη βελτιωση αλλα θα το δοκιμασω...Υπαρχει περιπτωση το προβλημα με την στυση μου να ειναι μονιμο και να μεινω σε αυτα τα επιπεδα??εχω διαβασει πολλες περιπτωσεις που επανηλθαν στο χρονο κοντα αλλα οι περισσοτερες καναν χρηση φινας πολυ καιρο τουλαχιστον 2 χρονια εγω με 7 κηνες και την ακουσα τοσο σοβαρα?
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
giwrgos athina είπε:
Nai kapa αυτο λεω και το ψηνω πολυ να το δοκιμασω.Αμφιβαλω αν θα μου δωσει μονιμη βελτιωση αλλα θα το δοκιμασω...Υπαρχει περιπτωση το προβλημα με την στυση μου να ειναι μονιμο και να μεινω σε αυτα τα επιπεδα??εχω διαβασει πολλες περιπτωσεις που επανηλθαν στο χρονο κοντα αλλα οι περισσοτερες καναν χρηση φινας πολυ καιρο τουλαχιστον 2 χρονια εγω με 7 κηνες και την ακουσα τοσο σοβαρα?

δεν το πιστευω σε μονιμες παρενεργειες,εν μερει δεν ισχυει.
τις ορμονες μπορεις να τις πας οπου θες.
οσοι αργησαν τοσο πολυ να επανελθουν απλα δεν ειχαν τις γνωσεις για να το κανουν.
 

Stripar

Established Member
giwrgos athina είπε:
stripar το συμπληρωμα που μου πρωτεινες ξερεις αν υπαρχει στα φαρμακεια?


Αν εννοείς την maca βεβαίως!...

Εγω όμως την πήρα απο iherb (μαζί με κάποια σαμπουάν) δίοτι είναι Raw Maca (είναι πιό αποτελεσματική & έχει καλύτερη απορρόφηση) είναι μεγαλύτερης συγκέντρωσης σε mg (πιό δυνατή) και η τιμή περίπου το 1/3 με 1/4 της τιμής των ελληνικών φαρμακείων

Δές εδώ το ίδιο προιόν απο iherb , στην Ελλάδα της κρίσης μας διαφορές:

http://www.iherb.com/Now-Foods-Maca-Raw-750-mg-90-Vcaps/18046

http://www.healingpowerpharmacy.gr/Now-Foods-Maca-750-Mg-Raw-90-Vcaps%C2%AE?flypage=

Πάντως θα σε βοηθήσει πολύ!...μπορεί να το πάρει και η σύντοφός σου ΝΑ ΑΦΗΝΙΑΣΕΤΕ ΠΑΡΕΑ!!!....0% παρενέργειες καθαρά φυτικό προιόν βοηθάει στην λίμπηντο , στην στυτικότητα και στο άγχος κατα την πράξη...
επίσης δέν επειρεάζει την μετατροπή της DHT , απόλυτα ασφαλές για χρήστες finas & Dutas που θέλουν να κρατάνε τα μαλλιά του και να μήν αναιρεί το όποιο προιόν το ένα το άλλο

Με 14 δολλάρια κάπου 11euro σου βγαίνει η μία καπσούλα (11,00 euro / 90 χάπια σύνολο) 0,11 cent του euro!!!!Στην πίο δραστική maca και 750mg

υπάρχει και η νορμάλ maca των 500mg με 250 καπσούλες
http://www.iherb.com/Now-Foods-Maca-500-mg-250-Capsules/9743
όπου σε αυτήν σου βγαίνει 0,04 cent του euro η καπσούλα!!!

Μπορείς να επιλέξεις όποια νομίζεις ότι κουμπώνει καλύτερα στις ανάγκες σου και σο τυχόν προβλημά σου

Εγώ επέλεξα την πίο δραστική λόγω Dutas (προληπτικά)...δέν την χρειάζομαι ευτυχώς προς το παρών...αλλά αραιά και πού κουμπώνω καμοιά καπσούλα και βγάζω γούστα!

Σκέψου πόσο καιρό θα σου κρατήσουν αυτές οι καπσούλες (αναλόγως την συσκεβασία και την χρήση) & ΤΙ ΧΑΡΑ θα σου δώσουν!!!

Θα χαρώ να μάθω ότι σε βοήθησε έστω και λίγο
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
giwrgos athina είπε:
Δηλαδη καπα το μυστικο ειναι τα συμπληρωματα που ειπαμε παραπανο για να επανελθω??
clomiphene για 2 εβδομαδες και μετα με pct συμπληρωμα.
ειναι ενα σχημα αποκαταστασης της λιμπιντο αρκετα καλο
 

Stripar

Established Member
giwrgos athina είπε:
Απο τι εχω διαβασει εδω μεσα τα συμπληρωματα δεν ειναι για συνεχεια..Αντε για 2 μηνες και μετα διακοπη.

Γιώργο αυτός είναι ένας μύθος!...
Αν πέρνεις ένα συμπλήρωμα με τις σωστές αναλογίες-συγκεντρώσεις είναι απόλυτα ασφαλές και είναι σαν να τρώς σωστά και υγεινά.
Υπάρχουν πίνακες με τις ασφαλές αναλογίες που πρέπει να πέρνουμε ανά ημερήσια βάση σε βιταμίνη , μέταλλα , κ.λ.π τόσο απο συμπληρώματα , όσο απο την διατροφή όσο και απο τον συνδυασμό και των δύο!

Μύθος...
 

giwrgos athina

Active Member
Stripar δεν θα παρω σκετη maka θα παρω το wellmen conception που μου ειχες πρωτεινη σε αλλο νημα και θα ενημερωσω για τυχον βελτιωση.
 

Stripar

Established Member
giwrgos athina είπε:
Kapa σκεφτομουνα για ενα συμπληρωμα που μου πρωτεινε o stripar λεγεται wellman conception..Δυστηχως μπαινω απο ταμπλετ και δεν εχει copu paste να σου στειλω το link..Αν μπορεις δες το και πες μου την γνωμη σου..

Γιώργο και το συγκεκριμένο συμπλήρωμα θα το βρείς στα φαρμακεία...

Όμως είναι πολύ λιγότερης συγκέντρωσης η maca σε αυτό (250mg)...περιέχει arginini ψευδάργυρο όπως λέει ο kapa.
Όμως απευθύνεται κυρίως σε άλλα προβλήματα , μικρή κινητικότητα & ποιότητα σπέρματος και γενικότερα σε άτομα που προσπαθούν να έχουν μια καλή "αναπαραγωγική αντρική υγεία"

Ομως μπορείς όμως να ξεκινήσεις με αυτό που είναι χαμηλότερης δοσολογίας σε maca αλλά περιέχει ισχυρά αντιξειοδωτικά , βιταμίνες μέταλλα καθώς και siberian ginseng που βοηθάει στη αντιμετώπιση του άγχους , την αντοχή και απόδοση και αναλόγως πώς θα πάς
προχωράς έπειτα σε καθαρή Maca που προσωπικά θεωρώ θα σε βοηθήσει περισότερο μιάς και όπως αναφέρεις το πρόβλημά σου είναι στητικό και λύμπιντο


giwrgos athina είπε:
Stripar δεν θα παρω σκετη maka θα παρω το wellmen conception που μου ειχες πρωτεινη σε αλλο νημα και θα ενημερωσω για τυχον βελτιωση.

Ναι το σωστό είναι να ξεκινήσεις απο εκεί , (θα πρέπει να το πέρνεις κανένα δίμηνο περίπου) όπου και θα αποτοξινώσεις τον οργανισμό σου και θα τον βοηθήσεις γενικότερα...και βλέπεις.

Ξέρω άτομα που τα πέρνουν στο forum για τεκνοποίηση και είναι ευχαριστημένοι...άν το βλέπουν ας σου στείλουν ένα p.m γιατί είναι άκομψο εγώ να πώ ονόματα.

Θεωρώ όμως ότι θα πάς καλά!
 

giwrgos athina

Active Member
Θα το δοκιμασω και θα σας πω..Θα τα συνδοιασω φυσικα με γυμναστικη και θα τρωω και μελι που βοηθαει και βλεπουμε.
 
Μπλουζα