Διακοπη φινας και οι παρενεργειες συνεχιζουν

giwrgos athina

Active Member
Aγυμναστος ειμαι..και καπνιζα και ενα πακετο την ημερα επι 9 χρονια..Τωρα καπνιζω που και που και αρχισα γυμναστηριο μπας και συνελθω..Κανω 20 λεπτα τρεξιμο και κανα μισαωρο βαρη σε μηχανηματα που ειναι για πλατη και στηθος οχι βαρακια..
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

otherdude

Member
giwrgos athina είπε:
Aγυμναστος ειμαι..και καπνιζα και ενα πακετο την ημερα επι 9 χρονια..Τωρα καπνιζω που και που και αρχισα γυμναστηριο μπας και συνελθω..Κανω 20 λεπτα τρεξιμο και κανα μισαωρο βαρη σε μηχανηματα που ειναι για πλατη και στηθος οχι βαρακια..


εγω εχω κοψει τσιγαρο μαχαιρι εδω και 3 χρονια και το τσιγαρο κανει κακο στις στυσεις θυμαμαι στον στρατο οταν ημουν μια σειρα μου ελεγε 21 χρονων εγω τοτε 20 αυτος.."απο τοτε που ξεκινησα το τσιγαρο μου κοπηκαν οι πρωινες"

κουφο ε?

τεσπα γυμναστηριο οποσδηποτε βαρη πολλα κιλα και λιγες επαναληψεις πχ 3 σετ 8-10 επαναληψεις
και οταν τελειωνεις κοιλιακους ραχιαιους και μετα καπακι διαδρομο 35 λεπτα χαλαρο τζοκινγκ στο 8 τον διαδρομο η αν δεν θες χαλαρο τζοκινγκ κανε HITT (sprintακια) η αεροβια και θα βελτιωσει τις στυσεις σου και χανει και τιγκα λιπος...

αμεσως μετα τα βαρη το γλυκογονο κατεβαινει πολυ στο σωμα οποτε εκεινη την στιγμη πας και κανεις αεροβια καις λιπος φουλ....
θυμαμαι πολλες φορες που εκανα διαδρομο και μου σηκωνοτανε εκεινη την στιγμη (αυξημενη κυκλοφορια αιματος)
και καποια κοριτσια που ηταν εκει τριγυρω πηραν χαμπαρι τι μου ειχε συμβει και γελαγαν LOL
 

giwrgos athina

Active Member
Δεν μπορω ακομα τοσο εντονο ρυθμο μου βγαινει η γλωσσα..Ειπαμε ειμαι αγυμναστος και ξεκινησα ουτε ενα μηνα καλα καλα..20 λεπτα βγαζω τρεξιμο στο τελειως χαλαρο τον διαδρομο τον βαζω στο 7...κοιλιακους ραχιεους δεν κανω βαριεμαι μετα το διαδρομο παω στα βαρη..Αυτα για αρχη..Στην πορεια πιστευω θα φτιαξω φυσικη κατασταση και θα βελτιωθω.
 

otherdude

Member
giwrgos athina είπε:
Δεν μπορω ακομα τοσο εντονο ρυθμο μου βγαινει η γλωσσα..Ειπαμε ειμαι αγυμναστος και ξεκινησα ουτε ενα μηνα καλα καλα..20 λεπτα βγαζω τρεξιμο στο τελειως χαλαρο τον διαδρομο τον βαζω στο 7...κοιλιακους ραχιεους δεν κανω βαριεμαι μετα το διαδρομο παω στα βαρη..Αυτα για αρχη..Στην πορεια πιστευω θα φτιαξω φυσικη κατασταση και θα βελτιωθω.


οκ εστω...και στο 7 μια χαρα ειναι γενικα γυμναστηριο επιβαλετται σε εναν αντρα ειδικα μετα τα 30 που αρχιζει να πεφτει η τεστοστερονη..

οσο ενας αντρας γυμναζεται κραταει την τεστο του σε καλα επιπεδα δεν γερναει δεν παχαινει και το κυριοτερο απο ολα δεν προκειτε να παθει καταθλιψη ποτε!
η ασκηση σκοτωνει την καταθλιψη εγω ειμαι 25 παω στα 26 και τα τελευταια 3 χρονια με αυτα που εχω περασει κανονικα θα επρεπε να ημουν καταθλιπτικος και να μην μου σηκωνεται αλλα χαρις την ασκηση ολα jet...
 

giwrgos athina

Active Member
Εχεις απολυτο δηκιο φιλε σε ολα και για την ασκηση και για το καπνισμα...Μακαρι νσ γινουν οι στυσεις μου οπως πρωτα και θα παω γονατιστος στην τηντηνο..Φοβαμαι μην μεινω για παντα σε αυτα τα επιπεδα.
 

otherdude

Member
giwrgos athina είπε:
Εχεις απολυτο δηκιο φιλε σε ολα και για την ασκηση και για το καπνισμα...Μακαρι νσ γινουν οι στυσεις μου οπως πρωτα και θα παω γονατιστος στην τηντηνο..Φοβαμαι μην μεινω για παντα σε αυτα τα επιπεδα.



τι εχουν οι στυσεις ρε φιλε ακομα δεν καταλαβαινω μου λες οτι εχεις κανονικα στυση και μονος σου και χωρις γκομενα αρα που σκαλωνεις?

μηπως δεν εισαι πολυ σκληρος αυτο εννοεις?

δλδ πιανεις στυση 80-90% και οχι 100%?
 

giwrgos athina

Active Member
Θα εκτιμουσα πως μονος μ πες πιανω 80% και με την κοπελα μου 60%70% που πιστευω ειναι λογου αγχους....Δεν πιανω τις επιδοσης που ειχα και που θελω.
 

Stripar

Established Member
giwrgos athina είπε:
Θα εκτιμουσα πως μονος μ πες πιανω 80% και με την κοπελα μου 60%70% που πιστευω ειναι λογου αγχους....Δεν πιανω τις επιδοσης που ειχα και που θελω.

George...στο έχω ξαναπεί
Πάρε κανένα φυτικό βοτανάκι , να στανιάρεις πιο γρήγορα!...
 

otherdude

Member
giwrgos athina είπε:
Θα εκτιμουσα πως μονος μ πες πιανω 80% και με την κοπελα μου 60%70% που πιστευω ειναι λογου αγχους....Δεν πιανω τις επιδοσης που ειχα και που θελω.


πηγαινες να δεις γιατρο αν οντως ειναι ετσι επειγοντως αν ειναι 60-70 τις εκατο στυση παει να πει οτι ειναι με το ζορι σκληρος

πηγαινε δες γιατρο οπωσδηποτε
 

giwrgos athina

Active Member
Mαλλον θα κανω και τα δυο..θα παρω και το συμπληρωμα και απο βδομαδα θα κλεισω ραντεβου να κανω εξετασης..stripar το συμπληρωμα που μου πρωτεινες ξερεις αν υπαρχει στα φαρμακεια?
 

zotrix

Active Member
Stripar είπε:
giwrgos athina είπε:
Θα εκτιμουσα πως μονος μ πες πιανω 80% και με την κοπελα μου 60%70% που πιστευω ειναι λογου αγχους....Δεν πιανω τις επιδοσης που ειχα και που θελω.

George...στο έχω ξαναπεί
Πάρε κανένα φυτικό βοτανάκι , να στανιάρεις πιο γρήγορα!...

ή κανένα πουτανάκι
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

giwrgos athina

Active Member
Καλησπερα και παλι..Εχθες προσπαθησα να αποβαλω καθε αγχος που εχω για το θεμα των στυσεων μου μετα απο χρηση φινας και επιχειρησα να κανω sex με την κοπελα μου χωρις να σκεφτομαι τιποτα..Στην αρχη επιασα μια ικανοποιητικη στυση οχο ομως τελεια θα ελεγα γυρω στο 80% αλλα αρκετη για να γινει δυησδηση..ΜΕ το που γινεται ομως σε κανα λεπτο την εχασα την στυση μου και καταιβηκα σε ενα ποσοστο καπου στο 40% θα ελεγα οπου ηταν αδυνατον να συνεχισουμε...Προσπαθησε βεβαια να με ξαναναιβασει οπου τα καταφερα για λιγο αλλα μετα που ξαναδοκιμασαμε παλι τα ιδια..Βεβαια δεν με παρεξηγξ γιατι γνωριζει οτι εχω ηεμα με την φινα...6 μηνες κραταει αυτη η ιστορια...Αλλες μερες ειμαι ετσι και ααλλες φορες καλυυ0τερα..Καποιο διαστημα καπου στον 1,μιση μηνα απο την διακοπη ειχα φτασει σε ενα πολυ καλο επιπεδο που νομιζα πως επανηλθα πληρως αλλα κρατησε για λιγο..Πρωινες επισεις της τελευταιες μερες δεν εχω και οταν εχω εχω σε ενα ποσοτο γυρω στο 70 με 80%..Δεν εχω καμοια αλλη παρενεργεια ομως ουτε στο σπερμα ουτε καταθλιψη ουτε τιποτα προστατιτιδες και πονους στους ορχοις αλλα αυτη η αδυναμια καλης στυσης με εχει τρελανει δεν λεει να υποχωρησει εχω αρχισει και ανησυχω τρελα...Σε 10 μερες εκλεισα ραντεβου σε ουρολογο του ικα να μου γραψει εξετασεις να κανω...Διαβασα λαι στο site οτι σε περιπτωσεις που οι παρενεργειες επιμενουν συνισταται η χρηση proviro για επαναφορα αλλα φοβαμαι να παρω τετοια πραγματα γιατι ειναι αναβολικη ουσια..Το θεμα με τα μαλλια μου φαινεταο αστειο παντος μπροστα σε αυτον εφιαλτη..
 

otherdude

Member
giwrgos athina είπε:
Καλησπερα και παλι..Εχθες προσπαθησα να αποβαλω καθε αγχος που εχω για το θεμα των στυσεων μου μετα απο χρηση φινας και επιχειρησα να κανω sex με την κοπελα μου χωρις να σκεφτομαι τιποτα..Στην αρχη επιασα μια ικανοποιητικη στυση οχο ομως τελεια θα ελεγα γυρω στο 80% αλλα αρκετη για να γινει δυησδηση..ΜΕ το που γινεται ομως σε κανα λεπτο την εχασα την στυση μου και καταιβηκα σε ενα ποσοστο καπου στο 40% θα ελεγα οπου ηταν αδυνατον να συνεχισουμε...Προσπαθησε βεβαια να με ξαναναιβασει οπου τα καταφερα για λιγο αλλα μετα που ξαναδοκιμασαμε παλι τα ιδια..Βεβαια δεν με παρεξηγξ γιατι γνωριζει οτι εχω ηεμα με την φινα...6 μηνες κραταει αυτη η ιστορια...Αλλες μερες ειμαι ετσι και ααλλες φορες καλυυ0τερα..Καποιο διαστημα καπου στον 1,μιση μηνα απο την διακοπη ειχα φτασει σε ενα πολυ καλο επιπεδο που νομιζα πως επανηλθα πληρως αλλα κρατησε για λιγο..Πρωινες επισεις της τελευταιες μερες δεν εχω και οταν εχω εχω σε ενα ποσοτο γυρω στο 70 με 80%..Δεν εχω καμοια αλλη παρενεργεια ομως ουτε στο σπερμα ουτε καταθλιψη ουτε τιποτα προστατιτιδες και πονους στους ορχοις αλλα αυτη η αδυναμια καλης στυσης με εχει τρελανει δεν λεει να υποχωρησει εχω αρχισει και ανησυχω τρελα...Σε 10 μερες εκλεισα ραντεβου σε ουρολογο του ικα να μου γραψει εξετασεις να κανω...Διαβασα λαι στο site οτι σε περιπτωσεις που οι παρενεργειες επιμενουν συνισταται η χρηση proviro για επαναφορα αλλα φοβαμαι να παρω τετοια πραγματα γιατι ειναι αναβολικη ουσια..Το θεμα με τα μαλλια μου φαινεταο αστειο παντος μπροστα σε αυτον εφιαλτη..



proviron υπο την επιβλεψη γιατρου ειναι safe,το proviron το χρησιμοποιουν οι bodybuilders οταν βγαινουν απο κυκλους για να βαλουν μπρος ξανα στο σωμα τους να το επαναφερουν εκει που ηταν,για παραδειγμα κανουνε τον κυκλο και με τις ενεσιμες τεστο που κανουνε το σωμα τους σταματαει την φυσικη παραγωγη τεστο και μαθαινει να δουλευει με την ενεσιμη οποτε μετα τον κυκλο παιρνουν proviron για να κανουν restart το σωμα τους ωστε να αρχισει να παραγει ξανα την φυσικη του τεστοστερονη
με proviron πολυ πιθανο να επανελθεις αλλα μιλα με ενα γιατρο καλυτερα πεστου την ολη ιστορια και το προβλημα σου και θα σε βοηθησει
σιγα μην μεινεις και στειρος απ την φινα... εδω γνωστος μου bodybuilder που εχει κανει τους πιο επικυνδινους steroid κυκλους δεν εμεινε στειρος και εβγαλε και 2 κιλα μωρο..
ειπαμε ...
 

giwrgos athina

Active Member
Ναι αλλα δεν θελω να προβω ακομα σε τοσο ακραιες λυσεις γιατι αυτο που μου διδαξε η φινα ειναι οτι με τα φαρμακα δεν πεζουμε.Αυτη την λυση θα την σκεφτομαι μετα απο 1 χρονο αν δεν εχω επανελθει


Στειρος δεν θα μεινω γιατι εκσπερματωνω κανονικα..Ανικανος φοβαμαι μην μεινω.


Επθσεις με το proviron θα επσνελθω για λιγο και μετα παλι τα ιδια η θα τελειωσει για παντα το προβλημα μου?
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
αν ξεκινησουμε απο τα πιο αδυναμα φτανωντας στα πιο δυνατα σκευασματα που μπορουν να επαναφερουν την λιμπιντο,τοτε παμε με αυτην την σειρα.
1) http://www.ebay.com/itm/ZMA-120-Tablets-Zinc-Magnesium-B6-Powerful-Muscle-Growth-Strength-/171488977431?pt=UK_Health_Beauty_Vitamins_Supplements&hash=item27ed8a2217
2)http://www.ebay.com/itm/PCT-Xtreme-Post-Cycle-Support-Testosterone-Booster-/111502984079?pt=UK_Health_Beauty_Vitamins_Supplements&hash=item19f618838f
3)https://www.galinos.gr/web/drugs/main/substances/clomifene#content
4)https://www.galinos.gr/web/drugs/main/drugs/proviron#content
 

otherdude

Member
kapa είπε:
αν ξεκινησουμε απο τα πιο αδυναμα φτανωντας στα πιο δυνατα σκευασματα που μπορουν να επαναφερουν την λιμπιντο,τοτε παμε με αυτην την σειρα.
1) http://www.ebay.com/itm/ZMA-120-Tablets-Zinc-Magnesium-B6-Powerful-Muscle-Growth-Strength-/171488977431?pt=UK_Health_Beauty_Vitamins_Supplements&hash=item27ed8a2217
2)http://www.ebay.com/itm/PCT-Xtreme-Post-Cycle-Support-Testosterone-Booster-/111502984079?pt=UK_Health_Beauty_Vitamins_Supplements&hash=item19f618838f
3)https://www.galinos.gr/web/drugs/main/substances/clomifene#content
4)https://www.galinos.gr/web/drugs/main/drugs/proviron#content




Σωστος!
Nατος ο τρελιαρης!
το ξερα οτι θα σκαγες μυτη... :p

PCT το χω δοκιμασει και τα σπαει
εγω προσωπικα θα επαιρνα και τα 2
και θα εκανα combine 2 ταμπλετες απ το καθενα την μερα
εσυ τι λες kapa?
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
otherdude είπε:
Σωστος!
Nατος ο τρελιαρης!
το ξερα οτι θα σκαγες μυτη... :p

PCT το χω δοκιμασει και τα σπαει
εγω προσωπικα θα επαιρνα και τα 2
και θα εκανα combine 2 ταμπλετες απ το καθενα την μερα
εσυ τι λες kapa?

γινεται ο συνδιασμος των δυο πρωτων.
η λιμπιντο θα ρθει σε πολυ καλα επιπεδα,μπορει και ενοχλητικα καλα :D
 
Μπλουζα