Η "σαβούρα" από το νήμα του Αεράτου

jersey

Well-Known Member
Ένα είναι αυτό,όπως το είπες πάντως ,και ένα άλλο να γίνεται μια μικρή τσουρουτικη αδιάφορη ψιλοενισχυση..σε περίπτωση ας πούμε πατάτας ολκής..
Δεν θα ήταν ενδιαφέρον να μάθουμε τι και πώς από το να μιλάμε με γενικουρες? Να μας πει κάποιος,ο Χρήστος ας πούμε ..ισχύουν αυτά που λέμε?η δεν υπάρχει τέτοια περίπτωση( μη φυτρωσης) και θα μας πει ότι λασπολογουμε κτλ κτλ κτλ..και θα ανατρέχει ως γνωστό στο νήμα του vlafo να πει ότι που είναι τα 1000?
Οπότε λες τα ενδεχόμενα να ειναι discount σε απώλειες φύτρωσης αναλόγως του ποσοστού της απώλειας της φύτρωσης και το άλλο μια διορθωτική ενίσχυση σε περίπτωση ολικής πατάτας;

Να σε ρωτήσω κάτι άλλο ξέρεις αν επεμβαίνει ο γιατρός με προσωπικά μηνύματα στα μέλη που κάνουν παρουσίαση και έχουν απώλειες στη φύτρωση, για να τους δώσει οδηγίες τι να κάνουν για να αποκρύψουν-μπαλώσουν στα μέλη του φόρουμ την ελλιπή τους φύτρωση και να σταματήσουν την παρουσίαση τους πιθανόν με κάποιο αντάλλαγμα ;;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Επειδή πολλά είπαμε και επιμένεις να βρίσκεις λογική αυτή την κίνηση με το 40% και να υποστηρίζεις πως δεν αλλάζει η ποιότητα.θα σε ρωτήσω το εξής.
Όταν πριν κάνα δυο χρόνια αποκάλυψε τις τιμές ο γιατρός στο φόρουμ και τον είπαμε όλοι πανάκριβο και ότι δεν συνάδουν οι τιμές με τα αποτελέσματα ,η απάντηση του ήταν ότι δουλεύουν 10 άτομα πάνω από το κεφάλι σου ,με τόσες νοσηλεύτριες κτλ κτλ κτλ με την μέγιστη ποιότητα και κατάρτηση που έχουν μπλα μπλα μπλα. Γι αυτό και το κόστος για τις παροχές αυτές ανεβαίνει αλλά είναι εγγύηση..
Αν πάρεις 40% ,τι γίνεται?? Παίρνουν ρεπό τα κορίτσια και την κάνει με μια νοσηλεύτρια?? Εκεί όλο αυτό το team φεύγει?? Και πως παραμένει η ποιότητα η ίδια με τόσο σημαντική οικονομική διαφορά?? Λόττο παίζουμε?? Σούπερ μάρκετ τακτικές?? Δεν μπορώ να το καταλάβω..γι'αυτό σου είπαν και τα άλλα μέλη ότι είναι αστείο όλο αυτό και οι σοβαρές κλινικές δεν λειτουργούν έτσι.
Οποιαδηποτε αλλη αναφορα μου σε εκπτωσεις εκτοτε αφορουσε την μπαρουφα εκπτωσεις=μη σοβαρη κλινικη και την μπαρουφα εκπτωσεις-κακη ποιοτητα προιοντος.περεχομενης υπηρεσιες
 

aeratos28

Just aeratos
Jersey,το συγκεκριμένο θέμα ,για πάνω από ένα χρόνο έχει μείνει αναπάντητο με πλήρη αδιαφορία από τη μεριά της κλινικής μετά από αναφορά μέλους ,ο οποίος ενημέρωσε το φόρουμ για κάτι τέτοιο που του συνέβη..υπήρξαν πολλοί τσακωμού στο φόρουμ,εγώ έφαγα μπόλικα Μπαν τότε αλλά ακόμα και σήμερα απάντηση δεν δόθηκε..
Τότε ήταν που ζηταγε να πάω στην κλινική από κοντά γτ το έπαιζα μάγκας από το πληκτρολόγιο ενώ από κοντά θα ήμουν κότα ,όπως έλεγε ο Χρηστάκης, ακούς @ziggy ??
και στον panos1982 ζηταγε το ίδιο..εγώ θα πήγαινα ,αν δεχόταν να έρθει και το μέλος που το είπε αυτό μαζί ,και ο jacksmith για live ..αλλά τότε δεν ήξερα τους νόμους φίλε ziggy..τώρα τον έμαθα,thanks.
Οπότε λες τα ενδεχόμενα να ειναι discount σε απώλειες φύτρωσης αναλόγως του ποσοστού της απώλειας της φύτρωσης και το άλλο μια διορθωτική ενίσχυση σε περίπτωση ολικής πατάτας;

Να σε ρωτήσω κάτι άλλο ξέρεις αν επεμβαίνει ο γιατρός με προσωπικά μηνύματα στα μέλη που κάνουν παρουσίαση και έχουν απώλειες στη φύτρωση, για να τους δώσει οδηγίες τι να κάνουν για να αποκρύψουν-μπαλώσουν στα μέλη του φόρουμ την ελλιπή τους φύτρωση και να σταματήσουν την παρουσίαση τους πιθανόν με κάποιο αντάλλαγμα ;;
 

obi one

Active Member
Jersey,το συγκεκριμένο θέμα ,για πάνω από ένα χρόνο έχει μείνει αναπάντητο με πλήρη αδιαφορία από τη μεριά της κλινικής μετά από αναφορά μέλους ,ο οποίος ενημέρωσε το φόρουμ για κάτι τέτοιο που του συνέβη..υπήρξαν πολλοί τσακωμού στο φόρουμ,εγώ έφαγα μπόλικα Μπαν τότε αλλά ακόμα και σήμερα απάντηση δεν δόθηκε..
Τότε ήταν που ζηταγε να πάω στην κλινική από κοντά γτ το έπαιζα μάγκας από το πληκτρολόγιο ενώ από κοντά θα ήμουν κότα ,όπως έλεγε ο Χρηστάκης, ακούς @ziggy ??
και στον panos1982 ζηταγε το ίδιο..εγώ θα πήγαινα ,αν δεχόταν να έρθει και το μέλος που το είπε αυτό μαζί ,και ο jacksmith για live ..αλλά τότε δεν ήξερα τους νόμους φίλε ziggy..τώρα τον έμαθα,thanks.
."...εγώ θα πήγαινα ,αν δεχόταν να έρθει και το μέλος που το είπε αυτό μαζί ,και ο jacksmith για live .." Αυτό που λες σε τιμάει γιατί δείχνεις διαφανής κ ξεκαθαρα ανιδιοτελής..κ ο νοών νοητό....
 

aeratos28

Just aeratos
Μα δεν αρνήθηκα να πάω,αλλά όχι εν λευκώ..εγώ,δεν έχω να κερδίσω κάτι από όλα αυτά ..να πάω για να δωθουν οι απαντήσεις του τι έγινε με το ένα μέλος και αν ισχυουν η όχι οι κατηγορίες περί κάλυψης του περιστατικού,και να συζητήσουμε live την απαράδεκτη τομή strip στο άλλο μέλος...αυτός ήταν ο όρος μου..
όπως είπε και ο ζιγκι,το να πάω μόνος μου εκεί ,τι τακτική είναι αυτή,εκφοβισμού,τραμπουκισμου? Ρε να μην μιλάει τότε ο ζιγκι να με προστατέψει με το νόμο αυτόν..αλλά μου κάνει εντύπωση,εδώ ήξερε τι είχα γράψει πριν 8 χρόνια στο φόρουμ,αλλά αυτό που έγινε πέρσι και γινόταν χαμός στο φόρουμ κάθε μέρα,ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΧΕ ΔΕΙ ΟΛΩΣ ΤΥΧΑΙΩΣ..Δεν είναι φοβερό??

."...εγώ θα πήγαινα ,αν δεχόταν να έρθει και το μέλος που το είπε αυτό μαζί ,και ο jacksmith για live .." Αυτό που λες σε τιμάει γιατί δείχνεις διαφανής κ ξεκαθαρα ανιδιοτελής..κ ο νοών νοητό....
 

ziggy

Active Member
Οχι δεν ειναι καθολου απλο
Αλλωστε υπαρχουν αναρτημενα χωρις να εχουν σβηστει αρκετα αναλογα σχολια
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Κερδίζω χάνοντας λέει ο ziggy,δεν αναφέρω τα κομματικά γιατί δαγκάνει ο cvial...μάλιστα..!!
Αν έχεις την εντύπωση όπως σου έγραψα και στο μνμ ziggy,ότι δίναμε αγώνα και έχασα ...το αφήνω σε αυτούς που διαβάζουν το νήμα και το τι παπατζες προσπάθησες να περάσεις για μένα,και τι τελικά πήρες....
Ακριβώς τις ίδιες κουβέντες ,είχε γράψει και ο γιατρός πάντως σε άλλον που είχε να κάνει με διαφωνία..δεν βλέπω διαφορά ρεπερτορίου..ύποπτο.!
 

aeratos28

Just aeratos
@ziggy ,θα ζητήσεις ένα συγνώμη για τα ψεμματα που έγραψες ,γτ δεν σε είδα ζωηρό,να απαντάς και να κάνεις τις υποθέσεις σου με τα διαστρεβλωμένη σου στοιχεία μόλις σου έδειξα ένα στιγμιότυπο για την απόφαση μου από τότε να κάνω το χειρουργείο με τον συγκεκριμένο γιατρό..
Το έπαιξες αλεμαο,και λουφαξες..Γτ?
 

ziggy

Active Member
Δεν εχω γραψει κανενα ψεμα στο νημα σε αντιθεση με εσενα πουε χεις γραψει τουλαχιστον 4-5
Τα 3-4 τα ομολογησες και μονος σου
Απο εκει και περα δεν μου λεει κανει ενα μηνυμα του 2016 και σιγουρα δεν ειναι αποδειξη οτι εκλεισες την μεταμοσχευση σου το 2020
 

aeratos28

Just aeratos
Με αμφισβητείς?
Απέδειξε το αλλιώς είσαι ένας συκοφάντης και τπτ περισσότερο..
Συνεχίζεις την τακτική της κλινικής σου..αφού βλέπεις ,δεν σου βγαίνει..το να παραποιεις τα γεγονότα..το συνεχίζεις?
Δεν εχω γραψει κανενα ψεμα στο νημα σε αντιθεση με εσενα πουε χεις γραψει τουλαχιστον 4-5
Τα 3-4 τα ομολογησες και μονος σου
Απο εκει και περα δεν μου λεει κανει ενα μηνυμα του 2016 και σιγουρα δεν ειναι αποδειξη οτι εκλεισες την μεταμοσχευση σου το 2020
 

aeratos28

Just aeratos
Ποια είναι αυτά τα 3-4 ψεμματα που είπα ?
Το ότι δεν έχεις νοημοσύνη να καταλάβεις τι σου λένε,αυτό δεν σημαίνει ότι ο κοινος λογικός νους τα αντιλαμβάνετε ως ψέμα..
Μόνο εσύ το θεωρείς έτσι επειδή αυτό θέλεις να περάσεις..ότι ρώτησες,στο αιτιολόγησα,σε αντίθεση με εσένα που σε ότι ρωτηθηκες δεν απάντησες ποτέ..
Απλά άλλαζες θέμα..
Και σε προκαλώ ακόμα μια φορά να παρεβρεθείς ενώπιον σοβαρών μελών ,χωρίς καμία απειλή όπως προσπάθησες να περάσεις ,για να αποδείξω ότι είσαι βαλτός και τπτ αλλο και έχεις μπει στο φόρουμ για να κάνεις τη βρώμικη δουλειά που κάνεις,αλλά δεν κάνεις καλα..
Λες ακριβώς τα ίδια πράγματα ,με τον ίδιο τρόπο γραφής και ,με την ίδια απαράδεκτη συμπεριφορά του:: δεν απαντάω τπτ από ότι με ρωτούν αλλά συνεχιζω με κάθε τρόπο να διαστρεβλωνω τα πράγματα και να πετάω λάσπη...
Τα έχουμε ξαναδεί τα εργακια αυτά από κάποιον...ξέρεις πολύ καλά ποιον.
Συνέχισε...
Τα 3-4 τα ομολογησες και μονος σου
 

jersey

Well-Known Member
Jersey,το συγκεκριμένο θέμα ,για πάνω από ένα χρόνο έχει μείνει αναπάντητο με πλήρη αδιαφορία από τη μεριά της κλινικής μετά από αναφορά μέλους ,ο οποίος ενημέρωσε το φόρουμ για κάτι τέτοιο που του συνέβη..υπήρξαν πολλοί τσακωμού στο φόρουμ,εγώ έφαγα μπόλικα Μπαν τότε αλλά ακόμα και σήμερα απάντηση δεν δόθηκε..
Τότε ήταν που ζηταγε να πάω στην κλινική από κοντά γτ το έπαιζα μάγκας από το πληκτρολόγιο ενώ από κοντά θα ήμουν κότα ,όπως έλεγε ο Χρηστάκης, ακούς @ziggy ??
και στον panos1982 ζηταγε το ίδιο..εγώ θα πήγαινα ,αν δεχόταν να έρθει και το μέλος που το είπε αυτό μαζί ,και ο jacksmith για live ..αλλά τότε δεν ήξερα τους νόμους φίλε ziggy..τώρα τον έμαθα,thanks.
Ναι, φίλε το θυμάμαι...ειχε γινει μεγάλο θέμα τότε με το μέλος που έκανε επέμβαση στη συγκεκριμένη κλινική και μας ενημέρωσε γι'αυτό το θλιβερό συμβάν το οποίο είναι πολύ σοβαρό και μας αφορά όλους...Θυμάμαι η κλινική, αρνούνταν να απολογηθεί στις κατηγορίες και να πάρει θέση να μας απαντήσει αν τις δέχεται ή οχι. Το μέλος θυμάμαι είχε και αποδείξεις για τις οποίες όμως δεν έδινε την άδεια ο γιατρός να δημοσιοποιηθούν στο φόρουμ...Τι να πεις...έλεγα μην έμαθες τίποτα νέο, αλλά μάλλον μείναμε εκεί που ειχαμε μείνει...

Επισυνάπτω και το αντίστοιχο νήμα παρακάτω (να υπάρχει) με την ερώτηση που είχες κάνει για όποιον δεν ξέρει για τι πράγμα μιλάμε:

 

aeratos28

Just aeratos
Παρατήρησε στο νήμα αυτό,τη συμπεριφορά του ziggy...ρε ίδια ακριβώς όμως...μόνο ψεύτικη λάσπη και καμία απάντηση...με χίλιους τρόπους να τα κάνουν από εδώ να τα κάνουν από εκεί να τα φέρουν αλλιώς να σε βγάλουν ψεύτη αν τους έχεις πάει κόντρα...
Που κόντρα,κανεις δεν τους πήγε..την αλήθεια ωμή την λέγαμε και δεν άρεσε..δεν πειράζει...
Όλο και κάτι υπαρχει,αλλά θα μπούμε πάλι στον κύκλο τον ίδιο,κατάλαβες ποιο είναι το πρόβλημα?
Να τους λες την αλήθεια και να σου λένε ότι όχι,ψεμματα είναι..και μετά καμία απάντηση σε καμία ερώτηση..παιδικο
Ναι, φίλε το θυμάμαι...ειχε γινει μεγάλο θέμα τότε με το μέλος που έκανε επέμβαση στη συγκεκριμένη κλινική και μας ενημέρωσε γι'αυτό το θλιβερό συμβάν το οποίο είναι πολύ σοβαρό και μας αφορά όλους...Θυμάμαι η κλινική, αρνούνταν να απολογηθεί στις κατηγορίες και να πάρει θέση να μας απαντήσει αν τις δέχεται ή οχι. Το μέλος θυμάμαι είχε και αποδείξεις για τις οποίες όμως δεν έδινε την άδεια ο γιατρός να δημοσιοποιηθούν στο φόρουμ...Τι να πεις...έλεγα μην έμαθες τίποτα νέο, αλλά μάλλον μείναμε εκεί που ειχαμε μείνει...

Επισυνάπτω και το αντίστοιχο νήμα παρακάτω (να υπάρχει) με την ερώτηση που είχες κάνει για όποιον δεν ξέρει για τι πράγμα μιλάμε:

 
Μπλουζα