Η "σαβούρα" από το νήμα του Αεράτου

Gianney

Well-Known Member
Αέρατε ακόμα και ο γιατρός να ναι μπορει να εμφανίσει ως Ziggy κάποιον άλλον
Είναι για περμα Μπαν ποιο αγορινα μου?? Ότι ειχα κλείσει εδώ και πόσο να κάνω επέμβαση με τον λορετζο?είσαι με τα καλά σου? Τα έχεις χάσει εντελώς..
Για περμα Μπαν είσαι εσύ και μόνο εσύ που δεν δέχεσαι να παρεβρεθείς με μέλη και να αποδείξεις έμπρακτα ότι δεν είσαι από την κλινική..
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Gianney

Well-Known Member
Ροντέο το νήμα του αερατου,με εκατέρωθεν πυρά .τέτοια βλέπει ο @oreo που πέρα από προκαταλήψεις και μάτια δεν πρόκειται να κάνει ποτέ παρουσίαση
 

bobby

Well-Known Member
Αλλαγή φύλου μπορεί να είναι στις δικές σου σκέψεις,εγώ δεν έχω τέτοιες ανησυχίες..τώρα επειδή σε βλέπω να έχεις κολλήσει με τη Μόνικα,σιγά τη γκόμενα,ούτε που να μου τον δει η θεία πλέον...το ένα αυτο
Και το άλλο ,πάλι κάνεις τριπλα και δεν θα τα πάμε καλά,όσο μου πουλάς τρελιτσα και το πας πέρα δώθε ,έτσι δεν βγαίνει άκρη...
Δεν σε ρώτησα μόνο αν έχεις πληροφορηση...σε έχω ρωτήσει 10 φορές αν με αμφισβητείς..αυτό κάνεις??
Ιεροσυλία φίλε να μιλάμε έτσι για την πιο ωραία γυναίκα που πάτησε το πόδι της στην Γη….. Θεά η Μόνικα ανεξαρτήτως ηλικίας…..:p:p:p:p:p
 

aeratos28

Just aeratos
Ας εμφανιστεί αν έχει ψυχή και θα διαπιστωθεί εύκολα αν είναι ο ζιγκι ντρίγκι μπιγκι γκιγκι..έχουν γνώση οι φύλακες....αλλά για την αποφυγή,ακόμα και νόμους έψαξαν να βρουν...βέβαια για μένα όταν ζηταγε ο ιατρός συνεχώς να βρεθώ στην κλινική ,αυτά δεν ίσχυαν,ήμουν κότα κατά τα λεγόμενα τους...
Αέρατε ακόμα και ο γιατρός να ναι μπορει να εμφανίσει ως Ziggy κάποιον άλλον

δύο μέτρα και δύο σταθμά...μάλιστα .!!!
Καλημέρες.
 

aeratos28

Just aeratos
Τελικά μπήκατε εδώ μέσα ,απλά για να υπερτονίσετε το 40% του γιατρού ,μέχρι 40 δλδ υπό προϋποθέσεις,εκτός του να προσπαθήσετε να αμαυρωσετε με ψεμματα συκοφαντίες παραπλανητικά σχόλια που δεν ευσταθούν ,περιπλέκοντας καταστάσεις για να βγάλουν το νόημα που θέλετε ..τι πάει να πει υπό προϋποθέσεις?? Αν δεν έχει αναδρομο Ερμή ο πελάτης και επικρατεί ευνοϊκός τυφώνας??
Ποιος είναι αυτός ο πελάτης ο οποίος πήρε 40% έκπτωση,έχεις υπόψιν σου κάποιον?
Η επειδή το είδες γραμμένο ,προσπαθείς να το περάσεις σαν νόρμα ,ότι είναι δεδομένο?? Και αν όχι 40% ε θα πας εκεί κοντά ,25-30%.. τι αισχρή διαφήμιση είναι αυτή ?? Και σε μια ερώτηση που σου έκανα ,δεν απάντησες καν..
Ρωτάω ποτέ γίνεται η προσφορά αυτή.. πριν κλείσεις το χειρουργείο και πληρώνεις απευθείας μαζί με την εκπτωση η μετά το τέλος των 12 μηνών στο τελικό αποτέλεσμα ,βλέποντας και κάνοντας?
Και δεν απαντάς γτ δεν γνωρίζεις...
Το μόνο που γνωρίζεις ποιο είναι,να κάνεις τη διαφήμιση με νύχια και με δόντια 10 σελίδες τώρα και σε ένα ερώτημα πάνω σε αυτό το θέμα που διαφημίζεις,σηκώνεις τα χέρια ψηλά?? Τι είναι αυτά??περιμένω να ανεβάσεις περιστατικά οι οποίοι πήραν 40% discount ,ένα αυτό και 2 να βρεις απάντηση στο ερώτημα για το πριν και το μετά που ρώτησα...
Εσύ ,είσαι αυτός που είσαι μόνιμο Μπαν και κανένας άλλος...δεν ντρέπεσαι τσιράκι που μπαίνεις στο φόρουμ ύπουλα και υποχθόνια να διαφημίζεις και να ((επιτίθεσαι)) σε όποιον κοντραρε το αφεντικό σου...
Λερώνεις το φόρουμ εσύ και ο άλλος ο ασβός ο Χρήστος..που είχες το θράσος να ζητάς να μπαναριστω μόνιμα για τις ανύπαρκτες αηδιες που έπλασες στο μυαλό σου και προσπάθησες να περάσεις για μένα..
Δώστε στοιχεία για το 40% που θέλατε να διαφημίσετε..
 

aeratos28

Just aeratos
Τι μου έγραψε και του είπες σβήστο και δεν το είδα ????:oops::rolleyes::mad:
Γτ από χθες οι κατσαπλιαδες εξαφανίστηκαν...δεν γράφουν κάτι..γτ??
Και έχω πολύ σοβαρά ερωτήματα...
Ποτέ γίνεται το discount? Και σε τι ποσοστό??
Γίνεται εξαρχής? Η μόλις φανεί το τελικό αποτέλεσμα??? Και ΑΝ,λέω ρε παιδί μου ΑΝ
δεν υπάρχει το επιθυμητό αποτέλεσμα ,βρίσκεται μια άλλη λύση με συμπλήρωμα κάποιων τριχοθυλακιων (( δωρεάν)) προς απόκατασταση..αυτό είναι το discount??
Γεμάτος απορίες είμαι..
Υ.γ κατσαπλιαδες λέω τον @Xristos87 και τον φίλο @ziggy ...
Ειδικά ο ζιγκις ήταν λαλίστατος μέχρι χθες..
Καλά για τον Χρήστο ,άστο αυτός λογικά θα κυνηγάει την ουρά του τώρα στον ελεύθερο χρόνο του
Τα πολιτικά σχόλια απαγορεύονται, σε παρακαλώ σβήστο.
 

ziggy

Active Member
Αγαπητε φιλε δεν γνωριζω λεπτομερειες για τις εκπτωσεις καμιας συγκεκριμενης κλινικης ουτε για τις τιμες τους και αυτος ειναι ο λογος που δεν εχω τοποθετηθει ποτε
Εχω τοποθετηθει ΜΟΝΟ γενικα για το αν η εκπτωτικη πολιτικη επηρεαζει την ποιοτητα των παρεχομενων υπηρεσιων και προιοντων
Η τοποθετηση μου για τις τιμες συγκεκριμενης κλινικης στο best hair clinics προκληθηκε απο εσενα.Εσυ ησουν αυτους που επιλεκτικα εβλεπε τις τιμες αλλης κλινικης αλλα δεν εβλεπες τις τιμες της συγκεκριμενης


Γενικα εξ αρχης προσπαθησα να μην αναφερθω ποτε στην κλινικη της οποια με χαρακτηριζεις υποχειριο αλλα για καποιον περιεργο λογο εσυ την εφερνες συνεχως στην συζητηση.

Ειναι ξεκαθαρο πως εσυ και καποια αλλα μελη δημιουργησατε εικονικους εχθρους προφανως λογο της κοντρας που εχετε με συγκεκριμενη κλινικη αλλα η κοντρα σας αυτη ουτε με αφορα ουτε εχετε το δικαιωμα να με εμπλεκετε σε αυτην
 
Τελευταία επεξεργασία:

jersey

Well-Known Member
Τι μου έγραψε και του είπες σβήστο και δεν το είδα ????:oops::rolleyes::mad:
Γτ από χθες οι κατσαπλιαδες εξαφανίστηκαν...δεν γράφουν κάτι..γτ??
Και έχω πολύ σοβαρά ερωτήματα...
Ποτέ γίνεται το discount? Και σε τι ποσοστό??
Γίνεται εξαρχής? Η μόλις φανεί το τελικό αποτέλεσμα??? Και ΑΝ,λέω ρε παιδί μου ΑΝ
δεν υπάρχει το επιθυμητό αποτέλεσμα ,βρίσκεται μια άλλη λύση με συμπλήρωμα κάποιων τριχοθυλακιων (( δωρεάν)) προς απόκατασταση..αυτό είναι το discount??
Γεμάτος απορίες είμαι..
Υ.γ κατσαπλιαδες λέω τον @Xristos87 και τον φίλο @ziggy ...
Ειδικά ο ζιγκις ήταν λαλίστατος μέχρι χθες..
Καλά για τον Χρήστο ,άστο αυτός λογικά θα κυνηγάει την ουρά του τώρα στον ελεύθερο χρόνο του
Φίλε αεράτε μήπως ξέρεις κάτι παραπάνω για το discount γιαυτό επιμένεις και το αναφέρεις αν γίνεται στην αρχή ή στο τέλος της επέμβασης ; Πχ όταν υπάρχει απώλεια σε φύτρωση γίνεται discount αντί να παρέχεται δωρεάν εντελώς επέμβαση ;;;;
Αν ισχύει αυτό τότε ειναι ακόμα πιο γελοίο και τραγελαφικό το marketing που πλασάρεται όλο αυτό, προκειμένου να "πουλήσουν" με κάθε τρόπο...

Επίσης είχες αναφέρει ότι ξέρεις ονόματα που καταστράφηκαν από τον Αναστασάκη. Καλό ειναι να τα αναφέρεις και αυτά και να μη θαφτούν αυτά τα περιστατικά.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Και γτ μανιωδώς ανέφερες υπερτονισμενα για το 40% 4-5 σελίδες ,ήρθες σε (ρίξη) και με τον gregkont και έψαχνες να βρεις ημερομηνίες εγγραφής της κλινικής στο σάιτ? Αφού δεν σε ενδιέφερε τόσο??
Συνεχίζεις να λες για το ότι εγώ έψαχνα τιμές ,και σου ξαναλέω...ΕΣΥ ΤΟ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕΣ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΙΣ ΤΙΜΕΣ..
ΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗ ΤΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΜΑΘΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΦΑΣΑΡΙΕΣ ΠΟΥ ΕΓΙΝΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΙΠΕ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ...λες να κάθομαι εγώ τώρα μετά από όλα αυτά και να ρωτάω εσένα πόσο χρεώνει ο Αναστασάκης?? Αφού το ξέρουμε ήδη..100 φορές στο είπα εξαρχής..επιμένεις εσύ να λες το ίδιο ότι ψάχνω τις τιμές του Αναστασάκη...
δεν γνωριζω λεπτομερειες για τις εκπτωσεις καμιας συγκεκριμενης κλινικης ουτε για τις τιμες τους και αυτος ειναι ο λογος που δεν εχω τοποθετηθει ποτε
 

aeratos28

Just aeratos
Είναι μια πιθανή περίπτωση εξήγησης αυτό που λέω..αφού δεν εξηγεί ο ζιγκι ,από τη στιγμή που συνεχόμενα ανέφερε αυτή τη μεγάλη μείωση,κάνω υποθετικά σενάρια..
Φίλε αεράτε μήπως ξέρεις κάτι παραπάνω για το discount γιαυτό επιμένεις και το αναφέρεις αν γίνεται στην αρχή ή στο τέλος της επέμβασης ; Πχ όταν υπάρχει απώλεια σε φύτρωση γίνεται discount αντί να παρέχεται δωρεάν εντελώς επέμβαση ;;;;
Αν ισχύει αυτό τότε ειναι ακόμα πιο γελοίο και τραγελαφικό το marketing που πλασάρεται όλο αυτό, προκειμένου να "πουλήσουν" με κάθε τρόπο...

Επίσης είχες αναφέρει ότι ξέρεις ονόματα που καταστράφηκαν από τον Αναστασάκη. Καλό ειναι να τα αναφέρεις και αυτά και να μη θαφτούν αυτά τα περιστατικά.
 

aeratos28

Just aeratos
Είναι ήδη γνωστά τα ονόματα..ίσως υπάρχουν κάποιοι ακόμα..ποιος ξέρει..
Επίσης είχες αναφέρει ότι ξέρεις ονόματα που καταστράφηκαν από τον Αναστασάκη. Καλό ειναι να τα αναφέρεις και αυτά και να μη θαφτούν αυτά τα περιστατικά.
 

obi one

Active Member
Τι μου έγραψε και του είπες σβήστο και δεν το είδα ????:oops::rolleyes::mad:
Γτ από χθες οι κατσαπλιαδες εξαφανίστηκαν...δεν γράφουν κάτι..γτ??
Και έχω πολύ σοβαρά ερωτήματα...
Ποτέ γίνεται το discount? Και σε τι ποσοστό??
Γίνεται εξαρχής? Η μόλις φανεί το τελικό αποτέλεσμα??? Και ΑΝ,λέω ρε παιδί μου ΑΝ
δεν υπάρχει το επιθυμητό αποτέλεσμα ,βρίσκεται μια άλλη λύση με συμπλήρωμα κάποιων τριχοθυλακιων (( δωρεάν)) προς απόκατασταση..αυτό είναι το discount??
Γεμάτος απορίες είμαι..
Υ.γ κατσαπλιαδες λέω τον @Xristos87 και τον φίλο @ziggy ...
Ειδικά ο ζιγκις ήταν λαλίστατος μέχρι χθες..
Καλά για τον Χρήστο ,άστο αυτός λογικά θα κυνηγάει την ουρά του τώρα στον ελεύθερο χρόνο του
Aerate, δεν ξέρω αν έχει πολύ σχέση αυτό που θα σου πω, αλλά αυτή την 4η κ τελευταία μμ, ο γιατρός δεν μου σχεδίασε καλά την hairline ενώ το είχα θέσει ως προτεραιότητα. Τώρα που τον κάλεσα του είπα να την διορθώσει με την πρώτη ευκαιρία φυσικά δωρεάν, αλλιώς θα " στεναχωρηθω " ..Ευτυχώς κάνει κ fue εκτος απο fut γιατι 5η φορά νυστέρι δεν το αντέχω..Σημειώνω ότι αυτή τη φορά τα περισσότερα χρήματα θα τα πάρει με δόσεις.. Τελικά αυτή είναι κ η καλύτερη συμφωνια : Μια προκαταβολή κ τα υπόλοιπα αναλόγως αποτελεσματος....Βέβαια είναι ο ίδιος γιατρός που μου έκανε κ τις 4 μμ κ πλέον είναι σαν φίλος μου κ νομίζω ότι έχει κάνει τίμια δουλειά..( αν κ μου τα χάλασε στο τέλος με το hairline )
 

aeratos28

Just aeratos
Κάνε το discount εσύ μόνος σου στον γιατρό.χαχαχα
Aerate, δεν ξέρω αν έχει πολύ σχέση αυτό που θα σου πω, αλλά αυτή την 4η κ τελευταία μμ, ο γιατρός δεν μου σχεδίασε καλά την hairline ενώ το είχα θέσει ως προτεραιότητα. Τώρα που τον κάλεσα του είπα να την διορθώσει με την πρώτη ευκαιρία φυσικά δωρεάν, αλλιώς θα " στεναχωρηθω " ..Ευτυχώς κάνει κ fue εκτος απο fut γιατι 5η φορά νυστέρι δεν το αντέχω..Σημειώνω ότι αυτή τη φορά τα περισσότερα χρήματα θα τα πάρει με δόσεις.. Τελικά αυτή είναι κ η καλύτερη συμφωνια : Μια προκαταβολή κ τα υπόλοιπα αναλόγως αποτελεσματος....Βέβαια είναι ο ίδιος γιατρός που μου έκανε κ τις 4 μμ κ πλέον είναι σαν φίλος μου κ νομίζω ότι έχει κάνει τίμια δουλειά..( αν κ μου τα χάλασε στο τέλος με το hairline )
 

aeratos28

Just aeratos
Ένα είναι αυτό,όπως το είπες πάντως ,και ένα άλλο να γίνεται μια μικρή τσουρουτικη αδιάφορη ψιλοενισχυση..σε περίπτωση ας πούμε πατάτας ολκής..
Δεν θα ήταν ενδιαφέρον να μάθουμε τι και πώς από το να μιλάμε με γενικουρες? Να μας πει κάποιος,ο Χρήστος ας πούμε ..ισχύουν αυτά που λέμε?η δεν υπάρχει τέτοια περίπτωση( μη φυτρωσης) και θα μας πει ότι λασπολογουμε κτλ κτλ κτλ..και θα ανατρέχει ως γνωστό στο νήμα του vlafo να πει ότι που είναι τα 1000?
Πχ όταν υπάρχει απώλεια σε φύτρωση γίνεται discount αντί να παρέχεται δωρεάν
 

ziggy

Active Member
Και γτ μανιωδώς ανέφερες υπερτονισμενα για το 40% 4-5 σελίδες ,ήρθες σε (ρίξη) και με τον gregkont και έψαχνες να βρεις ημερομηνίες εγγραφής της κλινικής στο σάιτ? Αφού δεν σε ενδιέφερε τόσο??
Συνεχίζεις να λες για το ότι εγώ έψαχνα τιμές ,και σου ξαναλέω...ΕΣΥ ΤΟ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕΣ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΙΣ ΤΙΜΕΣ..
ΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗ ΤΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΜΑΘΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΦΑΣΑΡΙΕΣ ΠΟΥ ΕΓΙΝΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΙΠΕ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ...λες να κάθομαι εγώ τώρα μετά από όλα αυτά και να ρωτάω εσένα πόσο χρεώνει ο Αναστασάκης?? Αφού το ξέρουμε ήδη..100 φορές στο είπα εξαρχής..επιμένεις εσύ να λες το ίδιο ότι ψάχνω τις τιμές του Αναστασάκη...

Μια φορα ανεφερα την εκπτωτικη πολιτικη που αναφερεται στο best hair clinics γιατι καποια μελη σχολιαζαν τις τιμες χωρις να αναφερονται σε αυτη την υποσημειωση.Και η παρεμβαση μου αυτη εγινε γιατι τις τιμες στο συγκεκριμενη σελιδα εγω τις παρουσιασα
Και τις παρουσιασα επειδη εσυ δεν μπορουσες να τις βρεις μονος σου.
Οποιαδηποτε αλλη αναφορα μου σε εκπτωσεις εκτοτε αφορουσε την μπαρουφα εκπτωσεις=μη σοβαρη κλινικη και την μπαρουφα εκπτωσεις-κακη ποιοτητα προιοντος.περεχομενης υπηρεσιες

Το γιατι εσυ ειδες εμενα να το κανω μανιωδως και υπερονισμενα ειναι ξεκαθαρο οτι οφειλεται στην κοντρα σου με την συγκεκριμενη κλινικη και στο οτι φανταζεσαι πως οταν γραφεις μπαρουφες και σου τις επισημαινουν ειναι απο πισω συγκεκριμενος γιατρος
 

aeratos28

Just aeratos
Ο μόνος που έγραφε μπαρουφες εδώ και 20 σελίδες είσαι εσύ και κανένας άλλος πλάθοντας ιστορίες και βλέποντας φαντάσματα...δεν ήξερα ότι είχα και stalker εδώ μέσα που έψαχνε να βρει μνμ μου πριν 8 χρόνια για να τα προσκολλήσει στο σήμερα σε άλλο εντελώς θέμα..πόσο άρρωστο αυτό που κάνεις ..
Μια φορα ανεφερα την εκπτωτικη πολιτικη που αναφερεται στο best hair clinics γιατι καποια μελη σχολιαζαν τις τιμες χωρις να αναφερονται σε αυτη την υποσημειωση.Και η παρεμβαση μου αυτη εγινε γιατι τις τιμες στο συγκεκριμενη σελιδα εγω τις παρουσιασα
Και τις παρουσιασα επειδη εσυ δεν μπορουσες να τις βρεις μονος σου.
Οποιαδηποτε αλλη αναφορα μου σε εκπτωσεις εκτοτε αφορουσε την μπαρουφα εκπτωσεις=μη σοβαρη κλινικη και την μπαρουφα εκπτωσεις-κακη ποιοτητα προιοντος.περεχομενης υπηρεσιες

Το γιατι εσυ ειδες εμενα να το κανω μανιωδως και υπερονισμενα ειναι ξεκαθαρο οτι οφειλεται στην κοντρα σου με την συγκεκριμενη κλινικη και στο οτι φανταζεσαι πως οταν γραφεις μπαρουφες και σου τις επισημαινουν ειναι απο πισω συγκεκριμενος γιατρος

το ποιος έχει κόντρα με όσους είχαν κόντρα με την κλινική φαίνεται ξεκάθαρα..κάθεσαι εσύ και ο άλλος ο Αστραπόγιαννος και μπαίνεις σε νήματα και κάνεις επιθέσεις σε όποιον έχει κοντραριστει με την κλινική..σοβαρά μιλάμε τώρα? Και θες να το παίξεις ανεξάρτητος κιόλας..άστα αυτά σε εμένα δεν πιάνουν..
 
Μπλουζα