Η "σαβούρα" από το νήμα του Αεράτου

ziggy

Active Member
Το που φυσάει ο άνεμος ,δεν το πιασα..είσαι τόσα χρόνια εδώ,έχει αναφέρει ο cvial εδώ και πολύ καιρό το συγκεκριμένο θέμα γιατί και πώς ότι έχει να κάνει με την τιμή και με ρωτάς κάτι άκυρο εντελώς..δεν έχεις δει εδώ και καιρό τι έχει γράψει ο cvial???και μου λες τις παπατζες περί επικών μαχών που έδινα..οι μάχες που έδινα ,ήταν γτ δεν υπήρχε τιμολόγηση ,όπως στον Ισπανό..αν μπεις στη σελίδα του Ισπανού,γράφει πόσο κάνει κάθε graft..ενώ στον Αναστασάκη,ΔΕΝ έγραφε τπτ..γι αυτο και οι μάχες..

1.Εχεις ρωτησει για τιμες πολλα παιδια που εκαναν μεταμοσχεση. πχ ρωτουσες το 2015 ενα παιδι που εκανε στην DHI(για να φυγουμε απο τα του Αναστασακη)
2.Εχεις υπερθεματισει περι της χρησιμοτητας της δημοσιοποιησης των τιμων στο φορουμ
3.Πχ το παιδι που ειχε κανει στην DHI το 2015 οταν τον ρωτησες για τις τιμες σου ειπε οτι θα σε ενημερωσει με pm και εσυ εμφανιστηκες ως υπερμαχος της δημοσιοποιησης των τιμων .

Ειναι απολυτα φυσιολογικο να δεχεσαι ερωτησεις για το ποσο πληρωσες.
Καταλαβαινουμε ολοι οτι εχεις δεσμευτει να μην αποκαλυψεις τι πληρωσες οποτε απλα παραδεχεσαι την κωλοτουμπα σου και παμε παρακατω
Η παρεμβαση μου αυτη δεν θα γινοταν αν ειχες κανει παραδοχη της κωλοτουμπας.
Εσυ οχι μονο δεν την παραδεχεσαι αλλα του πουλας και τρελα περι αναρτημενων τιμων στην ιστοσελιδα του Λορενζο
Δεν σε ρωτησε τι τιμες εχει στην σελιδα του.
Σε ρωτησε ποσο πληρωσες εσυ.


Τελικα εφτασες στο σημειο να υποστηριζεις οτι ειναι προς το συμφερον του φορουμ να μην δημοσιοποιηθουν οι τιμες του Λορενζο για τις επεμβασεις που κανει στην Ελλαδα ενω στο παρελθον υποστηριζες οτι η δημοσιοποιηση των τιμων προσφερει στο φορουμ.
Εγω δεν εχω κανενα προβλημα με την δημοσιοποιηση η οχι

Καταλαβαινεις ομως οτι αφου εκανες πλεον μεταμοσχευση ηρθε η ωρα του μπουμεραγκ.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Ρε λακαμά,πλήρωσα το ποσό που είναι δημοσιευμένο στο σάιτ του..τι δεν καταλαβαίνεις??οι τιμές είναι εύκολο να τις δει κάποιος.κατι κρυφό δεν υπάρχει ,όπως καταρχήν στον Αναστασάκη ,όπως θέλεις να πεις και λες τελικά ,αλλά δεν το παραδέχεσαι ότι το λες,μιλάμε για μεγάλη χαζομάρα..
Μου βάζεις και τονισμένα γράμματα κιόλας..
Εγώ ρωταγα τυπακο,ποιες είναι οι τιμές οι στάνταρ ..πόσο χρεώνει ο γιατρός το graft..όχι πόσο πλήρωσε ο καθένας..ούτε αυτό δεν υπήρχε δημοσιευμενο ..ας έβαζε ότι το graft κάνει τόσο το καθένα και από εκεί και πέρα το τι θα πλήρωνε ο καθένας δεν θα ενδιέφερε κανέναν..αλλά ούτε αυτό δεν υπήρχε -υπαρχει...
1.Εχεις ρωτησει για τιμες πολλα παιδια που εκαναν μεταμοσχεση. πχ ρωτουσες το 2015 ενα παιδι που εκανε στην DHI(για να φυγουμε απο τα του Αναστασακη)
2.Εχεις υπερθεματισει περι της χρησιμοτητας της δημοσιοποιησης των τιμων στο φορουμ
3.Πχ το παιδι που ειχε κανει στην DHI το 2015 οταν τον ρωτησες για τις τιμες σου ειπε οτι θα σε ενημερωσει με pm και εσυ εμφανιστηκες ως υπερμαχος της δημοσιοποιησης των τιμων .

Ειναι απολυτα φυσιολογικο να δεχεσαι ερωτησεις για το ποσο πληρωσες.
Καταλαβαινουμε ολοι οτι εχεις δεσμευτει να μην αποκαλυψεις τι πληρωσες οποτε απλα παραδεχεσαι την κωλοτουμπα σου και παμε παρακατω
Η παρεμβαση μου αυτη δεν θα γινοταν αν ειχες κανει παραδοχη της κωλοτουμπας.
Εσυ οχι μονο δεν την παραδεχεσαι αλλα του πουλας και τρελα περι αναρτημενων τιμων στην ιστοσελιδα του Λορενζο
Δεν σε ρωτησε τι τιμες εχει στην σελιδα του.
Σε ρωτησε ποσο πληρωσες εσυ.


Τελικα εφτασες στο σημειο να υποστηριζεις οτι ειναι προς το συμφερον του φορουμ να μην δημοσιοποιηθουν οι τιμες του Λορενζο για τις επεμβασεις που κανει στην Ελλαδα ενω στο παρελθον υποστηριζες οτι η δημοσιοποιηση των τιμων προσφερει στο φορουμ.
Εγω δεν εχω κανενα προβλημα με την δημοσιοποιηση η οχι

Καταλαβαινεις ομως οτι αφου εκανες πλεον μεταμοσχευση ηρθε η ωρα του μπουμεραγκ.
 

ziggy

Active Member
Εγώ ρωταγα τυπακο,ποιες είναι οι τιμές οι στάνταρ ..πόσο χρεώνει ο γιατρός το graft..όχι πόσο πλήρωσε ο καθένας..ούτε αυτό δεν υπήρχε δημοσιευμενο ..ας έβαζε ότι το graft κάνει τόσο το καθένα και από εκεί και πέρα το τι θα πλήρωνε ο καθένας δεν θα ενδιέφερε κανέναν..αλλά ούτε αυτό δεν υπήρχε -υπαρχει...

Aνεφερα επιγραμματικα το πάραδειγμα του 2015 αλλα αφου το αρνεισαι ας γινω πιο συγκεκριμενος ωστε να γινειο κατανοητο οτι οτι περιεγραψα εχει συμβει ακριβως οπως το περιεγραψα.

aeratos28:
Φίλε Βαγγέλη καλά αποτελεσματα να εχεις και απο εμένα,οτι καλυτερο εύχομαι!Να σε ρωτησω κάτι αν επιτρέπεται? Ριπές σε μια συνεδρία σου έβγαλε 2000 grafts?αν ναι καλό αυτό!επίσης αν θες λες και τι ποσο πληρώσες?αν θέλεις φυσικά έτσι?
Φίλε αεράτος θα σου στείλω σε pm την τιμη

aeratos28:
φιλέ καλυτερα θα ηταν πάντως να ακούγονται οι τιμες να ενημερώνονται όλοι.




Ολη αυτη η ανουσια συζητηση δεν θα ειχε γινει,εαν δεν πουλουσες συστηματικα τρελα στους συνομιλητες σου
Υπευθυνος για αυτο που γινεται τωρα εισαι μονο εσυ.
 

aeratos28

Just aeratos
Είδες κάπου να απαιτώ να αναφέρει τι τιμή πλήρωσε ο τύπος,όπως κάνεις εσύ σε εμένα?εκείνη την εποχή υπήρχαν τιμές ανά συνεδρία ακόμα και στη dhi ..τότε ,είχαν όλοι τιμές..ο Λορέντζο είχε αναρτημένες τιμές ανά graft στο σάιτ του..6€ τα πρώτα 1000 grafts,4€ τα επόμενα 1000 grafts και από εκεί και πάνω ότι εμπαινε,χρεωνε με 2.50€ το graft...τι πιο ξεκάθαρο ?? Αμφισβητείς αυτά που λέω?
Aνεφερα επιγραμματικα το πάραδειγμα του 2015 αλλα αφου το αρνεισαι ας γινω πιο συγκεκριμενος ωστε να γινειο κατανοητο οτι οτι περιεγραψα εχει συμβει ακριβως οπως το περιεγραψα.

aeratos28:



aeratos28:





Ολη αυτη η ανουσια συζητηση δεν θα ειχε γινει,εαν δεν πουλουσες συστηματικα τρελα στους συνομιλητες σου
Υπευθυνος για αυτο που γινεται τωρα εισαι μονο εσυ.
 

aeratos28

Just aeratos
Τι ακριβώς αρνούμαι?? Έχεις μπερδεύτει λιγάκι...σε όλους είχαμε μια βάση πάνω κάτω χρέωσης,μόνο στον Αναστασάκη δεν είχαμε καμία εικόνα ποσο χρεώνει..
Εγώ ανέβασα λίγο πάνω τις χρεώσεις του λορετζο..μπορείς να κάνεις το ίδιο για τον Αναστασάκη και εσύ σε παρακαλώ??γτ βλέπω θες να μιλάμε με στοιχεία..
Aνεφερα επιγραμματικα το πάραδειγμα του 2015 αλλα αφου το αρνεισαι ας γινω πιο συγκεκριμενος ωστε να γινειο κατανοητο οτι οτι περιεγραψα εχει συμβει ακριβως οπως το περιεγραψα.
 

seeker

Verified MM member
Προφανως εχει γινει εκπτωση επι των τιμων του site, εχει αναφερθει και απο αλλους σε αλλα νηματα οτι δεν πληρωσαν τις τιμες που νομιζουμε και ειναι επισημα δημοσιευμενες, καλο ειναι να μη δουλευομαστε.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ziggy

Active Member
Είδες κάπου να απαιτώ να αναφέρει τι τιμή πλήρωσε ο τύπος,όπως κάνεις εσύ σε εμένα?εκείνη την εποχή υπήρχαν τιμές ανά συνεδρία ακόμα και στη dhi ..τότε ,είχαν όλοι τιμές..ο Λορέντζο είχε αναρτημένες τιμές ανά graft στο σάιτ του..6€ τα πρώτα 1000 grafts,4€ τα επόμενα 1000 grafts και από εκεί και πάνω ότι εμπαινε,χρεωνε με 2.50€ το graft...τι πιο ξεκάθαρο ?? Αμφισβητείς αυτά που λέω?

Απαιτησα εγω απο εσενα να αναφερεις τι τιμη πληρωσες;
Που το ειδες ακριβως αυτο;
Τι γραφεις;
 

ziggy

Active Member
Τι ακριβώς αρνούμαι?? Έχεις μπερδεύτει λιγάκι...σε όλους είχαμε μια βάση πάνω κάτω χρέωσης,μόνο στον Αναστασάκη δεν είχαμε καμία εικόνα ποσο χρεώνει..
Εγώ ανέβασα λίγο πάνω τις χρεώσεις του λορετζο..μπορείς να κάνεις το ίδιο για τον Αναστασάκη και εσύ σε παρακαλώ??γτ βλέπω θες να μιλάμε με στοιχεία..

Τελικα στην σελιδα του Lorenzo εχει τιμες οπως υποστηριξες η δεν εχει ;
Αν εχει γιατι μας παρεθεσες τιμες απο εδω;

Και αν τελικα δεν εχει εσυ γιατι παρακινουσες τον φιλο που σε ρωτησε να μπει στην σελιδα του Lorenzo να δει τις τιμες;

Αν παντως η σελιδα του Lorenzo δεν εχει τιμες και εσυ οπως υποστηριξες πληρωσες με τις τιμες που εχει στην σελιδα του τοτε δεν πληρωσεςι τιποτα
Αρχιζει και αποκτα ενδιαφερουσα πλοκη το θεμα.
 

aeratos28

Just aeratos
Λες ότι δεν αναφέρω τιμές και ότι είμαι κωλοτουμπας κτλ κτλ..εγώ σου ανέβασα τιμοκατάλογο λοιπόν,σου έδειξα τι πλήρωσα..έχεις να ανεβάσεις τιμοκατάλογο από τον Αναστασάκη εσύ?? Γτ για αυτό γίνεται η όλη φασαρία..ΜΟΝΟ τότε ήμουν επιθετικός..σε άλλους δεν ήμουν γτ πάνω κάτω ξέραμε τις τιμές.
Απαιτησα εγω απο εσενα να αναφερεις τι τιμη πληρωσες;
Που το ειδες ακριβως αυτο;
Τι γραφεις;
 

ziggy

Active Member
Προφανως εχει γινει εκπτωση επι των τιμων του site, εχει αναφερθει και απο αλλους σε αλλα νηματα οτι δεν πληρωσαν τις τιμες που νομιζουμε και ειναι επισημα δημοσιευμενες, καλο ειναι να μη δουλευομαστε.

Το συγκεκριμενο μελος υποστηριζει οτι πληρωσε με τις τιμες που αναφερονται στην σελιδα του Lorenzo ομως.
 

aeratos28

Just aeratos
Λες να μην πλήρωσα τπτ??και σου ξαναλέω..να οι τιμές του λορετζο..του Αναστασάκη ,θα μου τις ανεβάσεις?? Ας είναι από το ίδιο σάιτ..
Επειδή είσαι των στοιχείων
Τελικα στην σελιδα του Lorenzo εχει τιμες οπως υποστηριξες η δεν εχει ;
Αν εχει γιατι μας παρεθεσες τιμες απο εδω;

Και αν τελικα δεν εχει εσυ γιατι παρακινουσες τον φιλο που σε ρωτησε να μπει στην σελιδα του Lorenzo να δει τις τιμες;

Αν παντως η σελιδα του Lorenzo δεν εχει τιμες και εσυ οπως υποστηριξες πληρωσες με τις τιμες που εχει στην σελιδα του τοτε δεν πληρωσεςι τιποτα
Αρχιζει και αποκτα ενδιαφερουσα πλοκη το θεμα.
 

ziggy

Active Member
Λες ότι δεν αναφέρω τιμές και ότι είμαι κωλοτουμπας κτλ κτλ..εγώ σου ανέβασα τιμοκατάλογο λοιπόν,σου έδειξα τι πλήρωσα..έχεις να ανεβάσεις τιμοκατάλογο από τον Αναστασάκη εσύ?? Γτ για αυτό γίνεται η όλη φασαρία..ΜΟΝΟ τότε ήμουν επιθετικός..σε άλλους δεν ήμουν γτ πάνω κάτω ξέραμε τις τιμές.


Ανε παλι με τον Αναστασακη.
Επειδη δειχνεις να εχεις χασει την επαφη με την πραγματικοτητα ας σε επαναφερω
Υποστηριξες οτι δεν ζητησες να σου πει καποιο μελος τι ποσο πληρωσε για την μεταμοσχευση και παρεθεσα αναρτηση σου να το ζητας
Υποστηριξες οτι πληρωσες με τις τιμες που αναφερει ο Lorenzo στην σελιδα του αλλα μεχρι στιγμης δεν εχεις καταφερει να βρεις τιμες στην σελιδα του.
 

ziggy

Active Member
Λες να μην πλήρωσα τπτ??και σου ξαναλέω..να οι τιμές του λορετζο..του Αναστασάκη ,θα μου τις ανεβάσεις?? Ας είναι από το ίδιο σάιτ..
Επειδή είσαι των στοιχείων

Εσυ εγραψες οτι πληρωσες με τις τιμες που εχει ο Lorenzo στην σελιδα του.
Ειναι η τριτη φορα που σου ζηταω να σεβαστεις τους συνομιλητες σου και να μην πουλας τρελα
 

aeratos28

Just aeratos
Ρε μεγάλε,προσπαθείς να δημιουργήσεις θέμα και εντυπώσεις από το πουθενά..οι τιμές αυτές,ήταν ανεβασμένες και στο σάιτ του λορετζο..πιστεύεις ότι λέω ψεμματα?
Ανε παλι με τον Αναστασακη.
Επειδη δειχνεις να εχεις χασει την επαφη με την πραγματικοτητα ας σε επαναφερω
Υποστηριξες οτι δεν ζητησες να σου πει καποιο μελος τι ποσο πληρωσε για την μεταμοσχευση και παρεθεσα αναρτηση σου να το ζητας
Υποστηριξες οτι πληρωσες με τις τιμες που αναφερει ο Lorenzo στην σελιδα του αλλα μεχρι στιγμης δεν εχεις καταφερει να βρεις τιμες στην σελιδα του.
 

aeratos28

Just aeratos
Εγώ πουλάω τρέλα?? Αμφισβητείς αυτό που λέω?? Η μεταμόσχευση μου είχε κλειστεί περίπου 2 χρόνια πριν..μου ζήτησες τιμές,στις ανέβασα..
Γτ δεν απαντάς σε αυτό που σου λέω και να κάνεις το ίδιο με αυτό που έκανα εγώ..
Ζήτησα από το παιδί να πει τιμή,δεν είπε,μου είπε να σου στείλω p.m και του είπα καλό θα ήταν να λέγονται οι τιμές δημόσια.. για δείξε μου λοιπόν την απάντηση του μέλους..απάντησε για το κόστος.??
Μήπως πίεσα να πει κάτι παραπάνω? Εσύ που ακριβώς ζοριζεσαι με όλο αυτό??
Εσυ εγραψες οτι πληρωσες με τις τιμες που εχει ο Lorenzo στην σελιδα του.
Ειναι η τριτη φορα που σου ζηταω να σεβαστεις τους συνομιλητες σου και να μην πουλας τρελα
 
Μπλουζα