Η "σαβούρα" από το νήμα του Αεράτου

aeratos28

Just aeratos
Τι σχέση έχει αυτό,με αυτό που γράφεις εσύ ότι μόνο ο Λορέντζο και ο cvial γνώριζαν γι'αυτό το πράγμα??
Η γνωστή τακτική σου εδώ και 20 σελίδες.. για πες...:
Για να τσιμπήσεις και εσύ κάτι...να σε κεράσω ένα μεζέ τώρα...
Ακούω..
Το ζητας το τσιμπας
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ziggy

Active Member
Α μαλιστα
Παμε ξανα
Επιμενεις οτι εκλεισες την μεταμοσχευση σου πριν δυο χρονια και οτι ηξεραν γι αυτην ο Cvial και ο Lorenzo;
Η θελεις να ανασκευασεις;
 

aeratos28

Just aeratos
Έχεις εσύ άλλη πληροφόρηση και το αμφισβητείς?? Σε ρώτησα και στην 16 σελίδα και δεν απάντησες.σε ακουω
Α μαλιστα
Παμε ξανα
Επιμενεις οτι εκλεισες την μεταμοσχευση σου πριν δυο χρονια και οτι ηξεραν γι αυτην ο Cvial και ο Lorenzo;
Η θελεις να ανασκευασεις;
 

ziggy

Active Member
Με ξαναρωτησες το ιδιο πριν πολλες σελιδες και σου απαντησα οτι δεν εχω
Επιμενεις στην τοποθετηση σου;
 

gregkont13

Verified MM member
Η θεωρια σου ειναι οτι γραφω οτι γραφω για να παρω εκπτωση απο μια κλινικη που δινει εως 40% εκπτωση;
Μονος σου την σκεφτηκες η ειχες και βοηθεια;
τη δίνει σε όλους? δηλαδή η σταθερή τιμή είναι 2.9 * 0.6? τη δίνει σε μερικούς? Αν ναι με ποια κριτιρία? Για μάθε μας πόσα ξέρεις για την κλινική.

Εσύ βέβαια δεν θα πάρεις καν το 40% που λέει πως κάποιοι μπορεί να πάρουν. Πας για 70% και πάνω :p
 
Τελευταία επεξεργασία:

ziggy

Active Member
Εσυ αμφισβητεις τον εαυτο σου


aeratos28:Κοροϊδευτικά ,είπα πήγαινε δες τις τιμές του λορετζο και ότι πλήρωσα αυτές τις τιμές που γνωρίζουν όλοι ΕΔΩ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ,ΠΡΙΝ ΠΑΕΙ ΚΑΝ Ο CVIAL για το πρώτο του χειρουργείο..ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΣΑ ΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΠΟΥ ΑΝΑΓΡΑΦΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΣΑΙΤ ,ΟΠΩΣ ΟΛΟΙ ΟΣΟΙ ΕΚΑΝΑΝ ΕΛΛΑΔΑ,ΣΛΛΑ
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ziggy

Active Member
Με συγχωρεις αγαπητε φιλε για το "ρε"
Δεν θα επαναληφθει
Σε καλεσα πολλες φορες αν θελεις να ανασκευασεις αυτο που υποστηριξες
Οτι εκλεισες την μεταμοσχευση σου δηλαδη πριν δυο χρονια
Δεν το εκανες αρα ευλογα και εγω θεωρω οτι εμμενεις στην αρχικη σου θεση

Νομιζω οτι εκλεισε εδω ο κυκλος της συζητησης.Θα επανελθω εαν και οταν ο Cvial τον οποιον επικαλεστηκες ως ατομο που γνωριζε οτι εκλεισες πριν δυο χρονια σε επιβεβαιωσει η σε διαψευσει
Ευχαριστω
 

aeratos28

Just aeratos
Εγώ προσωπικά θεωρώ ότι κρύβεσαι πίσω από το (ziggy) και δεν έχεις το θάρρος της πραγματικής ταυτότητας η οποία θα εκπλήξει το φόρουμ..
Και αφού δεν το κάνεις ,το να έρθεις σε επαφή με μέλη του φόρουμ προς αποκατάσταση όλου αυτού που ισχυριζομαι ότι είσαι...
Ο cvial,μπορεί να σε ενημερώσει,ΜΟΝΟ ΑΝ ΤΟΥ ΤΟ ΕΠΙΤΡΕΨΩ ΕΓΩ....ΚΑΙ ΜΟΝΟ,ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΜΕ ΤΟΝ CVIAL....
Και η ενημέρωση θα γίνει ,εάν και εφόσον έρθεις σε συνάντηση μαζί με τον Αναστασάκη ,για να τελειώνει το όλο θέμα.
Είσαι σύμφωνος?
Με συγχωρεις αγαπητε φιλε για το "ρε"
Δεν θα επαναληφθει
Σε καλεσα πολλες φορες αν θελεις να ανασκευασεις αυτο που υποστηριξες
Οτι εκλεισες την μεταμοσχευση σου δηλαδη πριν δυο χρονια
Δεν το εκανες αρα ευλογα και εγω θεωρω οτι εμμενεις στην αρχικη σου θεση

Νομιζω οτι εκλεισε εδω ο κυκλος της συζητησης.Θα επανελθω εαν και οταν ο Cvial τον οποιον επικαλεστηκες ως ατομο που γνωριζε οτι εκλεισες πριν δυο χρονια σε επιβεβαιωσει η σε διαψευσει
Ευχαριστω
 

Xristos87

Well-Known Member
Τι ακριβώς ψάχνεις να καταλάβω και τι προσπαθείς εναγωνίως να αποδείξεις εξήγησε μου αφού συνεχίζεις να επιμένεις.
Για να καταλαβεις πρεπει ο αλλος να τα λεει απλα και σε μια σειρα ή να εχεις μυαλο ενος μεσου ανθρωπου.
Στην περιπτωση μας ο αλλος τα λεει απλα και σε μια σειρα.
 

Xristos87

Well-Known Member
@aeratos28 εγω δεν σε παρεξηγω, σ εχω αναγνωρισει εδω και καιρο γι αυτο και παραθετω το εξης.


Ποτέ μην τα βάζεις μ’ έναν ηλίθιο. Είναι βέβαιο οτι θα σε ρίξει στο επίπεδο του και θα σε νικήσει εκ πείρας. Mark Twain

Και η πειρα σου ειναι τεραστια
 

aeratos28

Just aeratos
Ο άλλος κανει την πάπια σε ότι τον ρωτάνε ,και παραποιεί μηνύματα ,τα ενώνει και βγάζει δικό του συμπέρασμα..αλλά δεν έχει τα κοτσια να μιλήσει ευθέως...
Για να καταλαβεις πρεπει ο αλλος να τα λεει απλα και σε μια σειρα ή να εχεις μυαλο ενος μεσου ανθρωπου.
Στην περιπτωση μας ο αλλος τα λεει απλα και σε μια σειρα.
 

aeratos28

Just aeratos
Αυτό είναι προφανεστατο...όταν έχουμε τον ηλίθιο και τον πανηλιθιο μαζί στη συσκευασία του ενός...που μιλαγες στο σπίτι του κρεμασμένου για σχοινί.
Για τον jacksmith λέω που έγινε το κεφάλι του σαν βεντάλια και εσύ μπήκες στο νήμα του για να γράψεις πως επέλεξες τον γιατρό για τηνναριστη διαχειριση δοτριας που κάνει.
Είσαι τοσο βλήμα που αν τρέξεις μόνος σου,θα έρθεις δεύτερος..τι να συζητάμε για σένα παλικάρι μου,δεν έχει ουσία..και πόσο μάλιστα να έχεις γνώμη εσύ για άλλους..
@aeratos28 εγω δεν σε παρεξηγω, σ εχω αναγνωρισει εδω και καιρο γι αυτο και παραθετω το εξης.


Ποτέ μην τα βάζεις μ’ έναν ηλίθιο. Είναι βέβαιο οτι θα σε ρίξει στο επίπεδο του και θα σε νικήσει εκ πείρας. Mark Twain

Και η πειρα σου ειναι τεραστια
 

ziggy

Active Member
Ο cvial,μπορεί να σε ενημερώσει,ΜΟΝΟ ΑΝ ΤΟΥ ΤΟ ΕΠΙΤΡΕΨΩ ΕΓΩ....ΚΑΙ ΜΟΝΟ,ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΜΕ ΤΟΝ CVIAL....

Δηλαδη αν γραψεις οτι ειχες παει σε μπιτσομπαρο της Ασπροβαλτας με την Μονικα Μπελουτσι η Μονικα μπορει να σε διαψευσει μονο αν της δωσεις την αδεια;
 
Μπλουζα