Η "σαβούρα" από το νήμα του Αεράτου

gregkont13

Verified MM member
@aeratos28 εγω δεν σε παρεξηγω, σ εχω αναγνωρισει εδω και καιρο γι αυτο και παραθετω το εξης.


Ποτέ μην τα βάζεις μ’ έναν ηλίθιο. Είναι βέβαιο οτι θα σε ρίξει στο επίπεδο του και θα σε νικήσει εκ πείρας. Mark Twain

Και η πειρα σου ειναι τεραστια
τουλάχιστον κάποιοι μπορούμε να βγάλουμε αρκετά λεφτά από τη δουλειά μας για να μη χρειάζεται να κάνουμε και δευτέρη, εκείνη του κλόουν :)
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vlafo

Well-Known Member
Για να καταλαβεις πρεπει ο αλλος να τα λεει απλα και σε μια σειρα ή να εχεις μυαλο ενος μεσου ανθρωπου.
Στην περιπτωση μας ο αλλος τα λεει απλα και σε μια σειρα.
Σωστό,με την τριανδρία των κύριων τίποτα δεν μπορώ να φτάσω είμαι εκτός συναγωνισμού.
Σε αφήνω αν μπορεί το ελάχιστο μυαλό που διαθέτεις να μαντέψεις ποιά είναι η τριανδρία.
Γιατί μαλλιά ελάχιστα είναι το μόνο σίγουρο με βεβαιότητα πως έχεις.
Και αυτό είναι fact.
 

aeratos28

Just aeratos
Αν μου πεις ότι με αμφισβητείς, (( που το αποφεύγεις σαν το διάολο το λιβάνι)) θα σου δώσω εγώ την πληροφορία...αμέσως σε ένα λεπτό θα σου δείξω και τις συζητησεις..
Αλλα θα δεσμευτεις να μου πεις πρώτα από πού και ως που με αμφισβητείς ,πώς έχεις πληροφορηση για κάτι άλλο και από ποιον ..έτσι έχουν τα πράγματα,γτ έχουμε 20 σελίδες τώρα και μου το παίζεις τρελιτσα ..σε ρωτάω και αλλάζεις θέμα..
Και τώρα δεν απάντησες σε αυτό που σου είπα το τελευταιο
Επίσης συγκρίνεις το χαζό παράδειγμα σου το οποίο ας πούμε θα μπορούσε να γίνει δημόσια ,με αυτό το οποίο είναι ιατρικό απόρρητο και δεν έχει λόγο κανείς άλλος εκτός από εμένα? Θα μιλήσει άλλος για το χειρουργείο το δικό μου?? Που τα είδες αυτά..για ψάξε τα νομικά ,όπως έψαξες και πιο πριν και ανέβασες περί φόρουμ κτλ κτλ..
Δηλαδη αν γραψεις οτι ειχες παει σε μπιτσομπαρο της Ασπροβαλτας με την Μονικα Μπελουτσι η Μονικα μπορει να σε διαψευσει μονο αν της δωσεις την αδεια;
 

tamaliamoupiso

Well-Known Member
Τώρα,θα απαντήσω σε άλλα παιδιά
tamaliamoupisw ,gianney και δεν θυμάμαι και σε ποιον άλλον..
Ποια αλλαγή συμπεριφοράς ρε μάγκες?? Από τη στιγμή του Μπαν που φάγαμε και εγώ και ο Αναστασάκης τον Αύγουστο του 2022 για ένα μήνα,από τότε δεν μου έχει απευθύνει τον λόγο ΠΟΤΕ ο Αναστασακης..δεν έχει ασχοληθεί ούτε να απαντήσει αλλά ούτε έχει έρθει σε καμία αντιπαράθεση και μαζί μου αλλά και με άλλους..ψάξτε βρείτε αυτό που λέω..δείξτε μου μνμ του που να ισχύει το αντίθετο..
Τι θέλετε να κάνω,να τον βρίζω έτσι χωρίς να υπάρχει λόγος? Χωρίς να μου κάνει τπτ? Ο τρελος του χωριού νομιζεται ότι είμαι??
Γι αυτό και δεν υπάρχουν φασαρίες..ξεκάθαρα.
Όταν τσακωνομουν μου λέγατε έχω πρόβλημα ,εμμονή κτλ..τώρα που δεν υπάρχει αντιπαράθεση λόγω του ότι δεν μιλάει καν ο Αναστασάκης ,λέτε γτ και ότι έχει αλλάξει η συμπεριφορά μου...την παλεύεται?? Πάτε καλά? Γτ τσακωνεσαι λέγατε τότε και τώρα γτ ΔΕΝ τσακωνεσαι?? Τπτ δεν έχει αλλάξει και δεν μπορώ να σας καταλάβω καθόλου..γτ λέτε και κάτι περίεργα και αφήνετε σκιές..
Τι πάει να πει έχει κάτι αλλάξει??
Έχω εγώ κάποιο όφελος από τον Αναστασάκη και σταμάτησα να λέω ότι έλεγα?
ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΟΥΤΕ ΥΠΗΡΞΕ ΠΟΤΕ ΤΠΤ ΠΡΟΣ ΟΦΕΛΟΣ ΜΟΥ..ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΘΑ ΥΠΑΡΞΕΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ

Δεν γράφω για να γράφω, έχω μεγαλώσει πια. Όποτε έχεις χρόνο δες τα τελευταία σου μηνύματα σε νήμα του Αναστασάκη, αυτό το φυσιολογικό ήταν το άκρως αντίθετο στη στάση που είχες μέχρι να κάνεις την επέμβασή σου στην κλινική του. Συνεπώς όπως θα έλεγε και ο φίλος μας ο Βέμπερ, υπάρχει μια εκλεκτική συγγένεια σε ό,τι αφορά στην εμφάνιση της συμπεριφοράς σου και της επέμβασής σου εκεί. Και ορθά βέβαια, γιατί θα πρέπει να σεβόμαστε και να αναγνωρίζουμε την βοήθεια, όποια και αν είναι αυτή, σε αυτόν που μας τη δίνει. Από εκεί και πέρα παρά είσαι χρήσιμος στο φόρουμ για να σταθώ σε αυτό, που σε κάθε περίπτωση το αναγνωρίζω σαν επαναπροσδιορισμό στάσης προς το καλύτερο.
 

ziggy

Active Member
aeratos28:
Αν μου πεις ότι με αμφισβητείς, (( που το αποφεύγεις σαν το διάολο το λιβάνι)) θα σου δώσω εγώ την πληροφορία...αμέσως σε ένα λεπτό θα σου δείξω και τις συζητησεις..

3η η 4η φορα
Δεν εχω καμια πληροφορηση
Δυο οι περιπτωσεις
1.Λες αληθεια και εκλεισες την μεταμοσχευση σου δυο χρονια πριν και συνεχιζες και ποσταρεις ως αναποφασιστο μελος
2.Λες ψεματα
 

ziggy

Active Member
Επίσης συγκρίνεις το χαζό παράδειγμα σου το οποίο ας πούμε θα μπορούσε να γίνει δημόσια ,με αυτό το οποίο είναι ιατρικό απόρρητο και δεν έχει λόγο κανείς άλλος εκτός από εμένα? Θα μιλήσει άλλος για το χειρουργείο το δικό μου?? Που τα είδες αυτά..για ψάξε τα νομικά ,όπως έψαξες και πιο πριν και ανέβασες περί φόρουμ κτλ κτλ..

Δηλαδη αν γραψεις οτι αποφασισες αλλαγη φυλλου πριν δυο χρονια και το ηξερε μονο η Μονικα Μπελουτσι και η Κιμ Καρντασιαν δεν μπορουν να σε διαψευσουν;
Σοβαρα τα γραφεις αυτα;
Αν δεν το ηξεραν φυσικα και μπορουν να δηλωσουν πχ οτι λες μαλακιες και οτι δεν τους ειπες τιποτα
 

aeratos28

Just aeratos
Φίλε,αν είδες,εξήγησα πως από το μπαν τον Αύγουστο του 2022 και μετά δεν έχει ξανά αναφέρει καν τπτ για μένα ο Αναστασάκης ,ούτε έχει μπει στη διαδικασία γενικά να μιλήσει στο φορουμ και μετά από 2-3 σπόντες που είχα πετάξει γι αυτον και δεν μου απάντησε ,δεν συνέχισα να μιλάω και εγώ γι αυτον..δλδ τι να κάνω σε κάποιον που δεν μιλάει? Εκεί θα ήμουν εμμονικος και θα είχα θέμα μαζί του αν παρόλο ότι δεν ασχολείται μαζί μου,εγώ συνέχιζα ακάθεκτος να του την λέω.
Δεν γράφω για να γράφω, έχω μεγαλώσει πια. Όποτε έχεις χρόνο δες τα τελευταία σου μηνύματα σε νήμα του Αναστασάκη, αυτό το φυσιολογικό ήταν το άκρως αντίθετο στη στάση που είχες μέχρι να κάνεις την επέμβασή σου στην κλινική του. Συνεπώς όπως θα έλεγε και ο φίλος μας ο Βέμπερ, υπάρχει μια εκλεκτική συγγένεια σε ό,τι αφορά στην εμφάνιση της συμπεριφοράς σου και της επέμβασής σου εκεί. Και ορθά βέβαια, γιατί θα πρέπει να σεβόμαστε και να αναγνωρίζουμε την βοήθεια, όποια και αν είναι αυτή, σε αυτόν που μας τη δίνει. Από εκεί και πέρα παρά είσαι χρήσιμος στο φόρουμ για να σταθώ σε αυτό, που σε κάθε περίπτωση το αναγνωρίζω σαν επαναπροσδιορισμό στάσης προς το καλύτερο.
 

aeratos28

Just aeratos
Αλλαγή φύλου μπορεί να είναι στις δικές σου σκέψεις,εγώ δεν έχω τέτοιες ανησυχίες..τώρα επειδή σε βλέπω να έχεις κολλήσει με τη Μόνικα,σιγά τη γκόμενα,ούτε που να μου τον δει η θεία πλέον...το ένα αυτο
Και το άλλο ,πάλι κάνεις τριπλα και δεν θα τα πάμε καλά,όσο μου πουλάς τρελιτσα και το πας πέρα δώθε ,έτσι δεν βγαίνει άκρη...
Δεν σε ρώτησα μόνο αν έχεις πληροφορηση...σε έχω ρωτήσει 10 φορές αν με αμφισβητείς..αυτό κάνεις??
3η η 4η φορα
Δεν εχω καμια πληροφορηση
Δυο οι περιπτωσεις
1.Λες αληθεια και εκλεισες την μεταμοσχευση σου δυο χρονια πριν και συνεχιζες και ποσταρεις ως αναποφασιστο μελος
2.Λες ψεματα

Δηλαδη αν γραψεις οτι αποφασισες αλλαγη φυλλου πριν δυο χρονια και το ηξερε μονο η Μονικα Μπελουτσι και η Κιμ Καρντασιαν δεν μπορουν να σε διαψευσουν;
Σοβαρα τα γραφεις αυτα;
Αν δεν το ηξεραν φυσικα και μπορουν να δηλωσουν πχ οτι λες μαλακιες και οτι δεν τους ειπες τιποτα
 

ziggy

Active Member
Κοιταξε επειδη βλεπω το παλευεις ακομη ας κανουμε ενα μινι timeline
Κλεινεις την μεταμοσχευση σου πριν δυο χρονια στον Lorenzo δηλαδη στα τελη του 2020
Aνακοινωνεται τελη Μαιου του 2021 οτι ο Lorenzo θα χειρουργησει στην Αθηνα το Σεπτεμβριο Οκτωβριο του 2021 εσυ ομως εχεις κλεισει 5 μηνες νωριτερα απο την ανακοινωση
Στα τελη Μαιου 5 μηνες αφοτου εχεις κλεισει την μεταμοσχευση με τον Lorenzo ποσταρεις το εξης
Αν φέρω μια μπαλέτα πορτοκάλια Αργους,περνώ μέρος στη συμμετοχή για το consultation?χαχαχαχα
Γινεται ο 1ος κυκλος μεταμοσχευσεων και εσυ δεν εισαι μεσα
Γινεται ο 2ος κυκλος μεταμοσχευσεων και εσυ δεν εισαι μεσα
Γινεται αν δεν κανω λαθος ο 3ος κυκλος μεταμοσχευσεων και εισαι μεσα και κανεις μεταμοσχευση με τιμες που συμφωνηθηκαν ειδικα για το φορουμ για την Αθηνα ενω εσυ ειχες κλεισει 5 μηνες πριν την μεταμοσχευση.

Σου αρεσε το timeline;

Ο καθενας ειναι ελευθερος να βγαλει τα συμπερασματα του
 

aeratos28

Just aeratos
Screenshot_2023-01-10-16-31-03-049-edit_com.miui.gallery.jpg
Κοιταξε επειδη βλεπω το παλευεις ακομη ας κανουμε ενα μινι timeline
Κλεινεις την μεταμοσχευση σου πριν δυο χρονια στον Lorenzo δηλαδη στα τελη του 2020
Aνακοινωνεται τελη Μαιου του 2021 οτι ο Lorenzo θα χειρουργησει στην Αθηνα το Σεπτεμβριο Οκτωβριο του 2021 εσυ ομως εχεις κλεισει 5 μηνες νωριτερα απο την ανακοινωση
Στα τελη Μαιου 5 μηνες αφοτου εχεις κλεισει την μεταμοσχευση με τον Lorenzo ποσταρεις το εξης

Γινεται ο 1ος κυκλος μεταμοσχευσεων και εσυ δεν εισαι μεσα
Γινεται ο 2ος κυκλος μεταμοσχευσεων και εσυ δεν εισαι μεσα
Γινεται αν δεν κανω λαθος ο 3ος κυκλος μεταμοσχευσεων και εισαι μεσα και κανεις μεταμοσχευση με τιμες που συμφωνηθηκαν ειδικα για το φορουμ για την Αθηνα ενω εσυ ειχες κλεισει 5 μηνες πριν την μεταμοσχευση.

Σου αρεσε το timeline;

Ο καθενας ειναι ελευθερος να βγαλει τα συμπερασματα του
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Πιστεύεις τώρα ότι δεν ήμουν μέσα επειδή ο cvial μου είπε όχι?? Τωρα αλήθεια τα λες αυτά??
Και από αυτά που ανέφερες ,μου αρέσει που λες για μήνες κιόλας ,5 μήνες μετά κτλ κτλ
Ρε είσαι αστείος,το καταλαβαίνεις?
Κοιταξε επειδη βλεπω το παλευεις ακομη ας κανουμε ενα μινι timeline
Κλεινεις την μεταμοσχευση σου πριν δυο χρονια στον Lorenzo δηλαδη στα τελη του 2020
Aνακοινωνεται τελη Μαιου του 2021 οτι ο Lorenzo θα χειρουργησει στην Αθηνα το Σεπτεμβριο Οκτωβριο του 2021 εσυ ομως εχεις κλεισει 5 μηνες νωριτερα απο την ανακοινωση
Στα τελη Μαιου 5 μηνες αφοτου εχεις κλεισει την μεταμοσχευση με τον Lorenzo ποσταρεις το εξης

Γινεται ο 1ος κυκλος μεταμοσχευσεων και εσυ δεν εισαι μεσα
Γινεται ο 2ος κυκλος μεταμοσχευσεων και εσυ δεν εισαι μεσα
Γινεται αν δεν κανω λαθος ο 3ος κυκλος μεταμοσχευσεων και εισαι μεσα και κανεις μεταμοσχευση με τιμες που συμφωνηθηκαν ειδικα για το φορουμ για την Αθηνα ενω εσυ ειχες κλεισει 5 μηνες πριν την μεταμοσχευση.

Σου αρεσε το timeline;

Ο καθενας ειναι ελευθερος να βγαλει τα συμπερασματα του
 

aeratos28

Just aeratos
Για την τιμή και το διάστημα των μεταμοσχεύσεων καίγεσαι να μάθεις μωρη νυφίτσα...και παραποιεις τα πράγματα για να με βγάλεις λάθος ε??? Χαχαχαχα
Είσαι αστείος πραγματικά...
Μεγάλε,με τον αερατο μιλάς...εσύ ψάχνεις τώρα να βρεις τα discount 40% ,τα οποία δεν μας λες αν ισχύουν γτ και καλά δεν γνωρίζεις ,πριν την επέμβαση η μετά τους 12 μήνες ( το τονίζω αυτό γτ έχω λόγο που το λέω)
Εγω λοιπόν ειχα αλλά σοβαρότερα πράγματα να κάνω για το κεφάλι μου και να κανονίσω με πραγματικούς γιατρούς και όχι με γιατρούς που υποστηρίζεις..κατάλαβες?
Τα συμπεράσματα όλων έχουν βγει για σένα..
Πες μου ποιο άλλο αρρωστακι ,χωρίς δόλο θα καθόταν να ψάχνει τέτοια πράγματα να κάνει συγκρίσεις και σκέψεις τέτοιες ,οι οποίες βέβαια πέφτουν στο κενό όπως βλέπεις και βλέπουν όλοι ,αν δεν έχει δόλο να το κάνει...γι'αυτό σε λέω στημένο και ότι κρύβεσαι πίσω από το πληκτρολόγιο...αν διαπιστωθεί το ποιος είσαι πραγματικά,θα εκπλαγούν πολλοί στο φόρουμ...όχι όλοι,αλλά πολλοί...
Στα τελη Μαιου 5 μηνες αφοτου εχεις κλεισει την μεταμοσχευση με τον Lorenzo ποσταρεις το εξης
Γινεται ο 1ος κυκλος μεταμοσχευσεων και εσυ δεν εισαι μεσα
Γινεται ο 2ος κυκλος μεταμοσχευσεων και εσυ δεν εισαι μεσα
Γινεται αν δεν κανω λαθος ο 3ος κυκλος μεταμοσχευσεων και εισαι μεσα και κανεις μεταμοσχευση με τιμες που συμφωνηθηκαν ειδικα για το φορουμ για την Αθηνα ενω εσυ ειχες κλεισει 5 μηνες πριν την μεταμοσχευση.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

obi one

Active Member
Αν μου πεις ότι με αμφισβητείς, (( που το αποφεύγεις σαν το διάολο το λιβάνι)) θα σου δώσω εγώ την πληροφορία...αμέσως σε ένα λεπτό θα σου δείξω και τις συζητησεις..
Αλλα θα δεσμευτεις να μου πεις πρώτα από πού και ως που με αμφισβητείς ,πώς έχεις πληροφορηση για κάτι άλλο και από ποιον ..έτσι έχουν τα πράγματα,γτ έχουμε 20 σελίδες τώρα και μου το παίζεις τρελιτσα ..σε ρωτάω και αλλάζεις θέμα..
Και τώρα δεν απάντησες σε αυτό που σου είπα το τελευταιο
Επίσης συγκρίνεις το χαζό παράδειγμα σου το οποίο ας πούμε θα μπορούσε να γίνει δημόσια ,με αυτό το οποίο είναι ιατρικό απόρρητο και δεν έχει λόγο κανείς άλλος εκτός από εμένα? Θα μιλήσει άλλος για το χειρουργείο το δικό μου?? Που τα είδες αυτά..για ψάξε τα νομικά ,όπως έψαξες και πιο πριν και ανέβασες περί φόρουμ κτλ κτλ..
Άσχετο,, είχες πει ότι αν ανέβεις Θεσσαλονίκη θα ενημερωνες για καφέ, ποτό κλπ,, βέβαια έχει χρόνο αυτό..Λοιπόν όταν ανέβεις παρε, στείλε μήνυμα κλπ να τα πούμε και από κοντά κ να μιλήσουμε για τα μαλλιά μας,, Έκανα την 4η πριν μια εβδομάδα,, θα κάνουμε live παρουσίαση...κ συναδελφικη απορία χωρίς νακάνωτονέξυπνο..,, αξίζει όλη αυτή η φασαρία που κάνετε εδώ μέσα ?? Ειλικρινά δηλαδή, μετά από λίγα χρόνια όλα αυτά δεν θα έχουν καμία απολύτως σημασία, το μόνο που έχει αξία είναι πως νιώθουμε με το κεφάλι μας ( πάνω κ κατω..) κ αν τελικά τα φράγκα που ξοδέψαμε, ο πόνος που τραβηξαμε, η στεναχωρια που νιώσαμε όταν ειδαμε μια τρίχα να πέφτει κ ο χρόνος που αφιερωσαμε, αποζημιώνουν το τελικό αποτέλεσμα...
 

aeratos28

Just aeratos
Δεν έχω ανέβει Θεσσαλονίκη ,αλλά εννοείται πως αν τύχει και ανέβω και κάτσει η φάση ,να πιούμε και καφέ και ότι θες και να συζητήσουμε και για τα μαλλιά ότιδηποτε..
Κοίτα,αυτό που κάνει ο ziggy,πρακτικά για αυτόν,έχει σκοπό..αυτός ξέρει καλύτερα..για εμένα δεν έχει ,αλλά διασκεδάζω με τους αυλικούς γιατρών ,βλέπε ziggy, Xristos87 που προσπαθούν να δημιουργούν ψεύτικες εντυπώσεις με δήθεν επιχειρήματα για όσα μέλη πήγαν κόντρα στο αφεντικό τους..
Έχει τη φάση του και αυτό να τους αποστομώνεις και να μην σου απαντάνε ..αλλά κάπου καταντάει και αηδία όλη αυτή η ψευτιά τους και χρειάζεται να απαντάς γτ αποθρασυνονται εντελώς και ξεφεύγει η κατάσταση.. εν ολίγης δίκιο έχεις συνολικά αλλά τεσπά,τι να κάνουμε.
4η επέμβαση? Έλα ρε,δεν έχεις νήμα έτσι?
Άσχετο,, είχες πει ότι αν ανέβεις Θεσσαλονίκη θα ενημερωνες για καφέ, ποτό κλπ,, βέβαια έχει χρόνο αυτό..Λοιπόν όταν ανέβεις παρε, στείλε μήνυμα κλπ να τα πούμε και από κοντά κ να μιλήσουμε για τα μαλλιά μας,, Έκανα την 4η πριν μια εβδομάδα,, θα κάνουμε live παρουσίαση...κ συναδελφικη απορία χωρίς νακάνωτονέξυπνο..,, αξίζει όλη αυτή η φασαρία που κάνετε εδώ μέσα ?? Ειλικρινά δηλαδή, μετά από λίγα χρόνια όλα αυτά δεν θα έχουν καμία απολύτως σημασία, το μόνο που έχει αξία είναι πως νιώθουμε με το κεφάλι μας ( πάνω κ κατω..) κ αν τελικά τα φράγκα που ξοδέψαμε, ο πόνος που τραβηξαμε, η στεναχωρια που νιώσαμε όταν ειδαμε μια τρίχα να πέφτει κ ο χρόνος που αφιερωσαμε, αποζημιώνουν το τελικό αποτέλεσμα...
 

obi one

Active Member
Δεν έχω ανέβει Θεσσαλονίκη ,αλλά εννοείται πως αν τύχει και ανέβω και κάτσει η φάση ,να πιούμε και καφέ και ότι θες και να συζητήσουμε και για τα μαλλιά ότιδηποτε..
Κοίτα,αυτό που κάνει ο ziggy,πρακτικά για αυτόν,έχει σκοπό..αυτός ξέρει καλύτερα..για εμένα δεν έχει ,αλλά διασκεδάζω με τους αυλικούς γιατρών ,βλέπε ziggy, Xristos87 που προσπαθούν να δημιουργούν ψεύτικες εντυπώσεις με δήθεν επιχειρήματα για όσα μέλη πήγαν κόντρα στο αφεντικό τους..
Έχει τη φάση του και αυτό να τους αποστομώνεις και να μην σου απαντάνε ..αλλά κάπου καταντάει και αηδία όλη αυτή η ψευτιά τους και χρειάζεται να απαντάς γτ αποθρασυνονται εντελώς και ξεφεύγει η κατάσταση.. εν ολίγης δίκιο έχεις συνολικά αλλά τεσπά,τι να κάνουμε.
4η επέμβαση? Έλα ρε,δεν έχεις νήμα έτσι?
Το παλεύω πολύ,, ελπίζω να βγει κάτι καλό..θα δούμε. Τελευταία κίνηση θα είναι το smp μάλλον στην Μαρία που έκανε κ ο Γιώργος. Πρέπει να περάσουν 6 μηνες από την μμ. αλλα νομίζω ότι θα καταφέρω να απαλλαγω από το τοπικ....Γι αυτό σου έγραψα ότι τελικά αν αξίζει η όλη ιστορία θα φανεί στο τέλος...Γιατί αλλιώς είναι να κάνεις μμ για να καλύψεις ενα κενό στο κεφάλι κ αλλιώς να προσπαθείς να γεμίσεις ενα τελείως άδειο κεφάλι. Νήμα δεν έχω για την ώρα..Θα δω στην πορεία..Αντε κ από κοντά να βρεθούμε καρντασι κ γιατί όχι κ με άλλα παιδιά από εδώ...
 

aeratos28

Just aeratos
Να σαι καλά ρε ,υπομονή ..εύχομαι να πάει καλά και να μαζευτεί σωστά όλο το κεφάλι.
Το παλεύω πολύ,, ελπίζω να βγει κάτι καλό..θα δούμε. Τελευταία κίνηση θα είναι το smp μάλλον στην Μαρία που έκανε κ ο Γιώργος. Πρέπει να περάσουν 6 μηνες από την μμ. αλλα νομίζω ότι θα καταφέρω να απαλλαγω από το τοπικ....Γι αυτό σου έγραψα ότι τελικά αν αξίζει η όλη ιστορία θα φανεί στο τέλος...Γιατί αλλιώς είναι να κάνεις μμ για να καλύψεις ενα κενό στο κεφάλι κ αλλιώς να προσπαθείς να γεμίσεις ενα τελείως άδειο κεφάλι. Νήμα δεν έχω για την ώρα..Θα δω στην πορεία..Αντε κ από κοντά να βρεθούμε καρντασι κ γιατί όχι κ με άλλα παιδιά από εδώ...
 
Μπλουζα