Η "σαβούρα" από το νήμα του Αεράτου

jersey

Well-Known Member
Παρατήρησε στο νήμα αυτό,τη συμπεριφορά του ziggy...ρε ίδια ακριβώς όμως...μόνο ψεύτικη λάσπη και καμία απάντηση...με χίλιους τρόπους να τα κάνουν από εδώ να τα κάνουν από εκεί να τα φέρουν αλλιώς να σε βγάλουν ψεύτη αν τους έχεις πάει κόντρα...
Που κόντρα,κανεις δεν τους πήγε..την αλήθεια ωμή την λέγαμε και δεν άρεσε..δεν πειράζει...
Όλο και κάτι υπαρχει,αλλά θα μπούμε πάλι στον κύκλο τον ίδιο,κατάλαβες ποιο είναι το πρόβλημα?
Να τους λες την αλήθεια και να σου λένε ότι όχι,ψεμματα είναι..και μετά καμία απάντηση σε καμία ερώτηση..παιδικο
Ναι φίλε αλλά πρέπει να απαντηθεί και αυτό το θέμα με τον aldo..δεν μπορεί να υπάρχουν τόσο σοβαρές κατηγορίες για τον Αναστασάκη και αυτός εσκεμμένα να μην απαντάει και να συνεχίζει κανονικά εδώ μέσα σαν να μην έγινε τίποτα. Τραγικό όλο αυτό.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Μπαίνεις στο στόχαστρο τώρα και εσύ,θα έχεις και εσύ σε λίγο καιρό τέτοιου είδους επιθέσεις με ψεμματα ,στρεβλώσεις κτλ κτλ..μην ζητας απαντήσεις.χαχαχα
Μιλάμε για αλητεία..
Ναι φίλε αλλά πρέπει να απαντηθεί και αυτό το θέμα με τον aldo..δεν μπορεί να υπάρχουν τόσο σοβαρές κατηγορίες για τον Αναστασάκη και αυτός εσκεμμένα να μην απαντάει και να συνεχίζει κανονικά εδώ μέσα σαν να μην έγινε τίποτα. Τραγικό όλο αυτό.
 

Peter Pan

Active Member
Κρίμα που ένα νήμα που ξεκίνησε εντυπωσιακά με την βοήθεια του mod, να έχει καταλήξει το χειρότερο του φόρουμ. Αεράτε γνώμη μου, αν κ θα έπρεπε να στο έχει πει ήδη ο mod, για τα εκατοντάδες μέλη κ τους χιλιάδες αναγνώστες του φορουμ που ενδιαφέρονται μόνο για την εξέλιξη της μμ σου, σβήσε το νήμα κ φτιάξε ένα που θα αφορά αποκλειστικά κ μόνο την μμ σου. Αν θέλεις μετά φτιάξε ένα άκυρο, ονόμασε το πχ Gladiators κ βριστείτε όσο θέλετε. Εσυ αποφασίζεις.
 

aeratos28

Just aeratos
Προσωπικά,δεν έχω κανένα πρόβλημα να υπάρχουν όλα αυτά γραμμένα,ώστε να αποδεικνύεται σε όποιον θέλει με μια απλή αναζήτηση σε πιο πίσω σελίδες όλη η βρωμιά ορισμένων..οι φωτό θα υπάρχουν με την εξέλιξη της επέμβασης ..δεν βλέπω για πιο λόγο να χρειάζεται κάτι σβήσιμο..
Δεν θα ήθελα να σβηστεί τπτ.απολυτως.
Κρίμα που ένα νήμα που ξεκίνησε εντυπωσιακά με την βοήθεια του mod, να έχει καταλήξει το χειρότερο του φόρουμ. Αεράτε γνώμη μου, αν κ θα έπρεπε να στο έχει πει ήδη ο mod, για τα εκατοντάδες μέλη κ τους χιλιάδες αναγνώστες του φορουμ που ενδιαφέρονται μόνο για την εξέλιξη της μμ σου, σβήσε το νήμα κ φτιάξε ένα που θα αφορά αποκλειστικά κ μόνο την μμ σου. Αν θέλεις μετά φτιάξε ένα άκυρο, ονόμασε το πχ Gladiators κ βριστείτε όσο θέλετε. Εσυ αποφασίζεις.
 
Τελευταία επεξεργασία:

aeratos28

Just aeratos
Εσύ μείνε στις φωτό που θα βλέπεις και άσε όλα τα υπόλοιπα...απλό είναι.
Οι τιμές τώρα που κολλάνε με το συγκεκριμένο θέμα?
ναι ειναι αισχρο αυτο το νημα πειτε τις τιμες αν θελετε να τελειωνουμε το φορουμ εχει γινει τραγικο
 

ziggy

Active Member
Το νημα της μεταμοσχευσης του το χαλασε ο ιδιος ο aeratos28

1.Του ζητηθηκε να πει ποσο πληρωσε αρχισε να βριζει και παρεπεμπε στην επισημη σελιδα του Lorenzo
2.Στην σελιδα του Lorenzo δεν εχει τιμες δηλαδη δουλευε κανονικα τον κοσμο
3.Οταν ανακαλυψε οτι στην σελιδα του Lorenzo δεν εχει τιμες παρουσιασε το best hair clinics ως σελιδα του Lorenzo
4.Στην συνεχεια υποστηριξε οτι πληρωσε συμφωνα με τις επισημες τιμες
5.Μετα ομολογησε πως ελεγε επιτηδες ψεμματα και οτι πηρε την εκπτωση που πηραν ολα τα μελη του φορουμ
6.Υποστηριξε οτι δεν εχει ζητησει ποτε απο αλλο μελος να του πει ποσο πληρωσε ενω το εχει κανει
7.Οταν καταλαβε οτι ζοριζει το πραγμα προσπαθησε μανιωδως να κατευθυνει την συζητηση στον Αναστασακη
8.Αφου το καταφερε αρχισε να εφευρισκει εντεταλμενους του γιατρου που προσπαθουν να τον πληξουν
9.Σε αυτη του την προσπαθεια εμφανιστηκαν και καποιοι αλλοι να τον βοηθησουν

Καλο ειναι να μεταφερθουν τα σχολια σε ενα αλλο νημα

Και μετα απο τα επαναλαμβανομενα ψεμματα του νηματοθετη θεωρω οτι πρεπει να τοποθετηθει ο Cvial για τον ισχυρισμο του συγκεκριμενου μελους οτι δηλαδη εκλεισε την μεταμοσχευση του πριν δυο χρονια καθως υποστηριξε οτι το γνωριζε ο Cvial

Τελος η προσωπικη μου αποψη ειναι προς χαριν της παρουσιασης το συγκεκριμενο μελος εχει αφεθει ελευθερο να βριζει να χαρακτηριζει και να απειλει, πραγμα ανεπιτρεπτο
 

ziggy

Active Member
Απο την σελιδα 14 του νηματος ο νηματοθετης εχει γραψει για εμενα μεταξυ αλλων τα παρακατω:
1.Ρε λακαμά
2.τυπακο
3. Χαζός είσαι η το παίζεις
4.Ρε καραγκιόζη ziggy
5. ρε βλάκα
6. ρε ρεμπεσκε
Σε αυτο το σημειο εφαγε προειδοποιητικο ban(σελ. 18)
7.Εισαι ο Αναστασακης
8. κουτούλης
9.στημενος ξεκαθαρα
10.τον πηγαινα κωλοφερατζα.
11. ρε τυπακο
12.ΕΙΣΑΙ ΤΣΙΡΑΚΙ ΤΟΥ ΑΛΛΟΥ
13.σου έχει τάξει και εσένα καμία τρίχα παραπάνω χωρίς χρέωση?
14.πονηριδης
15. αλεπουδιαρης
16.σε λέω στημένο τσιράκι
17..είσαι ψεύτης ,στημένος και καθοδηγούμενος..
18.Το παίζω το αφεντικό σου τώρα και απαγορεύω να γράφεις στο νήμα μου γτ είσαι τσιράκι..
19.,έτσι σου είπε ο γιατρός να κάνεις??
20. ρε ψεύτη στημένε..
21.τον ηλίθιο και τον πανηλιθιο μαζί στη συσκευασία του ενός
22.μωρη νυφίτσα.
23.Σε λέω στημένο και ότι κρύβεσαι πίσω από το πληκτρολόγιο...
24..δεν ντρέπεσαι τσιράκι που μπαίνεις στο φόρουμ ύπουλα και υποχθόνια
25. Λερώνεις το φόρουμ εσυ και ο αλλος ο ασβος




Επισης στο παρων νημα εχει γραψει σε αλλα μελη και σε μενα ,μεταξυ αλλων τα εξης:
1.Φελλός είσαι εσύ
2.ρε καραγκιόζη
3. γυρνάς σαν την πουτανα
4.τενεκέδες
5.φελλοί
6.Μάζεψε τα υπουλα παρατραχαμενα του γιατρού γτ θα έχουμε κακά ξεμπερδεματα
7.καραγιοζακος με τον κρατήρα στο φορλοκ
8.ο πετροκουναβος
9. ο βλάκας
10. Ο ΑΛΛΟΣ Ο ΛΕΚΕΣ
Σε αυτο το σημειο εφαγε προειδοποιητικο ban(σελ.18)
10.ΔΕΝ ΘΑ ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΥ ΝΑ ΜΑΖΕΨΕΤΕ ΤΟΝ ΚΩΛΟ ΣΑΣ...
11.ύπουλοι
12. τσιροι κλινικών..
13.βλήμα
14.κατσαπλιαδες
15.Μιλάμε για αλητεία..
16.όλη η βρωμιά ορισμένων.


Eχοντας παραθεσει ολη αυτην την λιστα θα χαρακτηρισω επικα τα παρακατω σχολια:

1.aeratos28:Δεν σε έχω βρίσει πουθενά..για ποια υβριστικά λες τώρα..?? Από το μπαν και μετά που έφαγα δεν σε έβρισα σε κανένα μνμ μου..πάλι παραποιεις τα πράγματα??

2:aeratos28:Τα Ρε ,στους οικείους σου ..σε εμένα θα μιλάς καλά..

3.Gregkont13:Eιναι ξεκαθαρο πως κανεις προσωπικη επιθεση στον aerato

4.Cvial:Τα πολιτικά σχόλια απαγορεύονται, σε παρακαλώ σβήστο.
 

Kostas97

Well-Known Member
Ευτυχως που σε αυτο το φορουμ δεν αναφερονται πολιτικα... δεν τους αξιζει ΟΥΤΕ ΑΝΑΦΟΡΑ!!!!! Στρατοπεδα θελουν αυτοι...
 

aeratos28

Just aeratos
Είσαι λαλίστατος τωρα και πολύ τυχερός που διαγράφτηκαν τα μνμ προς όφελος σου εν τέλει... Αυτό έχω να πω.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Εσύ τώρα που διαγράφτηκαν όλα και έκανε cherry picking o ziggy πετάχτηκες? Όλα αυτά που γράφει ότι είπα ,είναι απαντήσεις σε ότι έγραφε για μενα ..με ανάλογο τρόπο απαντούσα. .
Ζήτησε ο ziggy μόνο από εμένα να μάθει πόσο πλήρωσα,έχουν γίνει ένα σωρό επεμβασεις,από αλλά παιδιά,γνωρίζουν όλοι ότι υπάρχει ειδική τιμή για το φόρουμ ,σε άλλους δεν έχει ρωτησει ποτέ και τυχαία στο νήμα μπήκε να ρωτήσει...μας δουλεύει ο τύπος..και κατέληξε να διαφημίζει τις προσφορές του Αναστασάκη ..
Θεωρώ φάουλ του cvial που έσβησε τα μνμ και προς όφελος του ziggy όλο αυτό..ξεκάθαρα..αν έγινε η όχι επίτηδες ,εμδεν με ενδιαφέρει ,το αποτέλεσμα βλέπω ..εγώ ήθελα να υπάρχει όλο το νήμα για να μπορεί να φανεί η αλητεία ξεκάθαρα
Ευτυχως που σε αυτο το φορουμ δεν αναφερονται πολιτικα... δεν τους αξιζει ΟΥΤΕ ΑΝΑΦΟΡΑ!!!!! Στρατοπεδα θελουν αυτοι...
 

ziggy

Active Member
Ζήτησε ο ziggy μόνο από εμένα να μάθει πόσο πλήρωσα,έχουν γίνει ένα σωρό επεμβασεις,από αλλά παιδιά,γνωρίζουν όλοι ότι υπάρχει ειδική τιμή για το φόρουμ ,σε άλλους δεν έχει ρωτησει ποτέ και τυχαία στο νήμα μπήκε να ρωτήσει...μας δουλεύει ο τύπος

Δεν σου εχω ζητησει ποτε να μαθω ποσο πληρωσες
 

aeratos28

Just aeratos
Κρύβεσαι πίσω από το πληκτρολόγιο και δεν είσαι καθαρός..ο ρόλος σου στο φόρουμ είναι ξεκαθαρος όπως φαίνεται από πολλούς..
 

ziggy

Active Member
Ειναι η 5η φορα που γραφεις οτι σου ζητησα να μου πεις ποσο πληρωσεις
Παμε ξανα
Δεν εχω ζητησει ποτε απο εσενα να πεις ποσο πληρωσες
Δεν εχω ζητησει ποτε απο κανενα μελος να πει ποσο πληρωσε

Εσυ εχεις ζητησει απο αλλα μελη να σου πουν ποσο πληρωσαν
 

aeratos28

Just aeratos
Ο φουφουτος ρώτησε ναι..εσύ μόνο να διαφημίσεις τον γιατρό μπήκες και να κάνει επίθεση επειδή του λέγαμε τις αλήθειες ..
Μάθε και απάντησε λοιπόν πότε γίνεται το discount..πριν η ΜΕΤΑ την επέμβαση και σε τι ποσοστό.αναλογα τη φύτρωση πάει και το ποσοστό?
 
Μπλουζα