Η "σαβούρα" από το νήμα του Αεράτου

aeratos28

Just aeratos
Το epic ποιο είναι?? Μου είπες ότι σκέφτομαι να κάνω αλλαγή φύλου,δεν σε έβρισα...
Τώρα λές για γαμπρούς κτλ ,πάλι δεν σε έβρισα ..το αμφισβητείς? Κοίτα πιο πίσω το μνμ που λές για αλλαγή φύλου και την απάντηση μου ,κοίτα και τώρα αυτο που μιλάς για γαμπρούς και πάλι δες την απάντηση μου ..αν έβρισα ποσταρε τα.. μην συνεχίζεις να κάνεις επιλεκτικά quote..

 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ziggy

Active Member
Αυτο που εγραψα ηταν το εξης
Δηλαδη αν γραψεις οτι αποφασισες αλλαγη φυλλου πριν δυο χρονια και το ηξερε μονο η Μονικα Μπελουτσι και η Κιμ Καρντασιαν δεν μπορουν να σε διαψευσουν;
Σοβαρα τα γραφεις αυτα;
Αν δεν το ηξεραν φυσικα και μπορουν να δηλωσουν πχ οτι λες μαλακιες και οτι δεν τους ειπες τιποτα
Δεν εγραψα ποτε οτι αποφασισες να κανεις αλλαγη φυλλου
Ηθελα να χρησιμοποιησω ενα υποθετικο παραδειγμα κοσμητικης επεμβασης για να αποδυναμωσω το σαθρο σου επιχειρημα,το οτι δηλαδη ο cvial χρειαζεται την εγκριση σου για να σε διαψευσει.

Ενταξει αν σε ενοχλει τοσο μπορω να το αντικαταστησω πχ με επεμβαση σε πεταχτα αυτια δεν καταλαβαινω γιατι κολλας
 

aeratos28

Just aeratos
Δεν είπα ότι έγραψες πως αποφάσισα,είπα ότι έγραψες ότι σκεφτομαι...δεν κόλλησα λοιπόν με αυτό,απλά δείχνω ότι ενώ μιλάς προσβλητικά και ύπουλα,δεν σε εβρισα..
Αυτο που εγραψα ηταν το εξης

Δεν εγραψα ποτε οτι αποφασισες να κανεις αλλαγη φυλλου
Ηθελα να χρησιμοποιησω ενα υποθετικο παραδειγμα κοσμητικης επεμβασης για να αποδυναμωσω το σαθρο σου επιχειρημα,το οτι δηλαδη ο cvial χρειαζεται την εγκριση σου για να σε διαψευσει.

Ενταξει αν σε ενοχλει τοσο μπορω να το αντικαταστησω πχ με επεμβαση σε πεταχτα αυτια δεν καταλαβαινω γιατι κολλας

Τα σαθρά σου παραδείγματα είναι όλα αυτά που έχουν γεμίσει 15-20 σελίδες για να με παρουσιάσεις ως λάθος...φέρνεις ένα παράδειγμα 8 χρόνων πριν,για να το συνδέσεις με το ερώτημα σου το τωρινό και να δείξεις ότι έχεις δίκιο,δεν δίνεις απάντηση σε κανέναν και σε τπτ και μιλάς περί ανέμων και υδάτων ,ψάχνεις μια κουβέντα και κολλάς σε αυτήν αδιαφορώντας για το τι σου έχουν πει..πετάς τέτοια περί αλλαγής φύλου κτλ για να σε βρίσω και να ξαναδώ Μπαν,όπως ζητάς και μόνιμο..
Αυτό είσαι ..απλά τα πράγματα.
Δημιουργεις από το 0 και το ανύπαρκτο,θέμα..!!
Συνέχισε και εσύ και οποίος σε έχει βάλει να το κάνεις και θα σας ετοιμάσω ένα δωράκι μουρλια σε όλους σας ..Γτ εμένα έλεγαν όταν άνοιξα το νήμα ότι έχει αλλάξει η συμπεριφορά μου,και να γτ άλλαξε,και δεν επιτίθεμαι όπως παλιά..αλλα κατάλαβα την τακτική που υπάρχει...από τον Αύγουστο ,καμία κουβέντα από τη μεριά του γιατρού( γι'αυτό και δεν έγραφα και εγώ γι αυτον) αλλά βλέπω έχει βάλει τσακαλακια να κάνουν ότι έκανε αυτός..και με ακριβώς τον ίδιο τρόπο γραφής..πολύ ωραία.. .
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Εσύ τώρα που διαγράφτηκαν όλα και έκανε cherry picking o ziggy πετάχτηκες? Όλα αυτά που γράφει ότι είπα ,είναι απαντήσεις σε ότι έγραφε για μενα ..με ανάλογο τρόπο απαντούσα. .
Ζήτησε ο ziggy μόνο από εμένα να μάθει πόσο πλήρωσα,έχουν γίνει ένα σωρό επεμβασεις,από αλλά παιδιά,γνωρίζουν όλοι ότι υπάρχει ειδική τιμή για το φόρουμ ,σε άλλους δεν έχει ρωτησει ποτέ και τυχαία στο νήμα μπήκε να ρωτήσει...μας δουλεύει ο τύπος..και κατέληξε να διαφημίζει τις προσφορές του Αναστασάκη ..
Θεωρώ φάουλ του cvial που έσβησε τα μνμ και προς όφελος του ziggy όλο αυτό..ξεκάθαρα..αν έγινε η όχι επίτηδες ,εμδεν με ενδιαφέρει ,το αποτέλεσμα βλέπω ..εγώ ήθελα να υπάρχει όλο το νήμα για να μπορεί να φανεί η αλητεία ξεκάθαρα
Αεράτε μην τρελένεσαι, δεν σβήστηκε τίποτα, απλά ΟΛΑ τα ανούσια σχόλια μεταφέρθηκαν εδώ.
 

Xristos87

Well-Known Member
Αερατε πρεπει συμφιλιωθεις με τη μητρικη σ γλωσσα....δεν καταννοεις βασικα πραματα. Ο ziggy σε φερνει αντιμετωπο με τα λογια ΣΟΥ τπτ παραπανω!! Εισαι μαλωμενος με την πραγματικοτητα κ αυτο σιγουρα προεκταση κ σε αλλες πτυχες της ζωης σου.

Σ προτεινω να γραφτεις σε καποιο φροντιστηριο να κανεις καποια μαθηματα με φιλολογο! Κ μετα ολη η ζωη σου θα αλλαξει προς το καλυτερο
 
Τελευταία επεξεργασία:
Αερατε πρεπει συμφιλιωθεις με τη μητρικη σ γλωσσα....δεν καταννοεις βασικα πραματα. Ο ziggy σε φερνει αντιμετωπο με τα λογια ΣΟΥ τπτ παραπανω!! Εισαι μαλωμενος με την πραγματικοτητα κ αυτο σιγουρα προεκταση κ σε αλλες πτυχες της ζωης σου.

Σ προτεινω να γραφτεις σε καποιο φροντηστηριο να κανεις καποια μαθηματα με φιλολογο! Κ μετα ολη η ζωη σου θα αλλαξει προς το καλυτερο
*Φροντιστήριο κύριε καθηγητά
 

aeratos28

Just aeratos
Η συνεχής προσπάθεια με ψεμματα και στρεβλώσεις που κανετε συγκεκριμένα ατομα για να σημειώσετε (νίκες) όπως τις λέτε σε όσους λένε αλήθειες για το αφεντικό σας..και ο ζιγκυ το ιδιο έκανε,ότι είπε,του το απάντησα ,αλλά φυσικα ότι και να σας λένε ,απλά νομίζετε ότι δεν πήρατε απάντηση...
Τουλάχιστον ορθογραφία ξέρω,τον φιλόλογο δεν τον χρειάζομαι..
Εσένα σε μαθηματικό θα σε στείλω όμως,παράλληλα με τον φιλόλογο,αφού θα μάθεις ορθογραφία,να μάθεις και αριθμητική ... .
Γτ θα σε βάλω να μετρήσεις grafts...
Έχεις μια τάση σε άλλα νήματα να μετράς grafts και να αναρωτιέσαι που πήγαν...για του vlafo λέω και κάποια άλλα.. .
Για να δούμε ...θα πεις τα ίδια ,η όπως κάνεις πάντα ,θα εξαφανιστείς και θα περιμένεις κάποιον σαν τον ζιγκυ που με την γνωστή τακτική της παραπληροφόρησης νομιζετε ότι νικήσατε.. έμμισθα τρυποτρολια... .
Κοίτα και χαθείς....το νου σου
Αερατε πρεπει συμφιλιωθεις με τη μητρικη σ γλωσσα....δεν καταννοεις βασικα πραματα. Ο ziggy σε φερνει αντιμετωπο με τα λογια ΣΟΥ τπτ παραπανω!! Εισαι μαλωμενος με την πραγματικοτητα κ αυτο σιγουρα προεκταση κ σε αλλες πτυχες της ζωης σου.

Σ προτεινω να γραφτεις σε καποιο φροντιστηριο να κανεις καποια μαθηματα με φιλολογο! Κ μετα ολη η ζωη σου θα αλλαξει προς το καλυτερο
 

aeratos28

Just aeratos
Χαχαχαχα..μιλάς και κάνεις ορθογραφικά εσύ,και θα μιλήσεις για φιλόλογο σε άλλους και κατανόηση..
Θα σε περιποιηθώ καλά και εσένα και τους άλλους και όποιον σας βάζει να κάνετε τις βρωμιες αυτές που κάνετε που μπουρδουκλωνετε τα πράγματα για να κρύψετε τις βρωμιες σας..
Μνμτα 8ετιας πριν τα πασαρετε στο τώρα και τα συνδιαζετε..απίστευτο..
Ετοίμασε σιγά σιγά τις (ικανότητες) σου στο μέτρημα..
Αερατε πρεπει συμφιλιωθεις
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Ξέρω εγώ?? Μου το παίζεις τρελιτσα ρε ??
Αρτέμη Ματσα του φόρουμ ..
Σας πονάει ο αερατος και προσπαθείτε να δημιουργήσετε θέματα για μένα από το πουθενά και να με βγάλετε λάθος αλλά δεν σας βγαίνει...λογικό με τόσες μαλακίες άκυρες που προσπαθείτε να δημιουργήσετε,πως να βγει..
Την διεύθυνση αυτή,την ξέρουν ορισμένοι πελάτες σας καλά ...γνώριμη και σε εσένα βλέπω..πως αλλιώς. .
Ειδικά για jacksmith ε??
Και άλλος ένας κακομοιρος
Με μια στριπαρα 4000 grafts και μείον 10000€ ,και φυτρωμενα κάνα 1000 grafts μόνο...τα άλλα 3000 έκαναν φτερά...και ρε γαμωτο φωτό τελικές δεν τον έβγαλε η κλινική...γτ?
Αυτός να δεις πως ξέρει την διεύθυνση.. .
Ουστ ,ρεταλια..
@aeratos28 Λεωφ. Αθηνων 374 στο Χαιδαρι ....
Ξερεις εσυ
 

ziggy

Active Member
Ειναι ξεκαθαρο πως ο aeratos28 ειτε χαιρει καποιου ειδους ασυλιας η απλα εχει αποφασιστει στο βωμο της παρουσιασης του νηματος της μεταμοσχευσης του να του δωθει το ελευθερο να προσβαλει και να βριζει συνεχως αλλα μελη.
Οποια και απο τις δυο εκδοχες να ισχυει ειναι πολυ κακη εξελιξη για το φορουμ.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Παίζει και μια τρίτη εκδοχή. Πιο ξεκάθαρη. Να μην υπάρχει χρόνος για online παρακολούθηση νημάτων με άχρηστο περιεχόμενο. Από 15 μέρες σε όλους σας (aeratos, xristos87, ziggy). Για να μάθετε κάποια στιγμή να βάζετε και τελεία.
 

Gianney

Well-Known Member
Παίζει και μια τρίτη εκδοχή. Πιο ξεκάθαρη. Να μην υπάρχει χρόνος για online παρακολούθηση νημάτων με άχρηστο περιεχόμενο. Από 15 μέρες σε όλους σας (aeratos, xristos87, ziggy). Για να μάθετε κάποια στιγμή να βάζετε και τελεία.
Είχες καιρό να δώσεις τέτοιο ban ..
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Κάποια στιγμή πρέπει να καταλάβουν όλοι ότι ο σκοπός του φόρουμ δεν είναι η αέναη συνέχιση προσωπικών διαφορών ή αντιδικιών. Έκανα υπομονή αλλά έχει και αυτή τα οριά της.
 

ziggy

Active Member
Παίζει και μια τρίτη εκδοχή. Πιο ξεκάθαρη. Να μην υπάρχει χρόνος για online παρακολούθηση νημάτων με άχρηστο περιεχόμενο. Από 15 μέρες σε όλους σας (aeratos, xristos87, ziggy). Για να μάθετε κάποια στιγμή να βάζετε και τελεία.


Η τριτη αυτη εκδοχη θα ισχυε αν δεν ειχες αντιληφθει τι ακριβως κανει το συγκεκριμενο μελος επι σελιδες
Δεν νομιζω ομως να μην το εχεις αντιληφθει.Μεχρι και συνοπτικο post του τι εχει γραψει εχω κανει.

Απο εκει και περα δεν μπορει να αποτελει δικο μου προβλημα η ελλειψη χρονου ενος διαχειριστη/συντονιστη.
Σιγουρα ομως αποτελει προβλημα και για το φορουμ και για τον διαχειριστη.Και φυσικα υπαρχουν και απλες λυσεις.

Οταν ενας διαχειριστης δεν εχει τον χρονο να κανει moderation σε θεματα συμπεριφορων τοτε οριζει συντονιστες που εχουν χρονο να το κανουν.
Δεν γινεται η δικη σου επιλογη να τα κανεις ολα μονος και κατ ομολογια σου ελλιπως αφου δεν εχεις χρονο να επιφερει σε εμενα ποινη επειδη καποιος με εχει απκαλεσει με δεκαδες προσβλητικα επιθετα
Η και καλα Σολομωντια λυση του "παρτε ολοι ενα μπαν για αχρηστο περιεχομενο" ειναι τελειως λαθος ειδικα απο την στιγμη που δημιουργηθηκε νημα για αχρηστο περιεχομενο.

Επιμενω λοιπον στην δικη μου εκδοχη.Στον βωμο της παρουσιασης της μεταμοσχευσης του χαιρει ασυλιας.
Και η επιλογη αυτη ειναι ξεκαθαρα δικη σου.


Το οτι εχεις προσφερει τα μεγιστα σε θεματα μεταμοσχευσεων ειναι κατι που πιστευω αναγνωριζουν οι παντες,φυσικα και εγω.Αλλο ομως αυτο και αλλο η ασκηση του συντονισμου.
Και σε αυτην θεωρω οτι εχεις παρει τον λαθος δρομο.Το γενικο ban ηταν δειγμα αυταρχισμου..
Και με βαση τα παραπανω αποφασισα να σταματησω την παρουσια μου στο φορουμ μετα απο 11 χρονια και γιατι με προσεβαλες προσωπικα με το ban αλλα και γιατι ειναι ξεκαθαρη η λαθος πορεια που εχει παρει το φορουμ.

Καλη συνεχεια στο φορουμ παρεα με συμπεριφορες τυπου aeratos.
Η παρουσιαση της μεταμοσχευσης του uber alles.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Μπλουζα