Cvial, dr. jose lorenzo, fue, 976 grafts, 30/8/2021 (3nd operation)

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Bobby ζούμε στον Lorenzo να σε δούμε.:)

Σε χρόνια από τώρα θα δούμε και εκ μέρους μου Couto. Εξακολουθώ να εύχομαι να μη χρειαστεί αλλά αν χρειαστεί αυτός μου αρέσει πιο πολύ και από Ερντογαν οπότε θα πάω εκεί . Το πήγα μακριά αλλά καμιά φορά μαγειρεύεις πριν πεινάσεις.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vlafo

Well-Known Member
Σε χρόνια από τώρα θα δούμε και εκ μέρους μου Couto. Εξακολουθώ να εύχομαι να μη χρειαστεί αλλά αν χρειαστεί αυτός μου αρέσει πιο πολύ και από Ερντογαν οπότε θα πάω εκεί . Το πήγα μακριά αλλά καμιά φορά μαγειρεύεις πριν πεινάσεις.
Όταν εσύ πας αυτός θα έχει αποσυρθεί.
Οπότε ψάχνε για άλλους
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Το θέμα είναι να μην πας όταν ο άλλος θα είναι γιαγιόλι αλλά στα φόρτε του.
Εσύ δεν έχεις ανάγκη μέχρι τότε θα έχουν βγει φάρμακα καλύτερα από τη φίνα.

Αυτο που λες ειναι λογικότατο. Βέβαια αν ο Couto είναι ακόμα 40 πχ θα μπορούσε κάλλιστα να υποθέσει κάποιος πως δεν είναι στα prime του ακόμα. Τέλος γι αυτό που λες παίζει να είσαι φουλ σωστός. Εκτος του Breezula ετοιμάζεται ένα ακόμα τοπικό διάλυμα από κινέζους που είναι ένα στάδιο πριν γίνεται FDA approved το οποίο εξαφανίζει τοπικά την DHT στο 100 % . Εικάζω πως μέχρι το 2030 θα έχουμε πλήρη αντικατάσταση τόσο της φιναστερίδης όσο και της Μινοξιδίλης.
 

vlafo

Well-Known Member
Και εγώ έτσι πιστεύω,θεωρώ πλέον πως αυτά τα φάρμακα σε μια 10ετια θα αποτελούν ανάμνηση.
Άλλωστε θα έχουν κλείσει πάνω από 30 χρόνια στην αγορά.
 

oreo

Well-Known Member
Αυτο που λες ειναι λογικότατο. Βέβαια αν ο Couto είναι ακόμα 40 πχ θα μπορούσε κάλλιστα να υποθέσει κάποιος πως δεν είναι στα prime του ακόμα. Τέλος γι αυτό που λες παίζει να είσαι φουλ σωστός. Εκτος του Breezula ετοιμάζεται ένα ακόμα τοπικό διάλυμα από κινέζους που είναι ένα στάδιο πριν γίνεται FDA approved το οποίο εξαφανίζει τοπικά την DHT στο 100 % . Εικάζω πως μέχρι το 2030 θα έχουμε πλήρη αντικατάσταση τόσο της φιναστερίδης όσο και της Μινοξιδίλης.
Μέχρι τότε...θα κλάψει την κόμη του κόσμος και κοσμάκης....
 

ManCyprus87

Well-Known Member
Και η καθυστέρηση ενός FDA approved DHT blocker αντάξιου της φίνας, φαίνεται έχει τις σκόπιμότητες και τα συμφέροντα της.
Εδώ έχουν κατασκευάσει άνθρωπο ολόκληρο και δεν μπορούν να βγάλουν ένα τοπικό εγκεκριμένο DHT blocker;
 

Gianney

Well-Known Member
Bobby είδα τις προάλλες μία σεντονάρα σου και έπαθα πλάκα ρε θηρίο ! Πότε έγινες Λορέντζο ρε συ ; Συγχαρητήρια φίλε σε βλέπω για elite αποτέλεσμα. Εγώ παρακολουθώ όποτε έχω κενό περί των ΜΜ και τα σχόλια αλλά δεν τα πιάνω όλα, ελπίζω εν καιρώ να στρώσω ώστε αν και όταν έρθει η ώρα να κάνω κανα touch up να μπω με 150 στη στροφή ( όχι σαν τον συγχωρεμένο τρελό συνδετήρα όμως ) .
Με σβησμένο antispin λάστιχα αγωνιστικά ,134 χλμ ,νερά και κουμπωμενος με ποτά και και
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tasos33

Well-Known Member
Αφού δεν έχετε στον ήλιο μοίρα,βαριομοιροι κάντε και επέμβαση στο σπίτι..όλα ακριβά σας φαίνονται...που θα έλεγε και μια ψυχή..χαχαχαχα
Σε λίγο καιρό μάλλον θα μπορούμε να κάνουμε μεταξύ με μικρές συνεδρίες
 

tasos33

Well-Known Member
Εγω οταν ελεγα στη δερματολογο θελω τριχοριζογραμμα να βλεπω πως παω.
Μου ελεγε τι το θες αφου βλεπω εγω απο το μενθυντικο και μου τραβαγε τις τριχες να δει αν μενουν στο χερι.
Μεχρι που ακουσα το κορυφαιο.
Καλα μην ασχολεισαι και τοσο με τα μαλλια οι κοπελες εκτιμανε αλλα στους ανδρες χαχαχα
Ήταν σίγουρα δερματολόγος?
 

spi

Well-Known Member
Κρίμα αλλά δεν ήταν και νιατο. 35 χρόνων ήταν.αν δεν έχουν ενσυναίσθηση σε τέτοια ηλικία τι να περιμένουμε από μικρά παιδιά που βράζουν.
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Εγώ δε συμμερίζομαι πάντως τον όρο ''αδικοχαμένος'' που πολλοί του κολλάνε . Αδικοχαμένος θα ήταν ένας κακομοίρης ντελιβεράς αν το αμάξι του Mad Clip αντί να σταματήσει στο δέντρο πέρναγε απέναντι και τον έπαιρνε μαζί του. Σίγουρα είναι άσχημο να φεύγεις τόσο νέος αλλά όταν τρέχεις πιωμένος σε αυτή τη στροφή με 150 και απενεργοποιημένο το αντισπιν όπως λέει ο Τζον δε σου φταίει κανένας. Ευτυχώς δε πήρε στο λαιμό του και κάναν άλλον.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Το μαλλί με πολύ τζελ/πομάδα (wet look) για να στέκεται και να μην πετάει έτσι ώστε το "μοϊκάνα effect" να είναι το μικρότερο δυνατό. Παρατηρήστε ότι με το κατάλληλο μήκος παρόλο που οι μπροστά ζώνες είναι πολύ δυνατές και η C με μέτρια πυκνότητα δείχνει φυσιολογικό και ομοιόμορφο. Το κατέβασμα της hairline και η ενίσχυση της μέσω blending θα δυναμώσουν ακόμα περισσότερο κάποια κενάκια στις μπροστινές περιοχές που είναι φυσιολογικό να υπάρχουν σε τέτοιες συνθήκες αφού το χτένισμα, το υγρό, η λήψη και το φως είναι στο maximum.

IMG_2938.jpg
 
Μπλουζα