Cvial, dr. jose lorenzo, fue, 976 grafts, 30/8/2021 (3nd operation)

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Gianney

Well-Known Member
Cvial ξεκίνησες με δυνατό δώρο,άρα να ξες σε επόμενα κουίζ οι προσδοκίες σε μέγεθος επάθλου αυξάνουν
 

Panos1982

Well-Known Member
Εχω ηδη μηχανημα κ εχω κανει αναλυση στη δοτρια μου homemade, οσο αφορα την fue που θα μετρούσε ο λορεν. Οσο αφορα ελαστικότητα στριπ εικαζω οπως τη βλεπω στα 2 εκ ακομα μαξ.

Ωστοσο δε θελω να παει χαμενο το επαθλο κ να το παρει κάποιος π εχει πραγματικα αναγκη οποτε οποιος επιθυμεί μπορει να μ στείλει inbox κ θα διαλεξω αυτον που συμπαθω περισσοτερο :p
 

aeratos28

Just aeratos
Όπως όλοι γνωρίζετε ,στην ανακοίνωση του ο Λορέντζο ότι θα έρθει Ελλάδα ,είχε γράψει ,πως θα έρθω Ελλάδα,αλλά ,only with aeratos τα consultation ώστε να έχει 100% ευστοχία στο πρόβλημα και στο πλάνο που θα βγάλει..κάνω δώρο λοιπόν εγώ από μεριά μου το consultation σε αυτό το +άτομο που έβαλε ο cvial..θα τον εξετάσω εγώ....:oops:o_O:oops:o_O:cool:
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Εχω ηδη μηχανημα κ εχω κανει αναλυση στη δοτρια μου homemade, οσο αφορα την fue που θα μετρούσε ο λορεν. Οσο αφορα ελαστικότητα στριπ εικαζω οπως τη βλεπω στα 2 εκ ακομα μαξ.

Ωστοσο δε θελω να παει χαμενο το επαθλο κ να το παρει κάποιος π εχει πραγματικα αναγκη οποτε οποιος επιθυμεί μπορει να μ στείλει inbox κ θα διαλεξω αυτον που συμπαθω περισσοτερο :p

accepted.
 

oreo

Well-Known Member
Cvial ξεκίνησες με δυνατό δώρο,άρα να ξες σε επόμενα κουίζ οι προσδοκίες σε μέγεθος επάθλου αυξάνει.
Το επόμενο βήμα, είναι η πραγματοποίηση Καραφλοεσπερίδας, 10-20 ευρώ είσοδος (καφές,τσαϊ και συμπάθεια ή party mode) και κλήρωση του επάθλου σε 1 τυχερό προς μετ. Σε συνέχεια σε επόμενες καραφλοεσπερίδες κλινικές θα δίνουν μια δωρεάν μετ δώρο στον τυχερό ή at least τημ μισή δώρο.
 

ManCyprus87

Well-Known Member
Εχω ηδη μηχανημα κ εχω κανει αναλυση στη δοτρια μου homemade, οσο αφορα την fue που θα μετρούσε ο λορεν. Οσο αφορα ελαστικότητα στριπ εικαζω οπως τη βλεπω στα 2 εκ ακομα μαξ.

Ωστοσο δε θελω να παει χαμενο το επαθλο κ να το παρει κάποιος π εχει πραγματικα αναγκη οποτε οποιος επιθυμεί μπορει να μ στείλει inbox κ θα διαλεξω αυτον που συμπαθω περισσοτερο :p
Φίλε @Panos1982 , θα μπορούσες να μας πεις το μηχάνημα που χρησιμοποιείς καθώς και το κόστος του;
Είναι μήπως το Trichoscale Pro [https://www.fotofinder-systems.com/technology/hair-consultation/trichoscale-pro/ ], το οποίο σου βγάζει π.χ. πόσες τρίχες είναι σε αναγενή, τελογενή, τα hair counts κτλ;
 

Gianney

Well-Known Member
Το επόμενο βήμα, είναι η πραγματοποίηση Καραφλοεσπερίδας, 10-20 ευρώ είσοδος (καφές,τσαϊ και συμπάθεια ή party mode) και κλήρωση του επάθλου σε 1 τυχερό προς μετ. Σε συνέχεια σε επόμενες καραφλοεσπερίδες κλινικές θα δίνουν μια δωρεάν μετ δώρο στον τυχερό ή at least τημ μισή δώρο.
Θα τρέξουν μεγάλοι διαγωνισμοί και μεγάλα Δώρα όπως τον εκοψα τον μοντ.Βεβαια το τελευταίο και πιο μεγάλο δώρο πιστεύω θα ναι δωρεάν μεταμόσχευση από Λορέντζο
 

aeratos28

Just aeratos
Να δω τον cvial να λέει κάντε swipe up...χαχαχαχαχαχα...Σε Τουνη των τριχοθυλακιων θα μεταμορφωθεί ο cvial στο τέλος.
Θα τρέξουν μεγάλοι διαγωνισμοί και μεγάλα Δώρα όπως τον εκοψα τον μοντ.Βεβαια το τελευταίο και πιο μεγάλο δώρο πιστεύω θα ναι δωρεάν μεταμόσχευση από Λορέντζο
 

Kostas97

Well-Known Member
Φίλε @Panos1982 , θα μπορούσες να μας πεις το μηχάνημα που χρησιμοποιείς καθώς και το κόστος του;
Είναι μήπως το Trichoscale Pro [https://www.fotofinder-systems.com/technology/hair-consultation/trichoscale-pro/ ], το οποίο σου βγάζει π.χ. πόσες τρίχες είναι σε αναγενή, τελογενή, τα hair counts κτλ;
Περα απο την πλακα με ενα τετοιο ξεκινας και κανεις σε ολο το forum μετρησεις για αναλυση προοδου. Στον δερματολογο θες ενα 100αρικο για να ασου τρεξει το προγραμμα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Panos1982

Well-Known Member
Φίλε @Panos1982 , θα μπορούσες να μας πεις το μηχάνημα που χρησιμοποιείς καθώς και το κόστος του;
Είναι μήπως το Trichoscale Pro [https://www.fotofinder-systems.com/technology/hair-consultation/trichoscale-pro/ ], το οποίο σου βγάζει π.χ. πόσες τρίχες είναι σε αναγενή, τελογενή, τα hair counts κτλ;

Μακαρι να ηταν αυτο....
Το εχω παρει πριν 3 χρονια δε θυμαμαι απ εξω , αλλα θα ψαξω στην paypal μου και θα το βρω. Το κοστος του ειναι γυρω στα 500 ευρω. Και για να.μετρησει σωστα πρεπει να εχεις το μαλλι κοντοξυρισμενο 2 3 χιλ. Για να μπορεις να λοκαρεις τους θυλακες.
 

ManCyprus87

Well-Known Member
Περα απο την πλακα με ενα τετοιο ξεκινας και κανεις σε ολο το forum μετρησεις για αναλυση προοδου. Στον δερματολογο θες ενα 100αρικο για να ασου τρεξει το προγραμμα.
Ακριβώς, homemade δερματολόγοι θα γίνουμε ακόμη λίγο με 0 κόστος και συνεχή παρακολούθηση.
 

aeratos28

Just aeratos
Αφού δεν έχετε στον ήλιο μοίρα,βαριομοιροι κάντε και επέμβαση στο σπίτι..όλα ακριβά σας φαίνονται...που θα έλεγε και μια ψυχή..χαχαχαχα
 

ManCyprus87

Well-Known Member
Μακαρι να ηταν αυτο....
Το εχω παρει πριν 3 χρονια δε θυμαμαι απ εξω , αλλα θα ψαξω στην paypal μου και θα το βρω. Το κοστος του ειναι γυρω στα 500 ευρω. Και για να.μετρησει σωστα πρεπει να εχεις το μαλλι κοντοξυρισμενο 2 3 χιλ. Για να μπορεις να λοκαρεις τους θυλακες.
Αυτό το trichoscale pro που ανέφερα πως το αξιολογείς (εάν φυσικά το γνωρίζεις);
Ναι, εάν μπορείς να μας δώσεις κάποιες πληροφορίες/λεπτομέρειες για το μηχάνημα που έχεις θα το εκτιμούσα.
 

Kostas97

Well-Known Member
Αυτό το trichoscale pro που ανέφερα πως το αξιολογείς (εάν φυσικά το γνωρίζεις);
Ναι, εάν μπορείς να μας δώσεις κάποιες πληροφορίες/λεπτομέρειες για το μηχάνημα που έχεις θα το εκτιμούσα.
Εχεις δει κοστος πουθενα?? Εγω οταν πηρα ηλεκτρονικο μικροσκοπιο νομιζω αυτο το χα δει κοντα στο 2χιλιαρο .
 

Kostas97

Well-Known Member
Εγω οταν ελεγα στη δερματολογο θελω τριχοριζογραμμα να βλεπω πως παω.
Μου ελεγε τι το θες αφου βλεπω εγω απο το μενθυντικο και μου τραβαγε τις τριχες να δει αν μενουν στο χερι.
Μεχρι που ακουσα το κορυφαιο.
Καλα μην ασχολεισαι και τοσο με τα μαλλια οι κοπελες εκτιμανε αλλα στους ανδρες χαχαχα
 

ManCyprus87

Well-Known Member
Εγω οταν ελεγα στη δερματολογο θελω τριχοριζογραμμα να βλεπω πως παω.
Μου ελεγε τι το θες αφου βλεπω εγω απο το μενθυντικο και μου τραβαγε τις τριχες να δει αν μενουν στο χερι.
Μεχρι που ακουσα το κορυφαιο.
Καλα μην ασχολεισαι και τοσο με τα μαλλια οι κοπελες εκτιμανε αλλα στους ανδρες χαχαχα
Ακριβώς.
Πας δερματολόγο δίνεις και χρήματα και ένα απλό τριχοριζόγραμμα δε σου κάνουν, που κατ' εμένα είναι το πιο σημαντικό για να δεις ανά πάσα στιγμή τι γίνεται και να προλάβεις και καταστάσεις.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Με ένα ηλεκτρονικό μικροσκόπιο και αν ξέρεις να εκτιμήσεις αυτό που βλέπεις κάνεις δουλειά. Και πυκνότητα υπολογίζεις και λόγο και DUPA διάγνωση κάνεις. Το πρόβλημα είναι να εκτιμήσεις το εύρος της δότριας, εκεί χρειάζεσαι περισσότερη εμπειρεία και είναι δύσκολο να το κάνεις μόνος σου.
 
Μπλουζα