Cvial, dr. jose lorenzo, fue, 976 grafts, 30/8/2021 (3nd operation)

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Εγω οταν ελεγα στη δερματολογο θελω τριχοριζογραμμα να βλεπω πως παω.
Μου ελεγε τι το θες αφου βλεπω εγω απο το μενθυντικο και μου τραβαγε τις τριχες να δει αν μενουν στο χερι.
Μεχρι που ακουσα το κορυφαιο.
Καλα μην ασχολεισαι και τοσο με τα μαλλια οι κοπελες εκτιμανε αλλα στους ανδρες χαχαχα

Εσυ εισαι τυχερός Κώστα. Εμένα μου έλεγε πως και να καραφλιάσεις μην ανησυχείς, οι περισσότεροι καράφλες γίνονται όπως και ο γιος μου. Τέτοιο pep talk ούτε ο Φέργκιουσον στο ημίχρονο του Μαντσεστερ- Μπαγερν το 99.
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Η "ιατρός" και αυτή...ρε ουστ.! Ούτε ήξερε τι της γίνεται..

Εχει πολλα τετοια σκεπάρνια. Δεν ειναι μονο οτι φαινονται ερασιτέχνες αλλα σε ψιλοχαντακωνουν και ψυχολογικά που παίζει κύριο ρόλο.
 

aeratos28

Just aeratos
Αν σε χαντακωνει μια η ένας ντενεκες ξεγανωτος legwg,δεν φταίει αυτός η αυτή..εσύ φταις..σιγά μην πάρω σοβαρά άνθρωπο που αντί για επιστημονική απάντηση ,σου δίνει αυτό το έκτρωμα για απάντηση .
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Πως να δώσει επιστημονική απάντηση; Αφού είναι παλτουδιες τελείως. Πας για τον γιατρό και σου φορτώνουν τον κάθε γκαου Πιου επειδή και καλά ο γιατρός είναι '' Μπιζι''. Μακριά, 1000 φορες μόνος πάρα να πετάω τα λεφτά στο πουθενά.
 

Harris_G

Well-Known Member
Εγω οταν ελεγα στη δερματολογο θελω τριχοριζογραμμα να βλεπω πως παω.
Μου ελεγε τι το θες αφου βλεπω εγω απο το μενθυντικο και μου τραβαγε τις τριχες να δει αν μενουν στο χερι.
Μεχρι που ακουσα το κορυφαιο.
Καλα μην ασχολεισαι και τοσο με τα μαλλια οι κοπελες εκτιμανε αλλα στους ανδρες χαχαχα
Aπο ολους τους ορους που περιεγραψες ο πιο γελοίος ειναι ο "δερματολόγος"
 

Ronaldo

Well-Known Member
Ένσταση φίλε , το βρήκα απο το πρώτο post που είπα οτι βρίσκονται σε διαφορετικά στάδια ανάπτυξης και δεν το έδωσες. :mad:
Αν δεις την πρώτη απάντηση μου εγώ ήμουν ο πρώτος που το βρήκα και ανέφερα ότι τα τριχοθυλάκια βρίσκονται σε διαφορετική φάση του κύκλου ζωής τους (αναγενή και καταγενή), δηλαδή είπα πρώτος την ΣΩΣΤΗ απάντηση. Και μετά το ανέφερες και εσύ. Απλά ο @panoss1982 το ανέλυσε κιόλας.

Δες την πρώτη απάντησή μου. Και το βρήκα με την πρώτη προσπάθεια.... :cool:

Βρίσκονται σε διαφορετική φάση του κύκλου ζωής τους τα 2 τριχοθυλάκια.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Αυτή είναι η αλήθεια. Πρώτος ο Ronaldo το "περιτριγύρισε", αλλά και αυτού η απάντηση ήταν γενική (ποια φάση και γιατί η τρίχα είναι μεγαλύτερη). Αν το είχε αναλύσει έτσι ώστε να προκύπτει η διαφορά στο μήκος θα ήταν ο νικητής. Από την άλλη δεν μπορούσα να δώσω και hint γιατί αλλιώς οι επόμενοι θα "πάταγαν" στην απάντησή του χωρίς να το αξίζουν.
 

oreo

Well-Known Member
Αν δεις την πρώτη απάντηση μου εγώ ήμουν ο πρώτος που το βρήκα και ανέφερα ότι τα τριχοθυλάκια βρίσκονται σε διαφορετική φάση του κύκλου ζωής τους (αναγενή και καταγενή), δηλαδή είπα πρώτος την ΣΩΣΤΗ απάντηση. Και μετά το ανέφερες και εσύ. Απλά ο @panoss1982 το ανέλυσε κιόλας.

Δες την πρώτη απάντησή μου. Και το βρήκα με την πρώτη προσπάθεια.... :cool:
Α Ronalde με συγχωρείς δεν είδα την απαντησή σου, έχεις δίκιο, παραδίδω σκυτάλη.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Εγώ τώρα να ρωτήσω κάτι ?δλδ το κίτρινο είναι έτοιμο προς πτώση..δλδ έχει πάρει το δρόμο του ..φυσιολογικό το βρίσκω στη φάση αυτή..με το κόκκινο τώρα τι παίζει?είναι από αυτά δλδ που δεν περνάνε την φάση του πέφτω πρώτα και μετά θα ξαναβγω?θα συνεχίσει απλά να αναπτύσσεται?χωρίς τη διαδικασία πέφτω ξαναβγαινω?
 

vlafo

Well-Known Member
Ακριβώς η δεν έχει μπει ακόμα στην καταγενή φάση,η μπορεί να μην μπει και καθόλου οπότε θα συνεχίσει να αναπτύσσεται κανονικά.
Τον έφαγε ο κόκκινος τον κίτρινο με λίγα λόγια ως συνήθως.
Χαχα.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Εγώ τώρα να ρωτήσω κάτι ?δλδ το κίτρινο είναι έτοιμο προς πτώση..δλδ έχει πάρει το δρόμο του ..φυσιολογικό το βρίσκω στη φάση αυτή..με το κόκκινο τώρα τι παίζει?είναι από αυτά δλδ που δεν περνάνε την φάση του πέφτω πρώτα και μετά θα ξαναβγω?θα συνεχίσει απλά να αναπτύσσεται?χωρίς τη διαδικασία πέφτω ξαναβγαινω?

Όπως στα είπε ο Vlafo. Όλα είναι πιθανά. Μπορεί να το δεις σε λίγο να "ψηλώνει", μπορεί να την "βρήκε" με το περιβάλλον και να μην μας εγκαταλείψει.
 

bobby

Well-Known Member
Εσυ εισαι τυχερός Κώστα. Εμένα μου έλεγε πως και να καραφλιάσεις μην ανησυχείς, οι περισσότεροι καράφλες γίνονται όπως και ο γιος μου. Τέτοιο pep talk ούτε ο Φέργκιουσον στο ημίχρονο του Μαντσεστερ- Μπαγερν το 99.
Πλάκα πλάκα το θυμάμαι σαν χθες…. Ήμουν Γερμανία (Ulm) και με κάτι φίλους στο ξενοδοχείο που είμασταν κόντεψαν να μας φέρουν την αστυνομία από την φασαρία (υπέρ της MU of c
Εσυ εισαι τυχερός Κώστα. Εμένα μου έλεγε πως και να καραφλιάσεις μην ανησυχείς, οι περισσότεροι καράφλες γίνονται όπως και ο γιος μου. Τέτοιο pep talk ούτε ο Φέργκιουσον στο ημίχρονο του Μαντσεστερ- Μπαγερν το 99.
Πλάκα πλάκα το θυμάμαι σαν χθες…. Ήμουν Γερμανία (Ulm) και με κάτι φίλους στο ξενοδοχείο που είμασταν κόντεψαν να μας φέρουν την αστυνομία από την φασαρία (υπέρ της MU of course!!!!)
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Πλάκα πλάκα το θυμάμαι σαν χθες…. Ήμουν Γερμανία (Ulm) και με κάτι φίλους στο ξενοδοχείο που είμασταν κόντεψαν να μας φέρουν την αστυνομία από την φασαρία (υπέρ της MU of c

Πλάκα πλάκα το θυμάμαι σαν χθες…. Ήμουν Γερμανία (Ulm) και με κάτι φίλους στο ξενοδοχείο που είμασταν κόντεψαν να μας φέρουν την αστυνομία από την φασαρία (υπέρ της MU of course!!!!)

Bobby είδα τις προάλλες μία σεντονάρα σου και έπαθα πλάκα ρε θηρίο ! Πότε έγινες Λορέντζο ρε συ ; Συγχαρητήρια φίλε σε βλέπω για elite αποτέλεσμα. Εγώ παρακολουθώ όποτε έχω κενό περί των ΜΜ και τα σχόλια αλλά δεν τα πιάνω όλα, ελπίζω εν καιρώ να στρώσω ώστε αν και όταν έρθει η ώρα να κάνω κανα touch up να μπω με 150 στη στροφή ( όχι σαν τον συγχωρεμένο τρελό συνδετήρα όμως ) .
 

bobby

Well-Known Member
Bobby είδα τις προάλλες μία σεντονάρα σου και έπαθα πλάκα ρε θηρίο ! Πότε έγινες Λορέντζο ρε συ ; Συγχαρητήρια φίλε σε βλέπω για elite αποτέλεσμα. Εγώ παρακολουθώ όποτε έχω κενό περί των ΜΜ και τα σχόλια αλλά δεν τα πιάνω όλα, ελπίζω εν καιρώ να στρώσω ώστε αν και όταν έρθει η ώρα να κάνω κανα touch up να μπω με 150 στη στροφή ( όχι σαν τον συγχωρεμένο τρελό συνδετήρα όμως ) .
Μηχανικός είμαι οπότε ότι έχει σχέση με μαθηματικά το τσιμπάω εύκολα. Δεν είπα τίποτα καινούργιο που δεν έχει ειπωθεί στα διαφορά νήματα του φορουμ. Ο Lorenzo για μένα είναι κορυφή και αν μπορέσω θα κάνω ΜΜ σε αυτόν.
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Μηχανικός είμαι οπότε ότι έχει σχέση με μαθηματικά το τσιμπάω εύκολα. Δεν είπα τίποτα καινούργιο που δεν έχει ειπωθεί στα διαφορά νήματα του φορουμ. Ο Lorenzo για μένα είναι κορυφή και αν μπορέσω θα κάνω ΜΜ σε αυτόν.
Δεν αρκει να παπαγαλίζεις, σημασία έχει να νιώθεις τι λες και εσύ νιώθεις φίλε μου γι αυτό μπράβο. Καλά αν μπορέσεις να κάνεις εκεί δε το συζητάμε καν ! Θα έχεις ευκαιρία να κλείσεις εισιτήρια για Καμπ Νόου και θα πας Ζωσιμάδες ; :) :)
 
Μπλουζα