Cvial, dr. jose lorenzo, fue, 976 grafts, 30/8/2021 (3nd operation)

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Δεννατα έχει σβήσει στο σωστό μήκος.
Μπροστά ήθελε και πίσω και άλλο πιο smoothly.

Δεν μπορεί να μπει clipper στην περιοχή της μμ, ούτε μπροστά ούτε πίσω στο crown. Αυτό ήταν το καλύτερο που γινόταν. Ούτε είμαι διατεθιμένος να τα ξυρίσω όλα στο ίδιο μήκος και να περιμένω 6 μήνες. Αρκετά 20 χρόνια. Σε 1.5 μήνα θα έχω τελειωσει οριστικά.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Vinnie εεεεε συγνώμη CVIAL..... ωραίο το μαλλί και ρε φίλε πραγματικά 12 μέρες μετά δεν φαίνεται τίποτα..... Τι να πώ θεός ο Lorenzo!!!!!!!!!!

Αυτό που μπορώ να πω με βεβαιότητα ότι μετά από 12 μέρες αισθάνομαι το κεφάλι μου χωρίς κανένα βάρος και με ελάχιστη ευαισθησία στην δότρια, ούτε φαγούρα ούτε τίποτα. Σαν να μην έκανα μμ. Θα είναι τα καινούργια "μαντζούνια" που μου είπε ο Jose ότι βάζει τώρα στις αναισθησίες. Δεν εξηγείται διαφορετικά. Τις προηγούμενες φορές ήταν διαφορετικό το συναίσθημα (βέβαια και πιο πολλά τα graft).
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Ένα κουιζ. Στην παρακάτω φώτο τα graft μέσα σε κόκκινο και κίτρινο κύκλο είναι και τα 2 μεταμοσχευμένα. Είναι εμφανές, παρόλο που κουρεύτηκαν πριν την μμ στο ίδιο μήκος, ότι αυτό που είναι μέσα στον κίτρινο κύκλο είναι μεγαλύτερο από αυτό μέσα στον κόκκινο κύκλο. Μπορεί κάποιος να το εξηγήσει? Περιμένω να δω ποιός θα το βρει.

IMG_2897r.jpg
 

Gianney

Well-Known Member
Ένα κουιζ. Στην παρακάτω φώτο τα graft μέσα σε κόκκινο και κίτρινο κύκλο είναι και τα 2 μεταμοσχευμένα. Είναι εμφανές, παρόλο που κουρεύτηκαν πριν την μμ στο ίδιο μήκος, ότι αυτό που είναι μέσα στον κίτρινο κύκλο είναι μεγαλύτερο από αυτό μέσα στον κόκκινο κύκλο. Μπορεί κάποιος να το εξηγήσει? Περιμένω να δω ποιός θα το βρει.

Προβολή συνημμένου 40210
Με έναν τρόπο το κίτρινο βρίσκει και απορροφάει πιο πολλά θρεπτικά από το κόκκινο,είτε επειδή τυχαίνει να ναι λίγο πιο λεπτό σε πάχος από το κόκκινο,είτε αιματωνεται καλύτερα εκείνη η περιοχή η έχει λιγότερους ανταγωνιστές grafts που διψούν για θρεπτικά

ΕΧΑΣΕΣ. cvial
 

Gianney

Well-Known Member
Με έναν τρόπο το κίτρινο βρίσκει και απορροφάει πιο πολλά θρεπτικά από το κόκκινο,είτε επειδή τυχαίνει να ναι λίγο πιο λεπτό σε πάχος από το κόκκινο,είτε αιματωνεται καλύτερα εκείνη η περιοχή η έχει λιγότερους ανταγωνιστές grafts που διψούν για θρεπτικά

ΕΧΑΣΕΣ. cvial
Ε δεν έβαλες ρε μοντ κάνα δώρο/ έπαθλο σε όποιον το βρει να έχει ενδιαφέρον.Βαλε πχ δωρεάν μμ στον Λορέντζο,να γίνει χαμός χαχαχα :cool: :cool: :cool:
 

ManCyprus87

Well-Known Member
Ίσως αυτό που είναι στoν κίτρινο κύκλο να πάρθηκε από την occipital περιοχή της δότριας περιοχής, ενώ το κόκκινο από την parietal η την temporal.

ΕΧΑΣΕΣ. cvial
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

aeratos28

Just aeratos
Ένας λόγος είναι πιστεύω ότι υπάρχει δυνατό αιματολογικό δίκτυο ήδη στο κίτρινο ..σαφώς καλύτερο από ότι στο κόκκινο.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Πάντως παρατηρώντας την φωτό,βλέπεις πως και άλλα grafts μπροστά μπροστά και μονοτριχα έχουν και αυτά ίδιο μήκος μην πω και κάποια πως έχουν και περισσότερο από ότι το κίτρινο..είμαι περίεργος να ακούσω
 

Gianney

Well-Known Member
Δεύτερη απάντηση από μένα μικρο λαβωμα στο κόκκινο,η παίζει να ταν πολυτριχο τραυματισμένο και μπήκε μπροστά σαν μονοτριχο διτριχο
 
Μπλουζα