Cvial, dr. jose lorenzo, fue, 976 grafts, 30/8/2021 (3nd operation)

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Να παρακάλετε να φύγω εγώ , γιατί αν φύγει ο cvial και αφήσει moderator τον aerato την βάψατε :p

Moderator αερατος με δεξί χέρι coach A να πέσουν τα τσιμέντα. Πότε το φόρουμ θα μετατραπεί από οτιδήποτε αφορά το μαλλί σε εργοστάσιο παραγωγής ευχών δε θα το καταλάβει κανείς :p
 

prothanks

Member
Για το κινέζικο έχουμε όνομα και λεπτομερείες;
Φαίνεται ελπιδοφόρο..
 

ManCyprus87

Well-Known Member
Φαίνεται ελπιδοφόρο..
Το περιμένουμε πως και πως αδελφέ.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

alex7

Well-Known Member
Οι επόμενες γενιές σίγουρα θα είναι πολύ τυχερές.
Αν αληθεύει ότι μπαίνει στη φάση 3 των δοκιμών τότε θα κυκλοφορήσει πολύ σύντομα .Οι τωρινές γενιές προλαβαίνουν .Κατά καιρούς ακούσαμε πολλά τέτοια νέα αλλά κανένα δεν επαληθεύτηκε .Ειδομεν
 

ManCyprus87

Well-Known Member
Αν αληθεύει ότι μπαίνει στη φάση 3 των δοκιμών τότε θα κυκλοφορήσει πολύ σύντομα .Οι τωρινές γενιές προλαβαίνουν .Κατά καιρούς ακούσαμε πολλά τέτοια νέα αλλά κανένα δεν επαληθεύτηκε .Ειδομεν
Είναι καιρός όμως, τώρα ή ποτέ ... Πάνε και 25 χρόνια από την κυκλοφορία της φιναστερίδης.
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Αν αληθεύει ότι μπαίνει στη φάση 3 των δοκιμών τότε θα κυκλοφορήσει πολύ σύντομα .Οι τωρινές γενιές προλαβαίνουν .Κατά καιρούς ακούσαμε πολλά τέτοια νέα αλλά κανένα δεν επαληθεύτηκε .Ειδομεν

Κοιτα και συντομα να κυκλοφορησει θελω να πιστευω πως οι περισσοτεροι θα κανουμε υπομονη 2-3 χρονια να δουμε τι παιζει με αυτο, να υπαρξει και μια μαζα ανθρωπων παγκοσμιως που θα το χρησιμοποιησει και μετα ευχαριστως αφου πρωτα εχουμε ενα μεγαλο δειγμα του τι γινεται με το φαρμακο της κιντορ να το χρησιμοποιησουμε. Αλλωστε για 2-3 χρονια ακομα δε νομιζω πως υπαρχει ανθρωπος που κατι εκ των μινοξ, φινα, ντουτα κυριως και δευτερεύον κανα microneedling δε μπορουν να τον βοηθησουν/ κρατησουν σταθερο.
 

alex7

Well-Known Member
Κοιτα και συντομα να κυκλοφορησει θελω να πιστευω πως οι περισσοτεροι θα κανουμε υπομονη 2-3 χρονια να δουμε τι παιζει με αυτο, να υπαρξει και μια μαζα ανθρωπων παγκοσμιως που θα το χρησιμοποιησει και μετα ευχαριστως αφου πρωτα εχουμε ενα μεγαλο δειγμα του τι γινεται με το φαρμακο της κιντορ να το χρησιμοποιησουμε. Αλλωστε για 2-3 χρονια ακομα δε νομιζω πως υπαρχει ανθρωπος που κατι εκ των μινοξ, φινα, ντουτα κυριως και δευτερεύον κανα microneedling δε μπορουν να τον βοηθησουν/ κρατησουν σταθερο.
Την εποχή που ήμουν 21 ετών ,το μακρινό 1989 είχε γίνει τεράστιος ντόρος με την μινοξ .Ότι βρέθηκε δήθεν φάρμακο που μπορεί να βγάλεις μαλλιά ακόμα και εκεί που δεν βγαίνουν .Έτσι ακούγαμε αλλά άνθρακες ο θησαυρός
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Την εποχή που ήμουν 21 ετών ,το μακρινό 1989 είχε γίνει τεράστιος ντόρος με την μινοξ .Ότι βρέθηκε δήθεν φάρμακο που μπορεί να βγάλεις μαλλιά ακόμα και εκεί που δεν βγαίνουν .Έτσι ακούγαμε αλλά άνθρακες ο θησαυρός

Κοιτα η μινοξιδιλη βγαζει τριχες αλλα δυστυχως ειναι κακης ποιοτητας τις περισσοτερες φορες και θελουν συνέχεια ταισμα οπως ξερεις. Δεν ειναι ιδιαιτερα πρακτικη. Την θεωρω απαρχαιωμενο φαρμακο. Μπορει να προσφερει αλλα πρεπει εως το 2025 να εχει αντικατασταθεί.
 

anti

New Member
Όπως πόσταρα και στο βιντεάκι με το kite αποφάσισα να κάνω την τελευταία μμ. Η ημερομηνία, όπως και οι άλλες 2, είναι μέσα στον Αύγουστο γιατί είναι ο μοναδικός μήνας που βολεύει. Ο κύριος λόγος είναι να κλείσω το μικρό πρόβλημα στο crown αλλά και ένα μερεμέτι σε ότι άλλο μπορώ βγάζοντας ότι έχει απομείνει στην δότρια. Προφανώς και λόγω ηλικίας δεν θα μπω στον κόπο μόνο για 500g που θέλει το crown, έτσι και αλλιώς λόγω ηλικίας δεν έχω να περιμένω κάτι άλλο. Έχω διαμορφώσει ένα πλάνο, το έχω συζητήσει με το γιατρό και μέχρι την επέμβαση θα έχει οριστικοποιηθεί. Ποστάρω το πως ήμουν (όλες αυτές οι παλιές φώτο είναι προς καταστροφή) και πως είμαι τώρα. Προφανώς στα άλλα νήματα θα δείτε πιο αναλυτικά την πορεία των προηγούμενων μμ.

Προβολή συνημμένου 37087

Είναι προφανές ότι έχω πιάσει το min (κατά την δική μου λογική) που είναι να μην φαίνεται δέρμα σε οποιανδήποτε συνθήκη, μέσα, έξω, στεγνό/βρεγμένο όπως μου αρέσει να χτενίζομαι, ίσιο, σπαστό (φυσικό), κλπ.

Όπως προείπα, η επέμβαση έχει κατα κύριο λόγο να φτιάξει το crown αλλά και να προσθέσει "πινελιές" στην υπάρχουσα κατάσταση ανάλογα με τα πόσα graft έχει να δώσει η δότρια. Θα αναλύσω κάποια στιγμή το πλάνο.
θεικο αποτελεσμα..τι εχει κανει ο ανθρωπος,,γι αυτους που ξερουν απο μεταμοσχευσεις αυτο το αποτελεσμα θεωρητικα ειν αδυνατον να επιτευφχθει,χιλιες φορες να δωσεις τα τριπλασια και τετραπλασια λεφτα στο λορεντσο παρα σ εναν ελληνα ..η επομενη που θα κανω θα ναι εκει,,το κοστος ειναι το τελευταιο που θα πρεπε ν απασχολει καποιον που θα μπει στη διαδικασια να κανει μεταμοσχευση μαλλιων,,μιλαω σαν παθων,,
 

Gianney

Well-Known Member
Φαίνεται ελπιδοφόρο..
Άντε να δούμε
 

vagosx

Well-Known Member
θεικο αποτελεσμα..τι εχει κανει ο ανθρωπος,,γι αυτους που ξερουν απο μεταμοσχευσεις αυτο το αποτελεσμα θεωρητικα ειν αδυνατον να επιτευφχθει,χιλιες φορες να δωσεις τα τριπλασια και τετραπλασια λεφτα στο λορεντσο παρα σ εναν ελληνα ..η επομενη που θα κανω θα ναι εκει,,το κοστος ειναι το τελευταιο που θα πρεπε ν απασχολει καποιον που θα μπει στη διαδικασια να κανει μεταμοσχευση μαλλιων,,μιλαω σαν παθων,,

Το αποτέλεσμα αναμφισβήτητα εξαιρετικό.
Τα λεφτά βέβαια παρα πολλα, τα grafts επίσης παρα πολλα, έτσι για να μην νομίζουν μερικά νεα μέλη ότι NW5 με 3000grafts γίνεται τουμπανο.
Προφανως οποιος έχει τα λεφτά και δεν τον νοιάζει το οικονομικό τα ακουμπάει σε Lorenzo, Couto, Pekiner, Zarev, HLC, κλπ. και γίνεται πρώτος μάγκας.
Επειδη ομως το 98% του φορούμ δεν τα έχει, είναι πολυ σημαντικό να υπάρχουν οικονομικές κλινικες με πολυ καλα αποτελέσματα οπως Yaman, Τυρκαλας, κλπ. για να μπορουν να λύσουν και αυτοί το προβλημα τους χωρίς να διαθέσουν μια περιουσία.
 
Μπλουζα