Yorkfin, dr. feller, fut, 3500 grafts, 08/12/2014

yorkifun

Active Member
όπως είπα κάποια στιγμή δεν είμαι φανατισμένος στην ζωή μου με τίποτα..ο γιατρός είπε θα πεθάνω με τα μαλλιά που μου έβαλε..ok εγώ δεν πιστεύω ότι υπάρχει κάτι που διαρκεί για πάντα!
άλλοι άνθρωποι χαλάνε τα διπλά για να πολεμήσουν ασθένειες και μετά από κάποια χρόνια επιστρέφουν πάλι στην αρχή..μην είμαστε και αχάριστοι ρε παιδιά..είναι απλά εμφάνιση..ok μας ενδιαφέρει για αυτό και το κάνουμε αλλά δεν θα τρελαθώ κιόλας..επίσης όσον αφορά τα χρήματα σίγουρα είναι ένα σεβαστό ποσό..αλλά τα 14,000 χιλιάρικα εδώ έχουν άλλη ευκολία από την ελλάδα..βγαίνουν πολύ πιο εύκολα..για την ώρα κρατάω όλα τα θετικά..κατάφερα μια πολύ μεγάλη αλλαγή στην εμφάνιση μου που προφανώς δεν είναι τέλεια και υπάρχουν πολλά περιθώρια βελτίωσης..είμαι ευγνώμων για αυτό:)
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

gkast

Active Member
Μακαρι να ειναι οπως το γραφεις ... αλλα εισαι τοσο σιγουρος οτι σε βαθος χρονου το μαλλι θα μεινει ?
Γιατι εγω που εκανα μ/μ πριν 20 χρονια ζητημα να κρατησα το 40% απο αυτο που εβαλα.
Αν εγω ειμαι ιδιαζουσα περιπτωση και συνεβη μονο σε εμενα τοτε ναι ειναι μια προσωπικη επενδυση η μ/μ.
Ξάδερφος μεταμόσχευση στην bergamakord το 2001 ....2015 παραμένει ντούμπανο ..και για την εποχή που την έκανε την μεταμόσχευση παραμένει γαμάτη και Χωρίς φίνα ...
Θέλω να πω πως όλα είναι σχετικά ....
 

nucky

Active Member
Οι φωτό δεν είναι και οι καλύτερες δυνατές , ούτε από φωτισμό ( θα βοηθούσε κάτι σε μεσημεριάτικο εξωτερικό φως, και κάτι από ουλή). Κατανοώντας και την ανάγκη της ανωνυμίας , θα πω οτι οι φωτογραφίες είναι κομμένες αρκετά ψηλά και δεν βοηθούν στο να καταλάβουμε πως ακριβώς πλαισιώνει το πρόσωπο το νέο μαλλί

Γενικά κρίνοντας το πριν και το μετά υπάρχει σημαντικότατη αλλαγή.

Έχουν πλάκα ( διότι έτσι πρέπει να το βλέπουμε ) και οι αντιδράσεις του περιβάλλοντός του, που περιγράφει ο γιόρκι, και που όλοι έχουμε ζήσει όταν υπήρξαμε στη θέση του. Σε περιπτώσεις σαν και αυτή, επιτυχημένη μμ είναι προφανώς όχι αυτή που δεν την καταλαβαίνουν οι άλλοι , ή που δεν μπορούν , και καλά , να καταλάβουν τι έγινε και υπάρχει τέτοια βελτίωση , αλλά αυτή που κάνει μπαμ οτι έγινε . Εδώ σε ένα ...κρανίου τόπο, με ανύπαρκτη χερλάιν έχουμε πλέον αρκετό μαλλί , χτένισμα , ακόμα και κοκορίκο :) . Πολύ χαριτωμένα αυτά τα κομψα και διακριτικά σχόλια τύπου "σε ανανέωσε πολύ η Ελλάδα" , όπου ο άλλος έχει καταλάβει προφανώς τι έχει γίνει , είναι αρκετά διακριτικός για να το ρωτήσει ευθέως αλλά δεν μπορεί να αντέξει να μην πει και τίποτα ελπίζοντας να αλιεύσει και καμιά απάντηση ...:)

Αυτά τα σχόλια είναι βέβαια απόδειξη επιτυχίας. Αν έχεις μόνο τέτοια σχόλια Γιόρκι είσαι τυχερός , εγώ είχα ακούσει και μερικές καφρίλες. Η την υπερβολική διακριτικότητα, όπου ο άλλος δεν λέει απολύτως τίποτα αλλά ενώ μιλάτε σε κοιτάει στα ....μαλλιά :D
 

mimis giova

Active Member
ελα ρε παιδια 45 χιλιαρικα???ελεος..σπιτι αγοραζεις αυτη την στιγμη στην ελλαδα..κ με τα μισα αμαξαρα...για τριχες τοσα λευτα??τελος παντων...αδερφε αρκετα καλο αοτελεσμα..αλλα θελει λιγο δουλεια!σ ευχομαι το καλητερω!
 

dimitris50423

Well-Known Member
ωραιο το αποτελεσμα σου yorki. σε σχεση με την αρχικη σου εικονα εχεις αλλαξει πολυ, προς το καλυτερο. σιγουρα τα λεφτα ειναι πολλα. μου κανει λιγο εντυπωση οτι μεγαλα ονοματα οπως ο feller επιλεγουν να κανουν στριπ, ενω υπαρχει η δυνατοτητα για fue και θα μπορουσαν να τελειοποιησουν τις τεχνικες της fue η οποια ειναι πιο εξελιγμενη μεθοδος και εχει εξισου πολυ καλα ποσοστα φυτρωσης. το ειχες σκεφτει καθολου για fue? πως και επελεξες την στριπ μεθοδο?
 

yorkifun

Active Member
ελα ρε παιδια 45 χιλιαρικα???ελεος..σπιτι αγοραζεις αυτη την στιγμη στην ελλαδα..κ με τα μισα αμαξαρα...για τριχες τοσα λευτα??τελος παντων...αδερφε αρκετα καλο αοτελεσμα..αλλα θελει λιγο δουλεια!σ ευχομαι το καλητερω!
ε κόψε κάτι..που είδες τα 45 χιλιάρικα..? μια έκανα με 15..δεν είναι απαραίτητο ότι θα κάνω 3 και πόσο μάλλον ότι όλες θα έχουν την ίδια τιμή..πάντως εδώ με 45 όχι σπίτι δεν αγοράζεις αλλά ούτε για τα ενοίκια ενός χρόνου δεν σε φτάνουν..πέρα από την πλάκα παρότι τα λεφτά έχουν διαφορετική αξία με Eλλάδα δεν ξέρω αν θα ήθελα να δώσω αυτά τα λεφτά..
σε ευχαριστώ:)
 

yorkifun

Active Member
ωραιο το αποτελεσμα σου yorki. σε σχεση με την αρχικη σου εικονα εχεις αλλαξει πολυ, προς το καλυτερο. σιγουρα τα λεφτα ειναι πολλα. μου κανει λιγο εντυπωση οτι μεγαλα ονοματα οπως ο feller επιλεγουν να κανουν στριπ, ενω υπαρχει η δυνατοτητα για fue και θα μπορουσαν να τελειοποιησουν τις τεχνικες της fue η οποια ειναι πιο εξελιγμενη μεθοδος και εχει εξισου πολυ καλα ποσοστα φυτρωσης. το ειχες σκεφτει καθολου για fue? πως και επελεξες την στριπ μεθοδο?
εγώ για FUE πήγαινα αλλά δεν με αναλάμβανε αν ήθελα μόνο με αυτή την μέθοδο..οπότε έπρεπε να επιλέξω αν ήθελα τον συγκεκριμένο γιατρό μόνο με strip με έπαιρνε..μου είπε ότι για το δικό μου πρόβλημα η λύση ήταν μόνο strip..
 

yorkifun

Active Member
Οι φωτό δεν είναι και οι καλύτερες δυνατές , ούτε από φωτισμό ( θα βοηθούσε κάτι σε μεσημεριάτικο εξωτερικό φως, και κάτι από ουλή). Κατανοώντας και την ανάγκη της ανωνυμίας , θα πω οτι οι φωτογραφίες είναι κομμένες αρκετά ψηλά και δεν βοηθούν στο να καταλάβουμε πως ακριβώς πλαισιώνει το πρόσωπο το νέο μαλλί

Γενικά κρίνοντας το πριν και το μετά υπάρχει σημαντικότατη αλλαγή.

Έχουν πλάκα ( διότι έτσι πρέπει να το βλέπουμε ) και οι αντιδράσεις του περιβάλλοντός του, που περιγράφει ο γιόρκι, και που όλοι έχουμε ζήσει όταν υπήρξαμε στη θέση του. Σε περιπτώσεις σαν και αυτή, επιτυχημένη μμ είναι προφανώς όχι αυτή που δεν την καταλαβαίνουν οι άλλοι , ή που δεν μπορούν , και καλά , να καταλάβουν τι έγινε και υπάρχει τέτοια βελτίωση , αλλά αυτή που κάνει μπαμ οτι έγινε . Εδώ σε ένα ...κρανίου τόπο, με ανύπαρκτη χερλάιν έχουμε πλέον αρκετό μαλλί , χτένισμα , ακόμα και κοκορίκο :) . Πολύ χαριτωμένα αυτά τα κομψα και διακριτικά σχόλια τύπου "σε ανανέωσε πολύ η Ελλάδα" , όπου ο άλλος έχει καταλάβει προφανώς τι έχει γίνει , είναι αρκετά διακριτικός για να το ρωτήσει ευθέως αλλά δεν μπορεί να αντέξει να μην πει και τίποτα ελπίζοντας να αλιεύσει και καμιά απάντηση ...:)

Αυτά τα σχόλια είναι βέβαια απόδειξη επιτυχίας. Αν έχεις μόνο τέτοια σχόλια Γιόρκι είσαι τυχερός , εγώ είχα ακούσει και μερικές καφρίλες. Η την υπερβολική διακριτικότητα, όπου ο άλλος δεν λέει απολύτως τίποτα αλλά ενώ μιλάτε σε κοιτάει στα ....μαλλιά :D
οι φωτό θα έλεγα ότι είναι τίμιες..μεγάλη ανάλυση κοντινές και οι τελευταίες έχουν και καλό φωτισμό..όχι βέβαια κάτω από τον ήλιο..επιφυλάσσομαι να βγάλω και τέτοιες μαζί με την ουλή..αλλά να ξέρεις ότι το να βγάλω κάτω από τον ήλιο και να δεις περισσότερο δέρμα και λιγότερο τρίχες δεν λέει και τίποτα..αυτό είναι λογικό και αναμενόμενο αν δεν έχεις αυταπάτες..η καθημερινότητα σου δεν είναι να είσαι σκυμμένος μες στον ήλιο και να σε κοιτάνε όλοι από επάνω..θα συμβεί και αυτό βέβαια..αλλά ok νομίζω ότι οι φωτό που βάζουμε είναι πιο κοντά στην καθημερινότητα και πως σε βλέπει ο κόσμος..μπορεί να κάνω και λάθος..αλλά έτσι πιστεύω..τέλος πάντων θα επανέλθω κάποια στιγμή με φωτό στον ήλιο και σίγουρα από την ουλή αλλά να τα κουρέψω λίγο πρώτα γιατί τώρα η ουλή δεν φαίνεται ούτε με το μικροσκόπιο..

έπρεπε να έβλεπες τους γονείς μου να δεις τι έπαθαν..καλά όσον αφορά την διακριτικότητα που λες και εμένα μου έχει τύχη σε άτομα που δεν έχουν τόσο θάρρος να με ρωτήσουν..να μου μιλάνε και να με κοιτάνε στα μαλλιά..ο άλλος μου είπε ότι το συζήταγε με κάποιον κοινό γνωστό και του είπε ότι έχω βάλει σίγουρα περουκίνι..είναι 1000% σίγουρος..και είναι και κάποια άτομα που βρίσκουν το θάρρος και ρωτάνε τι έκανα με τα μαλλιά μου..ανάλογα πόσο κουτσομπόλης είναι παίρνει και ανάλογη απάντηση..την αλήθεια αν είναι καλοπροαίρετος και ένα σορό μπούρδες αν είναι μόνο για το κουτσομπολιό..εξάλλου ότι και να τους πεις στο τέλος θα μεταφέρουν τα δικά τους..οποτε τους αρχίζω ότι η ορμόνες στα burgers στην αμερική με έκαναν να βγάλω μαλλιά!
 

Hope

Active Member
Μπράβο yorkifun. Αν σου βγαίνει για αλλη μια κάνε την. Μην ακούς τίποτα. Εξαιρετικό αποτέλεσμα vs. πριν !!
Αν είχα το ψυχικό σθένος, την ηλικία σου, την δότρια σου αλλά και τα λεφτά θα έκανα το ίδιο.
Enjoy
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

yorkifun

Active Member
αν μπορεις κανε ενα ποστ με φωτο της ουλης... θα ηθελα πολυ να το δω αυτο!
έβγαλα μερικές προσπάθησα να βρω την ουλή αλλά δεν τα κατάφερνα πολύ καλά..είμαι ακούρευτος και είναι λίγο δύσκολο επιφυλάσσομαι σύντομα που θα κουρευτώ..και 3 αμέσως μετά το μπάνιο και χτένισμα μετά από πόσα χρονια:p
 

yorkifun

Active Member
2gy6sg3.jpg


qsr0qe.jpg


jhu5pd.jpg


2myytn6.jpg


2qa6b88.jpg


atmd6s.jpg


aw3les.jpg


6dqxqc.jpg


14ubd5i.jpg
 

yorkifun

Active Member
Γαματη ....... δουλεια εχει κανει ο τυπος...
Θεωρω πως εχεις πετυχει αυτο που θελεις
βάλε τόνο γιατί δεν ξέρω αν είναι γάματη η γαμάτη:p

yorki με μια μικρη πυκνωσουλα μπροστα θα εισαι αστερι!
θα την κάνω:)

Ποια ουλη...; τελειο, εξαιρετικο κλεισιμο!
για να είμαστε σωστή θα περιμένω να δω φωτογραφίες και κουρεμένος..μην νομίζεις και εγώ μαζί με εσάς περιμένω να δω την ουλή γιατί τώρα που έχουν μακρύνει τα μαλλιά μου δεν μπορώ ούτε να την αισθανθώ καλά καλά..και υποτίθεται ότι έχω ακόμα χρόνο μέχρι να σβήσει ακόμα περισσότερο..μου είπε ο γιατρός πάνω στον χρόνο θα είναι εξαφανισμένο..
 

Δημητρης38

Active Member
Φοβερη δουλεια !!!
Οπως τα βλεπω μπροστα ο γιατρος σου εχει κανει πολυ καλη δουλεια !!!
Και η hairline μου αρεσει παρα πολυ, δειχνει φυσικη.
Εχεις καλη δοτρια, βρηκες καλο γιατρο, ολες οι πιθανοτητες για να εχεις ενα καλο αποτελεσμα ειναι υπερ σου. Και την ουλη (εγω ειμαι ταλαιπωρημενος με τις ουλες που κληρονομησα με τις επεμβασεις που εκανα στην Ελλαδα) αν δεν το εψαχνα δεν θα πιστευα οτι μπορει να την κλεισει τοσο καλα !!!

Στην Αμερικη τι δουλεια κανεις yorki ?
 

aeratos28

Just aeratos
yorkifun πραγματικά βλέπω ένα αρκετά καλό και άκρως φυσικό αποτέλεσμα και βέβαια χωρίς παρουσία boost από φινες κτλ..καταρχήν είσαι πολύ σωστος (για εμένα πάντα) που δεν παίρνεις τπτ.. σίγουρα χρειάζεται λίγο καιρό ακόμα για να δείξει το 100%..πρέπει να συνεχίσεις οπωσδήποτε όπως έχεις πει και εσύ και αλλά παιδιά για πύκνωση μπροστά και γέμισμα πίσω..πάντως αν δέχεσαι και μια σύγκριση με ίδιο περίπου περιστατικό με το δικό σου,για τον John john λέω,πιστεύω πως είναι καλύτερο το αποτέλεσμα του..βέβαια αυτος κανει και θεραπειες,φινα κτλ οποτε εχει αυτο το εξτρα boost που εσυ δεν εχεις και για εμενα καλως κανεις που δεν παιρνεις..έχεις και δρόμο ακομα μέχρι να κλείσει χρόνο ,καλή συνεχεια
 
Μπλουζα