Yaman, 4380 grafts, FUE, 21-12-2020

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Cvial κάτι μου λέει ότι ένα μερεμετι στο crown στο τέλος θα το χτυπήσεις!

Μπορεί και να το χτυπήσω όπως έχω δηλώσει στο παρελθόν. Το θέμα είναι ότι μου αρέσει το μακρύ μαλλί και εκεί πλέον δεν φαίνεται τίποτα. Όταν κουρεύομαι το ξανασκέφτομαι μετά από 15 μέρες το ξεχνάω.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vlafo

Well-Known Member
Στράτο δεν είναι ότι βγήκανε μόνο πολλά αλλά βγήκανε σε 9 ώρες μην το προσπερνάς έτσι απλά.
Και εγώ έβγαλα πολλά αλλά 500 λιγότερα και σε δύο μέρες.
Τεράστια διαφορά.
 

hijikos

Active Member
Μπορεί και να το χτυπήσω όπως έχω δηλώσει στο παρελθόν. Το θέμα είναι ότι μου αρέσει το μακρύ μαλλί και εκεί πλέον δεν φαίνεται τίποτα. Όταν κουρεύομαι το ξανασκέφτομαι μετά από 15 μέρες το ξεχνάω.
μια χαρα εισαι δε αξιζει ο κοπος
 

Stratos

Well-Known Member
Τώρα το τι έχεις είναι δικό σου πρόβλημα στο έχω ξαναπεί. Το ότι πετάς μια αερολογία στον αέρα και περιμένεις να μας πείσεις αγνοώντας όλα όσα σου ποστάρουμε ή γράφοντας ότι να ναι (άκου FUT ο Πάνος στον Erdogan) είναι δικό σου θέμα.
συγγνώμη cvial ,δεν πρόλαβα να διαβάσω όλες τις σελίδες του νήματος, στο link που στείλατε είδα εικόνα FUT που την ανάρτησα.
αφού είστε ειδικοί στις μμ, πάω πάσσο και δεν ξαναγράφω αερολογίες. και όταν κάποια μέρα κόψεις τα μαλλιά στο μήκος του παιδιού
και έχει επουλωθεί η δότρια του παιδιού ανέβασε φώτο να δούμε ποιος είναι ο αερολόγος.
 

Stratos

Well-Known Member
Στράτο δεν είναι ότι βγήκανε μόνο πολλά αλλά βγήκανε σε 9 ώρες μην το προσπερνάς έτσι απλά.
Και εγώ έβγαλα πολλά αλλά 500 λιγότερα και σε δύο μέρες.
Τεράστια διαφορά.
καμμία αντίρρηση, περιμένω φώτο σε ένα χρόνο από δότρια στο ίδιο μήκος με του παιδιού και τότε ασφαλώς θα πω έχετε δίκιο.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Και για να καταλάβουμε τι σημαίνει depleted donor area και να μην μπερδευόμαστε δείτε το παρακάτω βιντεάκι:

 

Stratos

Well-Known Member
Και για να καταλάβουμε τι σημαίνει depleted donor area και να μην μπερδευόμαστε δείτε το παρακάτω βιντεάκι:

πολύ καλό και κατατοπιστικό το βίντεο cvial, κάποια δότρια με μακρύ μαλλί δεν βλέπω όμως. και η δικιά σου σούπερ δότρια με μακρύ μαλλί είναι.
 

vlafo

Well-Known Member
Είσαι μέλος τόσα χρόνια και δεν ξέρεις την Advanced?
Αυτός που παίρνει το φιλέτο,το καλύτερο κομμάτι,το γαζώνει, βγάζει ψηλούς λόγους με αποτελέσματα εντυπωσιακά γιατί στη φύτρωση το έχει,και σου αφήνει μετά ένα μόνιμο χαμόγελο της Τζοκόντα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
συγγνώμη cvial ,δεν πρόλαβα να διαβάσω όλες τις σελίδες του νήματος, στο link που στείλατε είδα εικόνα FUT που την ανάρτησα.
αφού είστε ειδικοί στις μμ, πάω πάσσο και δεν ξαναγράφω αερολογίες. και όταν κάποια μέρα κόψεις τα μαλλιά στο μήκος του παιδιού
και έχει επουλωθεί η δότρια του παιδιού ανέβασε φώτο να δούμε ποιος είναι ο αερολόγος.

Στο επόμενο κούρεμα σου υπόσχομαι ότι θα ποστάρω. Πρέπει όμως πρώτα να καταλάβεις τι σημαίνει depleted δότρια και μετά συζητάμε. Τώρα κάνουμε παράλληλους μονολόγους. Τέλος για να μην τρελαίνεται και ο φίλος εδώ, δεν είναι σίγουρο ότι θα καταλήξει με αυτή την εικόνα. Έχει μεγάλες πιθανότητες να ανακάμψει και του το εύχομαι. Δεν χρειαζόταν οκ ως να πάρει και το ρίσκο. Αυτό λέω.
 
Τελευταία επεξεργασία:

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
πολύ καλό και κατατοπιστικό το βίντεο cvial, κάποια δότρια με μακρύ μαλλί δεν βλέπω όμως. και η δικιά σου σούπερ δότρια με μακρύ μαλλί είναι.

Ποτέ πρόλαβες και το είδες όλο. 10 λεπτά είναι. Σε fast forward το είδες;
 

manly_Man

Well-Known Member
Οι δότριες του Βεκρή επουλωθήκανε ποτέ?
Aυτες ειχαν αλλα θεματα, παραθυρα, επειδη δεν απλωσαν την εξαγωγη. Δεν ειχαν shockloss οπως ο φιλος εδω. Εντωμεταξύ ηδη η δοτρια του falakro kotopoulo ειχε καποια αραιωση αμα δεις τις φωτογραφιες του πριν την μεταμοσχευση.

Και του tasmania ειχε καποιο shockloss και επανήλθε και στις 2 μεταμοσχεύσεις που εκανε, σαφως πολυ μικροτερα απο αυτο βεβαια αλλα κ μικροτερη η εξαγωγη.
 

Stratos

Well-Known Member
Είσαι μέλος τόσα χρόνια και δεν ξέρεις την Advanced?
Αυτός που παίρνει το φιλέτο,το καλύτερο κομμάτι,το γαζώνει, βγάζει ψηλούς λόγους με αποτελέσματα εντυπωσιακά γιατί στη φύτρωση το έχει,και σου αφήνει μετά ένα μόνιμο χαμόγελο της Τζοκόντα.
τον ξέρω βέβαια, είχα ρωτήσει και εκεί για μμ και έριξα πολύ γέλιο. πόσο κοστίζει ρώτησα ? '' 4000ευρώ με τον τάδε και 7000 με τον κ.Βεκρή.΄΄
 

vlafo

Well-Known Member
Aυτες ειχαν αλλα θεματα, παραθυρα, επειδη δεν απλωσαν την εξαγωγη. Δεν ειχαν shockloss οπως ο φιλος εδω. Εντωμεταξύ ηδη η δοτρια του falakro kotopoulo ειχε καποια αραιωση αμα δεις τις φωτογραφιες του πριν την μεταμοσχευση.

Και του tasmania ειχε καποιο shockloss και επανήλθε και στις 2 μεταμοσχεύσεις που εκανε, σαφως πολυ μικροτερα απο αυτο βεβαια αλλα κ μικροτερη η εξαγωγη.
Το ξέρω δεν έκανα σύγκριση,αλλά το ανέφερα για να δείξω ότι άμα την πατήσεις,μετά δεν υπάρχει επιστροφή.
Δες του tasmania στον μήνα πως ήταν και θα καταλάβεις τη διαφορά.
Η εικόνα αυτή σε ένα μήνα,ανεξάρτητα που θα καταλήξει και πιστεύω θα επουλωθεί στο 12μηνο, είναι απαράδεκτη.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Aυτες ειχαν αλλα θεματα, παραθυρα, επειδη δεν απλωσαν την εξαγωγη. Δεν ειχαν shockloss οπως ο φιλος εδω. Εντωμεταξύ ηδη η δοτρια του falakro kotopoulo ειχε καποια αραιωση αμα δεις τις φωτογραφιες του πριν την μεταμοσχευση.

Και του tasmania ειχε καποιο shockloss και επανήλθε και στις 2 μεταμοσχεύσεις που εκανε, σαφως πολυ μικροτερα απο αυτο βεβαια αλλα κ μικροτερη η εξαγωγη.

Ακόμα περισσότερο αν είχε μια μικρή αραίωση μα μην του πάρουν τόσα πολλά.
 

vlafo

Well-Known Member
Και του tasmania ειχε καποιο shockloss και επανήλθε και στις 2 μεταμοσχεύσεις που εκανε, σαφως πολυ μικροτερα απο αυτο βεβαια αλλα κ μικροτερη η εξαγωγη.
Αυτό ακριβώς λέμε,επανήλθε γιατί έκανε 2 σπαστές με διαφορά ενός χρόνου.
Απόλυτα φυσιολογική εξέλιξη να επανέλθει.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Εδω μιλάμε φίλε Στράτο ότι ο φίλος που έκανε μεταμόσχευση βλέπουμε μια δότρια με μεγαλωμένο ήδη μαλλί και να του λείπουν τα μισά μαλλιά τις κεφαλής τους από την δότρια.
Αυτό το σύνδρομο του ότι ο καθένας μας που κάναμε μεταμόσχευση να έχουμε τόσο πάθος με τον γιατρό μας πρέπει να κοπεί.
Ίσως και εγώ να το έκανα παλαιότερα έπεσα στην παγίδα αυτήν αλλά τουλάχιστον το έκανα για μια κλινική που έχει δείξει σταθερότητα και αξιοπρέπεια.
Τώρα που συνεργάζομαι με την κλινική τόσο πάθος δεν το έχω γιατί μου το απαγορεύει κιόλας.
 
Μπλουζα