Vlafo. FUE, 4158g, 09-10/01/2021

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Ήσουν καλύτερος σου λέω,άκου τον αερατο ,δεν στα εξηγώ ωραία ??χαχαχα που έλεγε και ο Αλέφαντος.χαχα
Δεν το νομίζω,κοίτα για μένα θεωρούσα ότι έχω μεγάλο θέμα,αντικειμενικά δεν είχα nw3 ήμου, απλά είχα χάσει την Α ζώνη όχι όλη αλλά τα μαλλιά που είχα εκεί πέφτανε μπροστά,μπορούσαν να σηκωθούν ψηλά αλλά δεν είχαν πυκνότητα.
 

oreo

Well-Known Member
Τούμπανο ο vlafo..άρχισε τα φρατζοχτενισματα ο τρελός..φίλε ζηλεύω,με την καλή έννοια να ξέρεις..δεν είμαι πονηρός και κακός άνθρωπος και το εννοώ ότι ζηλεύω με την καλή έννοια.επισης χαίρομαι να βλέπω καλά αποτελέσματα από όπου και να είναι,από όποιον γιατρό έχει πάει το κάθε παιδί εδώ μέσα γτ είναι λες και έκανε κάτι καλό καποιος από το σπίτι μας..(σπιτι-φορουμ)..
Είσαι ψυχούλα ρε μπαγάσα.
 

oreo

Well-Known Member
Στη φωτό αυτή που έβαλες το πριν,είσαι σε καλύτερη κατάσταση από εμένα έτσι όπως το βλεπω..θα το φέρω στα ίσια όμως και εγώ όποτε δεν αγχώνομαι.αντε να μπούμε για επεμβαση να τελειώνουμε ένας ένας .χαχαχα
χειρότερα είσαι ?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

hairlosscursed

Well-Known Member
Παιδιά,
Δεν θέλω άλλο.
Κουράστηκα.
Έχω βαλει πολλά βαρέα και ανθυγιεινά στο industry.
Ας βοηθήσει η φάση λίγο για αξιοπρεπές τέλος τουλάχιστον.
Και όλα τα παιδιά φυσικά να τελειώνουν το συντομότερο από αυτή τη γάγγραινα ιδίως τα νεότερα να μην χάνουν τα νιάτα τους όπως η γενιά μου.
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Μακαρι οσοι παλιοι μπείτε να τελειώνετε με άριστα αποτελέσματα . Δεν αξίζει σε κανέναν άνθρωπο να ταλαιπωρείται μια ζωή με αυτό το πράγμα. Σας εύχομαι τα καλύτερα. Μακάρι και σε εμάς τους νεότερους να κοιμηθεί ο θεός και να κάνουν καλή δουλειά τα μπλοκερς να παραμείνουμε ως έχει για κάποια χρόνια να το βγάλουμε από τη καθημερινότητα μας .
 

hairlosscursed

Well-Known Member
Μακαρι οσοι παλιοι μπείτε να τελειώνετε με άριστα αποτελέσματα . Δεν αξίζει σε κανέναν άνθρωπο να ταλαιπωρείται μια ζωή με αυτό το πράγμα. Σας εύχομαι τα καλύτερα. Μακάρι και σε εμάς τους νεότερους να κοιμηθεί ο θεός και να κάνουν καλή δουλειά τα μπλοκερς να παραμείνουμε ως έχει για κάποια χρόνια να το βγάλουμε από τη καθημερινότητα μας .
Σε ευχαριστώ πολύ για την καλή σου προαίρεση.
Άριστο στην φάση κάποιων δεν υπάρχει.
Υπάρχει μόνο αξιοπρεπές.
Και το λέω αυτό εν πλήρη επίγνωση γιατί έχω ζήσει την αναξιοπρεπεια big time
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Σε ευχαριστώ πολύ για την καλή σου προαίρεση.
Άριστο στην φάση κάποιων δεν υπάρχει.
Υπάρχει μόνο αξιοπρεπές.
Και το λέω αυτό εν πλήρη επίγνωση γιατί έχω ζήσει την αναξιοπρεπεια big time

Διαφωνώ. Πάντα κάποιος μπορεί να πάρει δεδομένου των συνθηκών που έχουν διαμορφωθεί στην περίπτωση του ένα άριστο 105 % ( επιτρέπεται μία μικρή υπέρβαση ) . Αυτό λέω πάνω, μακάρι ο καθένας να κυνηγήσει και να ξεπεράσει αν είναι εφικτό το μάξιμουμ που υπάρχει για το δικό του case. Τουλάχιστον θα ξέρεις πως το έφτασες στα άκρα τον εαυτό σου και αυτό θα δίνει μια άλλη γλύκα. Είσαι παλιός και είμαι βέβαιος πως και πλάνο έχεις αλλά και τρόπο εκτέλεσης. Μόνο καλύτερα μπορεί να πάει η φάση .
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Μετά από ένα κουρεματάκι,έκανα ένα νεανικό λουκ καθώς δοκιμάζω διάφορα και χρησιμοποίησα πρώτη φορά πιστολάκι.
Αν και το μαλλί είναι 5εκ και λογικά δεν θα το έχω σε αυτό το ύψος αλλά κοντύτερο,η αλήθεια είναι οτι στρώνει ωραία και κάνει πιο μαλακή και φυσική την τρίχα μου.
Η κανονική μου όμως είναι σκληρή χωρίς πιστολάκι απλά δε στρώνει καλά.
Ακόμα.

Ειδες το πιστολι τι ωραια στα δειχνει?
 
Μπλουζα