Vlafo. FUE, 4158g, 09-10/01/2021

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Giorgos-3

Well-Known Member
αυτο ακριβως... οπως τα λεει ο χαρης.... εν δυναμειν μπορει να ειναι και 6αρης... τωρα καν δεν πλησιαζει το 5... οχι απλα εχει μαμα που υποστηριζουν ιδανικα την πυκνοτητα αλλα και παρα πολυ ψηλες γεφυρες... μν τρελαθουμε κιολας.... ο τυπος αν κουμωνεται κιολας εγω δεν περιμενα κατι λιγοτερο.... οχι να το καταταξουμε και το κορυφαιο ολων....
 

vlafo

Well-Known Member
Καλά Γιώργο προφανώς αστειεύεσαι.
Είναι κορυφαίο χωρίς καμία αμφιβολία και οι πυκνότητες που παίζει είναι άνω των 70g δηλαδή μαμά καθαρά.
Αυτό είναι ξεκάθαρο.
Το εν δυνάμει θεώρησε το σίγουρο αν άκουσες την ηλικία του,αλλά ακόμα και έτσι που είναι πέτυχε το ακατόρθωτο το οποίο δεν είναι γιατί και τα είχε αλλά και έκανε τις επεμβάσεις που χρειαζότανε.

Μην τα ισοπεδώνουμε όλα και τα μειώνουμε.

Δείξτε μου ανάλογα αποτελέσματα λοιπόν.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Καλά Γιώργο προφανώς αστειεύεσαι.
Είναι κορυφαίο χωρίς καμία αμφιβολία και οι πυκνότητες που παίζει είναι άνω των 70g δηλαδή μαμά καθαρά.
Αυτό είναι ξεκάθαρο.
Το εν δυνάμει θεώρησε το σίγουρο αν άκουσες την ηλικία του,αλλά ακόμα και έτσι που είναι πέτυχε το ακατόρθωτο το οποίο δεν είναι γιατί και τα είχε αλλά και έκανε τις επεμβάσεις που χρειαζότανε.

Μην τα ισοπεδώνουμε όλα και τα μειώνουμε.

Δείξτε μου ανάλογα αποτελέσματα λοιπόν.
Εγώ απλά λέω ότι υπήρχαν όλες οι προϋποθέσεις υπέρ του γι αυτό το αποτέλεσμα.... Έχω δει διάφορα παρόμοια αποτελέσματα που δεν ξεχωρίζεις την διαφορά ...θα σου βρω 2-3 ενδεικτικά όταν έχω πρόσβαση σε λάπτοπ...
 

vlafo

Well-Known Member
Με μια δυνατή πύκνωση στο middle θεωρώ τον έφτασα τον Κύριο.
 

Συνημμένα

  • Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    830.1 KB · Προβολές: 179

vlafo

Well-Known Member
Φίλε Vlafo θες να βγάλεις και μια photo με βρεγμένα τέρμα πίσω να δούμε λίγο το middle που λες ότι υπάρχει θεματάκι, γιατί σε αυτές φαίνεται δάσος! :)
Φαίνεται δάσος γιατί έτσι είναι φυσιολογικά.
Για κοίτα τη φώτο αυτή και θα καταλάβεις.
Εκεί που αχνοφαίνεται αραιό θέλει όλος ο κύκλος πύκνωση για να έρθει στα ίσα του ολο το κεφάλι.
 

Συνημμένα

  • 20211020_163700.jpg
    20211020_163700.jpg
    337.5 KB · Προβολές: 157
  • 20211022_180505.jpg
    20211022_180505.jpg
    168.3 KB · Προβολές: 162

nick90

Well-Known Member
Φαίνεται δάσος γιατί έτσι είναι φυσιολογικά.
Για κοίτα τη φώτο αυτή και θα καταλάβεις.
Εκεί που αχνοφαίνεται αραιό θέλει όλος ο κύκλος πύκνωση για να έρθει στα ίσα του ολο το κεφάλι.

βάλε μια πανοραμική ακριβώς από πάνω από το κεφάλι, να φαίνεται και το middle καλύτερα...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vlafo

Well-Known Member
Ορίστε άπληστοι.
Με led φωτισμό.
Δεν είναι crown εκτείνεται σε όλη την κίτρινη περιοχή.
Είναι χαμηλή η πυκνότητα.
 

Συνημμένα

  • 20211022_183343.jpg
    20211022_183343.jpg
    297.4 KB · Προβολές: 164

vlafo

Well-Known Member
Έτσι πρέπει να είναι η σωστή πυκνότητα.
Όπως κάποτε.
 

Συνημμένα

  • IMG-cedf748fb810473429637bc327c63133-V.jpg
    IMG-cedf748fb810473429637bc327c63133-V.jpg
    148.1 KB · Προβολές: 132
  • IMG-81cd2be5de250beb6856fc15151d4866-V.jpg
    IMG-81cd2be5de250beb6856fc15151d4866-V.jpg
    227.7 KB · Προβολές: 119

nick90

Well-Known Member
Αυτή η φώτο ειναι από ενα από τα νήματα του τυρκαλά. Την ανέβασα για να σου δείξω τι εννοω με την πανοραμικη φωτογραφία. δηλαδή να τραβας πάνω απο το κεφάλι με το κινητο για να φαίνεται ολο το πανω μερος εξισου το ιδιο.

20210120_123518.jpg
 

tol

Well-Known Member
Έτσι πρέπει να είναι η σωστή πυκνότητα.
Όπως κάποτε.

Ολοι θα θελαμε, φιλε vlafo, να ημασταν, οπως καποτε.

Αυτο, ομως, ειναι ανεφικτο/ουτοπικο.

Ο χρονος ειναι αδυσωπητος.

Αυτο που οφειλουμε να κανουμε ειναι να δινουμε καθημερινα μια ανιση μαχη μαζι του και να μην κυνηγουμε χιμερες. Να προσπαθουμε συνεχως να αντιστεκομαστε με ποικιλες καθημερινες παρεμβασεις στο περασμα του. Υγιεινη διατροφη και διαβιωση, αθλητικες δραστηριοτητες, ιατρικες επεμβασεις (οπως η μεταμοσχευση μαλλιων).

Υπο αυτο το πρισμα, φιλε vlafo, θα επρεπε να εισαι απολυτα ευχαριστημενος με την εικονα του μαλλιου σου. Να μη σου γινει εμμονη ιδεα. Επειτα απο αρκετα χρονια αναποφασιστικοτητας εκανες το μεγαλο βημα. Η επιλογη σου στεφθηκε με επιτυχια.

Να χαιρεσαι το μαλλι σου...πλεον εισαι ενας κουκλος...ενας γοητευτικος γκριζομαλλης 50αρης.

Απολαυσε το!!!
 

oreo

Well-Known Member
Ναύλωσα λεωφορείο για να σας πάρω μεταξεταστέους, για Σεπτέμβρη. Απο το new member μέχρι και τους πάλιουρες.
 
Μπλουζα